VTB Ühisliiga 2012/2013

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Rix »

KalevRuus kirjutas:
Vot see on, kui ainult stati jälgid. Nt võiks vaadata ka + ja - rida sealt. mcleo väljakul olles tegelt tuldi vastasele järgi või isegi juhiti. Jah, mõned visked olid rasked, eriti viimasel minutil (a seks ajaks niikuinii päästeti mängu) ja üks kolmene läks vist raskest kohast ässa, aga tervaust tema pealt tuli ja kaitse pidi ka tema pealt sisseminekutel kokku tõmbama. Mingeid ülilolle isekusi ta täna küll ei teinud, pigem ilma temata jäi mäng kole passiivseks ja ümmarguseks. Tema peale täna näpuga küll vehkida ei tasu.
Leo oli parem kui Sokk aga siin tuleb ka arvestada, et Sokk tegi täna alla keskmise mängu. Muidugi polnud Leo kaotuses ainusüüdlane ja nii jubedalt ei mänginud nagu eelmises VTB mängus aga kehv oli ta ikka, eriti lõpuminuteil. Need lõpus möödaläinud visked, sh. äss, olid rasked küll aga eks see ongi eeskätt mängujuhi süü kui normaalset rünnakut üles võtta ei õnnestu. Polnud vist kumbki ka päris rünnakuaja viimastel sekunditel tehtud. Oli ka veel vähemalt üks amatöörlik valesööt ja üks loll viga vastase korvi all, kusjuures vead olid täis. Kokkuvõttes natuke paljuvõitu.

Aga kõige rõõmustavam, et Skele on üllatavalt heas vormis peale pikka põdemist ja pausi. Poleks veel mõne nädala eest uskunud.
Kellele ema, kellele tütar. Cramo ei teinud kehva mängu ja kui üks pmidest teeb kehva mängu, siis teine ei saa ju halba mängu teha? Keegi peab need söödud ka ju sinna alla andma?

Affile, et kui sa mulle juba vastasid, siis:
Vaenlased on kasutajad, keda vaikimisi ignoreeritakse. Mr. Aff- tick.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas KalevRuus »

Cramo ei teinud kehva mängu ja kui üks pmidest teeb kehva mängu, siis teine ei saa ju halba mängu teha?
Miks ei saa? Kumbki ei mänginud individuaalselt hästi aga meeskond tervikuna oli suht Ok, mõned olid enda senise keskmise kohta tublid (mitte mängujuhid) ja nii mängus püsitigi. Või sain ma loogikast kuidagi valesti aru.
Pall liigub kohati kenasti ja nt Bambat otsiti korvi all päris palju aga ega see pole ainult mängujuhtide teene, terve sats on sellele varasemast rohkem rõhku pannud. Näha, et eeskätt ääred otsivad kolmese tagant pikka varasemast rohkem. Kahjuks pole Kalevi pikkade trump õigeaegne sööt välja kui passi kõige sobivamas olukorras kätte ei saada.
Aga see selleks, mingid arengud on olnud ja varasemate aastate põhjal peaks tõusumoment hooaja teises pooles tulema. VTB-s on siis ilmselt rong läinud aga ehk vähemalt BBL-is tuleb midagi.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas sequa »

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=65380052" onclick="window.open(this.href);return false;

Bazarevitši enda kommentaar ja mölisema siin "cramo kaitseks" pole mõtet hakata, et näe, otsib vabandusi - kui ikka viimasel ajal meeskonna mängud on 2 päeva tagant, siis on ka selge, et mänge tuleb valida. Näete isegi, kuidas Bazarevitš õhkab, et eurochallenge järgmine mäng neil ei otsusta midagi...

Et pidagem siis silmas ka seda, kuidas vastased enda mängu hindavad/mänguks valmistuvad....

kui cramo tuleks mingi nädala jagu nt kahe päeva tagant mängida, siis oi, mis sitta hakkas tulema...
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Mr. Aff »

Exactly. Kogu see "hea mängupilt" oli lihtsalt vastaste poolkõva mängu tagajärg. Endiselt on tunne et heal juhul tuleb Vtbs veel 1 vôit mõnes vastase jaoks irrelevantses mängus ja siis mõni grafomaan jälle seletab, kuidas meeskond on arenenud ja teine, kuidas BBLi ära võtame. :)
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas vaim564 »

Lõpus olid need rasked visked suht möödapääsmatud, kui taheti mängus püsida, ning keegi pidi riskima. Selles olukorras ongi McLeod üks kindlamaid variante ja täiesti õige mees viskas. Kui oleks tabanud, siis oleks kangelane. Arbet oleks olnud ainus alternatiiv, kuid ta ei ole eriti selliste raskete visete mees.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas nojah »

McLeodi kaitseks veel - jah kohati pannakse tema vastu 1-1 väga kergelt ära aga Soku vastu panevad need samad PG veelgi kergemalt ära. Seda on korduvalt näha olnud. Ja rünnakul ei anna tempot ja palli liikumist väga võrrelda. Ja Abbotti osas - ok mul ka kaitses ei ole erilis etteheiteid aga ei ole ta ka kaitses mingi imemees. On võimalik leida küll ka selliseid tagamängijaid, kes ka rünnakul suudavad midagi ette võtta. Või õigemini nr 2 peal on meil mängijaid küll, võiks hoopis mõnda puhast nr 3 vaadata.

Lõpu osas McLeodi hull vise tuli juba seisust -4 ja siis oli vaja hakata päästma. Probleem algas hoopis teistest meestest, kui Wilks kaitselaua ära pudistas ja kui Skele rünnakul kokku jooksis ja ebavajaliku vea tegi. Seal tuli juba viigi pealt -4 ja mängida oli ca 40 sekundit vist. Siis pidi juba päästma hakkama. Kuigi muidugi oleks võinud ka selles olukorras paremini mängida aga otsustavad olukorrad olid ikkagi McLeodi hullule eelnevad.
Viimati muutis nojah, 09 Dets 2012, 13:02, muudetud 1 kord kokku.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas sequa »

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=65380656" onclick="window.open(this.href);return false;

"kasahhid" tuulutasid jällegi põhjatuid rahakotte...koosseisu vaadates peaks individuaalsete oskuste pealt Cramole juba ära tegma...
maq
Kasutaja
Postitusi: 366
Liitunud: 06 Dets 2008, 18:03

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas maq »

Mr. Aff kirjutas:Exactly. Kogu see "hea mängupilt" oli lihtsalt vastaste poolkõva mängu tagajärg. Endiselt on tunne et heal juhul tuleb Vtbs veel 1 vôit mõnes vastase jaoks irrelevantses mängus ja siis mõni grafomaan jälle seletab, kuidas meeskond on arenenud ja teine, kuidas BBLi ära võtame. :)
Aff ega enamusele siinsest seltskonnast tundub, et on kõige tähtsamad ilusad kaotused ja nendega kaasnev veelgi ilusam mängupilt. Mis siis, et ülejäänud maailma jaoks on profispordis tähtsad ainult võidud. Kui tuleb kaotus siis järelikult oli kehv mäng. Mina ei saa aru mis selle ilusa mängupildi ja ilusate kaotustega pihta hakkata? Räägime hooaja lõpus sponsoritele, et oleme ikka kõva sats küll, saime tervel 3 ilusat kaotust rohkem, kui eelmine hooaeg ja mängupilt oli kõvasti ilusam?
Soho, kui sa ikka mänge jälginud oled siis peaksid näinud olema, et McLeodi enamus hulle viskeid läheb totaalselt puusse. See ongi tema suurem viga, et ta hakkab jubedalt punnitama ja tahab kõik ise ära teha.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas zero0 »

Mr. Aff kirjutas:Exactly. Kogu see "hea mängupilt" oli lihtsalt vastaste poolkõva mängu tagajärg. Endiselt on tunne et heal juhul tuleb Vtbs veel 1 vôit mõnes vastase jaoks irrelevantses mängus ja siis mõni grafomaan jälle seletab, kuidas meeskond on arenenud ja teine, kuidas BBLi ära võtame. :)
Tundub, et m6ni inimene on ka kahe jalaga maa peal siin foorumis.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Rix »

zero0 kirjutas:
Mr. Aff kirjutas:Exactly. Kogu see "hea mängupilt" oli lihtsalt vastaste poolkõva mängu tagajärg. Endiselt on tunne et heal juhul tuleb Vtbs veel 1 vôit mõnes vastase jaoks irrelevantses mängus ja siis mõni grafomaan jälle seletab, kuidas meeskond on arenenud ja teine, kuidas BBLi ära võtame. :)
Tundub, et m6ni inimene on ka kahe jalaga maa peal siin foorumis.
Poolehoidja või fänn ei ole kunagi kahe jalaga maa peal, vaid loodab. Loodab ka siis, kui meeskonnal läheb kehvasti. Sama, mis nt eelmistel hooaegadel tartu poolehoidjad võisid tunda. A võib ka ju üldse poolehoidmisest loobuda.
Maq- veelkord: minu jaok on asi lihtne, enne oli kaotused lootusetu mängupildiga mängudes, kus "vastane nagunii ei pingutanud", nüüd kaotused vähe lootustandvama mängupildiga mängudes, kus "vastane ei ole saanud valmistuda/ei pinguta". Miski oleks nagu edasi arenenud, ei? Väike samm?
Meeskond pole "arenenud", vaid mängupilt on paranenud, vähemasti minu silmis, kes ma olen päris palju neid mänge sel hooajal näinud. Kas need mingeid võite VTBs garanteerivad? Ei. Kas vähemalt sellise mängupildiga on lootust mõnele võidule? jah.
Ja need ärasaatmise jutud- kindlalt on praeguseks momendiks lepingud juba garanteeritud, st ära saates maksad mehele palka edasi ja uuele mehele kah veel. Ja eelarve seis on teada. Tuleb mängida nendega, kes on. Kogu lugu.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Alex »

Triumph-Neptunas. Ehe näide kuidas tugevamad nõrgematesse suhtuvad. Võid ju 30 minti ilusat mängupilt näidata aga mis sest tolku on. Mingi hetk hakkavad isad ikka mängima.
Stat: http://www.vtb-league.com/en/game/1364.htm#" onclick="window.open(this.href);return false;
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Mr. Aff »

Ma arvan ikkagi, et Varrak-Myyr tiimiga me yle kassi saba ei saa ja enamik siin foorumis alahindab mõju, mis tasemel välistreeneril voiks olla. Ma olen ka kõiki vtb mänge vaadanud ja ma näen ilusaid flashe kohati, mida vôibolla annaks vôitudeks vormida, aga mitte praeguse coachinguga.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas spartaklane »

Mr. Aff kirjutas:Ma arvan ikkagi, et Varrak-Myyr tiimiga me yle kassi saba ei saa ja enamik siin foorumis alahindab mõju, mis tasemel välistreeneril voiks olla. Ma olen ka kõiki vtb mänge vaadanud ja ma näen ilusaid flashe kohati, mida vôibolla annaks vôitudeks vormida, aga mitte praeguse coachinguga.
Olen sinuga täiesti nõus ,kuid paraku ilmselt seda klubijuhtkond teha ei kavatse,vaid loksume sellise lootustandva aga samas lootusetu ja tuima mängupildiga hooaja lõpuni välja.
Oleks ju muidugi loogiline ,et kui uut peatreenerit otsitaks siis tuleks ta juba ka tuua järgmist hooaega silmas pidades klubisse ,mitte ainult selleks hooajaks tuld kustutama.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Rio »

homme siis väga tähtis mäng Astanaga,millised võimalused meil on?kooseis on neil tugev nagu eelmine aastagi,päris paljud mehed
tippliigadest tulnud.
rapla
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 22 Nov 2012, 20:32

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas rapla »

samas said nad turowilt 30nese paki , niiet mingid võimalused on kindlasti
Suletud