Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
hans
Kasutaja
Postitusi: 319
Liitunud: 28 Mär 2009, 15:25

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas hans »

@KennethFaried35 says sprained left ankle is improving. Asked if he will play in Gm 1 Saturday, he said: "Hopefully." Pöidlad pihus!
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kris »

hans kirjutas:@KennethFaried35 says sprained left ankle is improving. Asked if he will play in Gm 1 Saturday, he said: "Hopefully." Pöidlad pihus!
Viimased uudised on, et Faried esimest mängust väljas.

Denveris saab raske olema, aga ma ei näe põhjust miks Nuggets peaks otseselt üle olema. Tuleb võrdsete mäng. Fariedi eemalejäämine on suur kaotus. Hea mänguga täiesti reaalne esimene mäng ära võtta. Kuigi olen Warriorsi fänn, siis loodan et teises mängus juba Faried kohal, siis oleksid potentsiaalsed võidud magusamad, olen nende väheste Nuggetsi mängudega mis näinud olen tema fänniks saanud.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Nädalavahetusel on League Pass tasuta.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kris »

Viimased uudised et Faried mängib.
Henry Wofford
‏@HenryWoffordCSN
Kenneth Faried is now running full speed in a drill. He ran the length of the court 4 times. He's fast. It appears he will play tomorrow.
Tulevad huvitavad mängud. Lugesin jah et LP nädalavahetusel tasuta, aga kuna playoffide hind oli soodne, siis ostsin ära. Kuna kõik mu oma lemmikud (Warriors, Grizzlies ja Nuggets) kuuluvad Läände, siis keskendun sellele.
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tonii »

Palju maksis siis?
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kris »

tonii kirjutas:Palju maksis siis?
See hind mis League Pass lehel kirjas on, minuarvates 26 eurot pole üldse paha terve playoffi eest (ei sea endale illusioone et ma Warriors team passiga nüüd palju playoffe näen).
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Kris kirjutas:Viimased uudised et Faried mängib.
Henry Wofford
‏@HenryWoffordCSN
Kenneth Faried is now running full speed in a drill. He ran the length of the court 4 times. He's fast. It appears he will play tomorrow.
Tulevad huvitavad mängud. Lugesin jah et LP nädalavahetusel tasuta, aga kuna playoffide hind oli soodne, siis ostsin ära. Kuna kõik mu oma lemmikud (Warriors, Grizzlies ja Nuggets) kuuluvad Läände, siis keskendun sellele.
Krt jah, see season pass on läbi. Mull oli package League Pass Regular Season + Playoffs (One-Time), mõtlesin siis, et playoffid ka sees, aga see oli vist jah liiga roosa unistus. Samas 26 euri eest kõik playoffid ära näha pole paha. Pole see ju suur summa. See pmst üks pidu Tallinnas väljas käia või siis ümberarvutatult kolm Cramo kodumängu :D
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kris »

mavs kirjutas: Krt jah, see season pass on läbi. Mull oli package League Pass Regular Season + Playoffs (One-Time), mõtlesin siis, et playoffid ka sees, aga see oli vist jah liiga roosa unistus.
Aga kas mitte see "Playoffs (One-Time)" ei tähenda et playoffid sees oleks??? :shock:

Ja kas üldse Team Pass´il vastava võistkonna playoff kohtumised sees on? Pole selles ka kindlel. Igaks juhuks ostsin selle playoff LP ära, sest võimalik et Warriors edasi ei pääse, ja soov on näha ka teisi võistkondi. Täna igaljuhul Knicks vs Celtics õhtu soojenduseks, ja siis Warriors.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Soho »

mavs kirjutas:
Kris kirjutas:Viimased uudised et Faried mängib.
Henry Wofford
‏@HenryWoffordCSN
Kenneth Faried is now running full speed in a drill. He ran the length of the court 4 times. He's fast. It appears he will play tomorrow.
Tulevad huvitavad mängud. Lugesin jah et LP nädalavahetusel tasuta, aga kuna playoffide hind oli soodne, siis ostsin ära. Kuna kõik mu oma lemmikud (Warriors, Grizzlies ja Nuggets) kuuluvad Läände, siis keskendun sellele.
Krt jah, see season pass on läbi. Mull oli package League Pass Regular Season + Playoffs (One-Time), mõtlesin siis, et playoffid ka sees, aga see oli vist jah liiga roosa unistus. Samas 26 euri eest kõik playoffid ära näha pole paha. Pole see ju suur summa. See pmst üks pidu Tallinnas väljas käia või siis ümberarvutatult kolm Cramo kodumängu :D

Tellisin ka selle playoff pakki ära ja mul ütleb ka paki nimeks : Regular season+ playoffs (one time)
Nii, et ma arvan, et sul peaks ka ehk need ikka sees olema..
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tonii »

Team passil on nii ehk naa terve playoff sees minu teada
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kris »

Loetud tunnid esimeste mängudeni, panen oma esimese ringi ennustuse.

Celtics vs Knicks 2-4 Tuleb põnev seeria, kus Knicks paneb oma paremuse maksma. Ei usu et päris seitsmele mängule läheb.
Bulls vs Nets 3-4 Sain ma õigesti aru, et Noah vähemalt esimese ringi mängudest väljas? Kui nii on, siis arvan et nad edasi ei pääsegi. Arvan et Nets on näljane, ja neid ei tasu alahinnata.
Hawks vs Pacers 1-4 Selline on jõudude vahekord.
Heat vs Bucks 4-0 Ei usu et Miami tahab asjaga venitada, mida kiiremini saadakse läbi seda parem (ja rohkem puhkust).

Thunder vs Rockets 4-0 Rockets pole kehv võistkond, aga Thunder on võimas.
Spurs vs Lakers 4-3 Palju oleneb kuidas Parker mängib. Lakers on näidanud viimaselajal väga head mängu, ja usun et hakkavad Spursile kõvasti vastu.
Nuggets vs Warriors 4-3 Tahaks väga Warriorsi edasipääsu, aga Nuggets on tugev. Samas ei näe mingit põhjust miks Warriorsi siit 3 võitu ei võiks näpata, ja siis juba seitsmendas võib kõike juhtuda.
Clippers vs Grizzlies 3-4 Võrdsete heitlus.

edit. Viga parandatud.
Viimati muutis Kris, 20 Apr 2013, 19:28, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

Sul läks vist Heati ja Thunderi skoor veits valesti, 4-0 peaks ikka Thunderi ja Heati kasuks olema. :D Aga muidu olen nõus sinuga, v.a Clippers vs Grizzlies. Clippers peaks ikka veits tugevam olema ja pakun 4-2 võitu neile. Celticsi fännina loodan muidugi, et Celtics tõmbaks Knicksile koti pähe, aga ilma Rondota ilmselt siiski ei suudeta seda teha.
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

tonii kirjutas:Team passil on nii ehk naa terve playoff sees minu teada
Kõik paketid ikkagi regular season ja siis playoffid tuleb juurde osta. Vähemalt USA-s on nii. Aga ma praegu natuke googeldasin ja seal inimesed räägivad, et International LP on teistsugune. Eks ole näha. Praegu ma näieks tulevaste mängude all esmaspäevaseid mänge ei näe. võib olla see sellest praeguest free trialist.

Durant liitus see hooaeg päris kõva klubiga, kus enamasti valged vennad sees...
Pilt



Ja huvitav, kas keegi seda cavsi vend ka teab?:D
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
Jukapuka
Kasutaja
Postitusi: 215
Liitunud: 13 Sept 2009, 19:00
Asukoht: Jõgeva

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Jukapuka »

Mark Price ei ole?
Pilt
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Jukapuka kirjutas:Mark Price ei ole?
On küll jah.
Ja sain NBA-st kirja, et ma ei pea midagi juurde ostma. Et kui ONE TIME taga, siis kuulub kõik hinda.
Ja sama peaks olema ka ju sul Kris Team Passiga, et näed kõiki warriorsi mänge kuni hooajalõppuni ikka
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Vasta