Vaba teema (off-topic).

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Mihkel111 »

rapla kirjutas:kas keegi oskaks öelda kuidas arvutist keyloggerit eemaldada?päris suur probleem on sellega ja oleks ruttu vastust vaja.
http://lmgtfy.com/?q=how+to+remove+a+keylogger" onclick="window.open(this.href);return false;
#15
Kasutaja
Postitusi: 143
Liitunud: 20 Jaan 2008, 21:12

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas #15 »

Manu-Reali striiimi paluks !
huh im kito
Kasutaja
Postitusi: 732
Liitunud: 06 Aug 2010, 20:33

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas huh im kito »

heh, keda mina siis täna öösel ,4 aeg vabakal nägin :D Ei kedagi muud kui Elegari ja Abbotit(mõlemad jummala segi) 2 blondi tšikiga :P.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas jyrgen »

huh im kito kirjutas:heh, keda mina siis täna öösel ,4 aeg vabakal nägin :D Ei kedagi muud kui Elegari ja Abbotit(mõlemad jummala segi) 2 blondi tšikiga :P.
ja kõigest 2 päeva pärast on hooaja üks tähtsamaid mänge
Mixmitte
Kasutaja
Postitusi: 69
Liitunud: 06 Juun 2012, 17:33
Asukoht: Soome

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Mixmitte »

Kas keegi seletaks mulle palun 2ra mismoodi ma saan selle Veetle playeri tööle?? ON kyll alla laetud ja kui avan selle,hakkab ta uuesti installima .
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas zero0 »

http://sport.delfi.ee/news/suusatamine/ ... d=65878360" onclick="window.open(this.href);return false;

Veerpalu on puhas poiss, mina ei kahelnud hetkekski, et süütu on. Meil on minevikust ka Šmiguniga samalaadne sündmus nähtud, kuigi siis ei läinud asi kohtusse.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas KalevRuus »

Mina selles küll kindel pole, aga Veerpalu on kõva vana ja olen siiralt rõõmus asjade sellise käigu üle.
Näis mis ila Norra astmaatikutelt nüüd tulema hakkab.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas sequa »

KalevRuus kirjutas:Mina selles küll kindel pole, aga Veerpalu on kõva vana ja olen siiralt rõõmus asjade sellise käigu üle.
Näis mis ila Norra astmaatikutelt nüüd tulema hakkab.
juhingi tähelepanu, et norra kontsernile kuuluv postimees ajab iba edasi....algul oli pealkiri: CAS: Veerpalu tarvitas kasvuhormooni". Nüüdseks muudetud. Komöödia jätkub; tundub, et postimehes mõistus otsas (või jõudis mõistus koju?) ja pandi lõpuks neutraalne pealkiri.
Mario
Kasutaja
Postitusi: 307
Liitunud: 13 Jaan 2009, 23:30

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Mario »

zero0 kirjutas:http://sport.delfi.ee/news/suusatamine/ ... d=65878360

Veerpalu on puhas poiss, mina ei kahelnud hetkekski, et süütu on. Meil on minevikust ka Šmiguniga samalaadne sündmus nähtud, kuigi siis ei läinud asi kohtusse.
Tegelikult oli kohtuotsus analoogne teatud Eesti poliitikute tegevuse suhtes tehtud otsustega - kuigi paljud asjaolud viitavad seaduserikkumisele, siis kaljukindlate tõendite puudumisel süüdi mõista ei saa. Ehk siis kohe kindlasti ei tõestatud Veerpalu süütust. Otsuseks jäi, et vist ikka pani dopingut, aga võib-olla ei pand kah. :) Loodetavasti hakatakse nüüd Veerpalu proove kõige kaasaegsemate meetoditega üle kontrollima, et "võibollast" saaks selge "jah" või "ei".
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Kris »

Täna suri kuulus filmikriitik Roger Ebert, RIP.

Olen selline filmisõber kellele meeldib palju arvustusi lugeda (ja ka ise kirjutada, pidasin isegi blogi - kuigi pole juba 3-4 aastat sellega tegelenud). Ja Ebert oli kriitik keda ma kõige tihedamini jälgisin, ja kelle hinnang minu omaga 90% juhtudest ka kokku läks. Tema arvustuste arhiiv Chicago Sun-Times lehel on veebileht kus olen aastate jooksul palju aega veetnud. Puhka rahus.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3608
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Rix »

Hee, ega keegi ei tea, kas kossuketsidele paelu ka kuskilt eraldi osta saab (Hyperdunk, sinised)?
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Jukapuka
Kasutaja
Postitusi: 215
Liitunud: 13 Sept 2009, 19:00
Asukoht: Jõgeva

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Jukapuka »

Vaevalt et kuskilt täpselt Hyperdunki omasid osta saab, aga kõige lihtsam on nii, et mõõda paelad ära ja osta mõnest mõnest poest uued. Müüakse karpides erinevates suurustes ja värvides. Olen suuremates kaubakeskustes ka näinud, aga kindla peale minek oleks kuskile käsitöö/õmbluspoodi minna.
Pilt
Kasutaja avatar
hans
Kasutaja
Postitusi: 319
Liitunud: 28 Mär 2009, 15:25

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas hans »

Müün korvpallivilesid Dolfin 10 tükki, kel huvi- saatke sõnum!
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Alan »

Rix kirjutas:Hee, ega keegi ei tea, kas kossuketsidele paelu ka kuskilt eraldi osta saab (Hyperdunk, sinised)?
Võid proovida küsida Nike outletist või jalajäljest Tondil. Neil ka müügil pole, aga vahest on mõned üle, ise olen saanud. Paelad tasub kindlasti ära mõõta, sest hyperdunkil on nad meeletult pikad.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Soho »

Täna öösel , siis NFL Draft! Mis te arvate , kas Hunt võetakse 1. roundis ära?
Suletud