VTB Ühisliiga 2012/2013

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Rix »

KalevRuus kirjutas:
See tehniline, mis Wilkinsonile anti... No kurat, kohtunikud vaadaku kindluse mõttes kasvõi kordust, enne kui selliseid mänguotsustavaid vilesid teevad.

McLeodi haterid saavad maha rahunedes ehk ka aru, et ega seda mängu (ainult) tänu temale kohe kindlasti ei kaotatud.
Wilksi puhul võis ju vile vale olla aga kes kurat tal käskis end pikali visata.
McLeo puhul ei heidagi ma talle ette niivõrd seda viimast söötu (kuigi lubamatu) ega ammugi neid vabaviskeid vaid ette heidaks treenerile, et ta otsustavatel minutitel Sokule ei panustanud.
Kaitses oli Mcleod täna Sokust parem ja tegelikult ka rünnakul. Pigem oli küsimärk Skele, aga ta on lõppude mees ja Abbott vist sai jälle miski paugu. Kogu meeskond muutus passiivseks lõpus ja see on alati pisut paratamatu. Mäng oli siiski käes ja kaotati see sisuliselt kahe momendiga, mistõttu on ikka eriti keeruline kedagi nagu välja tuua, kes süüdi vms. Ja noh, vabavisked.... :( vaata, kuidas tahad, aga sellises mängus on vabakad üks olulisemaid asju üldse.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Marcus »

KalevRuus kirjutas:Wilksi puhul võis ju vile vale olla aga kes kurat tal käskis end pikali visata.
Nojah, raske on eemaltvaatajana öelda, kuidas olukord täpsemalt oli. Mulle tundus (korduste põhjal), et pehmeke nagu ta on, ei kukkunud ta tahtlikult. Seepärast olengi antud olukorras rohkem vihane kohtunike kui Wilkinsoni peale.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Kris »

Kahju et kaotus tuli, muidu hea mäng. Juhtub.

Ma ka McLeodi nii ei kritiseeriks. Ta lõi ründeolukordi (ja kaitse ka ok, palju häid vaheltlõikeid), ja täna oli tast palju kasu. Ma ei süüdistaks nii väga ka tema viimast valesöötu -tegijal juhtub - miinuse saab ta minusilmis ainult teisel poolajal palli liigse seismajäämise eest. Aga see et olime täna mängus, on suuresti ka tema teene. Polnud meie parim, aga kaotust tema kaela veeretada oleks liigne.

Elegarilt hea mäng. Ehk tõesti oleks võinud teda koos Bambaga väljakul kasutada, aga võimalik et ta kartis et siis rünnakul kaob resultatiivsus ära.

Loodan et Abbotti tervis korras, esimesel poolajal tegi hea esituse, ja Balti liigas läheb teda väga vaja.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Rix »

ETV klipp: http://sport.err.ee/korvpall/af083ca6-6 ... f3dc03d016" onclick="window.open(this.href);return false;

1.08...kuidas see asi üldse flop saab olla???? Puhas puusanõks ju. Selge vale kate, see veel selleks, aga anda tehniline ? Täitsa lõpp.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas KalevRuus »

Kordan, et Leo kaela ei tahagi kaotust ajada, kuigi ma ei kipu ka nõustuma, et ta Sokust parem oli. Siiski arvan, et Varrak võinuks varasemate kogemuste põhjal mõelda sellele, et Sokk ei tee lõpus vähemalt selliseid lollusi nagu Leo jne. Arvan, et Varrakul jäi lihtsalt julgusest puudu.
Aga tegelikult on ime, et Cramo veel viis minti enne lõppu 7-ga juhtis, arvestades, et Keerles, Skele ja vigastusest paranenud Dorbek tegid väga kehva mängu.
Ah, kokkuvõttes polegi väga pettunud. Eesti meeste osakaal nagunii marginaalseks muutunud ja see igaaastane ellujäämisvärk VTB-s on emotsionaalselt nagunii nüridaks muutunud, las toksivad järgmisel aastal pealegi seda madalamat eurosarja.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Egert »

KalevRuus kirjutas:Kordan, et Leo kaela ei tahagi kaotust ajada, kuigi ma ei kipu ka nõustuma, et ta Sokust parem oli. Siiski arvan, et Varrak võinuks varasemate kogemuste põhjal mõelda sellele, et Sokk ei tee lõpus vähemalt selliseid lollusi nagu Leo jne. Arvan, et Varrakul jäi lihtsalt julgusest puudu.
Aga tegelikult on ime, et Cramo veel viis minti enne lõppu 7-ga juhtis, arvestades, et Keerles, Skele ja vigastusest paranenud Dorbek tegid väga kehva mängu.
Ah, kokkuvõttes polegi väga pettunud. Eesti meeste osakaal nagunii marginaalseks muutunud ja see igaaastane ellujäämisvärk VTB-s on emotsionaalselt nagunii nüridaks muutunud, las toksivad järgmisel aastal pealegi seda madalamat eurosarja.
Soku oleks kasvõi Skele asemel sisse võinud panna. Skele ei jõudnud kolmandal veerandajal juba joosta enam.
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas barons »

no mis nutt, kuusmaa viimast plaani ei kuulatud ära, plaks sumo üle parda, aga uss jäi meeskonda sisse ning varrak pandi tankijuhiks, äkki...nüüd siis meeskond kukkus esimesest pardast üle, tõenäoline on et bbl-is (kodus võit, võõrsil kaks nulli) ja kml-is ( sõber ükskord teeb oma ähvarduse teoks )võibolla võib juhtuda kah!? lõhnab nagu katastroofi järele, või...
lastele räägitakse muinasjutte, et äkki tuleb piss püksi, no tuligi, kalev/cramo nimelisele meeskonnale, raha lännud ja vtb koht tõenäoliselt kah, kuda see laul oligi, mul jäänud vaid tühjad pihud...klubijuhtide sõnum fännidele peale hooajalõppu ( kui nüüd samara ja astana cramole mänge niiõelda ära ei anna, aga vaevalt, kaldun arvama, et ivanov eestist ja kalevist enam suurt midagi kuulda ei taha, ainult parankad, kaua sa hoiad nagu s***a pulgapääl )! ka ei usu eriti, et valdmaa viitsib peale vtb-s kukkumist enam niiväga sellega tegeleda, mingi eurochallenege, 6 mängu, bbl, mis võibolla enam ei eksisteeri...
teisalt, suur kummardus valdmaale ja co-le, et ültse viitsisid jamada, aga kui tükk on liiga suur, siis poolevinnaga ei tasu seda suhu toppida!
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Egert »

Huvitav, miks Stewie ei mänginud? Kas ei saa peatreeneriga läbi? Mängu ajal teda üldse ei kottinud kuidas meeskonnal läheb, ülejäänud pink ikka elas kaasa.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Rix kirjutas:ETV klipp: http://sport.err.ee/korvpall/af083ca6-6 ... f3dc03d016" onclick="window.open(this.href);return false;

1.08...kuidas see asi üldse flop saab olla???? Puhas puusanõks ju. Selge vale kate, see veel selleks, aga anda tehniline ? Täitsa lõpp.
Minu silm seletab isegi, et väike samm ette (ehk siis liikuv kate) + veel puusanõks otsa.
maq
Kasutaja
Postitusi: 366
Liitunud: 06 Dets 2008, 18:03

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas maq »

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=65773062

Varrak ütleb seal, et ei julgenud Sokku kasutada kuna kartis, et jäädakse siis lühikeseks. Kalevi kodulehe andmetel on nii Sokk, kui McLeod täpselt ühepikkused...
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas sequa »

maq kirjutas:http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=65773062

Varrak ütleb seal, et ei julgenud Sokku kasutada kuna kartis, et jäädakse siis lühikeseks. Kalevi kodulehe andmetel on nii Sokk, kui McLeod täpselt ühepikkused...
Meeleolu pole küll ajakohane, aga krt, sobib siia...

Niisiis...klassijuhataja annab lastel käsu kirjutada kirjand "Minu pikem reis". Kõik nohinal asuvad kirjutama. Juku kirjutab ühe lause ja annab paberi ära: minu reied on ühepikkused :yahoo:
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Zog »

Tohohullu, see Wilkinsoni tehniline viga on tõesti ikka täielik absurd. Mees jooksis ju teisele vastu puusa/õlga siis kui teine ise ka liikumises oli, tõusis kohe püsti ja üritas hakata edasi mängima... absoluutselt mingit kohtunike otsa vaatamist ega muud sellist ei olnud, ning kontakt enne maha kukkumist oli ka ikka päris korralik.

Aga mina küll ei ütleks, et Leo täna kaitses parem oli kui Sokk, ning kindlasti mitte teisel poolajal. Ning kindlasti on Keerles kaitses parem kui Wilkinson, ja Bamba parem kui Elegar. 7-punktilises eduseisus paar minutit enne lõppu peaks ikkagi selline koosseis sees olema, kes kaitses võimalikult hea oleks. Ning lõppude lõpuks tegi McLeod ju rünnakul ka lolluse... mjah.

Ma paar kuud tagasi panin veksli maha, et kui Kalev VTB liigasse püsima ei jää, siis järgmisel hooajal ma enam Varrakut peatreeneri rollis näha ei taha. Väike õlekõrs meil veel on, eks näis, aga igatahes minu seisukoht küll muutunud ei ole. Ei piisa ainult "tänapäeva korvpalli peensuste teadmisest", ei piisa. Peatreener peab olema ka meeskonna juht, ning Kalev ei ole see klubi, kelle juures harjutada ja eksida. Selleks on 5-10 korda väiksema eelarvega klubisid meil küll ja küll.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Rix »

maq kirjutas:http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=65773062

Varrak ütleb seal, et ei julgenud Sokku kasutada kuna kartis, et jäädakse siis lühikeseks. Kalevi kodulehe andmetel on nii Sokk, kui McLeod täpselt ühepikkused...
pigem oli seal asi selles, et Sokku kasutada Skele asemel, kel tegelt oli ka statsi järgi kehv mäng. Ühe korra ja rohkem ei ütle enam, aga tegelt oli Mcleo täna okei, nii kaitses kui ka rünnakul tagameestest parim (Abbottiga ei võrdle, sest miskipärast jäi ta pingile). Mängujuhtimisega sai korralikult hakkama. Oleks-poleks... Sokk on keskpositsioonilt samas hea kindel tegija.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas vaim564 »

McLeodi taha tänane kaotus (tervikuna) kindlasti ei jäänud, aga kuna tema süüdistamine on siin mõnede jaoks idee fixe, siis mida ma siin vaidlen.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Zog »

Lihtsalt norimiseks, et on alles enesekindlus mõnel mehel. Kõik teised räägivad, et "minu arvates" ja "ma ütleks" jne... aga Rix paneb nüri järjekindlusega, et tegelikult oli McLeod Sokust parem.

Ega sellises vaidluses tõde välja selgitada ei olegi sisuliselt võimalik, aga näiteks statistika ütleb nii:

Efficiency: Sokk 10 vs McLeod 6
+/- : Sokk + 3 vs McLeod -5

Ning noh, eks tagantjärele tarkus ütleb kah seda, et täna oli õigus neil, kes pigem soovisid Sokku platsil näha viimastel minutitel, kuna enam hullemini ei oleks saanud eriti minna.

Ning noh, eks see on iga mehe enda hinnata, kas McLeod'i kirumine on idee fixe, või konstruktiivne kriitika. Just nimelt viimasest kümnest minutist rääkides... minu hinnangul on mängujuhi töö rünnak liikuma saada, ja kaitses vastaste mängujuhti kontrolli all hoida, ja viimasel kümnel minutil ei saanud ta jällegi, minu hinnangul, kummagi ülesandega eriti hakkama.
Suletud