Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas kalevcramo »

kasutaja123 kirjutas:
kalevcramo kirjutas:Minule on ka alati meeldinud neid USA reklaame vaadata mänguseisakute ajal, millegipärast on päris huvitav jälgida mida nad müüvad jne. parem kui vahtida seda lp pilti, et mäng jätkub varsti...
NBA mängude põhjal on USA-s kolme sorti reklaame - kindlustusreklaamid, autoreklaamid ja mingite kiirsöögikohtade reklaamid (kus näidatakse, kuidas aeg luubis võileiba murtakse või midagi rasva sisse kastetakse).
no ilmselt on ju neid tegelikult veel, aga spordialale ja sponsoritele vastavalt on sellel ajal lihtsalt kindalt tüüpi reklaame rohkem. sest kõik need reklaamid mis vahel on, on ju ka saadete ja mängude ajal sponsorid
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

kasutaja123 kirjutas:
kalevcramo kirjutas:Minule on ka alati meeldinud neid USA reklaame vaadata mänguseisakute ajal, millegipärast on päris huvitav jälgida mida nad müüvad jne. parem kui vahtida seda lp pilti, et mäng jätkub varsti...
NBA mängude põhjal on USA-s kolme sorti reklaame - kindlustusreklaamid, autoreklaamid ja mingite kiirsöögikohtade reklaamid (kus näidatakse, kuidas aeg luubis võileiba murtakse või midagi rasva sisse kastetakse).

Ma lisaks siia veel telefonireklaamid, igasugused at&t, verizon ja sellised.
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Karl kirjutas:
kasutaja123 kirjutas:
kalevcramo kirjutas:Minule on ka alati meeldinud neid USA reklaame vaadata mänguseisakute ajal, millegipärast on päris huvitav jälgida mida nad müüvad jne. parem kui vahtida seda lp pilti, et mäng jätkub varsti...
NBA mängude põhjal on USA-s kolme sorti reklaame - kindlustusreklaamid, autoreklaamid ja mingite kiirsöögikohtade reklaamid (kus näidatakse, kuidas aeg luubis võileiba murtakse või midagi rasva sisse kastetakse).

Ma lisaks siia veel telefonireklaamid, igasugused at&t, verizon ja sellised.
Ei tea, mis toimub:D Uuest aastast siis muudeti vms-t aga nüüd näitavad neid nba cares reklaame. Aga Dallaselt kena algus ja 11 punnine edu. Let's go mavs

Ja siis Detsembri kuu parimad mängijad Idast Lebron, Läänest Paul ning parim rookie Idast Beal ja Läänes Lillard
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tonii »

Nba cares on nad koguaeg näidanud minu meelest.
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Eilne mäng ajas ikka nii närvi kahel põhjusel.

Esiteks sellepärast, et Dallas mängis nii lollidele lahendustele kahel viimasel minutil (Eriti Vince Carter).

Teiseks kohtunike suur armastus Wade ja Lebroni vastu. Neile ei vilistatud terve mäng mitte ühtegi viga?
Kõige haigem oli aga Wade vaheltlõige seisul 101-98, kus Wade lihtsalt jooksis Nowitzkile sisse ja võttis palli. Ise ka alguses vaatas, kohtunike poole, et on viga, aga kohtunikud ei vilistanud, siis jooksis üle platsi ning tänu oma viivitamisele jõudis collinson talle veel ette aga rayray oli seljataga ning kena layup allenile 101-100. Selle asemel oleks pidanud aga hoopis olema Nowitzki vabakad ja seis oleks 95% tõonäosusega olnud hoopis 103-98. Ja see juhtus 45 sekundit enne lõppu. Pikemaaegsetele Dallase fännidele tuli kindlasti meelde 2006. aasta finaalseeria.

Lisaajal aga teenis Heat oma võidu kenasti välja ja näidati vastupidiselt Dallasele väga kenat korvpalli.
Lihtsalt see Heati poputamine ajab närvi.

Aga kena oli näha, et Dallas suudab Ida tugevaimale meeskonnale ilusti vastu saada isegi kui on teist päeva järjest mäng.
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Alan »

Minu arust oli päris naljakas, et Heat'i broadcasterid näitasid korra 2006. aasta finaali Wade'i vabavisete arvu igas mängus ja nimetasid antud sooritust legendaarseks. Isiklikult neid finaalmänge ma vaadanud ei ole, aga D-Whistle jne huumorit olen erinevates foorumites ikka kohanud. Aga et ta vabaviskeid nii meeletult sai, see oli ikka paras üllatus.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas sequa »

Alan kirjutas:Minu arust oli päris naljakas, et Heat'i broadcasterid näitasid korra 2006. aasta finaali Wade'i vabavisete arvu igas mängus ja nimetasid antud sooritust legendaarseks. Isiklikult neid finaalmänge ma vaadanud ei ole, aga D-Whistle jne huumorit olen erinevates foorumites ikka kohanud. Aga et ta vabaviskeid nii meeletult sai, see oli ikka paras üllatus.
Sternil oli vaja uusi müüginägusid - vanad olid lõpetanud, detroidi meeskond "ei müünud" ja duncan pole kunagi tahtnud olla "koloriitne staar". Siis oligi vaja kähku kõpitsema asuda...teiselt poolelt oli võtta aind nowitzki, a see raip ju sakslane...( misiganes, a ameeriklane peab olema). Wade oleks oma punktid ikka ära visand, a kohtunike abita nad tiitlit poleks saand...Eks lebrongi naudib staarivilesid, aga üldiselt on ta end ikka ise üles töötanud...tema puhul ikka nii hullu vilet ei mäleta kui see, mis 2006 Wade kasuks finaalis läks...Peale Detroidi-San Antonio seeriat on NBA reegleid ikka lahjendatud, et "oleks vaatemängu", aga nagu lockout näitas, ei aidanud.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kris »

Sai hommikul Warriors vs Clippers mäng otse ära vaadatud. Super emotsioonid! Kindlasti viimase pooleaasta parim korvpallielamus. Lõi terveks tööpäevaks hea tunde. :)

Ja milline võit see oli. Jah, see oli Clippersi back-to-back mängude teine pool, kuid ikkagi fantastiline võit. Ja veel kodusaalis. Mängiti suurepäraselt, sellise mänguga nagu täna näidati ollakse kevadel väga tõsine vastane Lääne suurtele. Kui Curry säras mängu esimesel poolajal, siis teine poolaeg oli Lee show. Nad mõlemad näitasid et vääriksid all-star kohta, eriti käib see Lee kohta (ma ei vahetaks teda ühegi PF vastu liigas).

Griffini niiöelda flop - pole nii suur kriitik kui mõned (et a´la flop of the year jne), heameel et ei vigastanud end sellega, eks seal omajagu näitlemist oli kuid Ezeli (ebasportlik) viga oli selge. Sai oma vabavisked, ja unustame selle (ja kuigi ebasportlik, siis kiidusõnad ka Ezelile, kui ikka viga teha siis korralik). Aga vile oli eriti alguses küllaltki Clippersi poole, õnneks mängu teisel poolel läks rohkem tasakaalu. Vahepeal oli siiski päris masendav. Vile kohta kokkuvõttes heameel, et kohtunikud mängu saatust ei otsustanud.

Ja väga heameel Biedrinsi suurepärane mängu üle. Nagu üks blogija kirjutas - kõige suurem rõõm näha, et ta hoolib. Tahab võidelda, ja tahab võistkonda aidata. Sõnelus CP3ga hea märk sellest. See et saadi Griffini neutraliseerimisega suurepäraselt hakkama on suur osa ka Biedrinsi teene.

Warriors on see aasta ohtlik. :) Mitte küll tiitlile, aga võistkond kellest divisioni parimad heameelega hoiduda tahavad.
Axel
Kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 18 Veebr 2010, 00:31
Asukoht: Tartu

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Axel »

Kris kirjutas:Sai hommikul Warriors vs Clippers mäng otse ära vaadatud. Super emotsioonid! Kindlasti viimase pooleaasta parim korvpallielamus. Lõi terveks tööpäevaks hea tunde. :)

Ja milline võit see oli. Jah, see oli Clippersi back-to-back mängude teine pool, kuid ikkagi fantastiline võit. Ja veel kodusaalis. Mängiti suurepäraselt, sellise mänguga nagu täna näidati ollakse kevadel väga tõsine vastane Lääne suurtele. Kui Curry säras mängu esimesel poolajal, siis teine poolaeg oli Lee show. Nad mõlemad näitasid et vääriksid all-star kohta, eriti käib see Lee kohta (ma ei vahetaks teda ühegi PF vastu liigas).

Griffini niiöelda flop - pole nii suur kriitik kui mõned (et a´la flop of the year jne), heameel et ei vigastanud end sellega, eks seal omajagu näitlemist oli kuid Ezeli (ebasportlik) viga oli selge. Sai oma vabavisked, ja unustame selle (ja kuigi ebasportlik, siis kiidusõnad ka Ezelile, kui ikka viga teha siis korralik). Aga vile oli eriti alguses küllaltki Clippersi poole, õnneks mängu teisel poolel läks rohkem tasakaalu. Vahepeal oli siiski päris masendav. Vile kohta kokkuvõttes heameel, et kohtunikud mängu saatust ei otsustanud.

Ja väga heameel Biedrinsi suurepärane mängu üle. Nagu üks blogija kirjutas - kõige suurem rõõm näha, et ta hoolib. Tahab võidelda, ja tahab võistkonda aidata. Sõnelus CP3ga hea märk sellest. See et saadi Griffini neutraliseerimisega suurepäraselt hakkama on suur osa ka Biedrinsi teene.

Warriors on see aasta ohtlik. :) Mitte küll tiitlile, aga võistkond kellest divisioni parimad heameelega hoiduda tahavad.
Mulle just tundub, et Biedrins on NBA üks ülemakstumaid tüüpe. 9 milli aasta eest on alla 1p mängus ikka korralikult üle.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kris »

Axel kirjutas: Mulle just tundub, et Biedrins on NBA üks ülemakstumaid tüüpe. 9 milli aasta eest on alla 1p mängus ikka korralikult üle.
Ei vaidle vastu. Ta on üks NBA ülemakstumaid mängijaid.

Rünnak tal 0, ja tegu ehk ühe kõige halvema vabaviskajaga läbi aegade (tema paaripäevataguse mängu Celticsi vastu visatud 2 vabaviset olid värske meenutus sellest, pole lihtsalt sõnu kui kohutavad need oli, seda näeb juba tema silmadest kui hirmunult ta vabaviskejoonele asub).

Aga oma koha täidab ta meeskonnas ära. Väga vajalik mängija praeguses olukorras kus Boguti seisund on selline nagu ta on. Ja täna hommikul talt fantastiline mäng. :)
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Charlie Bell amnesty kollitab endiselt? Et Warriorsi fännid kahetsevad tihti, et ei oodatud ja hiljem Biedrinsit tema asemel minema ei saadetud?

Vähe küll see hooaeg Warriorsi mängimas näinud aga David Lee on nähtu põhjal ikka väga stabiilseks jõuks saanud. Oleks küll paha poiss aga oleks Knicks läinud Amare asemel Lee järgi, siis ma ei näeks küll võimalust, kuidas Miami neile praegu vastu saaks.
Pilt
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

raido41 kirjutas:Charlie Bell amnesty kollitab endiselt? Et Warriorsi fännid kahetsevad tihti, et ei oodatud ja hiljem Biedrinsit tema asemel minema ei saadetud?

Vähe küll see hooaeg Warriorsi mängimas näinud aga David Lee on nähtu põhjal ikka väga stabiilseks jõuks saanud. Oleks küll paha poiss aga oleks Knicks läinud Amare asemel Lee järgi, siis ma ei näeks küll võimalust, kuidas Miami neile praegu vastu saaks.
Kui ma hästi mäletan, siis Lee mängiski alguses Knicksis ja sai isegi All-Stars mängule üks hooaeg.

Aga kõigile märkamatult on Toronto end murdnud liiga nö sitapõhjast välja ja seda just tänud Rossile.
Toronto has won eight of its last nine, and the rookie swingman has been crucial to that success. In Wednesday's 102-79 win over Portland, Ross hit six 3 -pointers and scored a career-high 26 points in 24 minutes off the bench. That followed a win over the Magic in which he was 4-for-5 from 3-point land (for 16 points).
Ollakse idas täpselt sellisel kaugusel, et kui seda hoogu jätkata, siis varsti ollakse juba viimase playoffi koha konkurentsis.
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kris »

raido41 kirjutas:Charlie Bell amnesty kollitab endiselt? Et Warriorsi fännid kahetsevad tihti, et ei oodatud ja hiljem Biedrinsit tema asemel minema ei saadetud?
Kindlasti on fänne kes kahetsevad, ja neid pole vähe. Ise loodan ikka veel temalt häid esitusi (ja mida mäng edasi, seda rohkem on ta fännide usku taastanud). Minu seisukoht on, et (madalseisus) süüdistada saab ta vaid iseennast. Klubi ja fännid on talle võimalusi andnud enamgi kui piisavalt (arvestades tema madalseisu); tema tulevik ja mäng kõik enda teha.
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

mavs kirjutas:Kui ma hästi mäletan, siis Lee mängiski alguses Knicksis ja sai isegi All-Stars mängule üks hooaeg.
Enamus karjääri jah Knicksis mänginud aga minu mäletamist mööda vahetati ta Warriorsi pm sellepärast, et vaba raha teha ja siis selle vaba raha eest sõlmiti Amarega leping. Oleks Lee jäetud, siis oleks iga hooaeg säästetud 7 miljonit ja saadud ka parem mängija.
Pilt
Kasutaja avatar
Sanro
Kasutaja
Postitusi: 155
Liitunud: 30 Apr 2010, 10:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Sanro »

Oleks Lee jäetud, siis oleks iga hooaeg säästetud 7 miljonit ja saadud ka parem mängija.
See on hetke vigastuste pealt öeldud või arvestades ka stati esimest aastat NYkis? :)

Täna oli igatahes väga soe hetk jälle kui publik jälle amare platsile tulekut tervitas. Ma teda kindlasti maha ei kannaks.. tõi just ka vajalikud 2 punkti kui asi liiga melo seljas olema hakkas.
Season to remember: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... f1B4HZjlYU" onclick="window.open(this.href);return false;
Vasta