Balti Liiga 2012/13

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
ibase
Kasutaja
Postitusi: 83
Liitunud: 08 Nov 2010, 18:39

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas ibase »

Eks Varrak poiss läks ise ka natuke õhkutäis. Lähme sinna ja paneme kaitse peale, aint vormistamise küsimus.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas theundertaker »

Varrak ei ole mingi normaalne treener kahjuks!
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Rix »

Zog kirjutas:Mis sa nüüd sõimad? Ma olen isegi siin Rixiga palju vaielnud, aga praegu ajab ta küll õiget juttu. Ütles ju selgelt, et tagamängijad olid kehvad mis kehvad, kui mõni üksik moment välja jätta. Ning ega mina ka ei usu, et asi nüüd selles on et Kalevi mehed ei oskaks kolme visata, ikka kaitsemängust hakkab asi pihta. Sellele veel juurde üksikute mängijate põrumine, Varraku mõned valearvestused, vastaste tugev kaitse, paar karmi vile jne, ning ongi tulemus käes.
Ei saa päris täpselt aru, kas see on kossufoorum või mingi isiklik kraaklemine. kui viimane, siis võivad kasutajad sõnumeid saata. See jutt oli siis siin ühele Tartu fännile (mitte Zogile!).

Vaidlused käivad asja juurde, aga jään enda arvamuse juurde, et ei olnud ses seerias suurt tasemevahet, otsustavaks said teatud momendid ning eriti see, et Vents suutis stabiilsemalt need kaks mängu mängida, Cramol tuli ikkagi sisse teises mängus mõõn nii kaitses kui mingi hetk ka rünnakul ning sellele ei aidanud just kaasa vabavisete tabavus ja paar võtmevilet, pluss kukkusid tagamängijad pea kollektiivselt (peale Abbotti) ära.
Jah, see probleem on jäänud, ka alates sellest kui Varrak asja üle võttis, kuigi teatud asju on suutnud ta sirgeks triikida, (olulistes !) mängudes on ikka neid sisse löönud ja sellest sellistes mängudes piisab.
See Valtersi vise meenutas pisut momendina eelmise aasta Skele viset (küll muidugi polnud selline imevise, aga vist game changer), kuid seda ei saa me kunagi teada.

Edit: lisaks veel, et päris imestama paneb, et klubi poolehoidjale heidetakse ette- optimismi. see on küll vist eestlaslik värk.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
cramokalev
Kasutaja
Postitusi: 128
Liitunud: 28 Apr 2010, 22:27

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas cramokalev »

Varrakut on tobe süüdistada ta ongi abitreener.See Mcleod on üpris vana ja peaks ise teadma mida kaitses peab tegema ja rünnakut peab ka mcleod juhtima tüüp on enam vähem sama vana ja tipptasemel kogemust rohkem.Täiesti olematu oli pg positsioon.Mcleodi hea mäng on see kui ta midagi ära ei pudista ja mõne kolmese sisse sopsab,sama hästi oleks võinud tema asemel M.Dorbek mängida.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Karl »

cramokalev kirjutas:Varrakut on tobe süüdistada ta ongi abitreener.See Mcleod on üpris vana ja peaks ise teadma mida kaitses peab tegema ja rünnakut peab ka mcleod juhtima tüüp on enam vähem sama vana ja tipptasemel kogemust rohkem.Täiesti olematu oli pg positsioon.Mcleodi hea mäng on see kui ta midagi ära ei pudista ja mõne kolmese sisse sopsab,sama hästi oleks võinud tema asemel M.Dorbek mängida.
M.Dorbeku mängu me ju nägime, ta ei saanud palli isegi üle välja toodud, ilma et 10 pallikaotust oleks teinud.
Võib-olla olen veidi karm, aga tema tase on vähemalt hetkel KML.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Egert »

Dorbek oli meil ainuke mängujuht, kui VTB-s kaks viimast võitu saime.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Rio »

Karl kirjutas:
cramokalev kirjutas:Varrakut on tobe süüdistada ta ongi abitreener.See Mcleod on üpris vana ja peaks ise teadma mida kaitses peab tegema ja rünnakut peab ka mcleod juhtima tüüp on enam vähem sama vana ja tipptasemel kogemust rohkem.Täiesti olematu oli pg positsioon.Mcleodi hea mäng on see kui ta midagi ära ei pudista ja mõne kolmese sisse sopsab,sama hästi oleks võinud tema asemel M.Dorbek mängida.
M.Dorbeku mängu me ju nägime, ta ei saanud palli isegi üle välja toodud, ilma et 10 pallikaotust oleks teinud.
Võib-olla olen veidi karm, aga tema tase on vähemalt hetkel KML.
olen see aasta kõiki kalevi kodumänge näinud ja ka neid kus m dorbek oli põhimängujuht ning kus kalev sai vtb s 2 võitu järjest.
Jah tõesti Unicsi vastu mees põrus aga mingit suurt jama ta üldiselt ei korraldanud ka,tõesti ta ei ole mees kes vtb võiks 35 min mängida.Kui alguses taheti Kajupanga vastu Raadikut saada siis miks seda diili ei tehtud?Kui siin kuusmaa väitis,et noored arenevad 6 leegionäriga treenides siis ma arvan,et mehed arenevad ainult mängides(mitte esiliigas).
cramokalev
Kasutaja
Postitusi: 128
Liitunud: 28 Apr 2010, 22:27

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas cramokalev »

Kulla karl mcleodi praegune tase on ka KML vahe on ainult palgas,nahavärvis ja kodakondsuses.
Axel
Kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 18 Veebr 2010, 00:31
Asukoht: Tartu

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Axel »

Kõigile Mäkleo kaitsjatele küsimus, mitu vähegi tähtsat mängu on võidetud koos temaga ja mitu vastukaaluks ilma temata?
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Karl »

cramokalev kirjutas:Kulla karl mcleodi praegune tase on ka KML vahe on ainult palgas,nahavärvis ja kodakondsuses.
Kulla tulihingeline fänn cramokalev. Esiteks, ma ei ole mingi McLeodi talendi austaja ega midagi, seda esiteks.
Teiseks, rääkides Martin Dorbekust, siis need mängud mis ta mängis Kalevi eest oli ju selgelt näha, et ta ei saanud PG ülesannetega absoluutselt hakkama, tal olid raskused palli üle toomisega, rünnakujoonises tal kohta ei olnud ning tema platsiloleku ajal olid tõeliseks PG'ks Abbott, Skele või Gert Dorbek. Samas kiidan ma tema kaitsetegevust, aga tema roll 2's VTB võidus nüüd väga märkimisväärne ei olnud küll.
Kolmandaks, rääkides McLeodist, siis ilmselgelt on Kalev selle mehega ämbrisse astunud, ei väidagi vastupidist, samas on ta mõnikord saanud ka kriitikat selle eest, mis otseselt pole tema süü olnud. Meenuvad siin mängud Varraku käe all kus McLeod tegi mängu peale vb 3-4 viset ja siis süüdistatakse teda siin vägistamises vms.
Tänane mäng, mida ma nägin kuskil 3.ndast veerandajast - paar imelikku vilet, McLeodi nõrk kaitse, škele punnitamised ja muud väga ei meenugi.

Minu põhipoint on aga see, et olgu see McLeod nii sitt kui tahes (ilmselgelt on tal keskendumisraskused ja mis kõik veel) on ta enamustes mängudes siiski PG positsiooniga enam-vähem hakkama saanud just selles mõttes, et tal on oma roll rünnakus, palli ületoomises jne. Martin Dorbekul see põhimõtteliselt puudus.

Jah, arvatavasti nüüd järgneb 2 lehte postitusi teemal kui valesti ma kõigest aru olen saanud ja kuidas kõik tegelikult on, aga ma siiski jään oma arvamuse juurde, et ei oleks meil midagi parem olnud sellest, kui M.Dorbek oleks McLeodi asemel olnud. Arvatavasti oleksid seisud olnud tükkmaad hullemad.
cramokalev
Kasutaja
Postitusi: 128
Liitunud: 28 Apr 2010, 22:27

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas cramokalev »

Karl kuule mida sa kaitsed seda Mcleod siin järjepidevalt.Mcleod on halb mängija ja tema tase jääb isegi KML jaoks liiga lahjaks.M.Dorbek asendas teda viimases 2 VTB liiga võidus ja Balti liiga võidus prienai vastu tallinnas.Eelmine mäng ventspilsiga mille me võitsime oli ka tänu õnnele,sest Abboti paar hullu kolmest ja Elegar tõid meid mängu tagasi.Saad sa sellest ikka aru,et kõige suurema palgaga leegionär peab mängu juhtima eriti kui ta on siia selleks toodud?Sa ela oma fantaasias kus Mcleod on suurepärane mängujuht ja kõiges on süüdi Varrak ja tema taktika(Varrakust sai üldse juhuse tahtel peatreener ja tema asemele ei võetud kedagi).
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Karl »

cramokalev kirjutas:Karl kuule mida sa kaitsed seda Mcleod siin järjepidevalt.Mcleod on halb mängija ja tema tase jääb isegi KML jaoks liiga lahjaks.M.Dorbek asendas teda viimases 2 VTB liiga võidus ja Balti liiga võidus prienai vastu tallinnas.Eelmine mäng ventspilsiga mille me võitsime oli ka tänu õnnele,sest Abboti paar hullu kolmest ja Elegar tõid meid mängu tagasi.Saad sa sellest ikka aru,et kõige suurema palgaga leegionär peab mängu juhtima eriti kui ta on siia selleks toodud?Sa ela oma fantaasias kus Mcleod on suurepärane mängujuht ja kõiges on süüdi Varrak ja tema taktika(Varrakust sai üldse juhuse tahtel peatreener ja tema asemele ei võetud kedagi).
Mind huvitab see, millises fantaasias sa elad? Kas ma olen kusagil poole sõnaga ka öelnud, et Varrak on milleski süüdi? Vastupidi, minu arvates on mees oma tööga üsna hästi hakkama saanud ja minu arvates võiks ta järgmine hooaeg jätkata. McLeodi kaitsmisest ma ei viitsi enam sulle seletama hakata, aga kui sa natukenegi mu posti loeksid, mitte tühjalt emotsiooni pealt ei lahmiks, siis sa näeksid, et McLeodi tegevusega pole ma ise ka rahul ning et Kalev on tema palkamisega ikka üsna võssa läinud. Mulle lihtsalt ei istu see, kui kõike nii mustvalgelt nähakse ja iga asja pärast ainult seda kõrgepalgalist PG'd materdatakse.
Kasutaja avatar
MarttiH
Kasutaja
Postitusi: 253
Liitunud: 02 Dets 2011, 23:16

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas MarttiH »

Tagamängijad vedasid alt: McLeod oli kehv nagu alati; Škelel oli vaja näidata, kui kõva mees ta on ja et ta kindlasti sobib koondisesse, kuid sellistest näitamistest ei tule kunagi midagi välja; Dorbekul olid ka mingid suhtumisprobleemid ja mängis tujutult. Ja ma arvan, et kaotuseks sellest täitsa piisab.
Mul tekkis veel selline küsimus, et kui on Cramo kodumäng ja McLeod platsile pannakse, kas siis fännid vilistavad ta välja? Oleks igati õige käitumisviis. Või kui ei vilista, siis oleks seda viimane aeg teha. USKUMATU tondiga on tegemist ikka.
Toronto Raptors
Tartu Rock
FC Bayern Munich
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Marcus »

Tuletaks siinsetele tuulelippudele meelde, et koduses võidus oli tema meie ainuke hea mängujuht.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Rio »

Marcus kirjutas:Tuletaks siinsetele tuulelippudele meelde, et koduses võidus oli tema meie ainuke hea mängujuht.
Tõesti mõned hea visked ta tegi aga ventpilsi sugust meeskonda oleks kodus pidanud vähemalt 10 ga võitma kuna kodus on nad see hooaeg väga hästi mänginud iga vastase vastu.Ma ei arva,et Leo meie meeskonna halvim mängija on aga kahjuks on korvpall nii halastamatu ala kus loevad ainult tulemused.Mc leo cv ga(palgaga) mees lihtsalt peab teistest parem olema
Suletud