Eesti koondis.

Kõik Eesti koondisega seonduv
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas KalevForever »

See on küll mingi räme troll.Keegi on kuskile sisse häkkinud või on kõik tartlased mingil seletamatul põhjusel koos otsustanud Veidemanni asemel nisanäppu hääletada.
Samas on naljakas mõelda kui häbi võiks Leppikul olla sellise au osaliseks saada, peab ju mees ise ka teadma, et ta mängida ei oska.
Axel
Kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 18 Veebr 2010, 00:31
Asukoht: Tartu

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Axel »

See näitab veelgi, kui haiged on rocki fännid? See krdi EpicFailLeppik tuleks sealt üldse maha võtta.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas nojah »

vaevalt need Rocki fännid on lihtsalt mingid naljamehed kes tahavad näidata, kui manipuleeritavad need nn. rahvahääletusel parima valimise süsteemid on.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Asjaajaja »

Miks mitte hoopis Cramo fännid ei võinud Leppiku kallal jälle oma huumorivõtteid näidata? Delfi jms kommentaariumid on paksult täis Kalevi toetajaid, kes trollivad Rocki fännina esinedes oma imalate "naljadega". Ja Dorbek? Kammoon! Ma pigem hääletaksin vigase Soo poolt.
Kasutaja avatar
Neverlast
Kasutaja
Postitusi: 187
Liitunud: 17 Dets 2007, 23:59

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Neverlast »

Õiglus jalule seatud :D
Silver Leppik 20 häält - Leppiku eest pandi öösel tööle hääletusmootor, mis andis mehele minutite jooksul ühelt IP-aadressilt 400 häält. Lugesime need kokku ühe häälena.
Dorbek 418 häält, Veideman 199 ja Saage 119, Leppik viimane...

Small forward: valikus Vene, Pilk, Eichfuss, Arbet, Doronin ja Kurbas - vali aasta parim väike äär.
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Invisibl3 »

Neverlast kirjutas:
Small forward: valikus Vene, Pilk, Eichfuss, Arbet, Doronin ja Kurbas - vali aasta parim väike äär.
Minu kindel hääl S.Vene'le !
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas xrip55 »

Neverlast kirjutas:Õiglus jalule seatud :D
Silver Leppik 20 häält - Leppiku eest pandi öösel tööle hääletusmootor, mis andis mehele minutite jooksul ühelt IP-aadressilt 400 häält. Lugesime need kokku ühe häälena.
Dorbek 418 häält, Veideman 199 ja Saage 119, Leppik viimane...

Small forward: valikus Vene, Pilk, Eichfuss, Arbet, Doronin ja Kurbas - vali aasta parim väike äär.
Algajad "häkkerid" olid :D Oleks olnud ka variant sama ajaga vastav häälte arv ka erinevate ipdega:D

Igastahes tänane hääl läks Venele
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Rio »

Eesti sümboolne viisik siis nagu ka suvise koondise algkooseis
S. Sokk,GDorbek,S.Vene,Kangur,Talts :D
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas KalevRuus »

Ma andsin hääle Arbetile sest Vene pandi selles kategoorias kandideerima ilmselt vaid seetõttu, et nr kolme osas ka mingi konkurents oleks. Koondises oli ta ju pigem suur äär.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas vaim564 »

Ma siinkohal arvan siiski, et põhiviisiku koht peaks teenete järgi Arbetile kuuluma, kuigi ma saan aru nendest, kes Vene poolt hääletasid, sest tema jaoks oli see läbimurde aasta.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Marcus »

KalevRuus kirjutas:Ma andsin hääle Arbetile sest Vene pandi selles kategoorias kandideerima ilmselt vaid seetõttu, et nr kolme osas ka mingi konkurents oleks. Koondises oli ta ju pigem suur äär.
Vene on küll ilma igasuguse kahtluseta väike äär. Ma isiklikult oleksin pigem Arbeti viskavaks tagamängijaks liigitanud hoopis.
vaim564 kirjutas:Ma siinkohal arvan siiski, et põhiviisiku koht peaks teenete järgi Arbetile kuuluma, kuigi ma saan aru nendest, kes Vene poolt hääletasid, sest tema jaoks oli see läbimurde aasta.
Tegu on ju käesoleva hooaja sümboolse viisikuga. Sellel hooajal on kahtlemata olnud Vene säravam kui Arbet (nii koondises kui ka klubis).
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas vaim564 »

Jah, selle diiliga oleksin nõus, kui oleks olnud võimalus Arbet SG peale hääletada (sest ta on stabiilsem kui Dorbek) ja Vene SF peale.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas sequa »

vaim564 kirjutas:Ma siinkohal arvan siiski, et põhiviisiku koht peaks teenete järgi Arbetile kuuluma, kuigi ma saan aru nendest, kes Vene poolt hääletasid, sest tema jaoks oli see läbimurde aasta.
Kui arbeti teeneks pidada üht...suht stabiilset eelmist hooaega Cramos siis nojah...ei ole sõnu...

Muidu on mehe karjäär suures osas paras....pettumus...Ja mingid vabandused ei huvita...siiber neist...
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Alex »

Tiidu intekas Fiba' le.

FIBA.com: Coach Sokk, what did Estonia do well this summer that made the squad so difficult to play against?
Sokk: This year we didn’t do anything differently, we just continued the work that we had started before. The preparation started when we began to build our team several years ago. We started the process of replacing older players with the youth. Our young players are ambitious and capable of development. One of the team’s strength is the very good team chemistry.

FIBA.com: Estonia did not reach the EuroBasket in Slovenia, yet were there many positives to come out of the Qualification Round for your players?
Sokk: What is very positive is that our players have made big progress over the years. I think that they are ready to play in top clubs in Europe. The team has developed thanks to the development of players. The key players of our team have matured a lot. They have taken many steps forward in individual development. This is due to the fact that they have been playing in high level European leagues during the club season. Even though we did not qualify this time, we ended the qualification with a pretty good feeling.

FIBA.com: Some people may have been surprised that Estonia could win away to Israel and then beat Serbia at home. Were there signs for you that the team would have a great chance, despite being in such a difficult group?
Sokk: Yes, if we look at the teams on paper, then we definitely had the toughest group. These wins that we got, we were expecting to take the next step with the national team and to surprise big basketball countries like Serbia and Israel. At the same time, we must be grateful for this opportunity to play against such (high) level teams. This is also a good experience to get to a new level with the national team. We just weren’t ready yet to participate at the EuroBasket this time.

FIBA.com: What changes, if any, can make this team stronger for the next Qualification Round? Are there young players that will be ready to step in and help next time?
Sokk: Unfortunately, we missed a few main players due to injuries. I believe that next year, when they join, we will be stronger. Also we are hoping for an addition to the senior team from our U20 players who have been playing the U20 European Championship in Division A.

FIBA.com: Will last summer serve as inspiration for Estonian basketball and make everyone even more determined for the years to come?
Sokk: The summer was very positive, the players’ progress and motivation provided an excellent team spirit. I believe that if we continue this work, we will be even stronger in the years to come. As we didn’t manage to qualify for the EuroBasket (2013) this year, we work hard to make sure that next time we qualify.

http://www.fiba.com/pages/eng/fc/news/i ... /arti.html" onclick="window.open(this.href);return false;
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas kalevif2nn »

Kuna sel hooajal on nii mõnedki mängumehed esile kerkinud, siis mõtlesin koostada suvise rosteri minu nägemuse järgi:

Treenerid: Sokk, Varrak, Sõber;

PG: S.Sokk, T.Sokk;
SG: Arbet, G.Dorbek, Veideman;
SF: Vene, Kurbas;
PF: Kangur, Hallik, Toome;
C: Talts, R.Raadik;

Sellise koosseisuga annaks varieerida.
KML-EUROCUP-VTB
Vasta