Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
RK
Kasutaja
Postitusi: 1776
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas RK »

japs kirjutas:Väga hea Basket TV saade Kullamäest: http://sport.delfi.ee/news/korvpall/bas ... d=65960268" onclick="window.open(this.href);return false;

Kui ma polegi päris nõus tema vahetustevurri süsteemiga mängus, siis vaated Eesti korvpallile ühtivad 100%.
Ning huvitav, mis mehed teistest klubidest Hiina kaasa võetakse :)
Päris huvitav saab poistel see Hiina tuur olema aga arvan ,et pärnust tuleb Raadik kellel Rockiga leping Juuli lõpuni, arvan ,et vaadakse nooremaid mehi juurde ,lootusest kedagi nendest oma sügisel Tartusse meelitada.
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas kalevif2nn »

Kuigi paljud laidavad seda klubis käimise teemat maha, siis minule ka meeldis Kullamäe arvamus sellest, et mehed peavad vahepeal saama vabaks lasta ennast ning selle 1-2 õlut seltskonnas võtta, et arutleda asjadest vabamalt. Selge see, et füüsisele ei tee see midagi hullu ning korvpallurile mõjub see mentaalselt väga hästi. Lihtne on seda kõigil rääkida, et tippkorvpallur ja ei tohiks grammigi kangemat võtta, aga proovi ise selles protsessis osaleda ja ma usun, et paljud räägiksid teist juttu. Otseloomulikult laaberdamiseks ei tohi minna, aga korvpallur on ikkagi inimene.
KML-EUROCUP-VTB
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

kalevif2nn kirjutas:Kuigi paljud laidavad seda klubis käimise teemat maha, siis minule ka meeldis Kullamäe arvamus sellest, et mehed peavad vahepeal saama vabaks lasta ennast ning selle 1-2 õlut seltskonnas võtta, et arutleda asjadest vabamalt. Selge see, et füüsisele ei tee see midagi hullu ning korvpallurile mõjub see mentaalselt väga hästi. Lihtne on seda kõigil rääkida, et tippkorvpallur ja ei tohiks grammigi kangemat võtta, aga proovi ise selles protsessis osaleda ja ma usun, et paljud räägiksid teist juttu. Otseloomulikult laaberdamiseks ei tohi minna, aga korvpallur on ikkagi inimene.
Vaevalt keegi otseselt vahel klubis käimise ja paari õlle vastu on aga kui need noored staarid keset talve särgi väel klubi ees suitsu kimuvad, siis seda heaks kiita ei saa (eriti kui järgmine nädal sellel samal mehel palavik on ja ta kahvatult mängib).
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas sequa »

http://www.tartupostimees.ee/1224754/me ... aaletooja/" onclick="window.open(this.href);return false;

Meelis Pastak siis kossumanageri elust-olust. Pole see asi nii mustvalge nagu fännifoorumeist tundub ja "õpetatakse".
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rio »

selline lugu siis ühelt rocki fännilt http://sport.delfi.ee/news/korvpall/kml ... d=66151492" onclick="window.open(this.href);return false;
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas sequa »

http://www.tartupostimees.ee/1252972/an ... ana-homme/" onclick="window.open(this.href);return false;

Liinat teeb siis suu lahti: ütleb välja kibeda tõe, nullist tehes tulemusi veel homme ei saa. Karikad-värgid buumi ajal ja enne seda võideti puht vana rasva pealt. Sellest saadi aru ja pandigi püsti püramiid, mis neelab märkimisväärse osa rahast....võõrleegionärideta ei saa, ja Liinat tunnistas ka, et nendega sel hooajal mindi täiesti alt....samas...tulevikku näeb helgemates toonides kui nt siinsed foorumlased, sest on loota, et nii 3-5 aasta pärast on ka omal mängijaid meeste klassi peale tulemas.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas japs »

sequa kirjutas:http://www.tartupostimees.ee/1252972/an ... ana-homme/

Liinat teeb siis suu lahti: ütleb välja kibeda tõe, nullist tehes tulemusi veel homme ei saa. Karikad-värgid buumi ajal ja enne seda võideti puht vana rasva pealt. Sellest saadi aru ja pandigi püsti püramiid, mis neelab märkimisväärse osa rahast....võõrleegionärideta ei saa, ja Liinat tunnistas ka, et nendega sel hooajal mindi täiesti alt....samas...tulevikku näeb helgemates toonides kui nt siinsed foorumlased, sest on loota, et nii 3-5 aasta pärast on ka omal mängijaid meeste klassi peale tulemas.
Natuke palju ümarat juttu, aga mõte on õnneks/kahjuks õige. Üliõpilastest võistkonna koostamine tasemes kaotamata on muidugi utoopia, aga sinna suunda püüdlemine (üliõpilaste osa tõstmine) igati õige. Positiivse poole pealt tooks esile muidugi selle, et Rock on selgelt kõige kindlamatel alustel püsiv klubi Eestis.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas sequa »

Treeneri koha pealt vast üllatusi ei tule: Liinat juba ütles ära, et abijõud piiri tagant oli pettumus ja oma mängijate valik "on nagu on", seega....
rapla
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 22 Nov 2012, 20:32

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas rapla »

Liinat :
Olen veendunud, et viimastel aastatel oleme loonud eeldused pikaajaliseks professionaalse klubi arenguks.

ja mis eeldused need siis on?
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Demarr »

Mingi ajani oli täitsa huvitav lugemine, aga siis hakkas mulle meeletult vastu see mõningane demagoogia, mis uutele Rocki juhtidele omaks on saanud. Enda möödalaskmisi põhimõtteliselt ju ei tunnistatud - kui välismaalaste kehv valik välja arvata, kuid sealgi mindi sujuvalt üle võrdlusele Kaleviga (välismaalaste osakaal ja eelarve). Üldiselt siis sama vana jutt, mis igal suvel, ainult veidi rohkem detailsem.

Loodetavasti vähemalt noortetöö vilju on siis lähiaastatel näha, sest vastasel korral oleks ma Rocki poolehoidjate asemel juhtkonna peale küll väga kuri. Õrn lootus igatahes selleks on, kuigi Tartu juhtkonna pidevad ebaõnnestumised viimastel aastatel tõmbavad minu entusiasmile küll veidi pidureid peale.

Aga lootma peab - tugev Rock oleks Eesti korvpallile vajalik!
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 654
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas toivo »

Oskab keegi nimeliselt ka öelda, et kes need kohalikud Tartu tulevikumehed on? U20 koondise kandidaatide nimekirjas on ainsana Brett Nõmm. U18 koondises on neid rohkem, Saimon Sutt pidada andekas pikk kutt olema. Noorematest lammutab Erkmaa poeg Hugo (sündinud 99). Veel keegi?
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas #7 »

Vennad Joosep ja Jaagup Russak 95 ja 96 sünd. + võib-olla Keit Türk 95 sünd.
RK
Kasutaja
Postitusi: 1776
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas RK »

toivo kirjutas:Oskab keegi nimeliselt ka öelda, et kes need kohalikud Tartu tulevikumehed on? U20 koondise kandidaatide nimekirjas on ainsana Brett Nõmm. U18 koondises on neid rohkem, Saimon Sutt pidada andekas pikk kutt olema. Noorematest lammutab Erkmaa poeg Hugo (sündinud 99). Veel keegi?
U20 -s veel Leok, U18 oskasid ise vaadata, Sutt muideks järgmisest hooajast ameerikas, 96 ja 97 aastakäigust huvitavad 2meetrised kujud: Kukk, Kerk, Vogelainen jne. Erkmaa koolist tuleb ridamisi häid poisse alates 98 aasta väljalaskest: Puusepp ,Jürgens, Mitt , 99 a Hugo Erkmaa jne aga sealt lähevad otse välismaale, Tartu korvpalli küll nad ei päästa :D
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas marxx762 »

Suht väärastunud prioriteet minuarust, et omad(tartu) kutid peavad kodulinna klubi vedama, nagu RK mainis siis suure tõenäosusega need noored niikuinii ei jää eestisse. Ma saan aru, et klubis peab olema ka eestlaste osalus, aga see et meie üle kolme välismaalase ei võta on kinnisidee on tõeliselt jabur. Sellisel juhul jääbki klubi tipphetkedeks eestikate finaalides mängimine ja eurosarja alagrupis kuus mängu. Aeg on selline ja meeldigu see või mitte, siis olude sunnil tuleb teha muutusi, mis sest, et need ei pruugi sulle meeltmööda olla. Ma ei tahaks ka alla 600 euri kuus teenida, aga kui mul muud valikut poleks siis...
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas japs »

marxx762 kirjutas:Suht väärastunud prioriteet minuarust, et omad(tartu) kutid peavad kodulinna klubi vedama, nagu RK mainis siis suure tõenäosusega need noored niikuinii ei jää eestisse. Ma saan aru, et klubis peab olema ka eestlaste osalus, aga see et meie üle kolme välismaalase ei võta on kinnisidee on tõeliselt jabur. Sellisel juhul jääbki klubi tipphetkedeks eestikate finaalides mängimine ja eurosarja alagrupis kuus mängu. Aeg on selline ja meeldigu see või mitte, siis olude sunnil tuleb teha muutusi, mis sest, et need ei pruugi sulle meeltmööda olla. Ma ei tahaks ka alla 600 euri kuus teenida, aga kui mul muud valikut poleks siis...
Kuidas väärastunud? Iga klubi võiks püüelda selle poole, et võimalikult palju mehi tuleks oma püramiidist. Mis seal halba on? Ja vaidleks ka selles osas vastu, et Tartul oleks just jabur võtta üle 3 (hädaga 4) välismängija. Kui uued noored pead hakkavad tõstma (neile tuleb loomulikult võimalus anda st verevahetus on hädavajalik!!!) tuleb lõpuks ka tulemus, ka omade meeste ja 3 leegionäriga pole eurosarjas edasipääsemine ja eestikate võit mingi ime.

Tartu puhul pean oluliseks, et uuesti hakatakse näitama agresiivset ja lõbusat kossu st just seda millega Tartu kunagi esile tõusis (noorte meestega peaks see tulema suht loomulikult).
Vasta