Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
RK
Kasutaja
Postitusi: 1773
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas RK »

japs kirjutas: Kalev on üldiselt korviall parem, selles kahtlusi pole. Aga igast olukorrast leidub ka mingi väljapääs, kui Allingu ja Dimsa/Eichfuss võtavad oma pusimisega Bambalt ja Elegarilt mänguisu ära pole Rocki võit mingi ime. Ka VTB on piisavalt näidanud, et tiheda jõulise kaitse vastu ei tule Bamba/Elegari paremus välja, loomuliklt tekivad neil ka omad võimuse näitamise võimalused (korvikohale sööt, kohe lauast surumine), aga see ei tähenda veel korvialust domineerimist (nagu Ventspilis mängud ilmekalt näitasid). Rocki probleem on aga see, et võimalikud vahetusmehed Neljubov ja Toome ei hiilga just hambad-risti-jõulise-pusiva kaitse oskustega (pluss aga jälle see, et Toomel motivatsiooni kalevi vastu peaks jätkuma).
Ühesõnaga 60:50 Kalevile on minu pakkumine :)
Kahel käel kirjutan alla minupoolne pakkumine 65-35 Cramole, lisan siia harukordse võime Rockil , väljas mängida harukordselt kehvasti . Ja kui kohtunikud lubavad jõuliselt korvi alla mängida siis võib olla Rock võidab aga .....
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Rio »

RK kirjutas:
japs kirjutas: Kalev on üldiselt korviall parem, selles kahtlusi pole. Aga igast olukorrast leidub ka mingi väljapääs, kui Allingu ja Dimsa/Eichfuss võtavad oma pusimisega Bambalt ja Elegarilt mänguisu ära pole Rocki võit mingi ime. Ka VTB on piisavalt näidanud, et tiheda jõulise kaitse vastu ei tule Bamba/Elegari paremus välja, loomuliklt tekivad neil ka omad võimuse näitamise võimalused (korvikohale sööt, kohe lauast surumine), aga see ei tähenda veel korvialust domineerimist (nagu Ventspilis mängud ilmekalt näitasid). Rocki probleem on aga see, et võimalikud vahetusmehed Neljubov ja Toome ei hiilga just hambad-risti-jõulise-pusiva kaitse oskustega (pluss aga jälle see, et Toomel motivatsiooni kalevi vastu peaks jätkuma).
Ühesõnaga 60:50 Kalevile on minu pakkumine :)
Kahel käel kirjutan alla minupoolne pakkumine 65-35 Cramole, lisan siia harukordse võime Rockil , väljas mängida harukordselt kehvasti . Ja kui kohtunikud lubavad jõuliselt korvi alla mängida siis võib olla Rock võidab aga .....
kus juures minu arust on rock suurhallis paremini mänginud kui tartus,täpseid numbreid ei oska õelda kahjuks.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas zero0 »

Saku Suurhallis Cramol küll nüüd eriti eelist ei ole, Rock on enamasti mänginud hästi seal.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Soho »

zero0 kirjutas:Saku Suurhallis Cramol küll nüüd eriti eelist ei ole, Rock on enamasti mänginud hästi seal.
See on nii olnud eelnevatel aastatel, aga vaadates cramo selleaastaseid mänge Suurhallis , siis on ka Cramo oma säravamad mängud just Suurhallis teinud.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Alex »

jyrgen kirjutas:Vahelduseks oleks huvitav näha Rocki ja Tarvast poolfinaalis
Samad mõtted !
YNWA
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Egert »

RK kirjutas:
japs kirjutas: Kalev on üldiselt korviall parem, selles kahtlusi pole. Aga igast olukorrast leidub ka mingi väljapääs, kui Allingu ja Dimsa/Eichfuss võtavad oma pusimisega Bambalt ja Elegarilt mänguisu ära pole Rocki võit mingi ime. Ka VTB on piisavalt näidanud, et tiheda jõulise kaitse vastu ei tule Bamba/Elegari paremus välja, loomuliklt tekivad neil ka omad võimuse näitamise võimalused (korvikohale sööt, kohe lauast surumine), aga see ei tähenda veel korvialust domineerimist (nagu Ventspilis mängud ilmekalt näitasid). Rocki probleem on aga see, et võimalikud vahetusmehed Neljubov ja Toome ei hiilga just hambad-risti-jõulise-pusiva kaitse oskustega (pluss aga jälle see, et Toomel motivatsiooni kalevi vastu peaks jätkuma).
Ühesõnaga 60:50 Kalevile on minu pakkumine :)
Kahel käel kirjutan alla minupoolne pakkumine 65-35 Cramole, lisan siia harukordse võime Rockil , väljas mängida harukordselt kehvasti . Ja kui kohtunikud lubavad jõuliselt korvi alla mängida siis võib olla Rock võidab aga .....
Mis kohtunikud lubavad? Kes need Rocki jõulised tsentrid sul on? See, et Allingu oma küünarnukke alati kasutada võib, ei tähenda, et ta jõuline on.
Cramol tekib täna probleeme Ingramiga, seda võib juba ette öelda. Tartus tegi ta Cramo vastu hooaja parima esituse, enamus kõik pick-n-roll'i pealt.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Soho »

Siis vast on mõtekam Abbott panna katma?
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas kalevif2nn »

Jah, tegi tõesti seal hea esituse. Aga see oli hooaja algus, see oli Kuusmaa ja siis kattis teda Arbet. Pm on nüüd meil Arbeti asemel Abbott. Eks ole näha kuidas täna hakkama saab, aga üht ütlen küll, et minu jaoks ei tähenda see mäng midagi. Oleksin isegi rõõmus kui Tom ka näiteks mängu saaks. Lihtsalt selge see, et meestel pole praegu sellist motti, et mingile Tartule ära panna. Peaasi, et play-offis asjad selgeks teevad.
Teisalt, jällegi eelistaks ka vaadata Rock-Tarvas poolfinaali.
KML-EUROCUP-VTB
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas #7 »

Ainuke koht kus oleme haavatavad Rocki vastu ongi kate-kattest, muud varianti ei tohiks kainelt vaadates olla. Minu arust oleme igas liinis neist üle, PG tõesti ainuke kaheldav.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Zog »

Minu jaoks on veel t2na huvitav, kuidas Veideman v6rdluses Skele/Abbotiga v2lja paistab. Hooaja alguses polnud ta veel p2ris tagasi, aga praegu on juba kyll. Muidugi finaalseerias saame me usutavasti seda veelgi n2ha. Ning samas oleks siiski tore, kui Cramo t2na v6idaks... Tarva-Rocki poolfinaal oleks midagi uut... neid Tarva-Cramo madistamisi on sel hooajal (ja ka eelmistel) juba piisavalt n2htud.
Axel
Kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 18 Veebr 2010, 00:31
Asukoht: Tartu

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Axel »

Masendav lauavõitlus.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Egert »

Hetkel toimub Cramo mõrvamine katte-kattest mänguga. Lauavõitlus on ka kohutav.
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas kalevif2nn »

Rock tahab ja Rock võtab ka selle ära. Midagi pole teha. McLeod hakkab ikka eriti silma on tahtejõuetu mängu poolest. Võitleks ta vähemalt kaitses...
KML-EUROCUP-VTB
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Zog »

Mh.. no ma ei tea kyll mis aju peab m6nel olema, et sa teisel veerandajal kui vahe on alla 10 punkti ytled v6rdsete meeskondade m2ngus raudselt 2ra, kes v6idab :D
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas kalevif2nn »

Praegu pole Ingram end käima saanud. Cramo tuli just siis tagasi kui Ingram pingil oli ja Kriisa väljakul. See ei toiminud. Kui Cramo niimoodi veel korvi alla pressib mängu lõpuni, siis ei ole kahjuks midagi teha. Naiivne oleks loota, et Toome ja co selliseid vigu teisel poolajal edasi teevad korvi all. Muidugi ma olen Kalevi poolt, aga miskipärast on selline tunne, et Rock tahab seda võitu kõvasti rohkem. Aga eks muidugi ma pole ennustaja. Oma arvamust võib ikka avaldada. Seepärast ei pea kohe "aju" olema.
KML-EUROCUP-VTB
Vasta