Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas vaim564 »

Zog kirjutas:
vaim564 kirjutas:Martin Dorbeku võrdlemine McLeodiga tuleb kas nappidest eluaastatest või mõnuainete ülepruukimisest. Mängujuhina on tal veel tublisti arenguruumi, et kasvõi Eesti liigas tegijaks vendade Sokkude või isegi Reimo Tamme tasemele tõusta ning selleks vajab ta tublisti mänguaega. Tüüpiline ülehinnatud noormängija nagu siin varem Kitsing oli.
Selles, et meeskond tervikuna ei mängi, on raske kedagi individuaalselt süüdistada, aga miks peakski midagi muutuma? Mängijad on samad, aga ka treenerite koosseisus pole midagi muutunud v.a. Kuusmaa ärasaatmine. See on enam-vähem sama kui saata McLeod ja Wilkinson minema ning oodata, kuidas Dorbek, Raadik ja Mangelsoo meid VTB-s võitudele veavad.
Mul on neid eluaastaid siiski juba piisavalt, ning mõnuainete mõju all ei ole samuti. Aga ega ma ei rääkinudki, et Martin Dorbek nüüd teab mis eriti kõva tegija on. Lihtsalt... faktid näitavad, et KML'i ja BBL'i tasemel tema pealt ei kärise, järelikult ei näe ma põhjust, miks ta ei võiks rohkem mängida.

Öelda et "ülehinnatud"... noh, ma ei näe küll, et keegi teda nii meeletult ülistanud oleks. Aga noortest meil minu meelest hetkel paremaid ei ole... S.T. Sokku ei saa enam eriti nooreks pidada. Ühtlasi paistab, et mees on hingega asja juures, närvikava on korras, ja füüsilised eeldused on pigem head. Kellele siis veel võimalusi anda, kui mitte talle?
Nõus sellega, et vähemalt Eesti meistriliigas peaksid tema, Raadik, aga võimalusel isegi Mangelsoo rohkem mänguaega saama, milleks neid muidu seal üldse pidada. Eesti liiga tasemel mängijad on nad kõik. Kui sügisel oli Keerles vigastatud ja Raadik sai regulaarselt oma minutid, ei kärisenud tema pealt ka suurt midagi. Muidu juhtub nendega nagu varem Veski, Kurbase, teise Raadiku, Kajupanga jt-ga, et toimub taandareng ja siis polegi midagi imestada, et isegi Kristian Kalle mängib Raadiku üle. Ma küll ei oska tuua ühtegi näidet, et keegi oleks pingiotsalt põhikoosseisu murdnud. Mängima on nad hakanud teistes klubides. Aga loota, et Martin Dorbek oleks valmis McLeodi asendama, come on, see pole nii. Tema tegeliku taseme näitasid koondise mängud hästi kätte. Praegustel leegionäridel on oskusi ja kogemusi piisavalt, vaja on lihtsalt autoriteetset ja ambitsioonikat treenerit, kes selle koosseisu mängima paneb.
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 654
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas toivo »

vaim564 kirjutas: Aga loota, et Martin Dorbek oleks valmis McLeodi asendama, come on, see pole nii. Tema tegeliku taseme näitasid koondise mängud hästi kätte.
Dorbeku tegeliku taseme ehk meistriliiga harju keskmine, näitas ära ju tegelikult ka terve eelmine hooaeg Tarvases. Pane siia otsa nüüd suvine koondiselaager ja igapäevane müramine Soku-McLeodi vastu, siis Rapla ja TTÜ suguste satside vastu peaks nagu kindlalt hakkama saama. Tema tegelik tase ei ole muidugi Serbia koondis, kelle vastu ta võõrsil kohe paar palli ära kaotas, aga mitte ka nii masendav nagu sina siin maalid.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Rio »

Kotunikest rääkides kes see sinise silmaga tibla oli?väga kahtlasi olukordi tekitas või läks vile kogemata lahti.
See kuusmaa legendaarne väljend,et noored arenevad koos 6 leegionäriga hästi on juba praeguseks ühteist ära näidanud.Mehed arenevad ikka mängides ,mitte ainult treenides.
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Alan »

Ma ei saa aru, kuidas te võite selle mängu vile üle kurta? Julgelt üle harju keskmise hea vile oli. Mäng ei väljunud kordagi kohtunike kontrolli alt, üleliia palju vingumist ma ka mängijate puhul ei näinud.

Sinise silmaga kohtunik oli Mohov. Väga hea vilemees näiteks esiliigas, meistriliiga jaoks ehk pisut kogenematu aga samas ei jää ta paljudele teistele kuidagi alla.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Kris »

Algviisikus täna siis McLeod, G.Dorbek, Skele, Raadik ja Fall.
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas kalevif2nn »

Väga hea, et Tom algviisikus. Annab talle kindlasti vajalikku enesekindlust. Wilks võib pingilt ka vabalt tulla, pole probleemi. Keith on hästi alustanud, aga kaitses ikka veidi lõdva.
KML-EUROCUP-VTB
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Go Cramo! »

keegi kohapealt võiks kajastada-kas kaitset ka mängitakse või ongi jookse-viska mäng lahti läinud? Skoor põhimõtteliselt võrdne ning Pärnul teise veerandi keskpaigaks 30 punkti koos :shock:
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Kris »

Pallikaotusi palju.
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Go Cramo! »

Lasta Pärnul visata poolajaks 43 punkti ja olla ise sama peal............no comments..............
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Kris »

Go Cramo! kirjutas:Lasta Pärnul visata poolajaks 43 punkti ja olla ise sama peal............no comments..............
muidu iseenesest lasta 43 visata pole paha...kuid jah Pärnul seda teha ei tohi lasta.
RK
Kasutaja
Postitusi: 1776
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas RK »

Vabandage minu otsekohesuse pärast, see on minu isiklik arvamus aga selle aasta cramo võib ennast põlema panna, sisuliselt 6 mehega mängiva Pärnuga punkt-punkti mäng, kusjuures pärnul puudub meeskonna liider ja kapten Radja. Selline jama iga mäng, viimaks 2 minutiga punnitatakse mingi võit ja ongi kõik.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Zog »

Ma ise ei pannud seda t2helegi, et P2rnu ilma Raadikuta m2ngis box-score'i vaadates... see teeb ju asja p2ris absurdseks. Raske m6ista, kuidas v6ib nii tugev meeskond nii kohutavalt halvasti m2ngida. Ning poolajaks 43 punkti on kyll ainult endast tugevama v6istkonna vastu "normaalne kaitse". Juba sama klassiga meeskondade vahel on seda ikkagi palju. Vaata nt BBL'i statistikat: esimeses voorus viskas vaid neli parimat meeskonda keskmiselt yle 86 punkti m2ngus; Kalev nende hulka ei kuulu.
Viimati muutis Zog, 04 Jaan 2013, 19:52, muudetud 1 kord kokku.
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas barons »

otse pärnust; valdmaa saatis varrakule telegrammi; " sul läheb hästi, me oleme veel kuu aega puhkusel"
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas sequa »

Zog kirjutas:Ma ise ei pannud seda t2helegi, et P2rnu ilma Raadikuta m2ngis box-score'i vaadates... see teeb ju asja p2ris absurdseks. Raske m6ista, kuidas v6ib nii tugev meeskond nii kohutavalt halvasti m2ngida.
....ja ei ole nende meeste mäng ka selline, et eestikatel võiks lõdvalt võtta, küll VTB-ks mänguvalmis ollakse... Kullamäe on muide öelnud, et raske on häälestuda kõvemaks mänguks kui all on rida selliseid "eestikaid" - mõistusega saavad mehed aru ja kõik, mis värk on ja mida vaja teha, aga psüühika ikka magab....
rapla
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 22 Nov 2012, 20:32

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas rapla »

kui midagigi positiivset leida siis see , et mcleod vähemalt tundub , et on järeldusi teinud ja ennast liigutama hakanud
Vasta