Balti Liiga 2012/13

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Sten »

Rix kirjutas:
Sten kirjutas:Meile on vaja varu mängujuhti mitte Mcleodi ise. Tamm või Kriisa Mcleodi asemele ja me tase ei langeks. Aga Mcleodi kui ühte keha pingile oleks muidugi vaja.
Äkki need Tamme jutud siiski võiks vaibuda...VTB-d siiski minu meelest päris ei mängi, Mcleo võib olla pettumus, kuid üht euroopa heal tasemel PGd vajatakse kohe kindlasti.
Ma ei mõtlegi järgmine aasta võiks Tamm Kalevis mängida vaid kui täna oleks valida siis väiksema raha eest saaks sama väärtusliku mehe kui Mcleodi. Tagantjärgi targutamise rõõmud.
Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Egert »

Mängud Ventspilsiga jube uuel nädalal. Favoriidid on siiski nemad vist, muljetavaldav on nende koosseis.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Karl »

kumb enne kodus mängib?
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas kalevif2nn »

Ja allikas? :)
KML-EUROCUP-VTB
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Kalev4ever »

Mõlemad poolfinaalid toimuvad järgmise nädala sees, täpselt ei leidnud, et kuskil oleks kirjutatud millal nimelt.

VEF pani nädal tagasi Ventspilsi 12-ga kotti. Pealinna klubi eesliinil lasti päris muhedalt möllata.
Aga noh, kui Ventsist jõud üle ei käi, siis Baronš on teine šanss või mis :)
Fear the prophet!
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Rio »

kahjuks viimast veerandit ei näinud aga vaatan,et mangelsoo on bloki kirja saanud :D
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Rix »

Kalev4ever kirjutas:Mõlemad poolfinaalid toimuvad järgmise nädala sees, täpselt ei leidnud, et kuskil oleks kirjutatud millal nimelt.

VEF pani nädal tagasi Ventspilsi 12-ga kotti. Pealinna klubi eesliinil lasti päris muhedalt möllata.
Aga noh, kui Ventsist jõud üle ei käi, siis Baronš on teine šanss või mis :)
Ventspils on Ventspils, aga mingit imerosterit neil ei ole. Eelmisel aastal oldi tugevamad. Lihtsalt kodus panevad hirmsalt viskeid sisse ning kiiret mängu harrastavad. Korvi all on suht kõhnad lätlased ning vigastustega kimpus olev Zakis. See Florian Campbell (Elegari hea sõber) pole vist kuu aega vigastuse tõttu mänginud.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Egert »

Campbell on meie vastu tagasi.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Alex »

oot sorry, et loll küsimus aga ma olen midagi maha maganud. Kas tänavu mängitakse meister välja Ch stiilis st lõpuni välja kodu-võõrsil süsteemis või saadakse kuskil linnas kokku ja pannakse FF stillis nagu vanasti kombeks oli ?
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Egert »

Alex kirjutas:oot sorry, et loll küsimus aga ma olen midagi maha maganud. Kas tänavu mängitakse meister välja Ch stiilis st lõpuni välja kodu-võõrsil süsteemis või saadakse kuskil linnas kokku ja pannakse FF stillis nagu vanasti kombeks oli ?
http://www.bbl.net/index.php/b19sYW5nPW ... FnZT0zOA==" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Rix »

Egert kirjutas:Campbell on meie vastu tagasi.
Seda küll, aga vaevalt, et erilises vormis.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Rio »

siaulai mängu vaadates pole vents küll mingi kvaliteet meeskond,kui saame valtersi ja teised tagamehed kinni ei tohiks probleeme tekkida.
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas kalevcramo »

Egert kirjutas:
Alex kirjutas:oot sorry, et loll küsimus aga ma olen midagi maha maganud. Kas tänavu mängitakse meister välja Ch stiilis st lõpuni välja kodu-võõrsil süsteemis või saadakse kuskil linnas kokku ja pannakse FF stillis nagu vanasti kombeks oli ?
http://www.bbl.net/index.php/b19sYW5nPW ... FnZT0zOA==" onclick="window.open(this.href);return false;
siis tuleb loota, et KUI finaali saame, on teine mäng kodus ja näeme ehk kodus kuidas Cramo võidab :D (ilus unistus, aga praeguseks juba päris reaalne)
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Soho »

No Ventspils ei tohiks ülejõu käia ..
Cramo on ju terve hooaeg kõvasti VTB-s tugevaid mänge saanud..
pakun , et tulevad suht tasavägised mängud :)
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Alex »

Rio kirjutas:siaulai mängu vaadates pole vents küll mingi kvaliteet meeskond,kui saame valtersi ja teised tagamehed kinni ei tohiks probleeme tekkida.
OT aga mine püüa nüüd kinni. Siauliai pani Ventsuga enam vähem nagu võrdsega samas tehti täna koduliigas Prienaile tuul alla. Stat: http://www.lkl.lt/rungtynes/20130312/siauliai-rudupis/" onclick="window.open(this.href);return false; Fakt on see, et keeruline saab see kohtumine igailmaga olema aga võibolla ongi hea, et see mäng kohe saabumas. Hetkel meil ju poisid enam vähem terved.
Suletud