Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas sequa »

Ärge te siin niiväga põrgake, Cramo fännid, kui Valdmaal ei õnnestu VTB pankureid pehmeks rääkida, olete Cramo tiimiga samas seisus...
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

sequa kirjutas:Ärge te siin niiväga põrgake, Cramo fännid, kui Valdmaal ei õnnestu VTB pankureid pehmeks rääkida, olete Cramo tiimiga samas seisus...
Mine ela oma frustratsiooni kuskil mujal välja.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rix »

sequa kirjutas:Ärge te siin niiväga põrgake, Cramo fännid, kui Valdmaal ei õnnestu VTB pankureid pehmeks rääkida, olete Cramo tiimiga samas seisus...
Sa said valesti aru, see pole põrkamine Rocki suunal vms. Rock i puutub asjasse ainult kui näide. Lihtsalt seda juttu, et kui mõttetu see VTB on, kuna tulevad ainult kaotused ning et võidud tulevad vaid siis, kui vastane ei viitsi mängida bla-bla-bla, see tüütab ja ei ole just väga adekvaatne jutt, aga järjest enam see jutt valjemaks läheb. Vaimuga selles osas täiesti nõus, et tahaks minagi, et mängitaks veel mingit eurosarja ka ja Challenge oleks just paras, sest Cupile ju Cramot ei võeta. Tahtmine on taevariik ning sellest ei piisa, mängude arv tuleks siis ka kindlasti üle vaadata.

Üldselt vale teema hetkel.

Rockist veel nii palju, et nüüd peaks ikka mingi väikese puhastuse vast tegema, lükata dead meati veel välja ja ehitada äkki pisut uuesti üles, alustada nn uut "kolme aasta projekti". Tsenter, viskav tagamängija, pg.... Kriisa, Leppik, Allingu, Doronin, Saage (rollimängijana ainult) out. Puhtalt isiklik arvamus. Kui nüüd meistritiitel peaks tulema, siis vist lükatakse jälle seda edasi.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas sequa »

Rix kirjutas:
Rockist veel nii palju, et nüüd peaks ikka mingi väikese puhastuse vast tegema, lükata dead meati veel välja ja ehitada äkki pisut uuesti üles, alustada nn uut "kolme aasta projekti". Tsenter, viskav tagamängija, pg.... Kriisa, Leppik, Allingu, Doronin, Saage (rollimängijana ainult) out. Puhtalt isiklik arvamus. Kui nüüd meistritiitel peaks tulema, siis vist lükatakse jälle seda edasi.

Nii radikaalse puhastuse tegemiseks puuduvad Liinatil munad, seda võin ma garanteerida. Niikaua kui sponsorraha stabiilselt tiksub, muret nagu pole ka...
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rio »

ise mängu ei näinud aga miks neljubov ei mänginud?aga nagu veidekas ütles,Rock on kaotanud kõik tähtsad mängud see hooaeg
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Zog »

See on väärt mõte, aga liiale ei tasu ka minna, ning enne tuleb selgeks teha, et mis see eesmärk on? Minu meelest on kõige parem eesmärk ikkagi tulemuse tegemine, ning seda nii et mõni eestlane ka ikka platsil oleks. Selles suhtes Doroninit ma veel minema ei lööks, samas Allingul ja Kriisal on ehk tõesti aeg minna, kuna nemad enam paremaks ei lähe, ja nagu näha siis praegusest tasemest ei piisa. Samuti võiks ruumi tekkida Saage või Leppiku arvelt (pigem viimase)... ning leegionäridest ka vaevalt et paljud jätkavad.

Juurde oleks kindlasti vaja Neljubovist tugevamat tsentrit, vähemalt Ingrami tasemel mängujuhti järgmiseks hooajaks, vähemalt Dimsa tasemel suurt äärt, aga ehk ka veidi paremat? Miks mitte Raadik Pärnust tagasi tuua teiseks tsentriks, ning ehk 2-3 kutti U20 koondisest, kes suvel head mängu näitavad. Kurbas võiks jätkata, miks mitte ka Eichfuss (vahetusmeheks kõlbab küll), Veideman loodetavasti liigub parematele jahimaadele....

Kullamäe võiks treenerina jätkata: mulle tundub, et ta ajab õiget asja, mäng jookseb, meeste individuaalseid tugevusi kasutatakse ära jne. Aga talle tuleks keegi hirmus kogenud vana kõrvale panna, kes aitaks kaitset sättida ja tähtsamateks mängudeks nõu anda. Paavo Russak on ju näiteks Tartus olemas (on teisigi aga noh, mõne puhul tekib see probleem et nad annaks meestele halba eeskuju).
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rix »

Zog kirjutas:See on väärt mõte, aga liiale ei tasu ka minna, ning enne tuleb selgeks teha, et mis see eesmärk on? Minu meelest on kõige parem eesmärk ikkagi tulemuse tegemine, ning seda nii et mõni eestlane ka ikka platsil oleks. Selles suhtes Doroninit ma veel minema ei lööks, samas Allingul ja Kriisal on ehk tõesti aeg minna, kuna nemad enam paremaks ei lähe, ja nagu näha siis praegusest tasemest ei piisa. Samuti võiks ruumi tekkida Saage või Leppiku arvelt (pigem viimase)... ning leegionäridest ka vaevalt et paljud jätkavad.

Juurde oleks kindlasti vaja Neljubovist tugevamat tsentrit, vähemalt Ingrami tasemel mängujuhti järgmiseks hooajaks, vähemalt Dimsa tasemel suurt äärt, aga ehk ka veidi paremat? Miks mitte Raadik Pärnust tagasi tuua teiseks tsentriks, ning ehk 2-3 kutti U20 koondisest, kes suvel head mängu näitavad. Kurbas võiks jätkata, miks mitte ka Eichfuss (vahetusmeheks kõlbab küll), Veideman loodetavasti liigub parematele jahimaadele....

Kullamäe võiks treenerina jätkata: mulle tundub, et ta ajab õiget asja, mäng jookseb, meeste individuaalseid tugevusi kasutatakse ära jne. Aga talle tuleks keegi hirmus kogenud vana kõrvale panna, kes aitaks kaitset sättida ja tähtsamateks mängudeks nõu anda. Paavo Russak on ju näiteks Tartus olemas (on teisigi aga noh, mõne puhul tekib see probleem et nad annaks meestele halba eeskuju).
Eks strateegiaid on erinevaid nagu arvamusigi. Lihtsalt Tartu senine lähenemine, et muudame tasapisi kui üldse midagi, hetkel näitab, et tulemust ei too. Ja tulemus peaks olema ikkagi eurosarjas vahegruppi ja B liigas nelja hulka. Raadik, Eichfuss, Kurbas, Toome, Doronin pluss paar u20 koondislast (need ei ole siiski euroopa tasemel veel) ja kolm "kindla peale" välismaalast, minu hinnangul selle seltskonnaga seda eesmärki ei täida, kui just meeletult ei joppa. Kindla peale tähendaks see paari Balti liiga leedukat. Lihtsalt ei ole piisavalt kvaliteeti selles seltskonnas, et mingi hüpe üles usutav oleks.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas nojah »

sattusin vaatama seda mängu kohapeal ja võiks pikalt rääkida aga lühidalt, I p.a näitas milleks see meeskond võimeline on ja II p.a (eriti III v.a muidugi) ja lisaaeg näitasid, miks nad kunagi midagi ei võida. Üpris iseloomulik mäng kogu hooaja kohta. Mulle tundub, et eelkõige jääb treener väga pika ja ühtlase meeskonnaga hätta natukene. Kui paar selget liidrit välja arvata (eelkõige Veideman ja Ingram), siis ülejäänud seltskond on üsna võrdne ja nende seast toimiva koosseisu leidmine alati on osutunud keeruliseks.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Zog »

Rixile vastuseks nii palju, et selle hooaja kolmest leegionärist ongi minu meelest ainult Ingram sellisel tasemel, mis ta olla võiks. Järgmiseks hooajaks ootaks mina ikkagi seda, et mängujuht on samal tasemel, aga välismaalasest tsenter tükk maad kõvem, ning suur äär ka päris hea. Pane sinna juurde veel üks Abbot'i tasemel nr 2, ning need eestlased keda sa enne loetlesid, ning minu meelest võib mängida küll.

Ehk siis teisisõnu, kui su põhiviisik oleks 4 välismaalast ja Kurbas, ning vahetuseks oleksid Toome, Rain Raadik, Doronin, Eichfuss, ja miks mitte näiteks M. Dorbek ning kaks noort (Laane? Metsalu?) siis võiks Eurochallenge'i ja BBL'i tasemel mängida küll. Või siis Martin Dorbeku asemel Saage või Leppik kui Kalev Dorbekut endale tahab, või noh... Veideman kui ta kuhugi paremasse kohta ei saa.

Teine asi on see, et ega midagi paremat on raske tahta olukorras kus kuus koondislast on välismaal ja ülejäänud tegijamad vennad mängivad Kalevis, kui just ainult välismaalastest meeskonda kokku ei pane.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Karl »

Kusjuures kas ainult minu arust või päris mitu aastat jutti on Rock korvialuste mängijatega suht rappa pannud, Callistus, Amis, Nelyubov, eesti liigas lammutavad aga isegi balti liigas jäid nõrgaks.
Samal ajal Kalevil on olnud korvi all päris ilusad mehed, Dunigan, Fall, Elegar. Varpsiga pandi muidugi rappa :D
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rix »

Karl kirjutas:Kusjuures kas ainult minu arust või päris mitu aastat jutti on Rock korvialuste mängijatega suht rappa pannud, Callistus, Amis, Nelyubov, eesti liigas lammutavad aga isegi balti liigas jäid nõrgaks.
Samal ajal Kalevil on olnud korvi all päris ilusad mehed, Dunigan, Fall, Elegar. Varpsiga pandi muidugi rappa :D
Noh, Callistus tegelt ei olnud tegelt väga kehvem kui Dun, oma tegi alati ära. Polnud ainult nii efektne. Ja eelmine aasta Amis tegi oma ära, aga ülejäänud komplekteeritus oli kehv mis kehv ja hooaeg ise ka katastroof tervikuna.

Zogiga siin väikest dialoogi pidades usun ma ise küll, et kui just väga ei õnnestu välismaalastega, siis nende meestega, kelle sa esile tõid, ongi u samasugust hooaega nagu tänavune võimalik teha. Kurbas, Eichfuss, Veideman, Toome (viimane mööndustega, et peaks vist opil ära käima, kui ei, siis Raadik mööndustega), Leedust Vene ära rääkida (kui üldse võimalik) ja neli välismaalast. Mõne noore võib lisada, aga restarti oleks ikkagi vaja.

Nagu keegi kuskil kirjutas- rahvast eestis ei too saali eestlased per se, vaid võidud.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas nub4you »

Rockil on just korvialusega suht hästi läinud imo. Cusworth, Beard, Morrison, Callistus. Amis polnud ka nii paha, aga see aasta tõesti sitasti läinud selle korvialusega.
Pilt

Pilt
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas sequa »

Cramo mängib VTbs 16 kohtumist...selle jaoks on mõtet endale riskantseid vendi palgata... selleks et mängida eurosarjas kuute kohtumist - pole mõtet endale 10K Mcleodidega riskida...ilmselt selline see rocki juhtkonna loogika on...2 nädalat trenni mäng BBlis/mudaliigas..2 nädalat trenni...sellise graafiku peale kas on mõtet 4-6 võõrleegionäri võtta?
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas tonii »

nojah kirjutas:sattusin vaatama seda mängu kohapeal ja võiks pikalt rääkida aga lühidalt, I p.a näitas milleks see meeskond võimeline on ja II p.a (eriti III v.a muidugi) ja lisaaeg näitasid, miks nad kunagi midagi ei võida. Üpris iseloomulik mäng kogu hooaja kohta. Mulle tundub, et eelkõige jääb treener väga pika ja ühtlase meeskonnaga hätta natukene. Kui paar selget liidrit välja arvata (eelkõige Veideman ja Ingram), siis ülejäänud seltskond on üsna võrdne ja nende seast toimiva koosseisu leidmine alati on osutunud keeruliseks.
Ma ei ütleks, et see näitab milleks Rock võimeline on. See mis nad tegid - kolmesed 11-8 ?, see eiole nende tase. See oli juhus ja selliseid asju rohkem kui 1 kord hooajalväga ei juhtu.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas japs »

tonii kirjutas:
nojah kirjutas:sattusin vaatama seda mängu kohapeal ja võiks pikalt rääkida aga lühidalt, I p.a näitas milleks see meeskond võimeline on ja II p.a (eriti III v.a muidugi) ja lisaaeg näitasid, miks nad kunagi midagi ei võida. Üpris iseloomulik mäng kogu hooaja kohta. Mulle tundub, et eelkõige jääb treener väga pika ja ühtlase meeskonnaga hätta natukene. Kui paar selget liidrit välja arvata (eelkõige Veideman ja Ingram), siis ülejäänud seltskond on üsna võrdne ja nende seast toimiva koosseisu leidmine alati on osutunud keeruliseks.
Ma ei ütleks, et see näitab milleks Rock võimeline on. See mis nad tegid - kolmesed 11-8 ?, see eiole nende tase. See oli juhus ja selliseid asju rohkem kui 1 kord hooajalväga ei juhtu.
Kui nüüd tähtähelt norida, siis tase ja see milleks võimelised ollakse ei ühtigi vist kunagi, ok aga mitte see pole oluline.



Hooaja lõpus tahaks kuulata Kullamäe analüüsi, mis valesti läks ja mis järgneval hooajal paremini teha. Ma arvan, et suur enamus foorumlastest peab teda heaks treeneriks (ka mina) ning näeks teda samal postil ka järgmine aasta, samas eks tema soosimine põhineb paljuski ka tema inimlikel omadustel, treenerina on tal veel palju tõestada. Seepärast ootaksi väga tema nägemust edasisest.

Nagu teisedki tahaks ka mina näha uuenduskuuri. Vanadest olijatest võiks alles jätta Doronini ja/või Eichfussi (kui tervis lubab jätaks Doronini kindlasti), Veidemani, Kurbase ja Toome (kooli tõttu nagunii Tartus ning pikki on alati vaja). Juurde võiks tuua max 3 leegionäri. Ingrami jäämine oleks supper, aga reaalseks jäädes siiski kahtlane. Erinevalt mõnest teisest kaaluks mina tõsiselt ka Nelyubovi jätkamist, tegemist on ikkagi suht noore ja atraktiivse mängijaga ning ka oskusi ja perspektiivi piisavalt ning ega ta käimasoleva hooaja põhjal kalliks ka saa minna (seda kõike aga siis ja ainult siis kui tal tervisega kõik korras). Kolmandaks oleks üks korralik ja kiiret mängu harrastav PF muidugi ideaalne.

Ülejäänud kohad täidaks noorte ja Raadikuga, st visata mehed vette ja vaadata kes välja ujub kes mitte.

Liigadest jääb loodetavasti alles nii BBL kui ka eurosari.
Vasta