Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Imelik üldse, et paari hooaja tagune komeet birdman vabaagent on.

Miami võiks Dallasega trade'ida. Annaks Wrighti mõne teie normaalse tagamängija vastu, sest enam hullemaks ei saa minna. Ma ei hakka isegi rääkima mängust, sest muidu moded eemaldaks mu ropendamise pärast foorumist.

Paistab, et Cuban on ka juba parajalt närvis. Siiski peaks ta rohkem tegelema probleemi lahendamisega kui fännikirjade lugemisega.
Cubes emailed me back:

"you think I like losing?!?"

Pretty short and bitter
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Rix »

mavs kirjutas:Imelik üldse, et paari hooaja tagune komeet birdman vabaagent on.

Miami võiks Dallasega trade'ida. Annaks Wrighti mõne teie normaalse tagamängija vastu, sest enam hullemaks ei saa minna. Ma ei hakka isegi rääkima mängust, sest muidu moded eemaldaks mu ropendamise pärast foorumist.

Paistab, et Cuban on ka juba parajalt närvis. Siiski peaks ta rohkem tegelema probleemi lahendamisega kui fännikirjade lugemisega.
Cubes emailed me back:

"you think I like losing?!?"

Pretty short and bitter
Mis sellest Birdmani pedofiilia süüdistusest üldse saanud on?
“I know it when I see it” - Potter Stewart
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas väike-tamma »

mavs kirjutas:Imelik üldse, et paari hooaja tagune komeet birdman vabaagent on.

Miami võiks Dallasega trade'ida. Annaks Wrighti mõne teie normaalse tagamängija vastu, sest enam hullemaks ei saa minna. Ma ei hakka isegi rääkima mängust, sest muidu moded eemaldaks mu ropendamise pärast foorumist.

Paistab, et Cuban on ka juba parajalt närvis. Siiski peaks ta rohkem tegelema probleemi lahendamisega kui fännikirjade lugemisega.
Cubes emailed me back:

"you think I like losing?!?"

Pretty short and bitter
Eks ta sellepärast olegi, et tal eelmine hooaeg oli koguaeg vigastustega probleeme ja ega vanus teeb ka oma töö. Aga endal on ka kahju, et teda pole kusagil tiimis. Ta minu 1 lemmik mängijaid. Loodan, et Heat võtab ta endale. Kaitse paraneks märgatavalt siis.
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Keegi on lugenud ekspertide hinnanguid 2013 drafti kohta? Vaatasin ise natuke nbadraft.net nimesid ja nii palju kui mina tean ülikooli korvpallist, siis tuleb vist üsna nõrk aasta?
Pilt
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Oskar8 »

raido41 kirjutas:Keegi on lugenud ekspertide hinnanguid 2013 drafti kohta? Vaatasin ise natuke nbadraft.net nimesid ja nii palju kui mina tean ülikooli korvpallist, siis tuleb vist üsna nõrk aasta?
Staare tuleb vähe, aga tegelikult keskmine tase on alahinnatud. Hetkel valitseb liigas tsentrite põud ja väga paljud satsid saavad, siit endale korraliku tsentri endale, sest see draft on täis selliseid potensiaalseid Roy Hibberteid,Joakim Noahsi jne. Sellepärast on näiteks OKC on väga suurte ootustega selle drafti osas ja kui drafti loos neid alt veab,siis üritavad ronida veits kõrgemale ( OKC-il on Toronto top4 protected pick).

Kõige suurema potensiaaliga mees on ilmselt Shabazz Muhammad.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tonii »

Egert kirjutas:
Garnett on viimane lohh, ajab kõiki närvi platsi ajal (ma tean, et sportlik närvi ajamine on norm, aga kuskilt läheb ka piir), kuid Melo vot ei ole selline, kes laseb endale kõike öelda ja seisab enda ja tiimi eest. :clap:
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Oskar8 »

Isegi pikalt ei sallinud Kevin Garnetti, aga ma pean ausalt ütlema, et Kobet ja KG-d olen ma iga aastaga rohkem austama hakanud, sest nad on ühed vähesed mehed kes esindavad generatsiooni kelle jaoks iga mängija vastas meeskonnast on vaenlane, keda tuleb vihata ja kelle vastu puudub igasugune respect. Kahjuks uue generatsiooni mängijad on kõik omavahel ilgelt suured semud ja kui need kaks meest ketsid varna riuptavad, siis me näemegi finaale kus kahe meeskonna suurimad staarid mänguajal naeravad ja kallistavad üksteist... Minu arust kurb.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

See on siiski veits üle piiri. Garnetti puhul olen juba harjunud, et endasugustega see vend tüli ei julge norida.
KG told Melo his wife tastes like Honey Nut Cheerios.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Marcus »

Muidu ma olen küll trash-talki pooldaja ning mõnes mõttes isegi austaja, kuid tõsi ta on, et asjal on ikkagi võrdlemisi tugev piir. Eraelu jms on kindlasti teema, mis ületab selle piiri. Sõnad peaksid jääma ikkagi korvpalli raamesse.
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Egert kirjutas:See on siiski veits üle piiri. Garnetti puhul olen juba harjunud, et endasugustega see vend tüli ei julge norida.
KG told Melo his wife tastes like Honey Nut Cheerios.
Keegi pole seda kinnitanud, vaid väidetavalt ütles ta seda. Ja need pidavat ühed paremad helbed olema :D

Aga KG on kukk ja no ta 99 aasta välja ütlemine tuletati ka nüüd seoses selle intsitendiga meelde:
Garnett allegedly also crossed the line in 1999 during a game on Mother’s Day, when his Minnesota Timberwolves squared off against Tim Duncan and the San Antonio Spurs.

Duncan’s mother died of cancer when he was 14, and her death was well-known to those who follow basketball.

Just before Duncan attempted two free throws, Garnett allegedly shouted, “Happy Mother’s Day, mother-----!”
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Aina hullemaks läheb. Pacers 22!! ründelauda ning järjekordne kaotus... see ei ole enam normaalne.
Axel
Kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 18 Veebr 2010, 00:31
Asukoht: Tartu

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Axel »

Egert kirjutas:Aina hullemaks läheb. Pacers 22!! ründelauda ning järjekordne kaotus... see ei ole enam normaalne.
Kui James teeb 7 TO, siis seda on ka ikka tema kohta palju.
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

mavs kirjutas:Aga KG on kukk ja no ta 99 aasta välja ütlemine tuletati ka nüüd seoses selle intsitendiga meelde:
Vähemalt erinevate mängijate kommentaaridest olen ma aru saanud, et KG pidi olema ka kõige labasem trash talker. Kuna eks üsna kindlalt on ta väljaspool platsi ühe madalama IQ-ga superstaar, siis trash talki osas ei pidavat ta ka väga geniaalne olema ja siis üritab oma puudujääke puhta labausega leevendada. Igaüks oskab Villanueva arvel vähi nalju teha või vastast mõnitada mõne lähedase surma puhul aga huvitaval kombel keegi teine sellise asjaga ei tegele. Ei tea küll miks...
Pilt
Stat
Kasutaja
Postitusi: 317
Liitunud: 10 Jaan 2011, 20:04

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Stat »

See Netsi Evans ikka päris haige loom lauas :D. 26 minutiga 23 lauaplli...impressive.
Manchester City
Miami Heat
San Anotnio Spurs
Michael Schumacher
Vasta