Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Zog »

Kurat see tänane Tarva-Rock'i kommentaar on küll täiesti masendav... veel udumat kaaskommentaatorit annab leida!

EDIT: Ega see Delfi noor kutt ka parem ole... kusjuures ma olen ise Tarva poolt, aga noh... lihtsalt sellist korvpallialast pädevust ootaks veidi enam.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas KalevForever »

Minu arust oli see põhikomentaator veel kordades hullem kui kaaskomentaator.
Aga mängust rääkides, siis hea mäng tarva poolt üldiselt, aga lõpp tekitas küll okserefleksi.
Täielik äramunamine.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas #7 »

Kahju, et ei õnnestunud kätte saada ja eriti kahju, et just Doronin selle mängu ära tõi.
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas väike-tamma »

Laksa tõestas kui s*** ta on. Nägin ainult 5 viimast minutit ja sellest piisas.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas vaim564 »

Laksat tasub nüüd kõige vähem kaotuses süüdistada, pealegi mängis ta nelja veaga. Tartu pikem pink sai otsustavaks. Läks nagu tavaliselt, viimase võtab Tartu +30ga, aga oleks võinud vähe põnevam tulla.
Kasutaja avatar
andone
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 18 Mär 2013, 17:18

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas andone »

väike-tamma kirjutas:Laksa tõestas kui s*** ta on. Nägin ainult 5 viimast minutit ja sellest piisas.
Ära rohkem peale võta.
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas väike-tamma »

andone kirjutas:
väike-tamma kirjutas:Laksa tõestas kui s*** ta on. Nägin ainult 5 viimast minutit ja sellest piisas.
Ära rohkem peale võta.
Mina ja rohkem peale? Ma pole süüdistanud teda. Ütlesin, et ta s*** ja seda olen ma öelnud hooaja algusest peale saadik. Sellise viskega mees ei tohiks küll nii otsustaval momendil vabakatel eksida nagu tema seda tegi.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Oskar8 »

väike-tamma kirjutas:
andone kirjutas:
väike-tamma kirjutas:Laksa tõestas kui s*** ta on. Nägin ainult 5 viimast minutit ja sellest piisas.
Ära rohkem peale võta.
Mina ja rohkem peale? Ma pole süüdistanud teda. Ütlesin, et ta s*** ja seda olen ma öelnud hooaja algusest peale saadik. Sellise viskega mees ei tohiks küll nii otsustaval momendil vabakatel eksida nagu tema seda tegi.
See on sinna kanti jutt, et Lebron James on sitt, sest ta on nii hea mängija, et ei tohiks ühtegi mängu kaotada.
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas väike-tamma »

Aga mida head te sellel Laksas näete? Hooaja alguses viskas jah palju kolmeseid aga nüüd ei suuda neid ka enam stabiilselt panna. Kaitses mängida ei oska/jaksa/viitsi. Korvi all ka midagi ei tee.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Rix »

väike-tamma kirjutas:Aga mida head te sellel Laksas näete? Hooaja alguses viskas jah palju kolmeseid aga nüüd ei suuda neid ka enam stabiilselt panna. Kaitses mängida ei oska/jaksa/viitsi. Korvi all ka midagi ei tee.
Reinar Hallik vol2. Rollimängijana väga hea, kui ta kaitset mängida oskaks/jaksaks, siis ta ei mängiks iialgi Tarvas.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas väike-tamma »

Rix kirjutas:
väike-tamma kirjutas:Aga mida head te sellel Laksas näete? Hooaja alguses viskas jah palju kolmeseid aga nüüd ei suuda neid ka enam stabiilselt panna. Kaitses mängida ei oska/jaksa/viitsi. Korvi all ka midagi ei tee.
Reinar Hallik vol2. Rollimängijana väga hea, kui ta kaitset mängida oskaks/jaksaks, siis ta ei mängiks iialgi Tarvas.
Hallik on ka kordades sümpaatsem kui see Laksa. Ja kui keegi siin arvab, et ma teda süüdistan kaotuses siis seda ma ei tee. Kaotuses on süüdi lühike pink.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Rix »

väike-tamma kirjutas:
Rix kirjutas:
väike-tamma kirjutas:Aga mida head te sellel Laksas näete? Hooaja alguses viskas jah palju kolmeseid aga nüüd ei suuda neid ka enam stabiilselt panna. Kaitses mängida ei oska/jaksa/viitsi. Korvi all ka midagi ei tee.
Reinar Hallik vol2. Rollimängijana väga hea, kui ta kaitset mängida oskaks/jaksaks, siis ta ei mängiks iialgi Tarvas.
Hallik on ka kordades sümpaatsem kui see Laksa. Ja kui keegi siin arvab, et ma teda süüdistan kaotuses siis seda ma ei tee. Kaotuses on süüdi lühike pink.
Sümpaatsem või mitte, ei tunne, ei oska öelda, aga hämmastav sarnasus on nende kahe mehe vahel (muidugi mitte välimuses, vaid ikka mänguplatsil oskustes). Laksa on muidugi varasemalt paremates klubides mänginud, eks see näitab pisut, et lätlaste agendid on vähe paremad.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Zog »

Ei saa mina küll aru, kuidas nüüd tänasest mängust järeldus, et Laksa s*tt on... pigem jäi Tarva võit ikka Tamme paari rumala pallikaotuse taha, ning sinna, et kaitses oldi Veidemani vastu ikka hirmus aeglased.
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas väike-tamma »

Zog kirjutas:Ei saa mina küll aru, kuidas nüüd tänasest mängust järeldus, et Laksa s*tt on... pigem jäi Tarva võit ikka Tamme paari rumala pallikaotuse taha, ning sinna, et kaitses oldi Veidemani vastu ikka hirmus aeglased.
Ma ütlesin, et olen terve hooaeg seda arvanud.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas KalevForever »

väike-tamma kirjutas:Aga mida head te sellel Laksas näete? Hooaja alguses viskas jah palju kolmeseid aga nüüd ei suuda neid ka enam stabiilselt panna. Kaitses mängida ei oska/jaksa/viitsi. Korvi all ka midagi ei tee.
Ma ei viitsi küll sellel teemal vaielda, aga ma mainiks lihtsalt ära, et eelmine mäng kolmesed 8/5 ja täna 8/4 . Suhteliselt stabiilne minuarust, eriti arvestades et kui loeks ainult vabana tehtud viskeid, siis on neis kahes mänguski 100% mees olnud.
Ei taha sellega rääkida, kui kõva mees ta on, vaid mainida, et see kolmeste jutt väga ei päde, vähemalt selles seerias.
Vasta