Travis Reed!

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Reed ei jäe kohe kindlasti veel üheks hooajaks.
Raudsepp
Kasutaja
Postitusi: 190
Liitunud: 21 Nov 2006, 22:25
Asukoht: Keila

Postitus Postitas Raudsepp »

Ma kipun ka arvama ,et Reed läheb järgmine hooaeg parematele jahimaadele.
Lootus sureb viimasena!
patu
Kasutaja
Postitusi: 336
Liitunud: 16 Apr 2007, 20:36
Asukoht: Tabasalu

Postitus Postitas patu »

Reedile nagu meeldib Eestis, ta ise vähemalt ytles seda. Euroliiga klubisse saaks ta sama pohhuilt kui ma tema käest plaxu. Loodame et mees jääb:D
Go Kalev Go :)
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

patu kirjutas:Reedile nagu meeldib Eestis, ta ise vähemalt ytles seda. Euroliiga klubisse saaks ta sama pohhuilt kui ma tema käest plaxu. Loodame et mees jääb:D
???? saaks euroliiga klubisee pohhuilt selles ma väga kahtlen, kardan et kui ta saab siis jääb pingipoisiks
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

oleneb klubist ju!
TT

Postitus Postitas TT »

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskonna tähe Travis Reedi vigastuspaus venib pikemaks, kui seni arvatud – võimalik, et juba nädalavahetusel ootab teda ees lõikuslauale minek.

Peatreener Veselin Matici sõnul soovivad arstid Reedi sääreluust välja võtta sinna kaks aastat tagasi väsimusmurru operatsioonil paigaldatud kruvid. «Tahan, et Travis võetaks ette võimalikult kiiresti. Arstid räägivad, et taastumiseks kulub kümme päeva, aga operatsiooniga ei või kunagi teada,» ütles Matic, olles valmis halvimaks.

«Olen mures ning pean valmis olema ka selleks, et Travis ei pruugi sel hooajal üldse tagasi tulla. Kui tuleb, on hästi, aga peame valmis olema kõige halvemaks. Tegu on väga veidra vigastusega,» lisas ta.

Reed jäi platsi kõrvale kaks nädalat tagasi, kui paistetus ja valu kahe aasta taguse luumurru ümber väljakannatamatuks muutus. Siis loodeti, et parimal juhul just kahenädalasest puhkusest paranemiseks piisabki.

Täna peavad kalevlased Balti liiga kohtumise Riias sealse ASKga.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

eks ta traagiline ole :( aga ma usun, et siiski mängib ta veel sellel hooajal! :D ja selle kohapealt kas ta jätkab või ei tuli mul suht pöörane idee lambist :D mõni hakkab mind jälle selle peale idikaks sõimama, aga ikka...
Mäletate neid särka GSW-l We belive!?!? :D Finaalideks võiks sebida särgid kus oleks sees sõnum, et fännid paluvad Reedil jääda ka järgmiseks hooajaks :Dnäiteks tervel fännisektoril sellised särgid... tekitaks olukorra kus Reedil ei jäägi muud yle! :D utoopia, aga lihtsalt lahe oleks :D p
Viimati muutis Oskar8, 07 Veebr 2008, 00:02, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Kusjuures pole utoopia, kui keegi sebiks, Reedil läheks süda soojaks ma kujutan ette!
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

halb uudis , aga loodan et kõik saab korda ja loodan et näeme travist ka uuel hooajal kalevis, Oskar sul on hea mõte :D
kanakene
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 10 Jaan 2008, 21:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kanakene »

Ärge nüüd Rocki fänne ahvima hakake :) Eelmisel aastal oli Rocki fännidel plakatid, et Tsinstsadze Rocki jääks ja näed jäigi. Aga tegelt edu teile sellega :)
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

kanakene kirjutas:Ärge nüüd Rocki fänne ahvima hakake :) Eelmisel aastal oli Rocki fännidel plakatid, et Tsinstsadze Rocki jääks ja näed jäigi. Aga tegelt edu teile sellega :)
väga väga kahtlen, et oskar selle idee tartlastelt võttis....
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Kuulge see oleks jah päris hea idee mis oskar pakkus muidu loodame ,et Reed juba siis Märtsi alguses mängib.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

Reedi vigastuses pole nüüd küll kedagi muud süüdistada kui Kalevi juhtkonda ,kes terve aasta talle vahetust otsisid ja ei leidnud seda ,aga kui leidsid oli juba liiga hilja
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Kui oskar tõi näite GSW põhjal siis pole siin midagi tartlastelt ahvitud ;)
Igaljuhul, minu meelest väga hea mõte, sest Travisele niigi selge et eesti publik teda jumaldab :)
Ei tea kas selle saaks teostatud ka!
17

Postitus Postitas 17 »

Pole midagi teostamatut, T-Särgipoes ei tohiks särk+trükk väga kallis olla, vaja vaid kokku võtta..
Vasta