VTB Ühisliiga 2012/2013

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Invisibl3 »

mikoza kirjutas:abbotti donki vaataks küll hea meelega veel ja veel ja veel.. :))
Ma ei tea, kus see donk oli, kas esimesel poolajal või mis dongist jutt käib ? Ma nägin ainult mängu teistpoolaega.



Kokkuvõte ka :)
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Charly »

Invisibl3 kirjutas:
mikoza kirjutas:abbotti donki vaataks küll hea meelega veel ja veel ja veel.. :))
Ma ei tea, kus see donk oli, kas esimesel poolajal või mis dongist jutt käib ? Ma nägin ainult mängu teistpoolaega.



Kokkuvõte ka :)
Abbotti donk oli JÕHKER, äratõuge varsti peale vabaviskejoont. Suht mängu alguses, enne esimese veerandi lõppu. Miskipärast pole seda suudetud veel materjalist välja selekteerida.
huh im kito
Kasutaja
Postitusi: 732
Liitunud: 06 Aug 2010, 20:33

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas huh im kito »

Abbotti dunk oli tõesti imetlusväärne. Loodetavasti Egert teeb varsti oma kokkuvõtte ka, ja äkki temal see dunk sees ;) .Või veel mis parem, kui teeb aind video abboti dunk-ist
Kasutaja avatar
Neverlast
Kasutaja
Postitusi: 187
Liitunud: 17 Dets 2007, 23:59

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Neverlast »

Kes eile maha magas siis Tallinna TV-s Turowi mängu kordus, teine veerand poole peal hetkel.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Kalev4ever »

Jäin küll sõnavõtmisega hiljaks, aga vahepealne aeg läks kiirelt ja ei jõudnudki enda mõttelendu siia kribada.
Peale nappe võite Eestikatel imestasin, kui suur hulk rahvast hämmingus oli, et kuidas Turowi mänguks Kalevi mängijad küll paremini ennast motiveerima hakkaksid ja mäng sujuvam oleks. Aga öelge mulle, kuivõrd peaks igast Leosid ja Wilke (ja loomulikult mitte ainult) kottima mingite Raplate vastu mängimine, samas kui saab VTB-s näidata end igast gigantidele?

Tasapisi nagu mõttes lootsin võitu, aga pakkusin pigem, et Cramo kaotab. Üliväheke palsamit nüüd haavadele tuli, aga pandaks keegi kõvem Ühisliigas kotti, siis ma juba oleksin tunduvalt rõõmsam. Turow pole paraku see meeskond, kelle võitmine üleliia emotsioone tekitab :)
Fear the prophet!
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas KalevRuus »

Peale nappe võite Eestikatel imestasin, kui suur hulk rahvast hämmingus oli, et kuidas Turowi mänguks Kalevi mängijad küll paremini ennast motiveerima hakkaksid ja mäng sujuvam oleks. Aga öelge mulle, kuivõrd peaks igast Leosid ja Wilke (ja loomulikult mitte ainult) kottima mingite Raplate vastu mängimine, samas kui saab VTB-s näidata end igast gigantidele?
Sonid või? Äkki seletad oma mõtte vähe lahti?
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Marcus »

KalevRuus kirjutas:
Peale nappe võite Eestikatel imestasin, kui suur hulk rahvast hämmingus oli, et kuidas Turowi mänguks Kalevi mängijad küll paremini ennast motiveerima hakkaksid ja mäng sujuvam oleks. Aga öelge mulle, kuivõrd peaks igast Leosid ja Wilke (ja loomulikult mitte ainult) kottima mingite Raplate vastu mängimine, samas kui saab VTB-s näidata end igast gigantidele?
Sonid või? Äkki seletad oma mõtte vähe lahti?
Põhimõtteliselt tahtis ta öelda, et nõrkade vastaste vastu ja suuremas ringkonnas täiesti tähtsusetute mängude jaoks ongi meestel raskem end motiveerida.

Mitte, et ma seda heaks kiidaks ning professionaalidelt eeskujulikumat tegutsemist ei ootaks, kuid olukord on täiesti mõistetav.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Mr. Aff »

Äärmiselt rumal jutt. Kuidas Rockil motiveerimisega mingeid probleeme pole? Kas kaks räiget kolakat Tarva käest ning Leedu keskmikule allajäämised oli ka motivatsiooniteema?

Võit Turowi üle on ootamatu kingitus, aga see ei tähenda veel katastroofilise hooaja päästmist. Suure tõenäosusega jääbki see viimaseks võiduks VTB's kui just hooaja lõpul mõnes vastase jaoks mitteolulises mängus kodus võit saadakse.
Vaadates, kuidas täna Tarvas põrmustas Pieno, kellelt Cramo on kahel korral lutti saanud, tekitab küsimuse, et äkki Eestikate poolfinaalis pole ka motivatsiooni, et viitsida suuremas ringkonnas täiesti tähtsusetu Tarvase vastu paremini kui 0:3 mängida? :smash:
Marcus kirjutas:Põhimõtteliselt tahtis ta öelda, et nõrkade vastaste vastu ja suuremas ringkonnas täiesti tähtsusetute mängude jaoks ongi meestel raskem end motiveerida.

Mitte, et ma seda heaks kiidaks ning professionaalidelt eeskujulikumat tegutsemist ei ootaks, kuid olukord on täiesti mõistetav.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas KalevRuus »

Põhimõtteliselt tahtis ta öelda, et nõrkade vastaste vastu ja suuremas ringkonnas täiesti tähtsusetute mängude jaoks ongi meestel raskem end motiveerida.

Mitte, et ma seda heaks kiidaks ning professionaalidelt eeskujulikumat tegutsemist ei ootaks, kuid olukord on täiesti mõistetav.
Einoh, ma natuke midagi sarnast aimasin küll.
Aga põhimõtteliselt on tegu ju haige jutuga.
Seda jätkates: Wilksi ja Leodi ei peagi tõepoolest kottima mingi Rapla vastu mängimine - no milleks ometi? Las Rock loputab Valgasid 60 punktiga, ega see ei tähenda, et meie neid võitma peaks, meie mängud on VTB-s! Ja miks peaks end balti liigas motiveerima Pielo zvaigzdese vastu - ega see pole sats, kelle vastu end näidata. Ja Tarvas - no on poolamatöörid aga mingi mudaliiga sats ju kus enamus mängijaid mujalt välja praagitud - miks pingutada?
Jah, VTB-s on Himkid, Donetskid ja teised kõvad satsid - aga kui mäng just sel päeval ei lähe ja jääd 5 minutiga suurelt taha - no pole ju pointi rabeleda, gigandid sind ikka tähele ei pane.

Ei viitsi jätkata, tegelt võtsime kolme peale hooaja probleemid ehk isegi kokku.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Karl »

Mr. Aff kirjutas:Äärmiselt rumal jutt. Kuidas Rockil motiveerimisega mingeid probleeme pole? Kas kaks räiget kolakat Tarva käest ning Leedu keskmikule allajäämised oli ka motivatsiooniteema?

Võit Turowi üle on ootamatu kingitus, aga see ei tähenda veel katastroofilise hooaja päästmist. Suure tõenäosusega jääbki see viimaseks võiduks VTB's kui just hooaja lõpul mõnes vastase jaoks mitteolulises mängus kodus võit saadakse.
Vaadates, kuidas täna Tarvas põrmustas Pieno, kellelt Cramo on kahel korral lutti saanud, tekitab küsimuse, et äkki Eestikate poolfinaalis pole ka motivatsiooni, et viitsida suuremas ringkonnas täiesti tähtsusetu Tarvase vastu paremini kui 0:3 mängida? :smash:
Marcus kirjutas:Põhimõtteliselt tahtis ta öelda, et nõrkade vastaste vastu ja suuremas ringkonnas täiesti tähtsusetute mängude jaoks ongi meestel raskem end motiveerida.

Mitte, et ma seda heaks kiidaks ning professionaalidelt eeskujulikumat tegutsemist ei ootaks, kuid olukord on täiesti mõistetav.
Ma veel ei oleks nii kindel, et Tarvas ei võiks Rockist mööda minna turniiritabelis, piisaks ainult et cramo rocki võidaks ja et tarvas neid ka võidaks ning olekski poolfinaalides koos cramo-rock
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Rix »

Pisut OT, aga tänane näitas, et Tarvas ongi kõva. Tõesti kõva. Ja veel seda, et võidud iseenesest on midagi sellist, mis meestele enesekindlust annab ja seda kõikides mänguelementides. Kõik tuleb justkui iseenesest välja.

Ma ei peaks Cramo probleemide aluseks mitte niivõrd motti, kui just kaotustest tulenevat frustratsiooni ja pingeid, mis paljunevad palliplatsil kohe, kui miski ei õnnestu, kriisiks. Nn eesti liiga nõrgemaid võib ka siis võita, kui mängid 20 minutit normaalset ja 20 minutit kohutavat kossu, aga Tarvas ei ole hetkel teps mitte eesti liiga nõrgem, vaid juba Balti Liiga keskmik-ülemisse poolde kuuluv klubi.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas KalevForever »

Mr. Aff kirjutas:Äärmiselt rumal jutt. Kuidas Rockil motiveerimisega mingeid probleeme pole? Kas kaks räiget kolakat Tarva käest ning Leedu keskmikule allajäämised oli ka motivatsiooniteema?

Võit Turowi üle on ootamatu kingitus, aga see ei tähenda veel katastroofilise hooaja päästmist. Suure tõenäosusega jääbki see viimaseks võiduks VTB's kui just hooaja lõpul mõnes vastase jaoks mitteolulises mängus kodus võit saadakse.
Vaadates, kuidas täna Tarvas põrmustas Pieno, kellelt Cramo on kahel korral lutti saanud, tekitab küsimuse, et äkki Eestikate poolfinaalis pole ka motivatsiooni, et viitsida suuremas ringkonnas täiesti tähtsusetu Tarvase vastu paremini kui 0:3 mängida? :smash:
Marcus kirjutas:Põhimõtteliselt tahtis ta öelda, et nõrkade vastaste vastu ja suuremas ringkonnas täiesti tähtsusetute mängude jaoks ongi meestel raskem end motiveerida.

Mitte, et ma seda heaks kiidaks ning professionaalidelt eeskujulikumat tegutsemist ei ootaks, kuid olukord on täiesti mõistetav.
Kuidas Rockil motiveerimisega probleeme pole? Äkki neil on parema motiveerimisoskusega treener, või motiveeritumad mängijad või mis iganes. Ei olnud motivatsiooniteema. Ilmsegelt on Tarvas niipalju paremini komplekteeritud, et nad võitsid justnimelt sellepärast . Sul on täiesti õigus.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Asjaajaja »

Kalev võitis, kuid mulle küll ei tundunud, et mingit ootamatult head mängu näidati. Seis on endiselt halb. Turow oli ka eile kehvake. Võib-olla kuskil tunneli lõpus on valgus, aga hetkel on see küll väga kaugel. Kui ma poleks Kalevi vastu panustanud, siis ei oleks ka seda võitu tulnud.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas theundertaker »

No rocki on alati motiveerinud võta eesti meeskondi suure ülekaaluga, et nemad on tegijad jne. Aga mujal saavad ikka saunu!
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Kalev4ever »

Meil pidi ju dream-team olema, NBA-äss ja mitu teist mustanahalistki, kel suur soov endast märk maha jätta, et järgmisel hooajal kõrgemale lennata. Rockis on Ingram siiani igati kiiduväärt hooaja teinud, ei tundugi olema sellist tüüpi, kel motiveerimisega probleeme tekiks.

Cramo kahjuks räägibki see, et meil on suur hulk välismaalasi. Rockil on hea sümbioos korralikest välismaalastest + eestlastest, kes korraliku panuse juurde annavad. Cramol ei vea mingi päev eestlased välja, paar ameeriklast hakkavad pirtsutama ja ongi pizdets - sisekliima kehv, mäng ei suju - ongi kaotus tõsiasi.

Kokkuvõttes loeb ju ikkagist see, kuidas otsustavad faasis mängitakse, mitte see, kuidas algfaasis omadega edasi kobistatakse. 2008/2009 hooajal võis Cramo kütta Rockile 30-ga ja panna Žalgirisegi kotti, aga mis kasu neist oli, kui Final Fouri jõudis ikkagist Rock?

Ja mis vahet sel suurt oleks, kui Cramo suudaks oma ainsast reaalselt võidetavast mängust Ažo vastu võidu võtta ja viimast kohta vältida (kindlustades sellega järgmiseks hooajaks koha liigas)? Vast endalegi meeldiks mingis mõttes, et pigem langetaks välja, aga kui ikka Poola liiga hiidu suudetakse kahe mängus kokkuvõttes ülinapilt edestada, siis ainult see momendil loebki - Kalev sai ikkagist kaks võidupunkti tabelisse kirja.
Fear the prophet!
Suletud