Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Alex »

Uue treeneri jutud võib selleks hooajaks ära unustada: Kalev/Cramo korvpalliklubi president Ivar Valdmaa tunnistas 61:60 võidu järel, et Varraku asemele uut meest tooma ei hakata ning meeskond lõpetab hooaja tema juhendamisel. http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=65523916" onclick="window.open(this.href);return false;
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas And »

Arbetile otsest asendajat ta ei otsi. "Mina olen juba ammu öelnud, et ma vajame ühte pikka. Pigem vaatame mängijat korvi alla."

Päris huvitav ja ootamatu avaldus Varrakult. Või no...pikka oleks küll vaja, aga mitte juurde, vaid Wilkinson koju ja korvi all mängiv pikk asemele, kes võtaks ka selg ees ette ja rabaks lauda.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Soho »

And kirjutas:Arbetile otsest asendajat ta ei otsi. "Mina olen juba ammu öelnud, et ma vajame ühte pikka. Pigem vaatame mängijat korvi alla."

Päris huvitav ja ootamatu avaldus Varrakult. Või no...pikka oleks küll vaja, aga mitte juurde, vaid Wilkinson koju ja korvi all mängiv pikk asemele, kes võtaks ka selg ees ette ja rabaks lauda.
Yep sellist jõulist musta PF/C kolli oleks vaja alla ..
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

Njh võtame pika juurde...aga kui elagar ja keerles terveks saavad ei osata jälle minuteid jagada,Raadik ehk saab hito vastu paar minutit.
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Invisibl3 »

And kirjutas:Arbetile otsest asendajat ta ei otsi. "Mina olen juba ammu öelnud, et ma vajame ühte pikka. Pigem vaatame mängijat korvi alla."

Päris huvitav ja ootamatu avaldus Varrakult. Või no...pikka oleks küll vaja, aga mitte juurde, vaid Wilkinson koju ja korvi all mängiv pikk asemele, kes võtaks ka selg ees ette ja rabaks lauda.
Päris ootamatu, aga samas tore uudis :) Ootame ja vaatame siis. Arbeti palgapealt tuli ma arvan, et päris palju vabaraha juurde. Loodame parimat!
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

And kirjutas:Arbetile otsest asendajat ta ei otsi. "Mina olen juba ammu öelnud, et ma vajame ühte pikka. Pigem vaatame mängijat korvi alla."

Päris huvitav ja ootamatu avaldus Varrakult. Või no...pikka oleks küll vaja, aga mitte juurde, vaid Wilkinson koju ja korvi all mängiv pikk asemele, kes võtaks ka selg ees ette ja rabaks lauda.
Just tahtsin sama uudist postitada, panen ka lingi. http://sport.err.ee/korvpall/2027a238-6 ... 22c05db960" onclick="window.open(this.href);return false;

Mind ka üllatab et just pikka otsitakse. Kuigi Keerlese vigastust arvestadades ka põhjus olemas.
Ei ole ise ka rahul Wilkinsoni mänguga, aga vaevalt meil ressursse on et teda koju saata, ja kedagi asemele võtta. Poleks tema vastu kriitiline kui tal visked tabaks, aga need on läinud aina allamäge. Kõigepealt muidugi tal vigastus terveks ravida. Mul veel lootus on et temast head tulemust saada.

Ei hakka Arbeti teema alla eraldi postitama, kuid heameel et eilsed jutud tõesed olid, ja edu talle Kreekas. Usun ka et saame hakka, meil neid nr2-3 positsiooni mehi on. Näeb ära mis seisus need positsioonid järgmised paar nädalat on, siis saab midagi välja mõelda. Oli see veebruari lõpp mil üleminekutähtajad kukkusid? Aeg veel on, kui tõesti vaja saab tuua, aga usun et saame hakkama.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Alex »

Ehk on Elagar minek juhul kui ta tõesti seal pirtsus iga asja peale?
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Soho »

Pikka just selleks vaja , et ei korduks eilne teema , kus Bamba peab 40 minutit rassima.. Sellise koormusega on varsti Bamba ka rivist väljas ja siis pole ühtegi pikka enam.. peale Raadiku, kel pikkust napilt üle 2 m.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

Samast artiklist, hetk tagasi uuendatud
"Gregori äraminek oli teada meil umbes 2 nädalat tagasi," lisas Kalev/Cramo president Ivar Valdmaa ERR-ile. "Meil lepingus oli sees, et Gregoril on hooaja jooksul võimalus ära minna, kui ta saab korraliku klubisse. See võimalus tal tekkis ja vastavalt lepingule lubame Gregoril ära minna, et ta saaks oma välismaa karjääri proovida."

Kalev/Cramo teenis tehingu pealt üleminekuraha. "Summad olid suhteliselt väiksed. Põhiline oli see, et täitsime oma hooaja alguses lubatud kokkulepet."
Ainult hea asi. :)

Soho: Aga Elegar?
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

Arvestades, et Wilkinson ainult kolmese joone taga passibki, siis võiks korvi alla vaadata küll kedagi kui raha on. Kahtlustan siiski, et kellegil pikkadest on varsti minek.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

Kuna Arbet on juba pikamat aega nn minekuvalmis siis oli ka leping kindlasti nii sätitud,et kreela klubi suuri varandusi välja ei pidanud käima.Pika mehe toomine on küll müstika,Wilks pole hästi mänginud aga ei usu,et ta kingas saab.Elegar on tegelt suht hea olnud aga nad Bambaga suht ühte masti mehed,vb oleks vaja mingit 120 kg kappi korvi alla
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Soho »

Kris kirjutas:Samast artiklist, hetk tagasi uuendatud
"Gregori äraminek oli teada meil umbes 2 nädalat tagasi," lisas Kalev/Cramo president Ivar Valdmaa ERR-ile. "Meil lepingus oli sees, et Gregoril on hooaja jooksul võimalus ära minna, kui ta saab korraliku klubisse. See võimalus tal tekkis ja vastavalt lepingule lubame Gregoril ära minna, et ta saaks oma välismaa karjääri proovida."

Kalev/Cramo teenis tehingu pealt üleminekuraha. "Summad olid suhteliselt väiksed. Põhiline oli see, et täitsime oma hooaja alguses lubatud kokkulepet."
Ainult hea asi. :)

Soho: Aga Elegar?

Elegar on ka lahja.. e. surutakse minema korvialt + mees jääb selgelt aeglaseks seal all..
Vaja oleks sellist meest , kes lauas möllaks .. Praeguses Cramos on terve eesliin SF-C suht sulgkaalus
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Karl »

samas rünnakul on elegar olnud päris selline soliidne tüüp, ei usu et tema minema saadetakse, pigem wilkinson kui üldse keegi.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

Soho kirjutas:
Kris kirjutas:Samast artiklist, hetk tagasi uuendatud
"Gregori äraminek oli teada meil umbes 2 nädalat tagasi," lisas Kalev/Cramo president Ivar Valdmaa ERR-ile. "Meil lepingus oli sees, et Gregoril on hooaja jooksul võimalus ära minna, kui ta saab korraliku klubisse. See võimalus tal tekkis ja vastavalt lepingule lubame Gregoril ära minna, et ta saaks oma välismaa karjääri proovida."

Kalev/Cramo teenis tehingu pealt üleminekuraha. "Summad olid suhteliselt väiksed. Põhiline oli see, et täitsime oma hooaja alguses lubatud kokkulepet."
Ainult hea asi. :)

Soho: Aga Elegar?

Elegar on ka lahja.. e. surutakse minema korvialt + mees jääb selgelt aeglaseks seal all..
Vaja oleks sellist meest , kes lauas möllaks .. Praeguses Cramos on terve eesliin SF-C suht sulgkaalus
Üks raskekaalane meil eelmine aasta oli,kes sai ka kindlasti rohkem palka kui Arbeti lahkumiskingitus
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas tonii »

Täpselt, kui tahad raskekaallast, kes midagi korvpallist ka jagab, pead varaduse välja käima. Seda meil paraku pole.
Vasta