Balti Liiga 2012/13

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Rix »

BCKLV kirjutas:Kas keegi vaevuks Tarvase võimalusi kommenteerida eelseisva Juve - Pieno mängu valguses, ei imestaks kui leedukad siin omavahel midagi kokku lepivad. Paljuga Tarvas kodus Juvet võitma peab?
Ville Arike Õhtulehe spordiblogis on asja kenasti kokku võtnud. Leedukate kokkuleppe teeb suht-koht võimatuks asjaolu, et Juve ja Tarva mäng on hiljem.
http://www.ohtuleht.ee/blogid/spordiblogi/4284
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Mario
Kasutaja
Postitusi: 307
Liitunud: 13 Jaan 2009, 23:30

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Mario »

Juventusel ja Piimapoistel pole jah milleski mõistlikus kokku leppida, aga kui Juve täiseduga jätkab, siis võivad nad Tarvale küll edasipääsu kinkida. Ma ei tea ainult, mida head Sõber neile selle eest lubama peaks - reisu, öömaja ja spa väljategemine? :D
huh im kito
Kasutaja
Postitusi: 732
Liitunud: 06 Aug 2010, 20:33

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas huh im kito »

rudupis on korraldamas midagi väga võimast vist hetkel .. :D
esimese veerandaja võitsid nad 43:11 jelgava vastu !!!!! . just nimelt :D kolmesed 14st 10 :D
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Rix »

Rockil hetkel 11st 8...ja ei ole üldse välja mängitud visked, aga kõik, mis käest lendu, on sees.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Mr. Aff »

Rudupis ja Rock NBAsse vä?
huh im kito
Kasutaja
Postitusi: 732
Liitunud: 06 Aug 2010, 20:33

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas huh im kito »

heh, rock sai lutti viimaseskundi viskega:D
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Mr. Aff »

Mis sa neist sileajulistest Tartu mooronitest ikka tahad :D
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas KalevForever »

Milline suurepärane kaotus!
Made my day.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas sequa »

alagrupist edasi saadakse, aga mitte esimesena(?) ....see kaotus võib kibedalt kätte sest minnakse teisena(?) kokku ühe liiga favoriidiga...

Cramo omad võiks vait olla....
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Karl »

sequa kirjutas:alagrupist edasi saadakse, aga mitte esimesena(?) ....see kaotus võib kibedalt kätte sest minnakse teisena(?) kokku ühe liiga favoriidiga...

Cramo omad võiks vait olla....
Kõik oleneb sellest kas Vents suudab Baronsi alistada, kui ei siis jääb Ventspils alagrupis teiseks ja vist ikka ei lähe Rockiga kokku.
Rock aga on nüüd surnud ringis ja võidab ikka alagrupi. Ma igatahes hoian Baronsile pöialt, et Rock läheks Ventspilsiga kokku.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Niisiis, kui Rock kaotab Valmierale kuni 4 punktiga, saab ta vahegrupis esikoha, sest siis jääb tal korvide vahe +3 ja Valmiera tõuseb +1 peale.

Seega Rock alagrupis esimene ja nüüd oleneb Baronsi ja Ventspilsi mängust, kes Rockile vastu tuleb. Ise loodaks, et Ventspils jääb teiseks ja Rock saab ikka tugeva vastase.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas sequa »

Pilt selge: alagrupis võit käes.

Delfist:
Rock võib siiski alagrupi esikohas üsna kindel olla. Ainus stsenaarium, mille puhul Rock alagrupis esimeselt kohalt teiseks langeks, näeb ette, et Šiauliai võidab Šakalaid vähemalt 63 punktiga ja Valmiera kaotab Šakalaile. Sel juhul lõpetaks nii Rock kui ka Šiauliai 4 võidu ja 2 kaotusega, omavaheliste mängude korvide vahe võrdne (mõlemad võitsid koduplatsil 16 punktiga) ja Leedu klubi üldine korvide vahe muutuks Rockist paremaks (hetkel Rockil +75, Šiauliail +13).

Juhul, kui nii Šiauliai kui ka Valmiera viimase mängu võidavad, lõpetaksid kõik kolm 4 võidu ja 2 kaotusega. Kuna omavaheliste mängude korvide vahe on Rockil +6, Valmieral tänu viimase sekundi võidukorvile -2 ja Šiauliail -4, pääseksid sel juhul veerandfinaali esimesena Rock ja teisena Valmiera.
Valmieral pole mingit huvi kaotada Sakalaile - võidu korral pääsetaks teisena edasi - seega igast vandenõuteooriad, kuidas "kokkumänguga" Rock tabelis teiseks lükata, on mõttetud.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Rix »

Barons on end tugevdanud ning Rocki viimase aja kõverat vaadates ei ole ka Barons teps mitte kerge vastane.

Palju huvitavam mäng oli hoopis Juventuse ja Pieno vahel, kuna viimane võitis kuuega, siis on Tarval vaja kindlasti võitu ja kui ma ei eksi, siis vähemasti 9 punktiga ? Tuleb Tarva võidu korral kõigil kolmel 4-2, Tarval hetkel vist -11, Pienol +8 ja Juventusel +4 (kui ma nüüd ei eksi) Võõrsil ju kaotati Juvele 9ga ja Pienoga jäädi vist kahega miinusesse. Pieno on igatahes edasi. A ma võisin kuskil puusse panna.

Ühesõnaga, Tarvas vajab suurt võitu, aga vist enam esimeseks tabelis tõusta ei ole reaalne (ilga litakas tuleb Juvele panna), mis omakorda tähendab jällegi, et teises alagrupis ootavad Cramo ja Prienai...
“I know it when I see it” - Potter Stewart
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas japs »

Karl kirjutas:
sequa kirjutas:alagrupist edasi saadakse, aga mitte esimesena(?) ....see kaotus võib kibedalt kätte sest minnakse teisena(?) kokku ühe liiga favoriidiga...

Cramo omad võiks vait olla....
Kõik oleneb sellest kas Vents suudab Baronsi alistada, kui ei siis jääb Ventspils alagrupis teiseks ja vist ikka ei lähe Rockiga kokku.
Rock aga on nüüd surnud ringis ja võidab ikka alagrupi. Ma igatahes hoian Baronsile pöialt, et Rock läheks Ventspilsiga kokku.
Miks Ventspils parem on? Barons on end küll hooaja teisel poolel täiendanud, kuid tasemelt peaks Ventspils ikka kõrgem olema. Usun, et teises mängus pöörab ventspils oma 1-punktilise kaotuse võiduks.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas vaim564 »

Rix kirjutas:Barons on end tugevdanud ning Rocki viimase aja kõverat vaadates ei ole ka Barons teps mitte kerge vastane.

Palju huvitavam mäng oli hoopis Juventuse ja Pieno vahel, kuna viimane võitis kuuega, siis on Tarval vaja kindlasti võitu ja kui ma ei eksi, siis vähemasti 9 punktiga ? Tuleb Tarva võidu korral kõigil kolmel 4-2, Tarval hetkel vist -11, Pienol +8 ja Juventusel +4 (kui ma nüüd ei eksi) Võõrsil ju kaotati Juvele 9ga ja Pienoga jäädi vist kahega miinusesse. Pieno on igatahes edasi. A ma võisin kuskil puusse panna.

Ühesõnaga, Tarvas vajab suurt võitu, aga vist enam esimeseks tabelis tõusta ei ole reaalne (ilga litakas tuleb Juvele panna), mis omakorda tähendab jällegi, et teises alagrupis ootavad Cramo ja Prienai...
Minu arvutuste järgi on edasipääsuks vaja +8 ja võiduks +19. Kui Pienot võideti kodus +18, siis Juventuse võitmises ei ole midagi üleloomulikku, aga Rakvere hoog on viimasel ajal kuidagi raugema hakanud ning leedukate topeltvõiduks ei ole vaja rohkem kui -7 kaotust.
Suletud