Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Soho »

Alex kirjutas:Pärnu K.Cramo mänguhetked: http://www.youtube.com/watch?v=T1piZAhD ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;

Soovitan jälgida Wilkinsoni selles videos.. mees sõna otseses mõttes magab väljakul ja ei viitsigi liigutada..
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Kris »

Soho kirjutas:
Alex kirjutas:Pärnu K.Cramo mänguhetked: http://www.youtube.com/watch?v=T1piZAhD ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;

Soovitan jälgida Wilkinsoni selles videos.. mees sõna otseses mõttes magab väljakul ja ei viitsigi liigutada..
Nõus. Terve meeskonna kaitse oli alla arvestuse seda videod vaadates.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Asjaajaja »

Ma tean küll, et kõik juba saavad aru ning paljudel on ilmselt villand sellest pidevast soigumisest, aga päris nukker on ikka vaadata selliseid mänge. Oleme jõudnud sellisele tasemele, kus peamegi end võrdlema K-Kalevi ja Pärnuga ning higistama, et kuidagi see võit kätte saada. See on ikka masendavalt madal tase. Sellisest vaatenurgast vaadatuna puudub justkui üldse mõtte osaleda BBL-il, rääkimata siis veel VTB-st*.

* VTB-s osalemine muutus vist kahtlaseks juba eelnevatel aastatel.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas nojah »

barons kirjutas:otse pärnust; valdmaa saatis varrakule telegrammi; " sul läheb hästi, me oleme veel kuu aega puhkusel"
Sellega mul tuli meelde hoopis üks salm Jäääre loost Telegramm, mis antud olukorda sobiks paremini:

Sa keset päeva (parandaks: mängu) saadad mulle telegrammi,
kus kirjas see, et lahku viib tee
ja oma võtmed võin ma jätta naabri kätte,
kuid mina arvan, et ma armastan sind
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Go Cramo! »

Lausa uskumatu kui si`` ja loid see Kalevi kaitse on.Pärnul oli sektor korvi alla nagu kiirtee-vali ise,millist rada sinna jalutad.Mis on saanud Kalev/Cramo kunagisest tugevast kaitsest!? :evil:
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Kris »

Go Cramo! kirjutas:Mis on saanud Kalev/Cramo kunagisest tugevast kaitsest!? :evil:
Kuusmaa ja Varrak pole kunagi kaitsespetsid olnud. See on minu peamiseid miinuseid neile olnud.
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas kalevif2nn »

Ma ei tea kuidas teistega on, aga mina ikkagi riskiks välistreeneri toomisega juba praegu. Meil lihtsalt ei ole midagi kaotada ja miks tuua välistreener ainult selle hooaja lõpuni. Kui mees saab oma tööga hästi hakkama, siis miks mitte jätkata välistreeneriga ning 3 tugevat leegionäri lisaks võtta järgmiseks hooajaks. Luua tugev tuumik(8-9 meest), kus kõik teavad oma rolle.
KML-EUROCUP-VTB
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas marxx762 »

kalevif2nn kirjutas:Ma ei tea kuidas teistega on, aga mina ikkagi riskiks välistreeneri toomisega juba praegu. Meil lihtsalt ei ole midagi kaotada ja miks tuua välistreener ainult selle hooaja lõpuni. Kui mees saab oma tööga hästi hakkama, siis miks mitte jätkata välistreeneriga ning 3 tugevat leegionäri lisaks võtta järgmiseks hooajaks. Luua tugev tuumik(8-9 meest), kus kõik teavad oma rolle.
vaat sellega on see teema et sa võid ju tuua 3 tugevat välismängijat, aga millised on need ülejäänud eestlased, ikka ja need samad näod... aga kedagi peab veel juurde võtma. Minu silmis on vaja ikkagi 4-5 välismaalast, et mängida mingilgi tasemel mängu.
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas kalevif2nn »

Okei, 4 välismaalast veel, kuid 5 on ikka palju.
4 välismaalast, G.Dorbek, M.Dorbek, Soo, Keedus oleks minu silmis päris normaalne tuumik. Miks mitte proovida Lindmetsa, Akenpärgi? Neid noori lootusi ikka on, keda peaks Eesti esindusklubis nägema.
KML-EUROCUP-VTB
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Asjaajaja »

Mina hea meelega ei näeks Dorbekuid üldse Kalevis. Aasta-aastasse on Dorbeku suguvõsa Kalevis solgutatud. M. Dorbek ei ole üldse leidnud ega leia arvatavasti ka tulevikus oma kohta selles meeskonnas. G. Dorbek on ilmselgelt väsinud Kalevist ning mängib paremal juhul iga kolme mängu kohta ühe hea või rahuldava partii. Keedus? Miks mitte. Soo? Miks mitte, kui Kalev teda ära ei riku. Soo on minu arvates tohutu talent, kuid teades teda isiklikult juba ammusest ajast, siis tean, kui halb karma teda jälitab - see mees suudab isegi siledal lennuväljal mõne oma kondi ära murda. Kui tal ei oleks sellist veidrat kiiksu ja pidevaid vigastusi, siis ma ei kahtleks üldse, et temast oleks saanud viimaste kümnendite edukaim eestisoost korvpallur.

Ühesõnaga, mina näeksin Kalevi esiviisikus paari leegionäri ning rohkem nooremaid mängijaid. Hetkel mingisugused rutiinist väsinud "vanad peerud" (nad ei ole küll vanuseliselt niivõrd vanad, aga elu aeg samas meeskonnas toimetanud) lihtsalt võtavad oma aja ära ning noortele, kes sinna Kalevi pingile satuvadki, ei anta võimalust.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas sequa »

Poolajaks juhtis Rock Rapla vastu kümnega, 3. veerandil pisteti teine kümme otsa ja mäng tehtud...eks siin aitab kaasa ka see, et Rapla omadel on kaas täiesti peal, aga saate aru küll, mida öelda tahan... Samas rocki mäng pidi kirjade järgi kah ei midagi erilist olema...
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Asjaajaja »

sequa kirjutas:Poolajaks juhtis Rock Rapla vastu kümnega, 3. veerandil pisteti teine kümme otsa ja mäng tehtud...eks siin aitab kaasa ka see, et Rapla omadel on kaas täiesti peal, aga saate aru küll, mida öelda tahan... Samas rocki mäng pidi kirjade järgi kah ei midagi erilist olema...
Rock annab mõnusa 30-punktilise paki - nii nagu mõlemad Eesti esitiimid peaksidki tegema. Kõigele lisaks nende põhimängija (Ingram) üldse ei mängigi.

Üksnes lauapallide pealt teeb Rock teistele Eesti meeskondadele ära. Cramo, kellel peaks justkui korvi all pikkust olema küll ja veel, mängib lauas Rapla ja Pärnuga justkui võrdne-võrdsega. See on üks suurimaid puuduseid hetkel Kalevi mängus.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas theundertaker »

Valga jõuab see aasta vist päris kaugele tänu leedu treenerile!
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas nojah »

millal valga selle leedu treeneri sai? viimati oli lätlane...
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Go Cramo! »

mis Bambal lahti on peale esimest veerandit? 2 punkti,kaks pallikaotust,kahest 1 vabavise ja kaks viga :roll: Jääb silma veel kodusaali kohta päris õudne visete tabavus- kaheseid 11-6 pole kõige hullem, kolmesed järjekordelt alla arvestust 6-0 :smash:
Kuidagi rabe algus
Elegar siiski täna üles antud nagu näha?
Vasta