VTB Ühisliiga 2012/2013

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
huh im kito
Kasutaja
Postitusi: 732
Liitunud: 06 Aug 2010, 20:33

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas huh im kito »

Oot ,mis nende vormidega siis oli ? Unustasid maha v? :D ,ei kuulnud algusest peale, ütles kommentaator midagi selle kohta ka ?
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Egert »

Krylia saab ainult vabavisetest punkte hetkel.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Marcus »

huh im kito kirjutas:Oot ,mis nende vormidega siis oli ? Unustasid maha v? :D ,ei kuulnud algusest peale, ütles kommentaator midagi selle kohta ka ?
Ma küll päris ülekande algusest ei näinud, kuid ei ole ta midagi maininud. Samas ei tee ta vahet ka Wilkinsonil ja Elegaril ning Keerlesel ja Kajupangal, seega...

Bambat peedistatakse kohtunike poolt ikka iga (VTB) mäng päris korralikult.
huh im kito
Kasutaja
Postitusi: 732
Liitunud: 06 Aug 2010, 20:33

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas huh im kito »

bambal kolm viga :o
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Sten »

Marcus kirjutas:
huh im kito kirjutas:Oot ,mis nende vormidega siis oli ? Unustasid maha v? :D ,ei kuulnud algusest peale, ütles kommentaator midagi selle kohta ka ?
Ma küll päris ülekande algusest ei näinud, kuid ei ole ta midagi maininud. Samas ei tee ta vahet ka Wilkinsonil ja Elegaril ning Keerlesel ja Kajupangal, seega...

Bambat peedistatakse kohtunike poolt ikka iga (VTB) mäng päris korralikult.
Mida sa hated? Parem kui Rocki Kalkun.

Natuke lükatakse Bambat küll aga ise ta ka pehme täna. Pingilt tulemine ei ole hästi mõjunud.
Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Egert »

"Elegar alustas teist poolaega võimsa pealtpanekuga..."
Muidugi on TallinnaTV see kanal, kes ei jõua veerandaja alguseks ülekannet alustada.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Marcus »

Sten kirjutas: Mida sa hated? Parem kui Rocki Kalkun.
Jumal küll, mis see Kalkun ja Rock siia puutub?!
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Sten »

Marcus kirjutas:
Sten kirjutas: Mida sa hated? Parem kui Rocki Kalkun.
Jumal küll, mis see Kalkun ja Rock siia puutub?!
Jäta siis halamine, pole see kommentaator midagi nii hull ja ajad ise mängijaid sassi.
Pilt
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Marcus »

:lol:

Ega ma "ise oled" argumendile ei oskagi vastata enam kuidagi...

Kommentaator on küll minu arvates (vältimaks edasist mõttetut arutelu ja problemaatikat) täiesti masendav ja kohutav.
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Sten »

Marcus kirjutas::lol:

Ega ma "ise oled" argumendile ei oskagi vastata enam kuidagi...

Kommentaator on küll minu arvates (vältimaks edasist mõttetut arutelu ja problemaatikat) täiesti masendav ja kohutav.
Mõttetu teema küll siin teemas arutada aga õpi lugema. Too välja siis see "ise oled" argument". Sa räägid kommentaator ajab Keerlest ja Kajupanka sassi kui see on võimatu kuna nad ei olnud ühel ajal väljakul. Kommentaator ei tee Wilkinsonil ja Elegaril vahet? WTF!

Mängust siis võiks rohkem korvi alla mängida ja teha rohkem ruumi ka tsentritele ette võtmiseks. Mängijate paigutus ei ole Kalevil küll hea.
Viimati muutis Sten, 09 Mär 2013, 18:49, muudetud 2 korda kokku.
Pilt
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Kris »

Marcus kirjutas:Kommentaator on küll minu arvates (vältimaks edasist mõttetut arutelu ja problemaatikat) täiesti masendav ja kohutav.
Nõus, mõtlen just tänast.
Sten kirjutas:Sa räägid kommentaator ajab Keerlest ja Kajupanka sassi kui see on üldse võimatu kuna nad ei olnud ühel ajal väljakul.
Ta ajas mitu korda segamini (nimetas Keerlest Kajupangaks), kuulsin seda isegi.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Egert »

Kui korvpallimängud kestaksid ühe poolaja, oleks Cramo vist võitmatu see hooaeg. Aga loodame, et tehakse üllatus täna.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Karl »

Elegari ja Wilkinsoni segaminiajamist kuulsin mina ka. Üldse kuidagi väga vinguv ja negatiivne kommentaator on, aga seda ainult minu arvates.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Marcus »

Sten kirjutas:Mõttetu teema küll siin teemas arutada aga õpi lugema. Too välja siis see "ise oled" argument". Sa räägid kommentaator ajab Keerlest ja Kajupanka sassi kui see on võimatu kuna nad ei olnud ühel ajal väljakul. Kommentaator ei tee Wilkinsonil ja Elegaril vahet? WTF!

Mängust siis võiks rohkem korvi alla mängida ja teha rohkem ruumi ka tsentritele ette võtmiseks. Mängijate paigutus ei ole Kalevil küll hea.
Ahh... No kuidas soovid:
Too välja siis see "ise oled" argument".
Sten kirjutas:... ja ajad ise mängijaid sassi.
Sa räägid kommentaator ajab Keerlest ja Kajupanka sassi kui see on võimatu kuna nad ei olnud ühel ajal väljakul.
Jah, nad ei olnud ühel ajal väljakul, aga miks see armast Maksimi segama peaks? Siis, kui Keerles oli väljakul, ütles ta mehe kohta mitmel korral Kajupank.
Kommentaator ei tee Wilkinsonil ja Elegaril vahet? WTF!
Kiirrünnakus (vist), või igatahes kui Wilkinson mingi lay-upi sisse viskas, siis teadvustas Maksim, et Elegar toob kaks punkti ära vms.
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas kalevif2nn »

+1 kõigile, kes arvavad, et Tuul on ebapädev kommentaator. Lihtsalt selline mees, kes suudab juba enne mängu tuju ära ajada. Kui kuulsin, et tema räägib, siis panin hääle maha ning vaatasin ainult pilti kooskõlas statsiga. Jutuks kuulasin hoopis TV6 väga head Kalev Kruusi ja miskipärast ju ei pettu tema kommentaaris kunagi. Oskab ülekande põnevaks teha.
KML-EUROCUP-VTB
Suletud