Balti liiga 2007/08

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Antonio kirjutas:
gasol2 kirjutas:No Baronsil peab ikka haigelt pappi olema ,et suudavad palgata sellise mehe nagu Batista ja ,et Skelega teha kolme aastane leping (minu arust Skelelt loll otsus ,et Baronsise jäi).
Miks loll otsus? Kui Reed või Kangur Kaleviga pikema teeksid, poleks see ju loll otsus. Ja arvestades Baronsi rahasid ja koosseisu, võib juhtuda, et järgmisel hooajal on see klubi Lätis nr1
ma arvan, et selle hooaja lõpus ei lüpsa ventspils ega ask neid niimoodi enam ja nyyd on lätis 3 klubi ks võivad meistriks tulla
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

jyrgen kirjutas:ma arvan, et selle hooaja lõpus ei lüpsa ventspils ega ask neid niimoodi enam ja nyyd on lätis 3 klubi ks võivad meistriks tulla
Barons on sel hooajal juba kaks korda Ventspilsi võitnud, üks kord suudeti ka ASK'i võita.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Demarr kirjutas:
jyrgen kirjutas:ma arvan, et selle hooaja lõpus ei lüpsa ventspils ega ask neid niimoodi enam ja nyyd on lätis 3 klubi ks võivad meistriks tulla
Barons on sel hooajal juba kaks korda Ventspilsi võitnud, üks kord suudeti ka ASK'i võita.
seda ma püüdsingi öelda vist :D
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Nüüd on siis lisatud kalendrisse ka ZALGIRISE mäng.Kui see tõele vastab siis on asi eriti karm.1.03 VALMIERA:2.03 TTÜ:3.03 ZALGIRIS...no comment.
YNWA
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

FAKFAKFAK FAK! väga halval ajal minu jaoks! ise olen ameerikas sellel ajal :(
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Triobet/Dalkia alistas Balti liigas Fausto- Tartu Kalevi


SEB Balti korvpalliliiga Challenge Cupil alistas Triobet/Dalkia teise Eesti meeskonna Tartu-Kalev Fausto 78:70. Võitjate parim oli Gert Dorbek 23 punktiga, Sten-Timmu Sokk lisas 17 silma ja 7 söötu. Dorbek patustas ka 7 pallikaotusega.

Ardo Ärmpalu panustas Tartu meeskonna kontosse 27 punkti.

Triobet on hetkel liigas kaheksandal kohal, Fausto kümnes.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

triobetil juba 4 võit järjest, päris hästi panevad kyll
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Dalkial 2 kodu mängu veel jäänd.Hea õnne korral tõusevad veel 7'ks.Kuigi viimane mäng on BBL chal.cup'i teise koha satsi vastu.><Valtersi noortel on võimalus sari kinni panna.
YNWA
Antonio

Postitus Postitas Antonio »

Kalev- Zalgirise mäng kell 17.00 !!!! Ei no tore! Kell 11 hommikul ei saanud mängida või? Inimesed ju tööl veel sellisel kellajal, kindlalt sellevõrra vähem on pealtvaatajaid. Tundub, et pealtvaatajaid ei olegi Kalevile vaja. :lol:
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Olgu selle kellaajaga kuidas tahes aga mind ajab see närvi,et kolm päeva jutti on mäng.Valmiera vastu läheb kogu jõud ja Zalgirise mängus näeme seal zombisi liikumas.Ootasin just Zalgirise mängu väga.Võibolla tõstavad veel selle vahepealse TTÜ mängu mujale,eks näis.
YNWA
9002000

Postitus Postitas 9002000 »

andy72o kirjutas:Olgu selle kellaajaga kuidas tahes aga mind ajab see närvi,et kolm päeva jutti on mäng.Valmiera vastu läheb kogu jõud ja Zalgirise mängus näeme seal zombisi liikumas.Ootasin just Zalgirise mängu väga.Võibolla tõstavad veel selle vahepealse TTÜ mängu mujale,eks näis.
Vahepeal on kerge mäng, kus Matic võiks neile puhkust anda. Siis on ise kehvad kui ei jõua. Nädalavahetus vaatasin Copa del Rey (Hispaania karikas) ning seal olid veerandfinaalid neljapäev-reede, poolfinaalid laupäeval ja finaal pühapäeval. Nii et pole hädaldada midagi.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

toome ja atuasviili mängu ttü vastu :)
#18
Kasutaja
Postitusi: 184
Liitunud: 16 Nov 2006, 21:07

Postitus Postitas #18 »

marxx762 kirjutas:toome ja atuasviili mängu ttü vastu :)
täpselt
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Ja Pojanit võiks ka rohkem kasutada ja Sokku.
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

#7 kirjutas:Ja Pojanit võiks ka rohkem kasutada ja Sokku.
Bojan*
Suletud