Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
Madis
Kasutaja
Postitusi: 236
Liitunud: 06 Sept 2008, 19:11
Asukoht: Läänemaa

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Madis »

And kirjutas:
Kris kirjutas:
And kirjutas:
Mis vara süüdi mõista? Mida siin kommenteerida? Dorbek tegi lihtsalt head survet ja võttis palli ära ning see käis nbaleo ego pihta. Lööma hakkavad vaid lambad. Tõsised mängumehed teeks sellisest pallikaotusest omad järeldused ja võtaks end kokku.
Me ei tea miks McLeod nii käitus. Enne kuulaks ka tema versiooni asjast ära.
Ja arvad, et keegi üldse küsib tema käest või ta vastab midagi mõistlikku või et sellele üldse saab mingit õigustust olla? Pealegi tema versioonid on teada. Ta ju ise arvab ka, et ta mängib hästi.
Varrak ütles just peale mängu ka, et Rapla ei ole kõige puhtamalt mänginud need kolm mängu ja kohtunikud pole midagi teinud selle vastu. Ta ütles, et ta on sellest rääkinud kohtunike lauaga ja hoiatas juba ette, et midagi sellist võib juhtuda kui Raplal niimoodi edasi mängida lastakse. ;)
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas And »

Jep, Varrak on jumal! Ta räägib alati oma tarka juttu sellest, kuidas puhkepäevi on ikka vähe ja graafik on tihe ja kangisaal ja blaablaa. Ma olen 100% Dorbeku poolt.
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Tartust »

Ahsoo, et võib siis lambist vastasmeeskonna mängijatele kümpi kütta?? Ei no normaalne :clap: .
(Y)
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Kris »

Tartust kirjutas:Ahsoo, et võib siis lambist vastasmeeskonna mängijatele kümpi kütta?? Ei no normaalne :clap: .
Ei ütleks et lambist. Tekkis olukord, Dorbek mängis füüsilisel, ja McLeod lasi emotsioonidel võimust võtta. Ei kiida seda heaks, aga ma teda maapõhja ei tao selle eest.

Playoff.
Kasutaja avatar
Madis
Kasutaja
Postitusi: 236
Liitunud: 06 Sept 2008, 19:11
Asukoht: Läänemaa

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Madis »

Tartust kirjutas:Ahsoo, et võib siis lambist vastasmeeskonna mängijatele kümpi kütta?? Ei no normaalne :clap: .
Lambist? Vaatasid sa ka neid kolme mängu ja jälgisid mis toimub? Kõik katted mis nad tegid oli liikuvad ja mitte midagi need kohtunikud ära ei vilistanud. Esimene kord vist kui ma vile kallal üldse vingun ongi see poolfinaalseeria. Dorbeku niiöelda hiilgav kaitsemäng ei olnud just väga puhas töö, samuti Rapla mehed või siis poisid mölisesid kogu aeg, suu käis peas nagu sööks, aga mitu tehnilist nad selle eest said? Ei pea siin silmas ainult vastaste provotseerimist, nad ikka vaidlesid kohtunikega ka, aga ei midagi. Ainuke tehniline tuli täna mille Pärn sai oma reageeringu eest.
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Tartust »

Kris kirjutas:
Tartust kirjutas:Ahsoo, et võib siis lambist vastasmeeskonna mängijatele kümpi kütta?? Ei no normaalne :clap: .
Ei ütleks et lambist. Tekkis olukord, Dorbek mängis füüsilisel, ja McLeod lasi emotsioonidel võimust võtta. Ei kiida seda heaks, aga ma teda maapõhja ei tao selle eest.

Playoff.
On küll playoff jah, aga oleme ausad, selliste kogemustega mehelt ootaks nagu veidi viisakamat käitumist. Pealegi, seni kuni ei kõla kohtuniku vile, võib mängida.
(Y)
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas tonii »

Tartust kirjutas:
Kris kirjutas:
Tartust kirjutas:Ahsoo, et võib siis lambist vastasmeeskonna mängijatele kümpi kütta?? Ei no normaalne :clap: .
Ei ütleks et lambist. Tekkis olukord, Dorbek mängis füüsilisel, ja McLeod lasi emotsioonidel võimust võtta. Ei kiida seda heaks, aga ma teda maapõhja ei tao selle eest.

Playoff.
On küll playoff jah, aga oleme ausad, selliste kogemustega mehelt ootaks nagu veidi viisakamat käitumist. Pealegi, seni kuni ei kõla kohtuniku vile, võib mängida.
Ahah, et kui kohtunik oleks seljaga olnud, siis oleks võind Mcleod edasi kütta Dorbekule veel? Mõtle ise ka mida räägid.
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Tartust »

Ei oleks, aga oleme ausad, sina oled ju see, kes räägib, et ootame põhjenduse ära, siis avaldame arvamust. Võib-olla on NBA mees üldse kangelane, eks?
(Y)
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas And »

Fakt on see, et McLeod oli juba enne seda käitumist minu silmis kõige ebasümpaatsem mängija, kes kunagi Eestis on mänginud. Ja Dorbek on üks sümpaatsemaid mängumehi ning üks parimaid kaitsemängijaid Eestis. Varrak võib seletada, mida tahes. Dorbek on alati vea piiril mänginud. Arvan, et Pilk ja Ringmets töötlesid seal ikka oluliselt rohkem ja tooremalt. Fall ja Keerles seepärast küll kätega taguma ei läinud. Pigem üritasid oma mänguga vastu tõestada. Kuna aga Leo seda ei suuda ja viimasel ajal on ta lihtsalt palli edasisöötja, siis mida muud tal antud olukorras ikka teha oli.
maq
Kasutaja
Postitusi: 366
Liitunud: 06 Dets 2008, 18:03

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas maq »

Löömist muidugi ei õigusta miski. Kuid selle asja algus oli hoopis mujal. Raplale oli kogu seeri jooksul kohtunike poolt lubatud oluliselt rohkem. Vile oli terve seeria tugevasti kallutatud Rapla poole. Et asi läks niikaugele nagu McLeodi juhtumi puhul seal on kõva osa kohtunikel.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Kris »

Tartust kirjutas: On küll playoff jah, aga oleme ausad, selliste kogemustega mehelt ootaks nagu veidi viisakamat käitumist. Pealegi, seni kuni ei kõla kohtuniku vile, võib mängida.
Ootaks jah teist reaktiooni.

Samas oleks ma Varrak või meeskonnakaaslane, siis isegi patsutaks õlale, ja ütleks tubli et enda eest seisid. Samas jah pealtvaatajana seda päris heaks kiita ei saa. Aga ei hakkaks talle mingit megakaristust ka panema, või maha tegema.

edit. Kas mäletan valesti - minumeelest oli tõukamine, mitte otsene löömine nagu siin eelnevalt kirjas? Vaatasin/mäletan valesti?
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas tonii »

Tartust kirjutas:Ei oleks, aga oleme ausad, sina oled ju see, kes räägib, et ootame põhjenduse ära, siis avaldame arvamust. Võib-olla on NBA mees üldse kangelane, eks?
Jah, oleme ausad, mina see olen. Mis see nüüd siia puutus?
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas KalevRuus »

Mängis Rapla ja M. Dorbek vea piiril või mitte, taoline reaktsioon näitas taaskord McLeodi olematut ajutegevust ja õigustada pole siin midagi. OK, antud juhul oli mäng tehtud ja ka mitmemänguline disklaff on tema puhul klubile pigem kasulik aga sellise tegevusega keerab mängija sitta ju omaenda meeskonnale. Ja antud situatsioonis pidanuks ta vihastama iseenda mitte vastase peale.
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas tonii »

Kris kirjutas:
Tartust kirjutas: On küll playoff jah, aga oleme ausad, selliste kogemustega mehelt ootaks nagu veidi viisakamat käitumist. Pealegi, seni kuni ei kõla kohtuniku vile, võib mängida.
Ootaks jah teist reaktiooni.

Samas oleks ma Varrak või meeskonnakaaslane, siis isegi patsutaks õlale, ja ütleks tubli et enda eest seisid. Samas jah pealtvaatajana seda päris heaks kiita ei saa. Aga ei hakkaks talle mingit megakaristust ka panema, või maha tegema.

edit. Kas mäletan valesti - minumeelest oli tõukamine, mitte otsene löömine nagu siin eelnevalt kirjas? Vaatasin/mäletan valesti?
Ei olnud see päris löök jah.
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Tartust »

tonii kirjutas:
Tartust kirjutas:Ei oleks, aga oleme ausad, sina oled ju see, kes räägib, et ootame põhjenduse ära, siis avaldame arvamust. Võib-olla on NBA mees üldse kangelane, eks?
Jah, oleme ausad, mina see olen. Mis see nüüd siia puutus?
Ahah, et kui kohtunik oleks seljaga olnud, siis oleks võind Mcleod edasi kütta Dorbekule veel? Et siis 1 löök vastu lõugu on okei, aga kui teed mitu, siis on paha paha? Arutame seda edasi privas, kui sul on veel midagi öelda.

Head õhtut.
(Y)
Vasta