Balti Liiga 2012/13

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Karl »

Mina loodan, et täna tuleb võit ära ja veerandfinaalis oleme Tarvaga vastamisi. Seda eelkõige kahel põhjusel.

1) Kalev-Tarvas tekitaks kindlasti rohkem furoori, tooks tribüünidele rohkem pealtvaatajaid ning oleks igas mõttes pingelisem kui Kalev - Pieno mäng

2) Jääb ära see pikk Leedu bussireis ja need leedu kohtunikud, kes omadele kinnisilmi mängu ära võivad vilistada. Minu arvates ei arendaks mängud Pienoga ka Kalavit kui meeskonda eriti, sest kui me niigi mängime igapäevaselt siin VTB meeskondadega, siis selline leedu väikelinna võistkond ei annaks eriti midagi juurde. Pigem oleks ta vähe ebamugav vastane.
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas kalevcramo »

Kas ma olen ainukene, kes siiski natukene kardab, et me ei pruugi äkki Tarvast kahe mänguga võita... Kaks mängu peavad nad ikka väga edukalt vastu ju, vahe tuleb sisse kevadel, pikema seeriaga...
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Rix »

Karl kirjutas:Mina loodan, et täna tuleb võit ära ja veerandfinaalis oleme Tarvaga vastamisi. Seda eelkõige kahel põhjusel.

1) Kalev-Tarvas tekitaks kindlasti rohkem furoori, tooks tribüünidele rohkem pealtvaatajaid ning oleks igas mõttes pingelisem kui Kalev - Pieno mäng

2) Jääb ära see pikk Leedu bussireis ja need leedu kohtunikud, kes omadele kinnisilmi mängu ära võivad vilistada. Minu arvates ei arendaks mängud Pienoga ka Kalavit kui meeskonda eriti, sest kui me niigi mängime igapäevaselt siin VTB meeskondadega, siis selline leedu väikelinna võistkond ei annaks eriti midagi juurde. Pigem oleks ta vähe ebamugav vastane.
Teise punktiga pole nõus, sest Pieno on kvaliteetne võistkond, kus kõik kohad on korralikumalt komplekteeritud kui Tarval. tarvas mängib aga lahtisemat mängu, käsi kullas või...Pieno on kaitsemeeskond, madalad skoorid, kuid samas jällegi sobivam mõneti, kuna on ka klassikaline meeskond, suure tsentri ja selgete mängujuhtidega. Üldiselt on täna nii, et ükskõik kuidas läheb, võib rahul olla (kaotus ja teiseks, siis ei ole teiste eesti meeskondadega samal poolel, võit, siis pisut lihtsam-teoorias- veerandfinaal).
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Zog »

kalevcramo kirjutas:Kas ma olen ainukene, kes siiski natukene kardab, et me ei pruugi äkki Tarvast kahe mänguga võita... Kaks mängu peavad nad ikka väga edukalt vastu ju, vahe tuleb sisse kevadel, pikema seeriaga...
Ma arvan et asi sõltub suuresti sellest, kuivõrd meeskonnad suudavad oma taseme välja mängida. Mõlemal klubil on ikka sel hooajal kõikumised väga suured olnud.

Kalev on selge favoriit, aga seda ainult siis kui nad suudavad kõik 40 minutit mingisuguse normaalse kontsentratsiooni säilitada. Tarva trump on see, et nad kasutavad vastaste ajutised nõrkused väga hästi ära... nagu eile Juventuse vastu, Leedukad olid teise poolaja alguses veidi hajevil, tegid paar rumalat rünnakulahendust järjest, ja järsku oli Tarvas kümne punktiga ees, rahvas möllas, Rakvere mängijatel enesekindlus laes jne. Sellele järgnes Juve mängijate frustratsioon, millest nad ei saanudki õigupoolest mängu lõpuni üle.

Tegelikult on nende kahe meeskonna vahelised omavahelised kohtumised sel hooajal ka seda rada pidi läinud, et mõnda aega on suhteliselt võrdne mäng kus tundub et Kalev on veidi kindlam ja tugevam, aga siis järksu jookseb Kalevi mäng täiesti kokku ja Rakvere saab palju väga kergeid korve järjest. Samas viimasel ajal on Kalevi mäng oluliselt kindlamaks muutunud ning selliseid masendavaid perioode on vähemaks jäänud.

Muidugi alati on võimalik ka see, et Tarva mäng ei suju üldse (nagu neil on viimasel ajal aeg-ajalt juhtunud...), ning siis peaks Kalevile tulema lihtne võit olenemata sellest mida nad ise teevad.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Kalev4ever »

Igal juhul Tarvaga kokku minna! Ehk edestaksimegi Pienot, aga järgmises voorus ootaks meid sel juhul Ventspils ja nii sinisilme ma hetkel küll poleks, et sealt edu loodaks.

Tulebki sedasi loodetavasti Cramo ja Rocki duell ja see juba kütaks veel rohkem kirgi. Samas oleks Ventspils - Prienai samuti ääretult põnev vastasseis.
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Rix »

Kalev4ever kirjutas:Igal juhul Tarvaga kokku minna! Ehk edestaksimegi Pienot, aga järgmises voorus ootaks meid sel juhul Ventspils ja nii sinisilme ma hetkel küll poleks, et sealt edu loodaks.

Tulebki sedasi loodetavasti Cramo ja Rocki duell ja see juba kütaks veel rohkem kirgi. Samas oleks Ventspils - Prienai samuti ääretult põnev vastasseis.
Ventspils ei ole siiski midagi erilist... Eurochallenge on läinud tõusude ja mõõnadega ja koosseis on ka selline...nii ja naa. Aga üks favoriite kindlasti.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Egert »

Kas sellist teemat ei ole veerandfinaalis, et alagrupi võitja saab koduväljakueelise? Kui nii, siis kindlasti tuleb täna kaotada vähem kui 12-punktiga. Kui kaotatakse tänane mäng ja ka koduväljakueelis Pienole, võib hooaeg veerandfinaalis lõppeda.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Zog »

Wtf? Kas neli musta ja Kaljupank on ikka mõistlik koosseis esimesel veerandil Prienai vastu? Miks ma ei ole üllatunud, et meeskonnamängu kui sellist ei ole...
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Egert »

Prienai üritab Tarvast teha vist. 8 minutiga 11 kolmest peale loobitud.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Rix »

Egert kirjutas:Prienai üritab Tarvast teha vist. 8 minutiga 11 kolmest peale loobitud.
Kellelgi veel pilti ette ei võta? Sporto tv?
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Soho »

Rix kirjutas:
Egert kirjutas:Prienai üritab Tarvast teha vist. 8 minutiga 11 kolmest peale loobitud.
Kellelgi veel pilti ette ei võta? Sporto tv?
Mul ka ei võta ja firtsrow stream ka ei tööta..
rapla
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 22 Nov 2012, 20:32

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas rapla »

endal küll väga korralik pilt
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Zog »

Ei taha ära sõnuda, aga mul SportoTV's veel töötab praegu...
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Rio »

nüüd hakkas mul näitama...alles
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Egert »

Prienail maa-ala püsti ja Kalev nulli peal. Tehakse täpselt samu liikumisi, mis varasemates mängudes, aga Cramo pole ikka midagi välja mõelnud.
Suletud