VTB Ühisliiga 2012/2013

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
rapla
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 22 Nov 2012, 20:32

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas rapla »

millionaire kirjutas:Lõpetage see treenerijutt ära, Cramo mäng seisab selgelt olematu kaitse, paari võõrleegionäri ning ülimalt kehva meeskonnavaimu taga.
Wilkinson ei mängi kaitses absoluutselt ning ei saa mitte millestki aru (siia võib lisada ka Elegari), Mcleod pole eriti targem, Arbet on tegemas ühte hullemat hooaega, mida näinud olen ning seni pole saanud rääkida ka tema paljujahtud kaitsemängust, mis pole küll nii hull, kui kahel eelpoolmainitud mehel, aga koos tema tavapäraselt ägeda mänguga rünnakul teeb see kokku kohutava koosluse.
Ühesõnaga meeskondlik kaitse ei toimi tänu paari-kolme mehe suutmatusele üldse ning Mcleod oma soolotsemisega teeb ka rünnakul rohkem halba, kui head.
Selles suhtes olen nõus, et treener peaks suutma paika panna oma joonise nii kaitses, kui rünnakul ning Kuusmaa ja hetkel kahjuks ka Varrak sellega hakkama ei saanud/saa, aga tundub, et antud momendil meeskonna tuumiku moodustavad mängijad ei sobitu omavahel absoluutselt kokku ning pigem seisab asi 2-3 mängija taga, kes ei suuda või ei tahagi lihtsalt treeneri soovitut ellu viia.
kui ei taheta treenerit vahetada , siis tuleks vahetada välja need mängijad kes sobivad tema joonisesse , nii nagu hetkel on ei saa edasi minna kahjuks :/
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Soho »

Praegu suht viimane aeg ka vahetada neid, et saaks võtta veel mis võtta annab, mitte ei korduks see , mis eelmine aasta, et tuuakse mehi PO ajal .. siis kui ei ole võimalik enam meeskonda sulandada neid.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Rix »

Soho kirjutas:Praegu suht viimane aeg ka vahetada neid, et saaks võtta veel mis võtta annab, mitte ei korduks see , mis eelmine aasta, et tuuakse mehi PO ajal .. siis kui ei ole võimalik enam meeskonda sulandada neid.
Päris täpselt ei saa aru, et mis vahetuskampaania siin nagu käib? Et viskad mehed minema, maksad palka edasi ja tood siis veel mõne mehe uue palga peale? Et see raha on nagu reaalselt olemas? Või et siis saadame lihtsalt Wilkinsoni ja Mcleo minema ja mängime 10 mehega? Sokk poolvigane, M. Dorbek vigane.

Ma saan nagu aru, et mäng ei lähe, aga ma ei näe küll mingeid lahendusi neis ettepanekutes. Need pole lihtsalt hetkel reaalsed (vist). Mingid mängu alged nagu on, a võitma peab hakkama.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Soho »

Rix kirjutas:
Soho kirjutas:Praegu suht viimane aeg ka vahetada neid, et saaks võtta veel mis võtta annab, mitte ei korduks see , mis eelmine aasta, et tuuakse mehi PO ajal .. siis kui ei ole võimalik enam meeskonda sulandada neid.
Päris täpselt ei saa aru, et mis vahetuskampaania siin nagu käib? Et viskad mehed minema, maksad palka edasi ja tood siis veel mõne mehe uue palga peale? Et see raha on nagu reaalselt olemas? Või et siis saadame lihtsalt Wilkinsoni ja Mcleo minema ja mängime 10 mehega? Sokk poolvigane, M. Dorbek vigane.

Ma saan nagu aru, et mäng ei lähe, aga ma ei näe küll mingeid lahendusi neis ettepanekutes. Need pole lihtsalt hetkel reaalsed (vist). Mingid mängu alged nagu on, a võitma peab hakkama.
Meil oleks vaja korralikku PG-d , kes teravust looks ja väljast ohtlik oleks , see tõmbab pikkadelt tähelepanu ära ja sealt saab edasi korvialla mängida..
Praegu Leo on suht olematu mees platsil ( selgelt ülekaalus ja vormist väljas , mis oli arvatavasti ajastatud NBA treeninglaagriks ja sai otsa Okt. lõpus) ja teda ei pea eriti kaitses võtma ning saab anda abi korvialt..
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Kris »

Tänast mängu ei näinud. Tööasjad vahel. Aga tundub et paljust ilma ka ei jäänud. Statistikat vaadates heameel Abbotti kaugvisete tabavuse üle (ja heameel lugeda kommentaare et kaitses tubli), loodan et mees kogub kindlust ja et ka Varrak teda rohkem usaldaks. Gerdilt resultatiivne mäng. Statistikast pettumus Wilkinson - tal tuleb resultatiivne olla, selleks ta toodud ongi.

Loodan et meeskond jääb jõulude ajal Eestisse, ja ei joosta koju väiksele puhkusele (mõtlen välismängijaid). Nüüd aeg kus vaja raskused ületada, ja rohkem meeskonnatunnet tekitada. Kõigepealt muidugi nädalavahetuse karikamängud.
cramo
Kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 29 Dets 2010, 17:33

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas cramo »

Njah, praegu oleks ikka hädasti seda karikat Tallinna vaja. Usun, et see tooks meeskonda rohkem meeskondlikust ja enesekindlust. Muidu on sellest karikast suht poogen olnud, kuid see aasta on see hädavajalik!
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas KalevRuus »

Päris täpselt ei saa aru, et mis vahetuskampaania siin nagu käib? Et viskad mehed minema, maksad palka edasi ja tood siis veel mõne mehe uue palga peale?
Aga oled sa nii kindel, et palka peaks edasi maksma? Ma arvan, et lepingud on vähe spetsiifilisemalt tehtud, küllap minema saata saaks.Vaevalt sa oled pabereid näinud ja saad väita et minema saatmise korral tuleb kogu papp välja maksta mitte näiteks kuu või kahe palk.
Sellega ei ütle ma seda, et tingimata tuleks saata ja see tooks kohe tulu. Aga tõesti, mida enam NBA kunni ja Austraalia MVP tegemisi vaadata - ja seda juba pikemat aega - seda enam jääb mulje, et tondid ei oska või ei taha mängida. Ilmselt ei taha.
Loodan et meeskond jääb jõulude ajal Eestisse, ja ei joosta koju väiksele puhkusele (mõtlen välismängijaid).
See veel tõesti puuduks et preemiaks veel koju puhkusele lastaks.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas theundertaker »

Kui koju lasta, siis nii et enam tagasi ei tuleks siia lolli mängima!
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas KalevRuus »

cramo kirjutas:Njah, praegu oleks ikka hädasti seda karikat Tallinna vaja. Usun, et see tooks meeskonda rohkem meeskondlikust ja enesekindlust. Muidu on sellest karikast suht poogen olnud, kuid see aasta on see hädavajalik!
Eelmisel aastal tehti samal ajal üldfüüsilise tsükkel, karikast jäädi küll seetõttu ilma aga uuest aastast hakkas tõus. Eks näis.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Rix »

KalevRuus kirjutas:
Päris täpselt ei saa aru, et mis vahetuskampaania siin nagu käib? Et viskad mehed minema, maksad palka edasi ja tood siis veel mõne mehe uue palga peale?
Aga oled sa nii kindel, et palka peaks edasi maksma? Ma arvan, et lepingud on vähe spetsiifilisemalt tehtud, küllap minema saata saaks.Vaevalt sa oled pabereid näinud ja saad väita et minema saatmise korral tuleb kogu papp välja maksta mitte näiteks kuu või kahe palk.
Sellega ei ütle ma seda, et tingimata tuleks saata ja see tooks kohe tulu. Aga tõesti, mida enam NBA kunni ja Austraalia MVP tegemisi vaadata - ja seda juba pikemat aega - seda enam jääb mulje, et tondid ei oska või ei taha mängida. Ilmselt ei taha.
Loodan et meeskond jääb jõulude ajal Eestisse, ja ei joosta koju väiksele puhkusele (mõtlen välismängijaid).
See veel tõesti puuduks et preemiaks veel koju puhkusele lastaks.
Olen siiski suht kindel, et garanteeritud leping. Nad ei oleks vast siia muidu tulnudki. Kuid, Wilksi puhul kindlasti ei ütleks, et ei taha vms. Küll on tema mäng nagu ameerika mäed. Võib-olla ikkagi annab tunda, et esimest aastat Euroopas.

Mcleo puhul...tõesti ei tea, aga midagi on seal viltu. Kohati nagu oleks- mängib end heale positsioonile, aga viskab mööda, kohati paneb palle ilusti korvi, aga kohati võetakse pall põrgatusel käest. Siin ma kardan küll, et ebaõnnestumiste tõttu on see mees alla andnud.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Rio »

KalevRuus kirjutas:
cramo kirjutas:Njah, praegu oleks ikka hädasti seda karikat Tallinna vaja. Usun, et see tooks meeskonda rohkem meeskondlikust ja enesekindlust. Muidu on sellest karikast suht poogen olnud, kuid see aasta on see hädavajalik!
Eelmisel aastal tehti samal ajal üldfüüsilise tsükkel, karikast jäädi küll seetõttu ilma aga uuest aastast hakkas tõus. Eks näis.
kauaks see tõus jätkus veebruaris langesime jälle mõõna aga kuna eestikad ära võitsime olime jälle tegijad.Mc leodi ei teagi mis tal viga,kas kehv füüsis või lihtsalt ei viitsi olukordasi korralikult lõpuni mängida,kohati aga stardib ülikiirelt ja annab häid sööte.
maq
Kasutaja
Postitusi: 366
Liitunud: 06 Dets 2008, 18:03

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas maq »

Oma osa selles halvas meeskonnavaimus on McLeodil ma kardan. Mida mäng edasi seda tujutumaks on tema tegemised läinud. Võimalik, et ta tuleks koju saata, võibolla tuleks ta hooopis tugevatesse raamidesse suruda. Hetkel, eriti viimases mängus on temast rohkem kahju, kui kasu meeskonnale.
.....
Kasutaja
Postitusi: 40
Liitunud: 29 Nov 2008, 19:14

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas ..... »

Ei saagi mänge võita, kuna ainukesed Eestlased kes natuke mängida mõistavad ja kel munad püksis on mängivad piiri taga. Leegionärid on täiesti lambised.
Treener puudub.
Juhtkond ei saa spordist aru.
Show must go on.

Vaadake kindlasti Lebroni filmi More than a game. Siis mõelge Keerlese ja Wilkinsonide peale.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Zog »

Selle, kuidas Arbet suvel koondise eest mängis (ja muideks üldse mitte nõrkade vastaste vastu!) oleme me juba kõik ära unustanud. Ikka räägitakse, et "mehed ei oska" jne jne... Selles suhtes ma saan aru küll, et selle hooaja Kalevi mängude põhjal võikski öelda, et selline keskpärane BBL'i tasemel sats on kokku ostetud. Sealsamas BBL'is lõpetati alagrupis teisel kohal: ülejäänud alagruppide teise koha meeskonnad olid Siauliai, Lietkabelis ja Tarvas.

Aga vaat ma ei usu, et Cramo nii nõrk on... võtame võrdluseks kas või teised Eesti klubid: Rock'is on mängumeeste seas Saage, Leppik, Eichfuss, Kurbas. Rakveres saavad regulaarselt mänguaega U20 poisid, Schleicher ja Saks, Tamm on meeskonna staar. Aga ometi on nad mõlemad Kalevist koduses liigas eespool, ning Balti liiga alagrupiturniiri lõpuks kas samal pulgal või kõrgemal. Ei saa ju ometi tõsimeeli väita, et Bamba, Wilkinson, Elegar, Keerles, Arbet, Dorbek, Abbot, Sokk, Mcleod, M. Dorbek jt nii kehvad on, et selline seis normaalne oleks!
.....
Kasutaja
Postitusi: 40
Liitunud: 29 Nov 2008, 19:14

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas ..... »

Zog kirjutas:Selle, kuidas Arbet suvel koondise eest mängis (ja muideks üldse mitte nõrkade vastaste vastu!) oleme me juba kõik ära unustanud. Ikka räägitakse, et "mehed ei oska" jne jne... Selles suhtes ma saan aru küll, et selle hooaja Kalevi mängude põhjal võikski öelda, et selline keskpärane BBL'i tasemel sats on kokku ostetud. Sealsamas BBL'is lõpetati alagrupis teisel kohal: ülejäänud alagruppide teise koha meeskonnad olid Siauliai, Lietkabelis ja Tarvas.

Aga vaat ma ei usu, et Cramo nii nõrk on... võtame võrdluseks kas või teised Eesti klubid: Rock'is on mängumeeste seas Saage, Leppik, Eichfuss, Kurbas. Rakveres saavad regulaarselt mänguaega U20 poisid, Schleicher ja Saks, Tamm on meeskonna staar. Aga ometi on nad mõlemad Kalevist koduses liigas eespool, ning Balti liiga alagrupiturniiri lõpuks kas samal pulgal või kõrgemal. Ei saa ju ometi tõsimeeli väita, et Bamba, Wilkinson, Elegar, Keerles, Arbet, Dorbek, Abbot, Sokk, Mcleod, M. Dorbek jt nii kehvad on, et selline seis normaalne oleks!
Probleem on selles, et kalevil pole mitte ühtki nr 4.
Lühike jutt kalevi 4dest on siin:
http://www.youtube.com/watch?v=6PP4RT-vv-o" onclick="window.open(this.href);return false;
Suletud