Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

Samas minu arvates võiks NBA oma 6th man awardi natuke üle vaadata, mis 6th man see ikka on kes 35 minti mängus mängib, pigem võiks selle awardi anda kellegile sellisele kes tuleb pingilt, annab kindlale starterile puhkust kuni mdea, 20 minti ja siis suudab selle ajaga korralikult mängida. Praegused kandidaadid on ju pmtslt kõik sellised et tulevad 1. veerandi keskel sisse ja siis pelavad enam-vähem lõpuni.
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mihkel111 »

MVP - LeBron
ROY - Lillard

6th man - 1a JR Smith, 1b Jamal Crawford
COY - 1a George Karl, 1b Erik Spoelstra

DPOY - Palju häid kandidaate, lisaks juba mainituile veel ka Tony Allen, LeBron, Timmy. Võitjaks pakun aga hoopis Marc Gasoli.

MIP - Veel rohkem kanditaate - Holiday, Sanders, Vasques, Vucevic, Asik, Parsons, Harden jne. Siin pakun võitjaks: Paul George.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas zero0 »

Lakers pääses häbist! Nüüd tuleb võtta Houstoni skalp, SAS-iga võib-olla veidi lihtsam kui OKC-ga.
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Ma ei tea, aga minu arust on küll COY bullsi peatreener. Tema veel parema tulemuse teinud, kuna tal peaaegu tervehooaeg olnud minu arust pidevalt lisaks rosele 2-3 põhivenda vigastatud.

Nuggetsi tulemus on ka hea, aga ikkagi on iggy üks alahinnatumaid mängijaid liigas ja ma nii ei imesta seda nuggetsi edu.

MVP lebron
6th men võiks ka vabalt Vinsanity olla, aga kuna mavsi rekord on pask, siis arvatavasti smith või crawford.
Kõige rohkem edasiarenenud võib tõesti olla bullsi vend. Oleks Mayo oma hooajaalguse hoogu suutnud hoida, oleks see teema, aga noh sellised auhinnad lähevad ikkagi mängumeestele mitte neidudele, kes pidevalt chockivad kui temast parem mängija on kõrval.
Lillard vast oma stabiilsuse tõttu roy ja kaitsemängijat on minu arust igaaasta kõige raskem valida ja see päris suhteline...
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas zero0 »

Ja Lakers võttis ära, ulme mäng, milline viigistav kolmene Houstoni poolt normaalaja lõpus! Suurepärane kaitsetöö Dwightilt lisaajal. Nüüd ehk saab playoffis paar mängu ära võtta, ehk imeläbi järgmisesse roundi. :)
Kasutaja avatar
hans
Kasutaja
Postitusi: 319
Liitunud: 28 Mär 2009, 15:25

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas hans »

mina annaks oma DPOY hääle Tyson Chandlerile, pean teda siiani parimaks kaitsjaks.
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Kuna nüüd playoffid tulemas ja Dallas väljas, siis isiklikult elan kaasa Knicksile. Seda just seetõttu, et seal Chandler ja Kidd. RealGM-ist saab endale päris kenad Knicksi signatuurid, kes huvitatud. Esimene seeria siia Bostoni vastu, kus ka Terry. Nii, et korralik maiuspala vähemalt Mavericksi fännidele, sest need kolm venda olid koos Nowitzki ja Marioniga Dallase meistritiitli meeskonnas olulisemad vennad.

http://forums.realgm.com/boards/viewtop ... &t=1245113" onclick="window.open(this.href);return false;
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Alex »

See paar üldse pärl. Tea kas Melo ja K.G leppisid ära või ragistavd edasi ?
YNWA
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Alex kirjutas:See paar üldse pärl. Tea kas Melo ja K.G leppisid ära või ragistavd edasi ?
Vaevalt, et KG üldse kellegagi ära lepib. Ta selleks ikka liiga suur riiukukk ja ego on veel suurem.. :D
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tonii »

Melo ütles küll, et neil on kõik OK, aga nohh...
Igatahes läheb põnevaks!
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas KalevForever »

Spursil on Lakersi ees veel üks tohutu eelis lisaks koduväljakule. Nende peatreener on minu jaoks NBA parim Popovich, samas kui lakersil samahästi kui peatreener puudub.
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tonii »

KalevForever kirjutas:Spursil on Lakersi ees veel üks tohutu eelis lisaks koduväljakule. Nende peatreener on minu jaoks NBA parim Popovich, samas kui lakersil samahästi kui peatreener puudub.
Nüüd on Lakersil selleks meheks Kobe.
Kasutaja avatar
Sanro
Kasutaja
Postitusi: 155
Liitunud: 30 Apr 2010, 10:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Sanro »

Vaevalt, et KG üldse kellegagi ära lepib. Ta selleks ikka liiga suur riiukukk ja ego on veel suurem.. :D
KG on vanakooli mängija - kõik vastased on vaenlased, tiimikaaslased sõbrad. Ei ütles et ta on riiukukk, pigem kasutab kõiki nippe oma meeskonna jaoks.
Season to remember: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... f1B4HZjlYU" onclick="window.open(this.href);return false;
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kris »

Curry sai rekordi endale :) Super.

Tulevad väga huvitavad playoffid. Arvan et Warriorsil on võimalusi Nuggetsi vastu. Ei näe põhjust miks ei võiks 4 mängu järel olla seis 2-2 (mõlemad võtavad kodus ära), ja siis võib kõike juhtuda. Nuggets on favoriit, paneksin panused 60-40 nende kasuks. Palju sõltub Curry mängust, ja teise võtmeasjana näen ma Fariedi (ja seda kuidagi ta vigastusest paraneb). Kui Fariedi eemaleolek jääb pikemaks, siis tõstaks Warriorsi võimalusi isegi 45-55 peale.

Rocketsi viimased mängud on müstilised. Pakun et Thunder läheb puhtalt edasi.

Spurs vs Lakers on väga huvitav. Kui Lakers näitab sellist mängu nagu nad viimati Warriorsi vastu, siis pole Spursil kerge. Ilma Kobeta läheb siiski raskeks. Ei hinda ka Spursi väga tugevaks, kui just Parker imemängu ei hakka näitama. See seeria võib vabalt 7 mänguni välja minna.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Soho »

Kris kirjutas:Curry sai rekordi endale :) Super.

Tulevad väga huvitavad playoffid. Arvan et Warriorsil on võimalusi Nuggetsi vastu. Ei näe põhjust miks ei võiks 4 mängu järel olla seis 2-2 (mõlemad võtavad kodus ära), ja siis võib kõike juhtuda. Nuggets on favoriit, paneksin panused 60-40 nende kasuks. Palju sõltub Curry mängust, ja teise võtmeasjana näen ma Fariedi (ja seda kuidagi ta vigastusest paraneb). Kui Fariedi eemaleolek jääb pikemaks, siis tõstaks Warriorsi võimalusi isegi 45-55 peale.

Rocketsi viimased mängud on müstilised. Pakun et Thunder läheb puhtalt edasi.

Spurs vs Lakers on väga huvitav. Kui Lakers näitab sellist mängu nagu nad viimati Warriorsi vastu, siis pole Spursil kerge. Ilma Kobeta läheb siiski raskeks. Ei hinda ka Spursi väga tugevaks, kui just Parker imemängu ei hakka näitama. See seeria võib vabalt 7 mänguni välja minna.

Iggy Curry-t katma ja ongi korras asi :d
Vasta