Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mr. Aff »

Mavericks on täielik saastatiim ikka. Playoffidest võite ainult unistada oma vigase ja motivatsioonipuuduses Novitzkiga, kes on terminal decline peal.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kris »

nub4you kirjutas:Praegu league pass tasuta. Telefoni peal sain isegi ilma andmeteta kasutada seda.
Lugesin seda just ühest postitusest RealGM foorumist ka. Aga ma küll teisi võistkondi peale oma team passi vaadata ei saa (tagantjärele mänge). Kas tasuta periood algab tänastest mängudest, või on ainult live tasuta? Või teen ma midagi valesti?
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

Ei teagi, mina sain küll juba kõiki mänge järgi ka vaadata.
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Soho »

Kust selle tasuta LP kohta infot saab ?
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Mr. Aff kirjutas:Mavericks on täielik saastatiim ikka. Playoffidest võite ainult unistada oma vigase ja motivatsioonipuuduses Novitzkiga, kes on terminal decline peal.
Ei tea millest sa seda järeldad? Heat sai ka Wizardsilt kotti, nad võivad ka unistama hakata ja samuti võib Lakers unistada?
Hooaja alguses on praegu palju meeskondasid, kes mängivad alla oma võimete ja potensiaali ning osad kes enda võimeid isegi ületavad.

Ma võin sulle kinnitada, et Nowitzki on vägagi motiveeritud tagasi tulema ning Mavericks jõuab kindlasti playoffidesse. Samamoodi läheb ka Lakersiga, kelle mäng läheb 100% ajapeale paremaks ning ka Heat saab oma mängu käima.

Kris kirjutas:
nub4you kirjutas:Praegu league pass tasuta. Telefoni peal sain isegi ilma andmeteta kasutada seda.
Lugesin seda just ühest postitusest RealGM foorumist ka. Aga ma küll teisi võistkondi peale oma team passi vaadata ei saa (tagantjärele mänge). Kas tasuta periood algab tänastest mängudest, või on ainult live tasuta? Või teen ma midagi valesti?

Ja minu arust küll LP tasuta praegu ei ole ja nende kodukal sellekohast informatsiooni ka pole
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

No Peab olema ju, sest et Mina pole LP ostnud ja saan praegust vaadata mänge järgi jms.
Pilt

Pilt
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kris »

nub4you kirjutas:No Peab olema ju, sest et Mina pole LP ostnud ja saan praegust vaadata mänge järgi jms.
elad sa muidu Eestis jah?
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

Eestis jah. Ma arvutis ei olegi proovinud, aga ipadi ja telefoni peal toimib küll.
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Korx300 »

Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Kasutaja avatar
eestikana
Kasutaja
Postitusi: 361
Liitunud: 11 Nov 2009, 11:55

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas eestikana »

Otsi lolliks ennast noh...
Kust kohast ma seda league passi saan tasuta vaadata? Klikkasin nba lehel selle free trial league pass värgi peale, logisin kasutajasse...ja kuhu edasi? Olen kõik seal läbi klikkanud ja mul on küll mõistus otsas.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kris »

Tundub et tasuta LP on ainult USA elanikele (vähemalt arvuti vahendusel).
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

Mul ka näiteks ei toimi arvuti peal, aga ipadi peal toimib ideaalselt.
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Toronto hea näide, et kui kaks sinu põhimeest vigastada saavad siis võib meeskond palju parem olla. Kaitses on tehtud nagu mittu sammu edasi. Noh samas kõige suurem Lohe bargiani, kelle pealt kärises, istub pingil.

Ja Lowry on asendunud Calderoniga, kes eile tegi juba triple-double. Ja no kaks võitu järjest on tõsiasi.

Lillard ka ulme vend. Meenutas juba oma buzzeriga veits Roy legendaarset neljaaasta tagust buzzerit houston'i vastu. Igastahes on Lillard Portlandi jaoks uus Brandon Roy.. :D
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tonii »

The Bobcats are back in a familiar position: No. 30 in defensive efficiency.
Ei tule sellest projektist midagi see aasta.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas theundertaker »

hetkel on ttv film Jamest ja sõpradest!
Vasta