Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

ibase kirjutas:See ei ole ju veel kindel ,kas kalev langeks.
http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=65776798" onclick="window.open(this.href);return false;
Niikaua, kui see ei saa teistest allikatest peale Valdmaa kinnitust, ei maksa see midagi. Pealegi ei langeta automaatselt muidugi kusagile, kvalifikatsioonis saab ju alati osaleda, (pärast öeldakse, et nii tuligi Valdmaast aru saada), aga kas see on eesmärk?
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas tonii »

Minu meelest Valdmaa lubas sebida koha isegi, kui me viimaseks jääme. Eitea muidugi kui suur see tõenäosus on.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Zog »

Ei lubanud ta midagi, aga vihjas et see võib olla võimalik.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Zog kirjutas:Ei lubanud ta midagi, aga vihjas et see võib olla võimalik.
Kõik on võimalik, seda VTB tausta teades ei oleks ma üldse üllatunud, kui Cramole koht säilitatakse ka viimaseks jäämise puhul. Pealegi tundub, et nii mõnedki meeskonnad kaovad võlgade tõttu üldse pildilt. Kaunase Neptunas on vast juba pankrotis...
A noh, kõigile neile spekulatsioonidele saaks täna nagunii lõpu teha.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

millegi pärast usun,et jääme vtb sse kuna liiga hõlmab ju kogu ida euroopat.Ei usu ,et nüüd Eesti kohale tühi auk jääb,arvestades Rock ei ole huvitatud niikui nii vtb s mängimisest.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

täna spordipühapäeva saates kuuleb siis lähemalt Valdmaa plaanidest
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Zog »

See Neptunase projekt oli üldse veidi imelik... eelmine aasta sai sama nimega meeskond Challenge Cup'il Tarva käest pähe, siis järsku ilmusid (vist transiidi?) ärimeeste rahad ning pandi VTB liiga meeskond kokku... nad ei pidanud isegi kvalifikatsiooniturniiri mängima, samas kui Krasnõje Krõlja pidi näiteks. Nüüd on rahad jälle läinud ja kaardimajake kokku varisemas.

Aga sa (Rix) mainisid, et nii mõnedki meeskonnad võivad pildilt kaduda... tead sa täpsemalt ka et kellel veel seis väga täbar on? Ma lihtsalt küsin selle pärast, et minu hinnangul oleks see Kalevile kõige reaalsem võimalus sinna liigasse edasi jääda, kui just täna võita ei suudeta. Seda ma hästi ei usu et ainult meie pärast meeskondade arvu suurendama hakataks, rääkimata sellest et nad mõne meist eespool lõpetanud tiimi meie asemel kvalifikatsiooniturniirile saadaksid. Žalgiris'e jamadest olen ma teadlik, aga seda et nii suur klubi nii lihtsalt põhja läheb ma hästi ei taha uskuda.

Muidugi üks võimalus on veel, et tehakse VTB'le teine division juurde, nagu kunagi Nõukogude Liidu liigas oli mitu divisioni... see võib-olla ei olekski Kalevile nii paha variant, kuna ma usun et ka idabloki riikide korvpalliklubid 17-32 oleks meie jaoks päris korralikud vastased.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Zog kirjutas:See Neptunase projekt oli üldse veidi imelik... eelmine aasta sai sama nimega meeskond Challenge Cup'il Tarva käest pähe, siis järsku ilmusid (vist transiidi?) ärimeeste rahad ning pandi VTB liiga meeskond kokku... nad ei pidanud isegi kvalifikatsiooniturniiri mängima, samas kui Krasnõje Krõlja pidi näiteks. Nüüd on rahad jälle läinud ja kaardimajake kokku varisemas.

Aga sa (Rix) mainisid, et nii mõnedki meeskonnad võivad pildilt kaduda... tead sa täpsemalt ka et kellel veel seis väga täbar on? Ma lihtsalt küsin selle pärast, et minu hinnangul oleks see Kalevile kõige reaalsem võimalus sinna liigasse edasi jääda, kui just täna võita ei suudeta. Seda ma hästi ei usu et ainult meie pärast meeskondade arvu suurendama hakataks, rääkimata sellest et nad mõne meist eespool lõpetanud tiimi meie asemel kvalifikatsiooniturniirile saadaksid. Žalgiris'e jamadest olen ma teadlik, aga seda et nii suur klubi nii lihtsalt põhja läheb ma hästi ei taha uskuda.

Muidugi üks võimalus on veel, et tehakse VTB'le teine division juurde, nagu kunagi Nõukogude Liidu liigas oli mitu divisioni... see võib-olla ei olekski Kalevile nii paha variant, kuna ma usun et ka idabloki riikide korvpalliklubid 17-32 oleks meie jaoks päris korralikud vastased.
Midagi kindlat ei saa muidugi väita, aga Minski võistkonnal on olnud päris suuri raskusi ja eks see Valgvene ole üldse üks huvitav riik. Seni püsitakse kuidagi pinnal, aga piisab, et Lukašenka jälle vihastab...
Ukraina klubidest on Donetskil muidugi suured rahajõmmid taga, aga näis, kaua see omanike huvi kestab, Budivelniku omanikud on juba juhet seinast tõmbamas ja Donetski rahaasjad ei ole ka just läbipaitsvad. Selleks hooajaks sai himki ka tänu kubernerile oma rahaasjad selleks aastaks korda, aga järgmine hooaeg pidi olema kõsimärgi all, sest ega ainult avalikest rahadest ka saa seda klubi pidada.

Peaks seda küll VTBs teemas arutama, aga ma olen suht kindel, et Cramole see koht ikkagi jäetakse. VTb on regionaalsel printsiibil suuresti käima lükatud ja Cramo eelis on olnud head suhted liiga omanikega. Suure tõenäosusega lükatakse lauda seesama Euroliiga eeskuju, kus teatud klubid nn puutumatud, sest lets face it, Cramo ega ükski teine eesti meeskond ei hakka kunagi Unicsite või CSKAdega võistlema ja jäädakse alati eelkõige võitlema viimaseks mittejäämise või play-offi ääre peale jõudmise eest, u nagu Ljubljana Olimpija Euroliigas.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Zog »

Mjaa... Valdmaa ütles Vikerraadios, et ta on kindel et jäädakse liigasse. Ta ei maininud küll seda, et pidas ta silmas nüüd kvalifikatsiooniturniiri või põhiturniiri, aga mulje jäi nagu jutt käis ikka põhiturniirist.

EDIT: Paar minutit hiljem on juba nii, et "kindlat pole midagi"... Kurat seda teab nüüd. Aga igatahes selge see et seal "mingid jutud käivad". Aga jamh, ausalt öeldes on see minu meelest praegu kogu Eesti korvpalli jaoks eksistentsiaalne küsimus. Seda, et mõni kohalik klubi ka tipptasemel mängiks, on vaja nii teistele meistriliiga meeskondadele, ajakirjandusele, sponsoritele kui ka publikule, koondisest rääkimata.
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas kalevif2nn »

Valdmaa tõi välja väga huvitava aspekti. Nimelt tema arvates Eurochallenge'i vastu puudub publikul piisav huvi. Just nende meeskondade vastu. Mina selles nii kindel ei oleks, aga väga huvitav väljavaade. Järgmiseks hooajaks loodab siis KML, Eurocup ja VTB liigades osaleda, mis poleks paha samm, aga kahtlen, kas nad kahte viimasesse pääsevad.
KML-EUROCUP-VTB
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

See Eurocupi jutt hakkab traditsiooniks juba saama vist :D
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Zog kirjutas:Mjaa... Valdmaa ütles Vikerraadios, et ta on kindel et jäädakse liigasse. Ta ei maininud küll seda, et pidas ta silmas nüüd kvalifikatsiooniturniiri või põhiturniiri, aga mulje jäi nagu jutt käis ikka põhiturniirist.

EDIT: Paar minutit hiljem on juba nii, et "kindlat pole midagi"... Kurat seda teab nüüd. Aga igatahes selge see et seal "mingid jutud käivad". Aga jamh, ausalt öeldes on see minu meelest praegu kogu Eesti korvpalli jaoks eksistentsiaalne küsimus. Seda, et mõni kohalik klubi ka tipptasemel mängiks, on vaja nii teistele meistriliiga meeskondadele, ajakirjandusele, sponsoritele kui ka publikule, koondisest rääkimata.
Ega ta mingeid garantiisid saagi hetkel anda, eriti veel enne mängu. Kuid kumas läbi küll, et sel teemal on otsustajatega siiski juba juttu olnud j mingi garantii sõnades vähemalt nagu on antud.
Mänguliselt on minu meelest Cramo end nüüd küll tõestanud, kahe alagrupi peale ollakse minu meelest konkurentsis küll, korralduslikult pole ka nagu midagi ette heita. Aga see, et turow võttis neli võitu, seda ma pean ikkagi üllatuseks.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas tonii »

Rix kirjutas:
Zog kirjutas:Mjaa... Valdmaa ütles Vikerraadios, et ta on kindel et jäädakse liigasse. Ta ei maininud küll seda, et pidas ta silmas nüüd kvalifikatsiooniturniiri või põhiturniiri, aga mulje jäi nagu jutt käis ikka põhiturniirist.

EDIT: Paar minutit hiljem on juba nii, et "kindlat pole midagi"... Kurat seda teab nüüd. Aga igatahes selge see et seal "mingid jutud käivad". Aga jamh, ausalt öeldes on see minu meelest praegu kogu Eesti korvpalli jaoks eksistentsiaalne küsimus. Seda, et mõni kohalik klubi ka tipptasemel mängiks, on vaja nii teistele meistriliiga meeskondadele, ajakirjandusele, sponsoritele kui ka publikule, koondisest rääkimata.
Ega ta mingeid garantiisid saagi hetkel anda, eriti veel enne mängu. Kuid kumas läbi küll, et sel teemal on otsustajatega siiski juba juttu olnud j mingi garantii sõnades vähemalt nagu on antud.
Mänguliselt on minu meelest Cramo end nüüd küll tõestanud, kahe alagrupi peale ollakse minu meelest konkurentsis küll, korralduslikult pole ka nagu midagi ette heita. Aga see, et turow võttis neli võitu, seda ma pean ikkagi üllatuseks.
Need Turowi 4 võitu näitavad, et Kalev võiks olla hetkel ka 6-7 võidu peal.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalev4ever »

Miks "heal juhul" saavad Euro Challenge´isse?
Valdmaad ja muud rääkisid vapsee Euro Cupist hooaja eel, mis siis veel aste madalamast liigast rääkida.

Midagi 100% kindlat pole seoses VTB-ga, aga eks aeg näitab, kas ja mis saama hakkab. Kui sealt jalaga saame, siis pigem ikka Challenge´isse, kui Cupi. My humble opinion :)
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Marcus »

Usun ka, et EuroChallenge oleks ikka esialgu mõistlikum liiga mitmes mõttes:
1. oleme konkurentsivõimelisemad
2. meid reaalselt võetaks ka sinna, erinevalt EuroCupist

Loodetavasti suudetakse kuidagi ka koht VTBs alles hoida. VTB + EuroChallenge + KML oleks minu arvates väga hea variant.

Tänavuse hooaja võib aga igatahes peale tänast mängu lõplikult ebaõnnestunute hulka kuulutada. Täna tehti küll hea mäng, kuid kahjuks oleks olnud vaja võit või paar juba mõnest varasemast kohtumisest ära noppida.
Vasta