Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Rio kirjutas:mängujuht peaks kindlasti tugev välismaalane olema,skele ja abboti asemel korralik nr 2 kes suudaks ka pg d mängida(väga raske leida muidugi)Bamba kõrval võiks üks tugev jõujuurikas olla kes suudaks nii nr 4 kui ka 5 mängida.See kõik eeldaks üle milj eelarvet
Miks Skele ja abbotti asemel? Liiga palju välismaalasi?
hetkel ma ei tegeleks koosseisuga mitte enne vTB saatuse selgumist.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

Skelet küll ära ei saadaks, eriti kui ta nii mängib nagu viimastes mängudes. Ainuke vend põhimõtteliselt, kes praegustest tagamängijatest teravust loob.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Zog »

Nagu jamh, heas vormis Skele on Kalevi jaoks ikka väga korralik mängija. Sellist raha, et kindla peale temast parem mees tuua, meil ei ole ega tule.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Marcus »

Milliste meeste lepingud üldse järgmine hooaeg veel kehtivad? Raadik, Mangelsoo, ...? Alustama peaks sellest, et kes meil juba kindlalt olemas on - siis edasi vaatama, kellega proovida uut lepingut teha või kelle asemel mõni uus mees otsida.

Tuttavatest nimedest sooviks igatahes Veidemani ja Raley-Rossi näha meeskonnas. Mängijate enda vaatenurgast peaks see küll loogiline samm olema.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Marcus kirjutas:Milliste meeste lepingud üldse järgmine hooaeg veel kehtivad? Raadik, Mangelsoo, ...? Alustama peaks sellest, et kes meil juba kindlalt olemas on - siis edasi vaatama, kellega proovida uut lepingut teha või kelle asemel mõni uus mees otsida.

Tuttavatest nimedest sooviks igatahes Veidemani ja Raley-Rossi näha meeskonnas. Mängijate enda vaatenurgast peaks see küll loogiline samm olema.
Ma ei tea... see Raley-Rossi haip on pisut liiga tugev. Samas, ta pole kindlasti enam päris see mängija, keda kohukese tiimist mäletan. Kõvasti parem.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Marcus »

Numbrid ei valeta, statistika on tal ikka väga korralik. Loomulikult ma ei mõtlegi, et tuua teda siia mingiks liidriks või põhitegijaks, aga arvestades millise energia ja võitlusvaimuga ta iga kord mängib, siis näen teda väga väärtusliku ning, kõige tähtsam, soodsa vahetusmängijana.
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas kalevif2nn »

Raley-Ross on just eelkõige väga mitmekülgne mängija. Ta suudab visata, läbi murda, pealt panna ja sööta. Ning ta ei tee väga palju pallikaotusi. Hetkel on tal Tarvas väga suur roll ka ning väsimus tekitas viimastes mängudes pallikaotusi ja viskeprotsent oli suhteliselt madal, aga see oleks kindel ost ja minu arvates on ta parem kui Abbott. Abbott on kaitses väga hea, aga rünnakul ebakindel ja -stabiilne.
KML-EUROCUP-VTB
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas gasol2 »

Rossi puhul on mul see meeles ,et kui ta tallinna kalevisse tuli ei paistnud ta väga silma ja mehel juba sisuliselt õeldi ,et kui ei hakka paremini tulema siis pm kojuminek. Mehel õeldi siis ,aga ka seda ,et ta peab julgemalt enda peale võtma jne ja pärast seda mehe mäng kohe paranes seega milleni ma jõuda tahan. Ilmselt Cramo tasemel talle väga palju vabasi käsi ei antaks(ta lihtsalt pole nii heal tasemel vend) ja sellise võistkonna mängjana ta vähemalt minu silmis nii hea ei ole.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

kalevif2nn kirjutas:Raley-Ross on just eelkõige väga mitmekülgne mängija. Ta suudab visata, läbi murda, pealt panna ja sööta. Ning ta ei tee väga palju pallikaotusi. Hetkel on tal Tarvas väga suur roll ka ning väsimus tekitas viimastes mängudes pallikaotusi ja viskeprotsent oli suhteliselt madal, aga see oleks kindel ost ja minu arvates on ta parem kui Abbott. Abbott on kaitses väga hea, aga rünnakul ebakindel ja -stabiilne.
Abbotti puhul tuleb arvestada, et mehel ju jäi hooaeg sisuliselt vahele ja ka see hooaeg olid vigastused. Vaadates tema tausta NCAAs, siis temas on ikka kõvasti potentsiaali selle raha eest. Eriti veel tema kaitsemängu arvestades (esimene hooaeg euroopas, vile harjumatu). A nagu ma ütlesin, enne hooaja lõppu pole vist mõtet spekuleerida, liigadest oleneb ikka väga palju.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Zog »

Ee jah, öelda, et Ross oleks rünnakul kindlasti parem kui Abbot on ikka vähe kahtlane. Kuigi ma usun, et ta saaks Kalevis hakkama küll... aga Abbot saab ju samuti. Kui meie selle hooaja tagaliinist rääkida, siis McLeod on ainus, kelle asemel tahaksin mina näha paremat mängijat. Mitte et Leo mingi ülis*tt oleks, aga lihtsalt noh... ta ei ole päris see mida meil vaja on.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Mäletades pisut Rossi eelmist aastat, julgen arvata, et pigem on Sõber tast maksimumi välja võtnud ja Kalevis ta niiväga tegija ei oleks ning see praegune haipimine on suuresti viimase Kalevi-Tarva mängu pealt tulnud. <kuigi ka hooaeg tervikuna on mehel kõva olnud. Samas, Laksa ja Lindmets hooaja esimesel poolel tegid ka järjest supermänge, see ei tähenda, et nad VTB või eurocupi tasemel vennad on.

Mis järgmisesse aastasse puutub, tuleks kindlasti välja vahetada Leo ja Wilkinson, kuigi viimane on peale traumat enda kohta täitsa korralikult hakkama saanud. Ülejäänud leegionäridega (v.a. Bamba kellel leping olemas) on nii ja naa. Mis eestlastesse puutub, siis tegijaid kahjuks võtta pole, ei näe erilist vahet, kas Kajupanka asendab Keedus või vastupidi, nende roll oleks nagunii marginaalne.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Kitsinguga korvil all ei tasuks väga arvestada, seda ta on see hooaeg näidanud. ilmselt selles viga oligi Cramo, et teda tópiti nr 5 peale ka seal ta hakkama ikkagi ei saa (isegi Pärnus mitte). Samas kaugviskeid tabab väga hästi ja nr 3-4 peal kindlasti võiks proovida.
Raadiku leping peaks ju nüüd Rockiga lõppema (nagu ka 3a projekt üldse). Kuskil meedisa kirjutas ka, et leping lõpeb aga asi natuke segan selles suhtes, et kas saab ikka lihtsalt niisama minema jalutada. Arvan, et mehe enda jaoks oleks kõige parem kuskile välismaale saada sest tema korvpalli väline tegevus võib kodus mingil hetkel ohtlikuks saada.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

Skele suhtes ma arvan,et mees jääb kalevisse kuna välisklubid ei soovi eriti mehi kes võivad iga hetk haiglasse sattuda.Aga mees
on häst mänginud arvestades seda,et suvine ettevalmistus on tal ära jäänud ning detsembris alles treenima hakkanud.
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas väike-tamma »

Ross on ka kaitses suhteliselt hea mängija. Seda enamasti tänu mehe üüratuse käte siruulatusele. Ja samuti on ka väga super tiimikaaslane(isiklikust kogemusest tean seda).
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Üldiselt on mõttetu arutelu, sest need, kes silma paistavad, tahavad edasi minna ning neid, kelle hooaeg ei õnnestunud, neid jälle ei taheta. Rossi puhul oleks Cramo kindlasti edasiminek, aga kas ta suudab nendes raamides Tarvase laadseid etteasteid teha, on iseasi. Eestist suurt kedagi võtta ei ole, kui just mõni leegionär ei tule koju tagasi, nii et 5-6 leegionäri on suht paratamatu ja ma ei ütleks, et see halb on, sest konkurents mänguajale tõuseb.
Vasta