BC Rakvere Tarvas

Üleüldine korvpallijutt
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Asjaajaja »

Kahju, et Eesti on nii vaene riik ning sponsorlus on võrdlemisi vähe levinud nähtus. Kui Tarvas suudaks järgmiseks aastaks eelarvet kasvatada ning Sõber jätkaks treeneri kohal praeguste põhimeestega ning tooks lisaks juurde ka mõned uued tegijad, siis oleks kohe täitsa vahva. Võib küll juhtuda, et praegu on lihtsalt mingisugune ajutine haripunkt saavutatud ning Tarvas vajub hooaja lõpuks täiesti ära, aga hetkel on küll emotsioonid kõrged. Tarvas on ehe näide sellest, kuidas mitte alati eelarve ja mängijate individuaalsed oskused (mitte, et Tarvase mehed oleksid kehvad) ei mängi.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Kalev4ever »

Kolmesed, mis nende leib on, tabasid täna ikka täiesti hästi, päris mitu neist olid üsna ulmelised, küll Tamme rünnaku viimastel sekunditel üle vastase käte + Laksa ja Umbraško soolod.

Arvestades seda, et päris huvitava grupiga on tegu, kuna kasahhidelt ja Juventuselt ei oska tõesti midagi oodata, siis seda võitu võib vägagi väärtustada. Igatahes ülikõva värk ja nüüd ainult halgusid juurde!
Fear the prophet!
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas vaim564 »

Kui Sõber suudab endale korvi alla sebida mingisuguse Ciprussi taolise venna, siis pole veel teada, kuidas asjad liikuma hakkavad.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Zog »

Peale sellist mängu peab nüüd eesmärk olema raudselt oma alagrupist edasi pääseda... ja kui asjad soodsalt kulgevad, on isegi esikoht võimalik, kuigi selleks peaks tõesti kõik korda minema.

Aga millega Tarva senist edu seletada? Ma tooks statistikast välja kolm tõika...

Juris Umbrasko on senises üheteistkümnes Balti liiga mängus tabanud 32 kolmepunktiviset, ja teinud seda sealjuures ülimalt stabiilselt. Protsent 40,5 ja iga mäng vähemalt kaks tabavat viset, üksteist mängu järjest. Puhas shooter ju... nagu Kullamäe oma parematel päevadel.

Reimo Tamm on Tarva eest tõesti, nagu siin juba varemgi öeldud, "mees nagu orkester". Keskmiselt 18.1 punkti, 5.9 lauda, 4.4 söötu ja 6.2 tema vastu tehtud viga. Effektiivsuse number keskmiselt (!) üle kahekümne...

Kahekümne kolme turniiri alustanud meeskonna seas on Tarvas teinud kõige vähem pallikaotusi, kõigest 10.27 mängus. Selles edetabelis järgnevad neile Kalev/Cramo, Siauliai, Prienai, Rock ja Ventspils. Päris muljetavaldav, ma ütleks.

EDIT: Ahjaa, see asi ka veel, et mida need ajakirjanikud õige munevad? Enne mängu küll puhusid pilli, et "kas Tarvas suudab seda, mida Kalev ei suutnud" jne jne, aga nüüd? Ei ühtegi videot, ei ühtegi intervjuud... nõrk.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas KalevRuus »

vaim564 kirjutas:Kui Sõber suudab endale korvi alla sebida mingisuguse Ciprussi taolise venna, siis pole veel teada, kuidas asjad liikuma hakkavad.
Ära nüüd Ciprussiga fantaasiamaaima ka minema hakka aga ma miskipärast arvan, et vähemalt ühe mehe (pika) toob Sõber sel aastal veel juurde.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Rio »

Kas mitte kohukeste Shaw ei pidanud liituma?Ilma tsentrita läheb võõrsil mängimine väga raskeks,kodus võid veel ainult 3 seid loopida.
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas toivo »

Leedukad kiidavad:
"Ma olen tõsiselt imestunud, millist meeskondlikku ühtsust Tarvas demonstreeris," tähendas Mindaugas Lukošius (Pieno peatreener). "Kõik mängijad teavad oma kohta ja annavad endast maksimaalselt, mida oskavad ning suudavad. Seda alates läbimurretest ja kaugvisetest kuni Renato Lindmetsani, kes pani üksinda meie edurivi korralikult paika."
http://bctarvas.ee/index.php/page_id/1303" onclick="window.open(this.href);return false;

Eestlased laidavad:
"Praegu push’itakse meedias kõvasti Andres Sõpra ja Tarvast," rääkis Heino Lill. "Sõber meenutab mulle Nikita Hruštšovi, kes oli nii hea agronoom, et tegi Venemaal uudismaad, aga lõikas hoopis Kanadas. Sõber külvab Rakveres, aga lõikab Lätis. Meie üritame teha head Eesti korvpallile, tema teeb head oma klubile ja ütleb, et see ongi tänapäeva mood."
http://ohtuleht.ee/505687" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Invisibl3 »

toivo kirjutas:
Eestlased laidavad:
"Praegu push’itakse meedias kõvasti Andres Sõpra ja Tarvast," rääkis Heino Lill. "Sõber meenutab mulle Nikita Hruštšovi, kes oli nii hea agronoom, et tegi Venemaal uudismaad, aga lõikas hoopis Kanadas. Sõber külvab Rakveres, aga lõikab Lätis. Meie üritame teha head Eesti korvpallile, tema teeb head oma klubile ja ütleb, et see ongi tänapäeva mood."
http://ohtuleht.ee/505687" onclick="window.open(this.href);return false;
See Hr. Lill on lihtsalt nii kade, et neil TTÜ'ga ei lähe nii hästi.
Tarvase eest müts maha, et nad tõesti mängivad 6 mehega tervemängu põhimõtteliselt.
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Demarr »

Lille kommentaar oli tõesti üsna sapine ning mittevajalik. Puht tema viimaste aastate väljaütlemiste põhjal on jäänud üpris kehv üldmulje temast.

Samas tõestas Sõber seal Delfi uudislõigus jälle, et oskab asju endale omaselt huvitavaks teha:

Detsembrikuu lõpp:
"Kindlalt on plaan korvi alla kedagi võtta. Praegu valimine käib ja kas see nüüd kohe-kohe tuleb, seda ma ei oska öelda. Aga igal juhul,"
Jaanuarikuu algus:
"Jaanuaris ei tule kindlasti kedagi. Kui vigastustega meestel probleeme ei teki, siis pole täiendusi vaja."
Võta siis kinni, mis seis veebruari lõpuks tegelikult jääb.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas japs »

Arvatavasti kardab meeskonna kliimat lõhkuda. Ka Rakverel endal on minevikust piisavalt näiteid, et tahtmine head meeskonda veelgi lisajõuga parandada lõhub mängupildi täielikult.
Ning pealegi, nii Kalev kui Tartu ei oska sellise mängustiili vastu mängida (seda on tunnistanud nii Varrak kui Kullamäe)
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Rix »

japs kirjutas:Arvatavasti kardab meeskonna kliimat lõhkuda. Ka Rakverel endal on minevikust piisavalt näiteid, et tahtmine head meeskonda veelgi lisajõuga parandada lõhub mängupildi täielikult.
Ning pealegi, nii Kalev kui Tartu ei oska sellise mängustiili vastu mängida (seda on tunnistanud nii Varrak kui Kullamäe)
Pakun, et asi on lihtsalt rahas. Piletitulu laekub palju vähem, kui pärast karikavõitu oodati.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Zog »

Ma ka ausalt öeldes ei usu, et Sõber nüüd hirmsasti "kardab" kedagi tuua, eriti tsentri positsioonile. Ega see uus mees ei hakkaks ju kelleltki hirmsat moodi mänguaega ära võtma, ainult Schleicheril läheks ehk raskemaks, aga trennis oleks jälle oluliselt parem. Pealekauba, olles Sõbra intervjuusid ja sõnavõtte pikka aega jälginud, tean ma seda, et kui tema meeskonda keegi uus lisandub, ning tundub et ta teistega hästi läbi ei saa või meeskonna sisekliimale halvasti mõjub, siis on sellel uuel väga ruttu minek ka. Rix'il on vist siiski õigus, eriti arvestades, et Sõber räägib ju viimasel ajal sellest, et võtaks õige kellegi pigem veebruaris jne...
tempo
Kasutaja
Postitusi: 277
Liitunud: 20 Dets 2009, 19:05

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas tempo »

Andres Sõber aususest, ise otsustamisest, napsust ja koeras**a korjamisest

Õnneks on mul kõrval nii noored mehed, kes eriti ei jaksa, ja üksinda pole ka mõtet lahmida. :D
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas toivo »

Endised mängijad saavad korralikult, vähemalt need, kes koinimas käisid :) (Kriisa ilmselt nende alla siiski ei kuulu)
Ma teen tõesti asju natuke teistmoodi, aga karikad ja võidud näitavad, et me pole jänni jäänud. Tavaliselt räägivad sellist juttu need, kes ei sobi meeskonda, ning see, et nad Tarvast lähevad, näitab nende vähest IQ-taset. Näiteks tänavu juhtus nii Illimar Pilguga. Maksime talle raha ette, kuid meest polnud olemas, suvel jõi ja laaberdas. Aga olgu, ega ta pole paha mängija, kuid tema lahkumine lõi õhu puhtaks ja teised mehed hakkasid tõusma.
Ükskord oli Valmo Kriisa siin minu kabinetis ja raputasin teda nii kõvasti, et mehel oleks peaaegu pisar silma tulnud, ja siis ta ütles, et Andres, mul hakkab jalg värisema selle peale, mis sa minuga teed. Aga asi oli lihtne, ta hakkas petma.
Panime hotellis toa kinni, aga teda pole… Või ma muretsesin talle Rakvere linna kõige parema auto, aga naine sõidab sellega… Ütlesin Valmole, et mina teen sulle parimad asjad, aga sinu käest tahan ainult ausust. Ise tead ju, mis pärast oli… hõbemedal ja kõik nii edasi.
Näiteks Andre Pärnaga oli nii – tuli ja rääkis, et teeb hommikuti ise trenni. Olgu, tee!
Tahtis Rakvere kesklinnas parimat korterit, ja saigi! Aga kui mängud pihta hakkasid, pani kõik visked mööda. Seepeale tuli ta mänedžer Rando juurde ja hakkas küsima, et miks pallid on tühjad või liiga täis. Läks natuke aega mööda ja ütles, et läheb ära. No ei sobinud need värgid.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Karl »

Peale selliseid võite ja tulemusi on tribüünid ikka üllatavalt tühjad.
Vasta