Balti Liiga 2012/13

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Marcus »

Rio kirjutas:
Marcus kirjutas:Tuletaks siinsetele tuulelippudele meelde, et koduses võidus oli tema meie ainuke hea mängujuht.
Tõesti mõned hea visked ta tegi aga ventpilsi sugust meeskonda oleks kodus pidanud vähemalt 10 ga võitma kuna kodus on nad see hooaeg väga hästi mänginud iga vastase vastu.Ma ei arva,et Leo meie meeskonna halvim mängija on aga kahjuks on korvpall nii halastamatu ala kus loevad ainult tulemused.Mc leo cv ga(palgaga) mees lihtsalt peab teistest parem olema
Ventspilsi esimese mängu kohta nii palju, et ilma temata poleks me ehk seda võitugi saanud. Võrdlemisi väiksed võidunumbrid võib vast põhiliselt Škele nimele kirjutada.

Loomulikult oleksin isegi temast (hooaja kokkuvõttes) rohkem oodanud, kuid lihtsalt ma enam ei suuda lugeda seda "McLeod on debiilik, idioot ning ei vääriks isegi elus olemist" jura.
Axel
Kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 18 Veebr 2010, 00:31
Asukoht: Tartu

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Axel »

Marcus kirjutas:
Rio kirjutas:
Marcus kirjutas:Tuletaks siinsetele tuulelippudele meelde, et koduses võidus oli tema meie ainuke hea mängujuht.
Tõesti mõned hea visked ta tegi aga ventpilsi sugust meeskonda oleks kodus pidanud vähemalt 10 ga võitma kuna kodus on nad see hooaeg väga hästi mänginud iga vastase vastu.Ma ei arva,et Leo meie meeskonna halvim mängija on aga kahjuks on korvpall nii halastamatu ala kus loevad ainult tulemused.Mc leo cv ga(palgaga) mees lihtsalt peab teistest parem olema
Ventspilsi esimese mängu kohta nii palju, et ilma temata poleks me ehk seda võitugi saanud. Võrdlemisi väiksed võidunumbrid võib vast põhiliselt Škele nimele kirjutada.

Loomulikult oleksin isegi temast (hooaja kokkuvõttes) rohkem oodanud, kuid lihtsalt ma enam ei suuda lugeda seda "McLeod on debiilik, idioot ning ei vääriks isegi elus olemist" jura.
Ära loe siis, aga ega see ei vähenda tema negatiivsust kogu meeskonnale. Ei saa ju sellisest tondist aru, kes tagamängijana viskab vabakaid 3st 1 ja siis irvitab kõige selle peale. See ajabki teda mitte sallima, et iga asja peale irvitab. Kasvõi võrdlus Bambaga, kes on pahane iga oma eksimuse peale, mitte ei loiva mööda platsi ja irvitab. Arvesta, et kodune võit Ventspilsi üle ei kannata võrreldagi võite VTB ja Rudupise (suureskooriline Pieno) üle. Nendes mängudes oli näha tõelist meeskonnavaimu platsil, mida mingi TONT segada õnneks ei suutnud. Ma usun, et praeguseks oleks Martin Dorbek kindlasti parem valik, kui NBA "staar", sest temaga koos on võidetud ainult 1 kohtumine kodus ja seda ka kõigest 3 punktiga.
raiguu13
Uus kasutaja
Postitusi: 19
Liitunud: 27 Okt 2010, 09:35

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas raiguu13 »

Eilset mängu mindi võitma kaitsemänguga,siis siit küsimus -miks hoida väljakul "kaitsemängu suurkujusid" McLeodi ja Wilkinsoni....Eile muidugi kärises igalt poolt-kohtunikud natuke,mängijad närvilised-pinges..Ventspils tahtis lihtsalt rohkem,võitles rohkem....


Eriti põnev seis on lauapallidega:

Kodus: 44-31 :D
Lätis: 30-44 :(
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Egert »

Vene mäng, hiljem sama lingi pealt Kanguri mäng.
http://veetle.com/v/514223df9227d" onclick="window.open(this.href);return false;

Prienail päris korralik kodusaal, Baronsi korvi pool paistab mängijatele päike silma :D
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Zog »

Prienai lõi siis teises mängus Baronsi maa sisse kinni, ning noh, vähemasti on Eesti Siim Sander Vene näol Balti liiga finaalis esindatud. Ühtlasi minu ennustus et Prienai võib kogu selle turniiri kinni panna on jätkuvalt elus :D
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Alex »

Pronksimänge alustame 2 apr Riias ja korduskohtumine peetakse 5 apr Tallinnas. Ehk saame palsamit kuigi siin ei tea midagi, mis meeleolus on meeskond kui Astana ja ka Rocki mäng peaks nihu minema.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Egert »

Varrak ütles enne teist mängu, et parandame pisiasjad. Ventspilsi Campbelli säuts:
Folarin Campbell ‏@walkwithglory kirjutas:@Frank_Wriz15 good game man. I thought ya would make some adjustments on the pick n roll from the 1st game.
Cramot on terve hooaeg pick-n-rolli pealt lüpstud.
Kasutaja avatar
MarttiH
Kasutaja
Postitusi: 253
Liitunud: 02 Dets 2011, 23:16

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas MarttiH »

See pick-n-rolli jutt on täitsa tõsi, sest kuidas muidu need Ventspilsi pikad nii vabalt korvi alla jäid. Ei ütleks, et nad individuaalselt üle olid, pigem oldi Cramo pikkadest kehvemad. Aga eks ikka kate-kattest mäng neile edu tõi. Mulle Varrak treenerina on sümpaatne ja kindlasti suudab ta praegust satsi hoida paremini ohjes kui Kuusmaa, kuid minu meelest antud olukorras Ventspilsi peatreener mängis Varraku üle. Ja seda just selles mõttes, et kui esimene mäng Tallinnas kaotati, siis oli kohe näha, et tehti väga konkreetsed ja isegi pealtvaatajale nähaolevad muudatused (mängida kindlalt korvi alla, teha Cramo pikkadele korvi all vigu ja sundida neid vabaviske joonele). Ma ei ajaks süüd vile või mingi kolmanda teguri kaela, kuid kui on sedavõrd võrdsed meeskonnad, siis just peatreeneri roll saabki määravaks ja siinkohal oli Stehlmahers vähe parem.
Igasugused McLeodi kaitsjad julgeks ma kategoriseerida täielike võhikute alla. Kes vähegi korvpalli mänginud, siis need teavad, kui laastavalt selline "staarmängija" meeskonnale mõjub (alustades halvast atmosfäärist ja lõpetades tujutsemistega igal tasandil). See, et paneb paar korda üle käte mõned kolmesed kotti - ei piisa.
Toronto Raptors
Tartu Rock
FC Bayern Munich
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas sequa »

balti liiga orjapidajad ei taha Cramo hinge üldse rahule jätta...selle "pronksimänguga"...naeruväärsus, sest tegelikud medalistid tulevad sellelt ...superturniirilt (rytas, žalgiris, ventspils, prienai) Osutan, kuna Sibul ütles, et täiesti tähtsusetud mängud... http://sport.delfi.ee/news/korvpall/bal ... d=65873876" onclick="window.open(this.href);return false;
ibase
Kasutaja
Postitusi: 83
Liitunud: 08 Nov 2010, 18:39

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas ibase »

Hea mäng enne KML playoffi, teistel Eesti klubidel sellist võimalust pole :P
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Marcus »

Ei tea, kui võitma seda minnakse... Kui Raadik terve on, siis saab sealt loodetavasti oma kõvad minutid kätte. Mõnele teisele, kellel muidu suurem roll, saaks siis omakorda natuke rohkem puhkust jälle anda.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Imestama paneb see, et sellest mis regulatsioonis must-valgel kirjas saab Cramo juhtkond teada alles hooaja lõpus ja siis tehakse suured silmad. Ei ole eriti professionaalne.
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 709
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas BCKLV »

Kalevpoiss kirjutas:Imestama paneb see, et sellest mis regulatsioonis must-valgel kirjas saab Cramo juhtkond teada alles hooaja lõpus ja siis tehakse suured silmad. Ei ole eriti professionaalne.
Oled ajakirjandusliku klikitriki õnge läinud. Jurtšenko üritab furoori tekitada ei millestki.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas Kalevpoiss »

BCKLV kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:Imestama paneb see, et sellest mis regulatsioonis must-valgel kirjas saab Cramo juhtkond teada alles hooaja lõpus ja siis tehakse suured silmad. Ei ole eriti professionaalne.
Oled ajakirjandusliku klikitriki õnge läinud. Jurtšenko üritab furoori tekitada ei millestki.
Seda uudist on Delfis muudetud? Mina lugesin mingil hetkel, et Sibul oli lausa BBL-i poole pöördunud ja uurinud miks nad mängima peavad. Nüüd see osa kadunud :shock:
rapla
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 22 Nov 2012, 20:32

Re: Balti Liiga 2012/13

Postitus Postitas rapla »

see kuidas toimetajale(jurtsenkole) cramo meeldib oleme kuulnud tema kommenteeritud mängudes , eriti tarva vastu
Suletud