Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Rix kirjutas:
Karl kirjutas:Kusjuures kas ainult minu arust või päris mitu aastat jutti on Rock korvialuste mängijatega suht rappa pannud, Callistus, Amis, Nelyubov, eesti liigas lammutavad aga isegi balti liigas jäid nõrgaks.
Samal ajal Kalevil on olnud korvi all päris ilusad mehed, Dunigan, Fall, Elegar. Varpsiga pandi muidugi rappa :D
Noh, Callistus tegelt ei olnud tegelt väga kehvem kui Dun, oma tegi alati ära. Polnud ainult nii efektne. Ja eelmine aasta Amis tegi oma ära, aga ülejäänud komplekteeritus oli kehv mis kehv ja hooaeg ise ka katastroof tervikuna.
Võib olla tervet hooaega vaadates küll aga kui võrrelda Falli/Dunigani ja Amis/Callistus eestikate finaalis, siis Rocki pikad olid ikka suht valgete nägudega seal platsi peal (isegi must mees Callistus).
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rio »

vahe selles ,et yhed said iga kuu vtb s tugevaid kohtumisi
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

sequa kirjutas:Cramo mängib VTbs 16 kohtumist...selle jaoks on mõtet endale riskantseid vendi palgata... selleks et mängida eurosarjas kuute kohtumist - pole mõtet endale 10K Mcleodidega riskida...ilmselt selline see rocki juhtkonna loogika on...2 nädalat trenni mäng BBlis/mudaliigas..2 nädalat trenni...sellise graafiku peale kas on mõtet 4-6 võõrleegionäri võtta?
Hooaja teisel poolel tekib küll küsimus, et mis nende leegionäridega siin teha. Nüüd siis ootamas Rapla ja peale seda 15(!) päeva vahet ning seejärel Cramo. Ehk saavad jälle võidu, siis hea Basketis (vt. selle kuu ajakirja) rääkida kui kõva duhhiga kõige suuremale rivaalile pähe tegime.
Morrison
Kasutaja
Postitusi: 33
Liitunud: 14 Mär 2010, 16:40

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Morrison »

Rockil ju vägagi edukas esinemine see hooaeg , karikas jõuti suisa veerandfinaali , eurochallengel pääseti alagrupi turniirile ja võimsal baltikumi võistlustel jõuti jällegi 8 hulka.Kui siia lisanduks EMV poolfinaal saaks kindlasti juhtkond endale preemiat määrata.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Zog »

Siit jutust on mulle kaks mõtet silma jäänud... alustuseks siis japs soovib ainult kolme leegionäri järgmiseks aastaks. Aga miks? Edasiminekut ju nii ei oleks, eriti kui sa soovid Neljubovi ja Ingrami alles ka jätta. Pigem oleks see kerge tagasiminek, kuna vaevalt et Allingut ja Kriisat enam kauaks jätkub. Vallo lubas ju juba enne praegust hooaega ketsid varna riputada. Pealegi, kui vähegi võimalik on, mängitakse iga mängu vähemalt 8 mehega. Järelikult isegi siis kui meeskonnas oleks 4 leegionäri, oleks igas kohtumises ka eestlaste roll suht märkimisväärne. Ning hooaja lõikes tervikuna eriti...

Teine mõte on see, et justkui oleks hea, kui Veideman Tartusse jääks. Ning Rix unistas isegi Vene siia toomisest. Mnjah, Tartu klubi jaoks oleks see võib-olla tõesti hea, aga kui neil just eelarvet vähemalt kahekordistada ei õnnestu ning Vene oma hooaja korralikult lõpuni teeb, olen ma kindel, et tal õnnestuks ka järgmisel hooajal välismaal normaalsel tasemel jätkata, mis on minu meelest igal juhul etem kui Tartusse tulemine. Juba sel hooajal sai ta Prienaiga mängida Leedu liigat, Balti liigat, ja Eurocup'i, mis on ikka kõvasti etem valik, kui Eesti liiga, Balti liiga, ja Eurochallenge. Samamoodi Veideman on ikka niivõrd kõva tegija, mitte ainult oma oskuste vaid eelkõige just oma suhtumise poolest, et kui Cramo peaks järgmine hooaeg VTB liigat mängima, siis kui keegi eestlastest üldse seda võimalust seal kogemusi saada väärib, on see just nimelt tema.

Muideks Veidemanist rääkides, siis eriti kui ta järgmiseks hooajaks Kalevisse liigub, peaks klubi suvel korraldama talle Armands Skele'lt eratunnid teemal "Kuidas lõpetada läbimurret kui pealtpanek või lay-up tõenäoliselt ei õnnestu"...
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas japs »

Zog kirjutas:Siit jutust on mulle kaks mõtet silma jäänud... alustuseks siis japs soovib ainult kolme leegionäri järgmiseks aastaks. Aga miks? Edasiminekut ju nii ei oleks, eriti kui sa soovid Neljubovi ja Ingrami alles ka jätta. Pigem oleks see kerge tagasiminek, kuna vaevalt et Allingut ja Kriisat enam kauaks jätkub. Vallo lubas ju juba enne praegust hooaega ketsid varna riputada. Pealegi, kui vähegi võimalik on, mängitakse iga mängu vähemalt 8 mehega. Järelikult isegi siis kui meeskonnas oleks 4 leegionäri, oleks igas kohtumises ka eestlaste roll suht märkimisväärne. Ning hooaja lõikes tervikuna eriti...

Teine mõte on see, et justkui oleks hea, kui Veideman Tartusse jääks. Ning Rix unistas isegi Vene siia toomisest. Mnjah, Tartu klubi jaoks oleks see võib-olla tõesti hea, aga kui neil just eelarvet vähemalt kahekordistada ei õnnestu ning Vene oma hooaja korralikult lõpuni teeb, olen ma kindel, et tal õnnestuks ka järgmisel hooajal välismaal normaalsel tasemel jätkata, mis on minu meelest igal juhul etem kui Tartusse tulemine. Juba sel hooajal sai ta Prienaiga mängida Leedu liigat, Balti liigat, ja Eurocup'i, mis on ikka kõvasti etem valik, kui Eesti liiga, Balti liiga, ja Eurochallenge. Samamoodi Veideman on ikka niivõrd kõva tegija, mitte ainult oma oskuste vaid eelkõige just oma suhtumise poolest, et kui Cramo peaks järgmine hooaeg VTB liigat mängima, siis kui keegi eestlastest üldse seda võimalust seal kogemusi saada väärib, on see just nimelt tema.

Muideks Veidemanist rääkides, siis eriti kui ta järgmiseks hooajaks Kalevisse liigub, peaks klubi suvel korraldama talle Armands Skele'lt eratunnid teemal "Kuidas lõpetada läbimurret kui pealtpanek või lay-up tõenäoliselt ei õnnestu"...
Ma olen alati olnud pigem vähese arvu leegionäride pooldaja nii, et minupoolt selles osas midagi uut pole. Kui Ingrami tasemes kahtlusi pole, siis Neljubovi poolt olen seepärast, et talle sobib kiire mäng (kiiret ja publikule atraktiivset kossu ma just Tartust ootaksingi). Loomulikult võiks sattuda Bamba või Cusi taolise peale, kuid ma kardan, et nad jääksid lihtsalt Tartu jaoks liialt kalliks. Eriti kui juurde õnnestuks saada korralik PF. Nagu varem kirjutasin Allingut ja Kriisat mina meeskonnaks enam ei näeks niiehknaa. Minu nägemuses on Tartu järgmisel aastal nooruslik ja kiiret kossu mängiv meeskond. Tulemus on loomulikult oluline, kuid veelgi rohkem tahaks näha uue põlvkonna tulekut st edasiminek ei tähenda ainult tulemuse paranemist, see võib seisneda ka muus.

Kui aastaid õieti loen, siis Veidekal peaks leping Tartuga kevadel läbi saama küll. Kalev oleks hea valik, aga seda ainult siis, kui saab kindlaks, et VTBs võimalik kaasa teha täishooaeg.

Vene Eestisse tulekul pole loomulikult mingit mõtet.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rio »

japs kirjutas:
Zog kirjutas:Siit jutust on mulle kaks mõtet silma jäänud... alustuseks siis japs soovib ainult kolme leegionäri järgmiseks aastaks. Aga miks? Edasiminekut ju nii ei oleks, eriti kui sa soovid Neljubovi ja Ingrami alles ka jätta. Pigem oleks see kerge tagasiminek, kuna vaevalt et Allingut ja Kriisat enam kauaks jätkub. Vallo lubas ju juba enne praegust hooaega ketsid varna riputada. Pealegi, kui vähegi võimalik on, mängitakse iga mängu vähemalt 8 mehega. Järelikult isegi siis kui meeskonnas oleks 4 leegionäri, oleks igas kohtumises ka eestlaste roll suht märkimisväärne. Ning hooaja lõikes tervikuna eriti...

Teine mõte on see, et justkui oleks hea, kui Veideman Tartusse jääks. Ning Rix unistas isegi Vene siia toomisest. Mnjah, Tartu klubi jaoks oleks see võib-olla tõesti hea, aga kui neil just eelarvet vähemalt kahekordistada ei õnnestu ning Vene oma hooaja korralikult lõpuni teeb, olen ma kindel, et tal õnnestuks ka järgmisel hooajal välismaal normaalsel tasemel jätkata, mis on minu meelest igal juhul etem kui Tartusse tulemine. Juba sel hooajal sai ta Prienaiga mängida Leedu liigat, Balti liigat, ja Eurocup'i, mis on ikka kõvasti etem valik, kui Eesti liiga, Balti liiga, ja Eurochallenge. Samamoodi Veideman on ikka niivõrd kõva tegija, mitte ainult oma oskuste vaid eelkõige just oma suhtumise poolest, et kui Cramo peaks järgmine hooaeg VTB liigat mängima, siis kui keegi eestlastest üldse seda võimalust seal kogemusi saada väärib, on see just nimelt tema.

Muideks Veidemanist rääkides, siis eriti kui ta järgmiseks hooajaks Kalevisse liigub, peaks klubi suvel korraldama talle Armand




Skele'lt eratunnid teemal "Kuidas lõpetada läbimurret kui pealtpanek või lay-up tõenäoliselt ei õnnestu"...
Ma olen alati olnud pigem vähese arvu leegionäride pooldaja nii, et minupoolt selles osas midagi uut pole. Kui Ingrami tasemes kahtlusi pole, siis Neljubovi poolt olen seepärast, et talle sobib kiire mäng (kiiret ja publikule atraktiivset kossu ma just Tartust ootaksingi). Loomulikult võiks sattuda Bamba või Cusi taolise peale, kuid ma kardan, et nad jääksid lihtsalt Tartu jaoks liialt kalliks. Eriti kui juurde õnnestuks saada korralik PF. Nagu varem kirjutasin Allingut ja Kriisat mina meeskonnaks enam ei näeks niiehknaa. Minu nägemuses on Tartu järgmisel aastal nooruslik ja kiiret kossu mängiv meeskond. Tulemus on loomulikult oluline, kuid veelgi rohkem tahaks näha uue põlvkonna tulekut st edasiminek ei tähenda ainult tulemuse paranemist, see võib seisneda ka muus.

Kui aastaid õieti loen, siis Veidekal peaks leping Tartuga kevadel läbi saama küll. Kalev oleks hea valik, aga seda ainult siis, kui saab kindlaks, et VTBs võimalik kaasa teha täishooaeg.

Vene Eestisse tulekul pole loomulikult mingit mõtet.
Veidekas saab oma järjekordsed skele õppetunnid juba selle aasta finaalseerias(Vb
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rio »

japs kirjutas:
Zog kirjutas:Siit jutust on mulle kaks mõtet silma jäänud... alustuseks siis japs soovib ainult kolme leegionäri järgmiseks aastaks. Aga miks? Edasiminekut ju nii ei oleks, eriti kui sa soovid Neljubovi ja Ingrami alles ka jätta. Pigem oleks see kerge tagasiminek, kuna vaevalt et Allingut ja Kriisat enam kauaks jätkub. Vallo lubas ju juba enne praegust hooaega ketsid varna riputada. Pealegi, kui vähegi võimalik on, mängitakse iga mängu vähemalt 8 mehega. Järelikult isegi siis kui meeskonnas oleks 4 leegionäri, oleks igas kohtumises ka eestlaste roll suht märkimisväärne. Ning hooaja lõikes tervikuna eriti...

Teine mõte on see, et justkui oleks hea, kui Veideman Tartusse jääks. Ning Rix unistas isegi Vene siia toomisest. Mnjah, Tartu klubi jaoks oleks see võib-olla tõesti hea, aga kui neil just eelarvet vähemalt kahekordistada ei õnnestu ning Vene oma hooaja korralikult lõpuni teeb, olen ma kindel, et tal õnnestuks ka järgmisel hooajal välismaal normaalsel tasemel jätkata, mis on minu meelest igal juhul etem kui Tartusse tulemine. Juba sel hooajal sai ta Prienaiga mängida Leedu liigat, Balti liigat, ja Eurocup'i, mis on ikka kõvasti etem valik, kui Eesti liiga, Balti liiga, ja Eurochallenge. Samamoodi Veideman on ikka niivõrd kõva tegija, mitte ainult oma oskuste vaid eelkõige just oma suhtumise poolest, et kui Cramo peaks järgmine hooaeg VTB liigat mängima, siis kui keegi eestlastest üldse seda võimalust seal kogemusi saada väärib, on see just nimelt tema.

Muideks Veidemanist rääkides, siis eriti kui ta järgmiseks hooajaks Kalevisse liigub, peaks klubi suvel korraldama talle Armands Skele'lt eratunnid teemal "Kuidas lõpetada läbimurret kui pealtpanek või lay-up tõenäoliselt ei õnnestu"...
Ma olen alati olnud pigem vähese arvu leegionäride pooldaja nii, et minupoolt selles osas midagi uut pole. Kui Ingrami tasemes kahtlusi pole, siis Neljubovi poolt olen seepärast, et talle sobib kiire mäng (kiiret ja publikule atraktiivset kossu ma just Tartust ootaksingi). Loomulikult võiks sattuda Bamba või Cusi taolise peale, kuid ma kardan, et nad jääksid lihtsalt Tartu jaoks liialt kalliks. Eriti kui juurde õnnestuks saada korralik PF. Nagu varem kirjutasin Allingut ja Kriisat mina meeskonnaks enam ei näeks niiehknaa. Minu nägemuses on Tartu järgmisel aastal nooruslik ja kiiret kossu mängiv meeskond. Tulemus on loomulikult oluline, kuid veelgi rohkem tahaks näha uue põlvkonna tulekut st edasiminek ei tähenda ainult tulemuse paranemist, see võib seisneda ka muus.

Kui aastaid õieti loen, siis Veidekal peaks leping Tartuga kevadel läbi saama küll. Kalev oleks hea valik, aga seda ainult siis, kui saab kindlaks, et VTBs võimalik kaasa teha täishooaeg.

Vene Eestisse tulekul pole loomulikult mingit mõtet.
Kui vene mõnest heast liigast(hispaania,venemaa)head lepingut ei saa võiks ta küll kalevis maanduda.Juhul kui kalev mängiks euro sarja ja vtb d.Leedu liiga muutuks liiga igavaks tema jaoks,kui ta just Zalgirise põhisse ei saaks
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas marxx762 »

http://kossumote.blogspot.com/2013/03/m ... -vaja.html" onclick="window.open(this.href);return false;
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas sequa »

Vene eestisse toomiseks pole kellelgi raha ja Veidekal hoitakse raudselt silma peal piiri taga....

http://www.tartupostimees.ee/1166246/ro ... i-kukkuda/" onclick="window.open(this.href);return false;

Eiichfuss nendib, et kullamäe on hea treener, aga mingil põhjustel otsustavad mängud meestel ei lähe...arvata on, et karastust hooaja peale jääb väheks...kui ikka kaks kuud mängitakse pingevabalt BBli ja mudaliiga mänge, siis pingelistes oludes korra kuus jookseb masin kokku...siin ei saa süüdistada treenereid/mängijaid vaid olgem ausad - peale eurosarju on BBL ja mudaliiga Rockile suht lahjad mängida...ei mingit pinget kuni nüüd playoffideni BBLis.

Kui vaadata Rocki koosseisu, siis peale ingrami ja veideka oleks teised nt Cramos kas pingilõpu mehed või ei mahukski pingile. Seegi juba ütleb palju.
Viimati muutis sequa, 12 Mär 2013, 10:13, muudetud 3 korda kokku.
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Charly »

http://sport.postimees.ee/1166162/kulla ... etailides/" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

Déjà vu?
Kasutaja avatar
Neverlast
Kasutaja
Postitusi: 187
Liitunud: 17 Dets 2007, 23:59

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Neverlast »

kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas kalevif2nn »

See peab küll aprillinali olema :D
KML-EUROCUP-VTB
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas japs »

Väga hea Basket TV saade Kullamäest: http://sport.delfi.ee/news/korvpall/bas ... d=65960268" onclick="window.open(this.href);return false;

Kui ma polegi päris nõus tema vahetustevurri süsteemiga mängus, siis vaated Eesti korvpallile ühtivad 100%.
Ning huvitav, mis mehed teistest klubidest Hiina kaasa võetakse :)
Vasta