Jalgpall

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Jalgpall

Postitus Postitas zero0 »

Võeti kohustuslik võit Andorra vastu ära, oleks oodanud muidugi suuremat edu. Aru ma ka ei saa, miks teenib Ahjupera pidevalt kutset koondisesse, nähtamatu puujalg seal ees.
põrsas123
Kasutaja
Postitusi: 210
Liitunud: 26 Apr 2012, 14:48

Re: Jalgpall

Postitus Postitas põrsas123 »

Ise Eesti - Andorra mängul kohal ja üks mu lemmikumaid hetki : http://sport.err.ee/jalgpall/c7fb304a-2 ... 7a5c86a93d" onclick="window.open(this.href);return false; :D
Flash3
Kasutaja
Postitusi: 131
Liitunud: 03 Juun 2010, 22:10

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Flash3 »

zero0 kirjutas:Võeti kohustuslik võit Andorra vastu ära, oleks oodanud muidugi suuremat edu. Aru ma ka ei saa, miks teenib Ahjupera pidevalt kutset koondisesse, nähtamatu puujalg seal ees.
Ahjupera ja nähtamatu??
Mis kuradi mängu sa vaatasid? Võttis kõik pikad pallid korralikult omaks ja mängis kohe hea söödu edasi.
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: Jalgpall

Postitus Postitas xrip55 »

põrsas123 kirjutas:Ise Eesti - Andorra mängul kohal ja üks mu lemmikumaid hetki : http://sport.err.ee/jalgpall/c7fb304a-2 ... 7a5c86a93d" onclick="window.open(this.href);return false; :D
Kohapeal oli laine võimsam imo. :D

Ja muidugi ei tasu unustada kuidas Kostja kohtunikule sisse jooksis :D
põrsas123
Kasutaja
Postitusi: 210
Liitunud: 26 Apr 2012, 14:48

Re: Jalgpall

Postitus Postitas põrsas123 »

Kas kohtunikud tõesti vihkavad Barcat või mis? : http://www.101greatgoals.com/gvideos/gi ... barcelona/" onclick="window.open(this.href);return false;
Kindel sulg kus nüüd Barcelona vihkajad on kes räägivad alati,et kohtunikud aitavad Barcat :?:
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Sten »

põrsas123 kirjutas:Kas kohtunikud tõesti vihkavad Barcat või mis? : http://www.101greatgoals.com/gvideos/gi ... barcelona/" onclick="window.open(this.href);return false;
Kindel sulg kus nüüd Barcelona vihkajad on kes räägivad alati,et kohtunikud aitavad Barcat :?:
Ei tea jah millega see äärekohtunik tegeles sel momendil. Nii kindlat suluseisu ei vilistanud ära. Üldiselt see värav aitas moraalselt päris palju PSG mehi.
Pilt
K-A-I-M-O
Kasutaja
Postitusi: 156
Liitunud: 05 Juun 2012, 09:53

Re: Jalgpall

Postitus Postitas K-A-I-M-O »

põrsas123 kirjutas:Kas kohtunikud tõesti vihkavad Barcat või mis? : http://www.101greatgoals.com/gvideos/gi ... barcelona/" onclick="window.open(this.href);return false;
Kindel sulg kus nüüd Barcelona vihkajad on kes räägivad alati,et kohtunikud aitavad Barcat :?:
Samas võib ka öelda, et penalti,mis Barca kasuks anti, oli ikka väga kergelt antud. Kontakt küll oli, aga Sanchez ise otsis seda kontakti. Pealegi võttis ta enne väravavahti hoo maha ja kui vv käsi kergelt jalga puudutas, viskus dramaatiliselt pikali.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Jalgpall

Postitus Postitas sequa »

K-A-I-M-O kirjutas:
põrsas123 kirjutas:Kas kohtunikud tõesti vihkavad Barcat või mis? : http://www.101greatgoals.com/gvideos/gi ... barcelona/" onclick="window.open(this.href);return false;
Kindel sulg kus nüüd Barcelona vihkajad on kes räägivad alati,et kohtunikud aitavad Barcat :?:
Samas võib ka öelda, et penalti,mis Barca kasuks anti, oli ikka väga kergelt antud. Kontakt küll oli, aga Sanchez ise otsis seda kontakti. Pealegi võttis ta enne väravavahti hoo maha ja kui vv käsi kergelt jalga puudutas, viskus dramaatiliselt pikali.
ma olen ka eestis pallivate jalkameestega rääkind...ütlevad, et sellist olukorda oleks lauslollus mitte ära kasutada, kõik tuuakse kandikul kätte, viska aind pikali. Ja kui sellist olukorda ära ei kasuta, saad treenerilt sõimata. Kohtunik ei pruugi olukorda muidugi ära vilistada, aga see on juba teine teema.


Muidu "kohtunikud aitavad barcat" on selline EPLi fännide keskel leviv müüt, tuleneb selest, et barca mängib teisiti kui EPLis tehakse: vallatakse palli. Ja kirjutamata reegel on, et 50-50 olukordades, kui tahetakse vilega sekkuda, siis eelise saab pallivaldaja. Õige ka, sest rünnata on alati jalkas kordades keerulisem kui kaitsta. Ja veel üks asi...enamus vigu barca teenib keskväljal, kus mingit ohtu vastasele pole. Kui nad nii hirmsalt soositud oleks kohtunike poolt, siis tasuks pikali visata juba karistusala piiril, aga sealt saab barca vilesid harva, aind siis kui Messi maha tõmmatakse( ja see mees juba niisama ei kuku).

Penalteid on nii vilistatud ja vilistamata jäetud - nii barcale kui vastasele ja mis te arvate, et kohtunikel seal platsil pole muud teha kui pidada meeles "millal nüüd tuleks barca kasuks vilistada, millal mitte"."oi selle pennu jätan barcale vilistamata, see on "karma" X aasta taguse ülekohtu eest, mis Chelseaa vastu sai tehtud" Tal on seal 11+11 meest, keda ta jälgima peab, mitte mingi kuradi "karma " või "aastatetagune ülekohus" . Krdi idikad need "vihkajad " koos. Vihaku, aga ärgu ajagu suust välja mingit lolli iba...
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Alex »

Draama, draama ja draama. Võrratu mängulõpp Dortmundis !
YNWA
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Sten »

Täiesti kohutav kohtunike tase ikka. UEFA peab ikka oma mehed uutele koolitustele saatma ja kindlasti silmaarsti juurde, just äärekohtunikud eriti. Nii selgeid asju ei vilistata ära. Või lihtsalt ei tunne jalgpallireegleid need kohtunikud.
Pilt
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Jalgpall

Postitus Postitas jyrgen »

Sten kirjutas:Täiesti kohutav kohtunike tase ikka. UEFA peab ikka oma mehed uutele koolitustele saatma ja kindlasti silmaarsti juurde, just äärekohtunikud eriti. Nii selgeid asju ei vilistata ära. Või lihtsalt ei tunne jalgpallireegleid need kohtunikud.
Ei rikkunud see mänguilu ära, kuna tuli mõlemale poole. After all on nad siiski inimesed ja ma igati sellepoolt, et inimlikkuse faktor jääks mängu sisse
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Jalgpall

Postitus Postitas kalevcramo »

jyrgen kirjutas:
Sten kirjutas:Täiesti kohutav kohtunike tase ikka. UEFA peab ikka oma mehed uutele koolitustele saatma ja kindlasti silmaarsti juurde, just äärekohtunikud eriti. Nii selgeid asju ei vilistata ära. Või lihtsalt ei tunne jalgpallireegleid need kohtunikud.
Ei rikkunud see mänguilu ära, kuna tuli mõlemale poole. After all on nad siiski inimesed ja ma igati sellepoolt, et inimlikkuse faktor jääks mängu sisse
kas sa oleksid sama leplik ka siis kui sinu lemmikmeeskonnale ära keerataks "inimlike" eksimustega? Jah, nad on inimesed, aga sellel on ka piir, neid idiootseid vilistamatajätmisi ei saa lõpmatuseni selle inimliku faktoriga siluda. Kui äärekohtunik ei jõua suluseisuolukorras mänguga kaasa joosta, siis tuleb hakata kasutama tehnikat, ei saa ju nii, et kohtunik ei jõudnud järgi, kuna ta on inimene ja seega suluseisureegel ei kehti...

Ma ei ole nii suur jalgpalli fänn, aga igasugused kohtunike jamad nii kõrgetasemelisel turniiril viskavad lõpuks üle, isegi kui mu lemmikmeeskond saab kohtunike abiga edasi, ei saa sellega rahul olla
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Jalgpall

Postitus Postitas jyrgen »

kalevcramo kirjutas:
jyrgen kirjutas:
Sten kirjutas:Täiesti kohutav kohtunike tase ikka. UEFA peab ikka oma mehed uutele koolitustele saatma ja kindlasti silmaarsti juurde, just äärekohtunikud eriti. Nii selgeid asju ei vilistata ära. Või lihtsalt ei tunne jalgpallireegleid need kohtunikud.
Ei rikkunud see mänguilu ära, kuna tuli mõlemale poole. After all on nad siiski inimesed ja ma igati sellepoolt, et inimlikkuse faktor jääks mängu sisse
kas sa oleksid sama leplik ka siis kui sinu lemmikmeeskonnale ära keerataks "inimlike" eksimustega? Jah, nad on inimesed, aga sellel on ka piir, neid idiootseid vilistamatajätmisi ei saa lõpmatuseni selle inimliku faktoriga siluda. Kui äärekohtunik ei jõua suluseisuolukorras mänguga kaasa joosta, siis tuleb hakata kasutama tehnikat, ei saa ju nii, et kohtunik ei jõudnud järgi, kuna ta on inimene ja seega suluseisureegel ei kehti...

Ma ei ole nii suur jalgpalli fänn, aga igasugused kohtunike jamad nii kõrgetasemelisel turniiril viskavad lõpuks üle, isegi kui mu lemmikmeeskond saab kohtunike abiga edasi, ei saa sellega rahul olla
usu mind, minu lemmiktiimi on juba see hooaeg nussitud rohkem kui "inimlikke" eksimistega :)
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Soho »

kalevcramo kirjutas:
jyrgen kirjutas:
Sten kirjutas:Täiesti kohutav kohtunike tase ikka. UEFA peab ikka oma mehed uutele koolitustele saatma ja kindlasti silmaarsti juurde, just äärekohtunikud eriti. Nii selgeid asju ei vilistata ära. Või lihtsalt ei tunne jalgpallireegleid need kohtunikud.
Ei rikkunud see mänguilu ära, kuna tuli mõlemale poole. After all on nad siiski inimesed ja ma igati sellepoolt, et inimlikkuse faktor jääks mängu sisse
kas sa oleksid sama leplik ka siis kui sinu lemmikmeeskonnale ära keerataks "inimlike" eksimustega? Jah, nad on inimesed, aga sellel on ka piir, neid idiootseid vilistamatajätmisi ei saa lõpmatuseni selle inimliku faktoriga siluda. Kui äärekohtunik ei jõua suluseisuolukorras mänguga kaasa joosta, siis tuleb hakata kasutama tehnikat, ei saa ju nii, et kohtunik ei jõudnud järgi, kuna ta on inimene ja seega suluseisureegel ei kehti...

Ma ei ole nii suur jalgpalli fänn, aga igasugused kohtunike jamad nii kõrgetasemelisel turniiril viskavad lõpuks üle, isegi kui mu lemmikmeeskond saab kohtunike abiga edasi, ei saa sellega rahul olla

Sinu jutu järgi ehk peaks mängijateks ka tehnikat kasutama, siis ei teki suluseise jm. inimlike eksimusi..
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Jalgpall

Postitus Postitas kalevcramo »

Soho kirjutas: Sinu jutu järgi ehk peaks mängijateks ka tehnikat kasutama, siis ei teki suluseise jm. inimlike eksimusi..
Mängijad on mängijad, aga kui pole enam inimsilmaga võimalik mängijate tegevust ja palli niikiiret liikumist jälgida, siis tuleb hakata kuskilt asja parandama. Õnneks väravajoone tehnoloogiat ikkagi arendavad
Vasta