Gregor Arbet

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
reigo94
Kasutaja
Postitusi: 48
Liitunud: 15 Sept 2008, 22:19

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas reigo94 »

Krt kui sellest Arbetist lahti saadaks vb hakkab meeskond rohkem võitma ka. Mina igaljuhul seda igaljuhul usun!!!
Siim_p
Kasutaja
Postitusi: 26
Liitunud: 07 Mai 2009, 18:51

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas Siim_p »

reigo94 kirjutas:Krt kui sellest Arbetist lahti saadaks vb hakkab meeskond rohkem võitma ka. Mina igaljuhul seda igaljuhul usun!!!
Mina jällegi usun,et kedagi oleks siis juurde vaja
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas Rio »

reigo94 kirjutas:Krt kui sellest Arbetist lahti saadaks vb hakkab meeskond rohkem võitma ka. Mina igaljuhul seda igaljuhul usun!!!
katsuks 10 aastat veel elada ja siis jälle siia vestlusi arendama tulla
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas Rix »

Kui mingigi tõetera, siis klubi võiks anda mehele võimaluse. Küll saadakse hakkama, Skele-Abbott-Dorbek katavad. Oleks mehe üle ikka väga hea meel.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
cramo
Kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 29 Dets 2010, 17:33

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas cramo »

Diamantidist asendama :D:D:D
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas Zog »

Rix kirjutas:Kui mingigi tõetera, siis klubi võiks anda mehele võimaluse. Küll saadakse hakkama, Skele-Abbott-Dorbek katavad. Oleks mehe üle ikka väga hea meel.
Ohjah... kui see vaid tõele vastaks, ning tõesti nii läheks, nagu Rix soovis. Ajaloost meenub mulle Keerlese näide, kellele klubi keeras ikka korraliku käru...
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas Rio »

pigem on see,et kui sa vtb ja bbl s üle 15 p mängus ei viska on väga raske välja saada.Doronin oli ka kunagi venelaste vaatevälja(Endeni jutu põhjal vähemalt)aga balti liigas 4 punkti mängus polnud just eriline magnet.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas Kris »

Loodan et vastab tõele!

Oleks väga huvitav näha kuidas ta Kreekas hakkama saaks, vanus hakkab ka peale tulema, neid võimalusi enam palju pole. Usun ka et me saame ilma temata hakkama. Eks paistab mis uudiseid lähipäevad toovad.
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas kalevif2nn »

No Arbetile tuleks see vägagi kasuks. Oleks väga-väga tore kui see tõsi on!
KML-EUROCUP-VTB
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas Rix »

Zog kirjutas:
Rix kirjutas:Kui mingigi tõetera, siis klubi võiks anda mehele võimaluse. Küll saadakse hakkama, Skele-Abbott-Dorbek katavad. Oleks mehe üle ikka väga hea meel.
Ohjah... kui see vaid tõele vastaks, ning tõesti nii läheks, nagu Rix soovis. Ajaloost meenub mulle Keerlese näide, kellele klubi keeras ikka korraliku käru...
Keerlese toonasest pettumusest võib pisut aru saada, aga sel korral ma natuke klubi mõistan. See oli too Fisheri ja Ako hooaeg, kus tegelikult oli Keerles meeskonna liider ja Cramo koosseis korvi all õhuke. Sisuliselt polnudki seal kedagi ning Ittalia teise liiga viimane meeskond ei tahtnud ju mingitki kompensatsiooni maksta, mis tähendanuks, et hooaja keskel oleks pidanud saama suht väiksema palga eest cramo endale korvi alla täiendust. Ja seda olukorras, kus tuldi ju suurtest võlgadest ja klubi eksistents oli suht-koht ohus üleüldse. Seega, käru või pang, aga natuke saab klubi mõista. Järgmisel korral ju mingeid takistusi enam ei tehtud.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas Zog »

Rix kirjutas:
Zog kirjutas:
Rix kirjutas:Kui mingigi tõetera, siis klubi võiks anda mehele võimaluse. Küll saadakse hakkama, Skele-Abbott-Dorbek katavad. Oleks mehe üle ikka väga hea meel.
Ohjah... kui see vaid tõele vastaks, ning tõesti nii läheks, nagu Rix soovis. Ajaloost meenub mulle Keerlese näide, kellele klubi keeras ikka korraliku käru...
Keerlese toonasest pettumusest võib pisut aru saada, aga sel korral ma natuke klubi mõistan. See oli too Fisheri ja Ako hooaeg, kus tegelikult oli Keerles meeskonna liider ja Cramo koosseis korvi all õhuke. Sisuliselt polnudki seal kedagi ning Ittalia teise liiga viimane meeskond ei tahtnud ju mingitki kompensatsiooni maksta, mis tähendanuks, et hooaja keskel oleks pidanud saama suht väiksema palga eest cramo endale korvi alla täiendust. Ja seda olukorras, kus tuldi ju suurtest võlgadest ja klubi eksistents oli suht-koht ohus üleüldse. Seega, käru või pang, aga natuke saab klubi mõista. Järgmisel korral ju mingeid takistusi enam ei tehtud.
Kas temaga mingid Vene liiga jutud ka mitte ei k2inud? V2hemalt mulle on niimoodi meelde j22nud... mitte ainult Itaalia teise liiga. Siis oleks asi arusaadav...
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas maik »

Venemaa jutud oli jah vähe konkreetsemad. http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=30884991" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas Rix »

maik kirjutas:Venemaa jutud oli jah vähe konkreetsemad. http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=30884991" onclick="window.open(this.href);return false;
Kusjuures, see polnud mul meeles. Oleks pidanud laskma minna, kuigi jah, Venemaa kõrgliigaklubil vast natuke raha oli, et väike kompensatsioon maksta (mäletame, mida Sõber Rockilt Veideka eest küsis ja sai).
Sry, :offtopic:
“I know it when I see it” - Potter Stewart
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas väike-tamma »

http://basket.ee/index.php?news_id=14224&mid=9" onclick="window.open(this.href);return false;
Asi ametlik siis. Kahju, et Balkani liigas saab vähe mänge.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas nojah »

Siiski väga hea uudis Gregorile! Jõudu ja õnnestumisi uues klubis!
Vasta