Balti Liiga 2012/13

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas nojah »

Rix kirjutas:
nojah kirjutas:Võrreldes eelmiste mängudega Pieno vastu - pall liikus sinna, kuhu vaja ja kus me paremad oleme. Pall liikus korvi alla. Ja sealt tuli ka punkte. Ei ole enam vabandusi, et "täna kolmesed ei läinud, olemegi viskav meeskond, kui need ei lähe on kaotus Pienole loogiline" või "kõik jäi vabavisete taha". Meeskond võitles, kaitses mängiti korralikult (kusjuures Wilkinson tõesti oli kaitses täitsa ok, paar uimahetke jäi küll silma aga mõni hetk oli päris hea) ja kõige tähtsam, anti pall sinna, kus on ülekaal.
Jep, see on õige tähelepanek küll. A eks siin tuleb ka näha natuke vahet sellega, millele sa viitad- Skele on olemas, kes suudab teravusega seda palli sinna toimetada (täna vist viis assisti, kõik korvi alla) ning Abbott on ka terve. Ja noh, eks koostööd alumistega on saadud ka korralikult lihvida.
Ega ma ei tahtnudki siin ühte treenerit materdada ja teist ülistada. Samas, Kuusmaaga ma läheksin pluss 17 pealt isegi julgemalt Leetu kui Varrakuga. Aga vähemalt midagi on see meeskond hooaja käigus õigesti tegema hakanud. Kas aga ka kõige tähtsamatel ja kriitilisematel hetkedel suudetakse "oma ära teha" seda peab veel tõestama. VTB-s on juba päris keeruline aga BBL-is ja ka KML-is on veel kõik teed lahti.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Zog »

Publiku ärritamiseks võiks ju praegu rääkida, et näete Tarvas alistas ka kodus Pieno 18 punktiga, aga lõpuks kaotas ikka suuremalt... aga Cramo pole Tarvas, ning ausalt öeldes hetkel olen ma ikkagi suhteliselt optimistlik.

Ning jamh... Bamba on ikka vägev. Kurat, ma arvan et teda mäletatakse Eestis veel pikki aastaid peale seda, kui ta siit lõpuks lahkunud on. Balti liiga tasemel teeb ta vastaste tsentrid ikka täitsa lolliks, ning ega tegelikult on ta ka VTB's meeskonna üks parimaid.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas marxx762 »

Zog kirjutas: Ning jamh... Bamba on ikka vägev. Kurat, ma arvan et teda mäletatakse Eestis veel pikki aastaid peale seda, kui ta siit lõpuks lahkunud on. Balti liiga tasemel teeb ta vastaste tsentrid ikka täitsa lolliks, ning ega tegelikult on ta ka VTB's meeskonna üks parimaid.
Ja kui sa suudad meenutada, milline jutt liikus sel hetkel igalpool kommentaariumites kui ta kalevisse toodi... igatahes, tema areng on olnud väga silmapaistev.
puhh
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 15 Okt 2012, 12:38

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas puhh »

Kas keegi teab kuidas poolfinaalis kodus ja võõrsil mängudega on,mis alusel määratakse
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Rix »

Zog kirjutas:Publiku ärritamiseks võiks ju praegu rääkida, et näete Tarvas alistas ka kodus Pieno 18 punktiga, aga lõpuks kaotas ikka suuremalt... aga Cramo pole Tarvas, ning ausalt öeldes hetkel olen ma ikkagi suhteliselt optimistlik.

Ning jamh... Bamba on ikka vägev. Kurat, ma arvan et teda mäletatakse Eestis veel pikki aastaid peale seda, kui ta siit lõpuks lahkunud on. Balti liiga tasemel teeb ta vastaste tsentrid ikka täitsa lolliks, ning ega tegelikult on ta ka VTB's meeskonna üks parimaid.
Kalev on ju Pienoga juba enne Tarvast mänginud. Võõrsil kaotati viimaste sekundi viskega (e visati mööda).
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Egert »

Ventspils siis oleks meie poolfinaalvastane, kui edasi saame. Kindlasti halvem variant kui Siauliai.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Kris »

Egert kirjutas:Ventspils siis oleks meie poolfinaalvastane, kui edasi saame. Kindlasti halvem variant kui Siauliai.
Kui positiivselt mõelda, siis oleks see lühem reis.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Rix »

Egert kirjutas:Ventspils siis oleks meie poolfinaalvastane, kui edasi saame. Kindlasti halvem variant kui Siauliai.
Nii ja naa. Siau on endale päris palju tugevdusi toonud ning nedne vastu ei ole võõrsil vist kunagi hästi mängitud, va Linehani ja co aegadel.
Vents on viskav võistkond, kuid korvi all peaks neist üle olema.
A enne, kui hakata siin ette mõtlema, tuleb Pienos korralik mäng teha.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Egert »

Ventspilsil on tunduvalt kogenum roster ning Valtersid ja Laksad on Cramo korvi alati täis ladunud. Eelmine hooaeg VEF-i vastu otsustavas mängus otsustasid ka Valtersi kolmesed lõpus.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Rix »

Egert kirjutas:Ventspilsil on tunduvalt kogenum roster ning Valtersid ja Laksad on Cramo korvi alati täis ladunud. Eelmine hooaeg VEF-i vastu otsustavas mängus otsustasid ka Valtersi kolmesed lõpus.
Nõus, lihtsalt seal Siauliais kunagi olulised mängud ei lähe...aga nagu need Siau ja Ventsi omavahelised mängud näitasid, siis nad on hetkel suht võrdsed.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Huvitav, mismoodi poolfinaalides paika pannakse see, et kes teisena saab kodus mängida?
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Egert »

Parem on ikka võitva koosseisuga seeria ära lõpetada.
http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=65804348" onclick="window.open(this.href);return false;
Brum
Uus kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 11 Mär 2013, 22:07
Asukoht: Birmingham, UK

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Brum »

Natukene OT, aga Rocki mängu oli Egerti (on mul õigus???) striimi kaudu väga hea väljamaalt jälgida, lihtsalt super kvaliteet :clap: võrreldes tavaliste striimidega, mida telekanalite puudumise tõttu vaatama peab.

Küsimus selline, et kas homsest mängust ka striim tuleb? Sportotv'l on tihti mingid jamad ning leedukate kommentaar ei ole just kõige mõnusam. VSB peaks homme üle kandma ja Rocki mängu kommenteeris küll üks huvitav vana, seepärast küsingi.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Egert »

Tuleb striim.
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas kalevif2nn »

See huvitav vana oli Tarmo Paju. Kui teda mõtled. :)
KML-EUROCUP-VTB
Suletud