Gregor Arbet

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas kasutaja123 »

http://www.bckalev.ee/aitah-gregor-arbe ... korgliiga/" onclick="window.open(this.href);return false;

Kalevil oleks pressiesindaja kõrvale vaja toimetajat, kes oskaks vigadevaba teksti luua. Selles jutus on ainult paar üksikut stiili- või õigekirjavigadeta lauset.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas KalevForever »

Kellegi juurde toomisega läheb jälle aega meeskonda sissesulamisega, kokkumänguga jne. Meeskonna sisekliima pole terve hooaeg just parim olnud ja nüüd kui hakkavad tulemused tulema ja mäng paranema oleks see liigne risk ma usun. Hooaja alguses oli ju meeskond koos ja ei arvestatud Škelega. Nüüd on Škele juures ja Arbet lahkunud, ehk seis on ikka sama. Ei usu et kedagi juurde tuuakse, mitte kuidagi ei usu. Kui siis ainult mõne äärmiselt hea ja soodsa pakkumise puhul.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas nojah »

Mina arvan ka, et praegu peaks olema prioriteet olemasolev materjal mängima panna, mitte kedagi juurde tuua. Viimane mäng näitas, et suudetakse ka väga lühikese pingiga korralikult mängida. Nüüd on vaja need mehed, kes see mäng puudusid ka meeskonda sulatada ja siis võib edasi vaadata, kas mingi positsiooni või rolli pealt väga käriseb ja siis vajadusel keegi juurde tuua või välja vahetada. Kui kõik on terved, siis on meeskonnal pinki küll. Ei usu, et ka Varrak suudab väga kirju seltskonna mängima panna ja pingil kõigile nende tahtmise järgi mänguminuteid jagada. Selles mõttes võib see lahkumine olukorra isegi lihtsamaks teha.
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas kalevif2nn »

Skele mäng ongi kinni enesekindluses. Kui ta siia paar hooaega tagasi tuli, siis ta oli enesekindel ja selle enesekindluse pealt suudab ta teha uskumatuid asju! Ma just ootangi Skelelt kõige suuremat arengut. Abbott saab ka rohkema mänguaja puhul rohkem kindlust.
KML-EUROCUP-VTB
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas vaim564 »

Gregori üle on hea meel. Klubi on Kreeka liiga tabeli lõpus, kuid rosteri järgi mitte nõrk ja treeneriks toodi kunagine Kreeka koondise playmaker Koronios, kes on mänginud Müürsepaga koos Ateena AEK-is. Balkani liiga on ka huvitav kogemus. Seal pole väga tugevaid meeskondi, kuid näiteks Sofia Levski, kus mängib Varbanov ja Iisraeli paremikku kuuluv Galil Gilboa.
Ma usun, et Kalev saab hakkama ja peagi selgub, kas asendust on vaja. Põhimõtteliselt võiks see ka olla keegi Eesti klubidest, hetkel ei tule küll kedagi pähe. Nt Soo võiks olla, kui vigastust poleks.
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas kalevif2nn »

Kui Eestist kedagi üldse valida, siis ainukesena tuleks kõne alla Erik Keedus.
KML-EUROCUP-VTB
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas Rix »

KalevForever kirjutas:Kellegi juurde toomisega läheb jälle aega meeskonda sissesulamisega, kokkumänguga jne. Meeskonna sisekliima pole terve hooaeg just parim olnud ja nüüd kui hakkavad tulemused tulema ja mäng paranema oleks see liigne risk ma usun. Hooaja alguses oli ju meeskond koos ja ei arvestatud Škelega. Nüüd on Škele juures ja Arbet lahkunud, ehk seis on ikka sama. Ei usu et kedagi juurde tuuakse, mitte kuidagi ei usu. Kui siis ainult mõne äärmiselt hea ja soodsa pakkumise puhul.
Ei arva ka, et oleks vaja kedagi juurde tuua, Eestist pole sel tasemel kedagi võtta ja mitme peale kaetakse koht ära. Arbetist veel rääkides, siis kiiresti kiputi unustama need mängud, mis mees koondises tegi. Sellise suve pealt on vormilangus olnud mõistetav (kui mind ei usu, lugege, mis Popovic rääkis intekas). Teisalt, minek on igatahes õige samm- treeneriks seal ju päris Kreeka legend Koronius ning saab ka pisut vist oma palgarahasid käia nõutamas:)
Kui kedagi tahetakse ikkagi võtta (Keerles ju vigane), siis tehtagu Prienaile pakkumine Vene eest, kel sel hooajaks euromängud läbi ju (seda võiks pisikese huumorina võtta).
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Optimist #1
Kasutaja
Postitusi: 75
Liitunud: 18 Mai 2008, 19:18

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas Optimist #1 »

kasutaja123 kirjutas:http://www.bckalev.ee/aitah-gregor-arbe ... korgliiga/

Kalevil oleks pressiesindaja kõrvale vaja toimetajat, kes oskaks vigadevaba teksti luua. Selles jutus on ainult paar üksikut stiili- või õigekirjavigadeta lauset.
Pakkusin neile sellist võimalust. Esialgu oldi huvitatud, aga siis asi vaibus.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas Zog »

Mnjah, Gerd Dorbek on ju t2pselt selline universiaal, kelle 6ige koht on nr. 3, aga vajadusel saab ka 2. v6i 4. koha peal hakkama. Keerles on nr 4, kes suudab m2ngida ka nr 3. Lisaks on meil olemas Toomas Raadik (kehakujult 3, oskused rohkem 4 omad) ja veel neljameheline tagaliin ning kolmemeheline eesliin pealekauba. Yhes6naga, kui see laatsaret l6puks terveks saab, siis seda probleemi ei teki kyll mingil juhul, et ei oleks meest, keda m2ngu panna. J2relikult juurde oleks m6tet tuua kyll ainult v2ga heal tasemel meest, kes meeskonnale kindlalt midagi juurde annaks... aga ma ei usu et Kalevil selleks raha on.

Igastahes, viimaks ometi see siis juhtus. Edu Kreekas!
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas #7 »

Mina aga näen asja pigem nii, et Arbet oli meie üks võtmemängijaid olenemata sellest, et ta ei pruukinud alati just parimana punkte tuua.Aga arvan, et kedagi juurde ei tooda, sest polegi ilmselt väga tuua, kes kasulik oleks, aga lihtsalt Arbeti minekuga kaotasime me kahjuks palju, mis ei tähenda muidugi seda, et ma ei pooldaks ta lahkumist.
rapla
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 22 Nov 2012, 20:32

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas rapla »

Kui Keerlese vigastus ikka väga tõsine on siis võiks ju tuleviku mõttes(nagu Bambaga) mingi 4/3 mängiva noore tüübi tuua , aga kui ta Jaanuaris või Veebruari alguses juba platsil on siis pole eriti mõttet
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Rix kirjutas:
KalevForever kirjutas:Kellegi juurde toomisega läheb jälle aega meeskonda sissesulamisega, kokkumänguga jne. Meeskonna sisekliima pole terve hooaeg just parim olnud ja nüüd kui hakkavad tulemused tulema ja mäng paranema oleks see liigne risk ma usun. Hooaja alguses oli ju meeskond koos ja ei arvestatud Škelega. Nüüd on Škele juures ja Arbet lahkunud, ehk seis on ikka sama. Ei usu et kedagi juurde tuuakse, mitte kuidagi ei usu. Kui siis ainult mõne äärmiselt hea ja soodsa pakkumise puhul.
Ei arva ka, et oleks vaja kedagi juurde tuua, Eestist pole sel tasemel kedagi võtta ja mitme peale kaetakse koht ära. Arbetist veel rääkides, siis kiiresti kiputi unustama need mängud, mis mees koondises tegi. Sellise suve pealt on vormilangus olnud mõistetav (kui mind ei usu, lugege, mis Popovic rääkis intekas). Teisalt, minek on igatahes õige samm- treeneriks seal ju päris Kreeka legend Koronius ning saab ka pisut vist oma palgarahasid käia nõutamas:)
Kui kedagi tahetakse ikkagi võtta (Keerles ju vigane), siis tehtagu Prienaile pakkumine Vene eest, kel sel hooajaks euromängud läbi ju (seda võiks pisikese huumorina võtta).
Kui oleks mõni noor saadaval, kes ka edaspidi võiks Cramo vaateväljas olla, siis võiks juurde tuua küll, et VTB ja BBL mängude tuumik ei peaks sama palju ka Rapla ja Hitoga rabama. Iseenesest sellist meest küll hetkel pähe ei tule.
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas Invisibl3 »

Ma ei usu, et kedagi juurde on vaja, nüüd saavad kõik väga hästi mõngitud, Elegar võiks ka juba tagasi olla vähemalt ja saaks juba hakkama, saabki Abbot rohkem mänguaega jne :)
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas kalevif2nn »

Kalevi ja TTÜ number 9 all mängijad võiks kohad ära vahetada ja oleks minu silmis vägagi OK üleminek mõlemale mehele.
KML-EUROCUP-VTB
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas tonii »

Väga hea, et Grexil selline mäng viimaseks jäi Kalevis. Siis jääb midagi positiivset ka mehele meelde ikka selle hooaja Kalevist :)
Vasta