Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Kris »

Vähemalt võit saadi, aga päris masendavalt.

Raske statistika põhjal kommenteerida, homme ise ka saali, näeb ära kuidas TTÜ vastu hakkama saadakse. Kergem vastane kui tänane Rapla.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Egert »

Varrak hingab kergendatult, töökoht jääb alles.
Viimati muutis Egert, 29 Dets 2012, 18:56, muudetud 1 kord kokku.
rapla
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 22 Nov 2012, 20:32

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas rapla »

arvestades valdmaa poliitikat oleks see töökoht talle ka pärast tänast kaotust arvatavasti alles jäänud
Caty
Kasutaja
Postitusi: 35
Liitunud: 06 Aug 2012, 14:57

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Caty »

Ei tea, kas olen ainuke fänn.. kellel on asjade kulgu väga masendav vaadata. Me oleme Raplaga mängimas, ja mäng jääb lõpusekunditele... Me saame Tarvalt suuri pakke, me saame Pärnult pakke.
Justkui Tartu eelmisel aastal.
Loodan, et peatreener leiab oma "munad" üles, ja panem need NBA vennad mängima...
Ei tahaks et teve hooaeg jääks mõne venna ülbuse taha....Sooviks siiski finaalis rocklile jälle parankasid kinkida..:P
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Go Cramo! »

Mr. Aff kirjutas:McLeod, Wilkinson ja Arbet näitasid meistriklassi täna, just selliste mängulõppude pärast nad Kalevisse toodigi. Pasaajajal kah suu kinni nüüd.
Come on!? Sellisele mängule pole mingit vabandust. Kalevi suguse meeskonna jaoks ( vähemalt eelmise ja üle-eelmise aasta Kalevi meeskonna ) oli see kaotus, mitte võit! Mängida Raplaga, kellel 2 päev jutti mäng olnud, teha mustmiljon pallikaotust, visates vabaviskeid nagu 2 liiga meeskonnad ning lasta jalg nii sirgeks teisel poolajal on...polegi sõnu misasi see on :)
Kas selleks on vaja tuua sisse kuus välismängijat, et Raplaga ja Tallinna Kalevi sugustega lõpuminutiteni mürada???
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Kris »

Loodan et Keerlese vigastus hull pole. Kiiret paranemist.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Mr. Aff »

Nagu krõlja oli meiega hädas nii meie Raplaga :))
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Marcus »

"Kõhutunne" ütleb, et vile oli ka ikka korralikult kõver, kuid sellest hoolimata oleks pidanud võit ikka kõvasti veenvamalt tulema.

McLeodi tuleks täna hoolimata neljast pallikaotusest pigem ju ikkagi kiita (9 assisti, 7 punkti, 6 lauda ning 7 teenitud viga). Samuti viskas (tõenäoliselt McLeodi kaitstud) Laane väljakult 2/12. See kõik on aga loomulikult järeldatud ainult statistikat, mitte mängupilti (kiitus Korvpalliliidule) nähes...
Samamoodi kiidusõnad Arbetile, kes peaks põhimõtteliselt iga mäng niimoodi viskama (kolmesed 4/5). Keerles tegi samuti oma ära.

Mis aga ülejäänud meeskonnaga toimub?! Järgmisel hooajal oleks ikka tõsist raputust kogu organisatsioonile vaja. Omanikud müügu klubi kasvõi kõikide teiste heaolu nimel maha (kuigi ostjaid just lihtne ilmselt leida poleks), kui ise nagunii erilist huvi selle tegemiste vastu ei oma. Üks korralik samm professionaalsuse poole oleks hädavajalik.

Also, oskab keegi öelda, miks Tanel Sokk ei mänginud?
Viimati muutis Marcus, 29 Dets 2012, 19:12, muudetud 1 kord kokku.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Kalevpoiss »

And kirjutas:Rapla toob väljakule Kaarel Traumanni ja meil on Toomas Raadik jätkuvalt pingil...Milleks ta siia toodi? Pärnu vastu ei saa mängida, Rapla vastu ei saa mängida? Millal üldse saab? Peab mingi turnee Tamsalu ja Hitoga tegema?
Mina Raadiku asemel ütleks Cramole, et ärge mulle palka makske ja ma lähen mängin tasuta Pärnus. Elaks vanemate juures ja ei keeraks kogu oma mängija karjääri *****. See mis praegu toimub on ikka täiesti absurdne.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Kris »

Marcus kirjutas:
Also, oskab keegi öelda, miks Tanel Sokk ei mänginud?
Kuna karikamängude ajal oli tal mingi vigastus, siis arvan et ehk sellepärast. Võin ka eksida.

Keegi teab mis Keerlesega juhtus?
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Marcus »

Kalevpoiss kirjutas:
And kirjutas:Rapla toob väljakule Kaarel Traumanni ja meil on Toomas Raadik jätkuvalt pingil...Milleks ta siia toodi? Pärnu vastu ei saa mängida, Rapla vastu ei saa mängida? Millal üldse saab? Peab mingi turnee Tamsalu ja Hitoga tegema?
Mina Raadiku asemel ütleks Cramole, et ärge mulle palka makske ja ma lähen mängin tasuta Pärnus. Elaks vanemate juures ja ei keeraks kogu oma mängija karjääri *****. See mis praegu toimub on ikka täiesti absurdne.
Millal Eestis see "trade deadline" on? Mees võiks tõesti paluda ennast kuskile laenule anda.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Kris »

Kalevpoiss kirjutas:
Mina Raadiku asemel ütleks Cramole, et ärge mulle palka makske ja ma lähen mängin tasuta Pärnus. Elaks vanemate juures ja ei keeraks kogu oma mängija karjääri *****. See mis praegu toimub on ikka täiesti absurdne.
Tahaks Kalevilt sellist praktikat näha nagu eelmised hooajad...et KML mängu ajal antakse mõnele põhimehele üldse puhkust. Eriti veel juhtudel kus 2 mängu järjest. Niiviisi kui kogu meeskond on üles antud, on raske kõigile mänguaega anda.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Marcus »

Kris kirjutas:Keegi teab mis Keerlesega juhtus?
Frank Elegar kirjutas:Not sure but I think its his back
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Kris »

Tänud! Panen Elegari 2 ülejäänud tweeti ka
Frank Elegar ‏@Frank_Wriz15
S/O @Kalevfanclub and the fans coming out to support today. Greatly appreciated
Frank Elegar ‏@Frank_Wriz15
Hope my teammate Rait gets better ASAP #PRAYERSUP
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Zog »

Ega siin polegi suurt midagi öelda. Sipleme mudas edasi... näis kauaks klubi juhtidel kannatust jätkub.
Vasta