Euroleague

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: Euroleague

Postitus Postitas Invisibl3 »

Marcus kirjutas:
theundertaker kirjutas:krt starmanil kadus viasat ära järsku. uskumatu mäng kui nüüd võidavad
Täitsa nõme ikka jah. Hea, et stream oli käepärast võtta - ei jäänud ilma sellest väiksest imest. :)
Brown on ikka ulmevend. Tüüp võtab ja teeb, ja lõpus mängis väga olulist rolli ka see Hackett vms, viskas tähtsad punktid ära ja pani ka viimasel sekundil kulbi!
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Euroleague

Postitus Postitas theundertaker »

See kui brown meelitas välja vea 3 joone tagant juba jne:)
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Euroleague

Postitus Postitas Kalev4ever »

Fear the prophet!
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Euroleague

Postitus Postitas Egert »

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/eur ... 3294&com=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Kreeka klubi siis põhimõtteliselt kaebab sellepärast, et nende rünnakul jäi kell seisma. See on nagu rohkem Olympiacose aitamine, kui nende rünnakul jätab laud kella seisma... ega nemad osanud oodata, et Siena palli tagasi saab.
Arvestades mis bullshit vilesid seal Siena vastu oli, siis ei ole neil mingit õigust üldse ohkida.
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Euroleague

Postitus Postitas kalevcramo »

ma eile mängu ei näind, wow @ Kristjan "Känguur" Kanguri donk, päris võimas. mina juba ootan huviga mida ta nüüd koondise eestki korda saatma hakkab :)
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Euroleague

Postitus Postitas Egert »

sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Euroleague

Postitus Postitas sequa »

kalevcramo kirjutas:ma eile mängu ei näind, wow @ Kristjan "Känguur" Kanguri donk, päris võimas. mina juba ootan huviga mida ta nüüd koondise eestki korda saatma hakkab :)
Koondises ilmselgelt võtab lõdvemalt...ega ei süüdista ka...mõned hooajad saab veel ehk kõrgeimal tasemel klubikossu mängida, konkurents on karm ja pole tal seda luksust, et hakkb end detsembris vormi jällegi viima...
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Euroleague

Postitus Postitas kalevif2nn »

No Kangur on hingelt väga kõva võitleja ja tema küll nüüd niisama midagi lõdvalt ei võta. :)
KML-EUROCUP-VTB
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Euroleague

Postitus Postitas sequa »

kalevif2nn kirjutas:No Kangur on hingelt väga kõva võitleja ja tema küll nüüd niisama midagi lõdvalt ei võta. :)
suviseid koondisemänge võttis ilmselgelt kergemalt...omad punktid viskas muidugi ära, aga kaitses oli küll vaevaline. Selge see, et oli sellises vormis, kui hädapärast vaja, tegelik võrmikõver ikka seatud tõusma euroliiga hooajaks...

Seda asja tuleb ka järgnevate koondisesuvede puhul arvestada.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Euroleague

Postitus Postitas Zog »

No üks asi on see, milline tema vormikõver on, ning teine asi on öelda, et "võttis lõdvemalt". Ma küll ei näinud koondise mängudes seda, et Kangur oleks kusagil jala sirgu lasknud või muidu kehvasti mänginud... ning pealekauba neid asju on nii raske võrrelda. Eesti koondise ja Siena mängud on ikka suht erinevad, seda nii vastaste, Kanguri kaaslaste, kui ka mängustiili poolest.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Euroleague

Postitus Postitas Rix »

Zog kirjutas:No üks asi on see, milline tema vormikõver on, ning teine asi on öelda, et "võttis lõdvemalt". Ma küll ei näinud koondise mängudes seda, et Kangur oleks kusagil jala sirgu lasknud või muidu kehvasti mänginud... ning pealekauba neid asju on nii raske võrrelda. Eesti koondise ja Siena mängud on ikka suht erinevad, seda nii vastaste, Kanguri kaaslaste, kui ka mängustiili poolest.
Ja ka minutite.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Mario
Kasutaja
Postitusi: 307
Liitunud: 13 Jaan 2009, 23:30

Re: Euroleague

Postitus Postitas Mario »

Kusjuures eilse hea Siena mängu peale vaatasin meeleolu üleval hoidmiseks natuke just legendaarset Eesti-Serbia kohtumist ja mulle torkas ka kohe silma, et Kangur mängib Siena eest ikka märgatavamalt suurema innuga. Mitte et ta koondises lõdvalt oleks võtnud, kindlasti mitte, aga on näha, et klubi eest annab ta kõik, mis anda on ja koondises nii maksimaalselt ennastsalgavat tegutsemist polnud, proovis rohkem pea kui jalgadega mängida. Osaliselt muidugi mängukoormuses kinni, aga minu arvates on tal ka prioriteedid ikkagi paigas.
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re:

Postitus Postitas Invisibl3 »

http://sport.err.ee/korvpall/4f19b506-2 ... e2c98a862a" onclick="window.open(this.href);return false;
Sel hooajal Kristjan Kanguri koduklubis Siena Montepaschis olulist rolli mänginud itaallasest tsenter Tomas Ress sai viimases Itaalia korvpalliliiga mängus Reggia Emilio vastu jalale viga ja peab vahele jätma umbes kolm nädalat, teatas Siena meeskond.
Sienal mahuvad Euroliigas järgmise kolme nädala sisse mängud kodus Istanbuli Besiktase ja võõrsil Barcelona vastu.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Euroleague

Postitus Postitas Alex »

Rix kirjutas:Dziisas, kas võib olla veel ebameeldivamat meeskonda kui Madridi Real. Rudy Fernandezile võiks kõige jobuma tondi teenetemärgi kohe kätte anda.
Mnjah. Asi piirdus ainult €3.500 raha trahviga.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Euroleague

Postitus Postitas marxx762 »

Siena mängust rääkides, siis ress-i puudumine jätab kindlasti suure jälje, aga kui kaitses on raske siis rünnakul peaks päris palju ruumi tekkima korvi alla, seda just siis kui väljakul on nii Sanikidze kui Kangur. Ja see peaks iseenesest sobima eelkõige Borwn-ile, kes armastab sinna alla murda ning on ka teadupärast väga osav lisaks temale muidugi ka Hackett
Vasta