Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas pebeetu »

KalevRuus kirjutas:Rapla ja Ruudu ees tuleb mütsi kergitada, võideldi kõvasti ja kaitses tehti supertööd.
Cramo puhul oli teada, et peale laagrit mängitakse krobeliselt aga need kaks järjestikust pallikaotust lõpus olid lubamatud.
Järgmine mäng on Raplas, ei imesta kui seal Rapla võidu kätte saab.
Mina isiklikult imestaksin küll.Tänane mäng oli Rapla suur shanss võit ära võtta ning müts maha raplakate ees-mängiti isuga ja silmad särasid.Järgmised kaks mängu aga kujunevad suht ühepoolseteks.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Rio »

Kalevi ründemäng oli ikka väga ümmargune seda räägivad ka vähesed res söödud,samas kaitses võeti vastane suht kinni.
Kiidan küll rapla kossu meeskonda aga rapla osad fännid võiks küll koju jääda.Saan aru,et meeskonnale peab kaasa elama aga iga rünnak kohtunikke ja vastaste treenereid ropult sõimata pole nüüd küll spordimehelik...edu ossid
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Marcus »

Rio kirjutas:Kalevi ründemäng oli ikka väga ümmargune seda räägivad ka vähesed res söödud,samas kaitses võeti vastane suht kinni.
Kiidan küll rapla kossu meeskonda aga rapla osad fännid võiks küll koju jääda.Saan aru,et meeskonnale peab kaasa elama aga iga rünnak kohtunikke ja vastaste treenereid ropult sõimata pole nüüd küll spordimehelik...edu ossid
Päris humoorikas üldse, et Rapla poolehoidjatest arvas keegi, et kohtunikud neile liiga tegid. Üpris piinlik oli seda vile muidu vaadata küll (eelkõige viimasel veerandil).
huh im kito
Kasutaja
Postitusi: 732
Liitunud: 06 Aug 2010, 20:33

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas huh im kito »

Rapla fännide poolt oli inetu ,ka tantsutüdrukute tantsu ajal lärmata...
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Soho »

Korralik mäng oli jah.. loodetavasti jäid Cramol ka kõik mehed terveks..
Elegar, Abbott ja Dorbek eriti.. tõmbas korraks südame seisma küll , kui need olukorrad olid :)
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Zog »

Ge-Dorbek tegi tõesti seal enne lõppu ühe sellise liigutuse mis oleks küll võinud olemata olla... muidugi ta polnud ainus kes seal äksi täis läks. Aga rääkides sellest, et Rapla "ootamatult" hästi vastu sai... ega nii tegelikult peabki olema, et nn. "teine ešelon" astub kogu aeg parimatele kandadele... see seis mis meil siin viis aastat tagasi oli kus Cramo-Rocki selja taga oli suur tükk tühja maad polnud tegelikult normaalne ja kindlasti mitte jätkusuutlik.

Konkreetseid põhjuseid, miks see nii on, pole raske välja tuua:
- noormängijatel on vaja vaheastmeid A-klassi ja VTB-liiga vahele
- veidi vanematel mängijatel, kes hetkel Cramosse/Rock'i ei mahu, on vaja kohta kus saaks professionaalselt trenni teha ja normaalsel tasemel mänge
- kui Rapla, Rakvere ja Pärnu klubid "suurtele" vastu saavad, aitab see levitada "korvpallipisikut" ja tuua lapsi trenni, publikut saali, ja rahajõmme "tagatubadesse"
- kahel suurel on vaja ka koduliigast saada heal tasemel mänge. Seda on rääkinud nii Varrak ("raske on keskenduda, kui sulle üks päev tuleb vastu UNICS ja teine päev HITO"), kui ka Kuusmaa (eelmise aasta finaalseeria 4-0'i kohta rääkides mainis ta, et Cramo sai tänu Rakverele "mängu moodi asjad" poolfinaalis, samas kui Rockil oli elu kergem)
- Rockis ja Cramos mängivatel eestlastel peab kogu aeg n.ö. ora ***** olema, et ei tekiks mugavustsooni, kus neil on järgmiseks kaheksakümne kolmeks aastaks leping tagatud olenemata sellest kas tegeletakse balletitantsu või alepõllundusega.

Leedus annavad ka "nõrgemad" meeskonnad kahele suurele tihtipeale korraliku lahingu, ning vahel harva nopivad mõne võidugi, olgugi et nende kaks suurt mängivad hoopis kõrgemat mängu kui meie Rock/Kalev.
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Invisibl3 »

huh im kito kirjutas:Egertile lisaks veel: Olen seda täheldanud juba päris mitmendat mängu järjest ,kui Rock ,tarvas ,või rapla meil vastas saku suurhallis. Siis nende fännide kisa kostub ikka meeletult rohkem. Lausa halb vaaadata,meeskondade taga tribüünidel istuvaid inimesi ,kes ei ela tulihingeliselt kaasa kalevi. :(
Ma tahtsin just sama mainida, et ma just ka mänguaeg sõbraga rääkisin sellest, et Kalevi kodumängudel on vastas meeskonna fännid palju häälekamad kui Kalevi omad.
Palju üldse on nn. fänniklubis liikmeid kokku üldse ?
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Go Cramo! »

Invisibl3 kirjutas:
huh im kito kirjutas:Egertile lisaks veel: Olen seda täheldanud juba päris mitmendat mängu järjest ,kui Rock ,tarvas ,või rapla meil vastas saku suurhallis. Siis nende fännide kisa kostub ikka meeletult rohkem. Lausa halb vaaadata,meeskondade taga tribüünidel istuvaid inimesi ,kes ei ela tulihingeliselt kaasa kalevi. :(
Ma tahtsin just sama mainida, et ma just ka mänguaeg sõbraga rääkisin sellest, et Kalevi kodumängudel on vastas meeskonna fännid palju häälekamad kui Kalevi omad.
Palju üldse on nn. fänniklubis liikmeid kokku üldse ?
Reaalselt kaasaelavaid liikmeid on ehk max 10 inimest. 3-4 neist trummidega. Ilmselgelt peaks fanclub`i oluliselt rohkem panustama, seda nii trummide/pasunate kui kaasaelajate poolelt. Et fänne kuulda oleks, peaks seal olema min. 2 suurt basstrummi ning min. 5-6 väiksemat trummi. Ja kaasaelamine võiks kogu fannisektori kaasa haarama, sest omal koal plaksutamine ei aita mängijaid ja "kuuendast mehest väljakul" on asi ikka väga kaugel. Telekas pole Kalev/Cramo fänne pea üldse kuulda. Vanast harjumusest vaid kuuled kohati "kaitse Kalev kaitse" hüüdeid
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Peale selliseid mänge ma alati mõtlen, et miks see Rapla nüüd Cramo vastu nii hästi ja isuga mängib aga BBL-s ollakse peksupoisid. Minu jaoks oleks ikkagi saavutus see, kui saadaks BBL-s alagrupist edasi, mitte ei anta kohalikus liigas laagrist tulnud Cramo vastu vihaseid lahinguid.
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Invisibl3 »

Kalevpoiss kirjutas:Peale selliseid mänge ma alati mõtlen, et miks see Rapla nüüd Cramo vastu nii hästi ja isuga mängib aga BBL-s ollakse peksupoisid. Minu jaoks oleks ikkagi saavutus see, kui saadaks BBL-s alagrupist edasi, mitte ei anta kohalikus liigas laagrist tulnud Cramo vastu vihaseid lahinguid.
Eks järgmised mängud näitavad, et kui suur see tasemevahe tegelikult on.. Aga eilsest mängust veel nii palju, et M.Dorbek suutis McLeod'i korralikult närvi ajada oma väga hea kaitsega, seda oli ilus vaadata. Keith ei saanud korralikult kuidagi palli ületoodud..
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Rio »

Invisibl3 kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:Peale selliseid mänge ma alati mõtlen, et miks see Rapla nüüd Cramo vastu nii hästi ja isuga mängib aga BBL-s ollakse peksupoisid. Minu jaoks oleks ikkagi saavutus see, kui saadaks BBL-s alagrupist edasi, mitte ei anta kohalikus liigas laagrist tulnud Cramo vastu vihaseid lahinguid.
Eks järgmised mängud näitavad, et kui suur see tasemevahe tegelikult on.. Aga eilsest mängust veel nii palju, et M.Dorbek suutis McLeod'i korralikult närvi ajada oma väga hea kaitsega, seda oli ilus vaadata. Keith ei saanud korralikult kuidagi palli ületoodud..
minu arust oli tal juba paari põrgatust teha väga raske muudest asjadest rääkimata.Täielik müsteerium ikka kui vaadata esimest turowi mängu ja nüüd,eks loomulikult kalevi mäng on kõvasti muutunud peale varraku asumist peatreeneriks.Loodame,et hooaja lõppedes saab selgeks selle mehe müsteerium.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas japs »

Kalevpoiss kirjutas:Peale selliseid mänge ma alati mõtlen, et miks see Rapla nüüd Cramo vastu nii hästi ja isuga mängib aga BBL-s ollakse peksupoisid. Minu jaoks oleks ikkagi saavutus see, kui saadaks BBL-s alagrupist edasi, mitte ei anta kohalikus liigas laagrist tulnud Cramo vastu vihaseid lahinguid.
Lühema (tipu mõttes ebastandartse võistkonna), hea füüsise ja kõva motivatsiooniga vastaste vastu on ennegi eeldatavalt tugevamad hätta jäänud.

Kui kellelgi on nii korvpallis või jalgpallis kogemusi sõjakooli või muu sõdurite võiskonnaga, siis võib vähe sarnase olukorra tuua. Tüübid ei hiilga ei oskuste ega korvpallis ka pikkusega, aga hea tahte ja kõva füüsisega teeb palju.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Kalevpoiss »

japs kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:Peale selliseid mänge ma alati mõtlen, et miks see Rapla nüüd Cramo vastu nii hästi ja isuga mängib aga BBL-s ollakse peksupoisid. Minu jaoks oleks ikkagi saavutus see, kui saadaks BBL-s alagrupist edasi, mitte ei anta kohalikus liigas laagrist tulnud Cramo vastu vihaseid lahinguid.
Lühema (tipu mõttes ebastandartse võistkonna), hea füüsise ja kõva motivatsiooniga vastaste vastu on ennegi eeldatavalt tugevamad hätta jäänud.

Kui kellelgi on nii korvpallis või jalgpallis kogemusi sõjakooli või muu sõdurite võiskonnaga, siis võib vähe sarnase olukorra tuua. Tüübid ei hiilga ei oskuste ega korvpallis ka pikkusega, aga hea tahte ja kõva füüsisega teeb palju.
Ei ole küll rapla BBL mänge näinud aga kahtlen kas nad ikka mängisid samasuguse duhhiga kaitset jne.
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas kalevif2nn »

Suuresti tänu Martin Dorbekule see kaitsemäng ongi selliseks muutunud. Kui sul on ikka korralik 194cm pikkune tagamees, kes võtab nii aktiivselt kaitset, siis see mõjutab kogu meeskonna kaitsemängu.
KML-EUROCUP-VTB
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Rio »

kalevif2nn kirjutas:Suuresti tänu Martin Dorbekule see kaitsemäng ongi selliseks muutunud. Kui sul on ikka korralik 194cm pikkune tagamees, kes võtab nii aktiivselt kaitset, siis see mõjutab kogu meeskonna kaitsemängu.
Nostalgitsedes jälle siis juhtus ka kalevil niimoodi paar aastat tagasi, tänu ühele heale mehele :D
Vasta