KML finaalid

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: KML finaalid

Postitus Postitas Rio »

hea,et võit tuli aga jah...ma pole kunagi kohtunikke halvustanud(põhjuseta)aga kas keegi saaks video teha kui allingu bambat õlast rebis ja ebasportlikku ei saanud.Tema käega lükkamisest pole üldse rääkida kuna seda ei vilistata eestis.Saadaks kohe suslovile ja co-le facebooki.Varrak oleks võinud 2 poolaeg rohkem vahetada oli näha,et kolmik sokk-skele-abbot on veits väsinud.Gert Dorbek oleks välja vedanud küll
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: KML finaalid

Postitus Postitas marxx762 »

Üritaks nüüd mängu kokku võtta. Wilkinson vedas seda vankrit alguses põhiliselt. Pärast seda aga kadus rütm ja rünnak, rock hakkas tabama ja sai oma mängu paremini käima. Mis puutub elegari siis täna sai ta rünnakul 2 või 3 viga nendest 1 või 2 olid kattevead. Muide ka esimeses mängus sai elegar 1 või 2 katteviga, et see on väikene mõttekoht. Siis omaette teema on skele, tal oli täna ikka tohutult palju ebaõnne. Ei viitsi hetkel hakata protokolli uurima, aga skele viskas täna väljakult vist 12/4 vms kuid suur enamus neist eksimustest tuli korvi alt. Seega võib vist öelda, et parema visketabavuse juures, oleks kullamäe pidanud taaskord nentima, et ei saadud skelega hakkama.

Omaette teema on kohtunikud, no ma ei tea... Ei näinud ainult mina ja veel mõni inimene siin foorumis, vaid ka Kerde(korduvalt) ja ka Jurtšenko. Lihtsalt erinevus oli täna niivõrd suur, kuidas lasti ühel ja teisel pool mängida.

Mul oli terve mäng selle vile foonil selline tunne siiski et seda mängu ei kaotata, aga mida aeg edasi ja kahtlaste vilede jätkudes hakkas mu tunne juba pisut kõikuma. Ja siis oli juba tunne, et vahet pole et kui kaotavad, sest vile oli tõeliselt hullumeelne. Aga seda magusam oli see mängu lõpp.
huh im kito
Kasutaja
Postitusi: 732
Liitunud: 06 Aug 2010, 20:33

Re: KML finaalid

Postitus Postitas huh im kito »

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/kml ... -Nwski8nMA" onclick="window.open(this.href);return false;
GO ALLINGU GO!!!


Irw, see ka hea pilt :). Bambal oleks justkui jalad VALGED.:D
http://sport.postimees.ee/1232254/soku- ... eise-voidu" onclick="window.open(this.href);return false;
Viimati muutis huh im kito, 11 Mai 2013, 19:48, muudetud 1 kord kokku.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: KML finaalid

Postitus Postitas KalevForever »

Kas seda mängu hiljem täispikkusest kah kuskilt vaadata on võimalik. Autos vikerraadio ülekannet kuulates oli emotsioon muidugi lihtsalt ülivõimas!
huh im kito
Kasutaja
Postitusi: 732
Liitunud: 06 Aug 2010, 20:33

Re: KML finaalid

Postitus Postitas huh im kito »

delfi tavaliselt paneb hiljem ülesse täispikkuses mängu. Eelmine mäng nt on .
noorfänn
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 26 Mär 2012, 23:09

Re: KML finaalid

Postitus Postitas noorfänn »

Kui keegi viitsib siis võiks selle viimase viske ka üles lükata.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: KML finaalid

Postitus Postitas #7 »

Esimest korda elus oli õnn Kalevi poolel, ei viitsi isegi kohtunike kohta midagi öelda, kes üritasid Rockile mängu ära tuua, nagu Varrak ühe timeoudi ajal ütles - we have to be over this. Tublid poisid!
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: KML finaalid

Postitus Postitas barons »

jälgisin mängu paar minutit ja silma jäid kombainimehe õlised käed ümber Bamba...Skele isegi ei puudutanud Veidekat, kui juba torts tuli? selline vahe siis, loobusin vaatamast sest milleks jälgida kolme tola väljakul, kes käituvad kui kunnid kuningriigis, vahel isegi tundub et kui on sitt tuju, siis lastakse ikka mõnuga, aga jah põhimõtteliselt mina neid mänge, tänu nendele alla meetrimeestele viledega olen loobunud KML- i jälgimisest!

meie esivile Halliko, isegi euroliigas siis kaks korda saanud puhuda, aga ma ei tea kas see oli-on auasi, või mitte? mina, kes ma vtb-d vaatasin sel hooajal netist väga palju, siis jäi meelde spartaki ja krasnõje krõlja mäng Peterburgis, kus ka hr.Halliko vilega ringi jooksis. peale kahte- kolme tortsu kutsusid vene vilemehed sir. Halliko omajuurde, kahjuks nende monoloogi ei kuulnud, aga peale seda vilistas eesti esivile vaid aute? mida Kml-is jumalakuulsusega esivilele seal küll õeldi, aga sitt oli tal terve mäng püksis ja sellise mehejärgi siis rivistuvad teised pudilased; suslovid, tobi, jakobson, uuehendrik, rannamets, allik, peerandi, saluste jne. kardan, et nä. venemaal saaksid need mehed vaid telliskive riita laduda, kui sedagi...muide, euroliiga final fouri poolfinaalis vilistas ka üks väike mees, nimelt Latisevs, naaberiigist lätist, paluks äkki teda eesti vilemeeste mentoriks ja ajuks...
ja lõpetuseks, miks me euroopas ( kui viimane tsükel väljaarvata) nii kehvalt mängime, just selle sama pärast, et eesti korvpallurid joonuvad eesti vile järgi, aga euroopas on need asjad vähe teisemad!
Kasutaja avatar
Madis
Kasutaja
Postitusi: 236
Liitunud: 06 Sept 2008, 19:11
Asukoht: Läänemaa

Re: KML finaalid

Postitus Postitas Madis »

noorfänn kirjutas:Kui keegi viitsib siis võiks selle viimase viske ka üles lükata.
http://www.youtube.com/watch?v=6ytFSQNsU84" onclick="window.open(this.href);return false; - erilist kvaliteeti pole, filmisin telefoniga telekast, aga kes viset ei näinud saab vähemalt ettekujutuse mis toimus, enne kui kuskilt korraliku kvaliteediga video ükskord tuleb.

EDIT: Nüüd Delfis ka lõpuks video üleval - http://sport.delfi.ee/news/korvpall/kml ... d=66110364" onclick="window.open(this.href);return false;
Viimati muutis Madis, 11 Mai 2013, 21:02, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: KML finaalid

Postitus Postitas Egert »

Kahjuks ei ole kodus, muidu oleks video juba üleval.
Kasutaja avatar
DJKILBA
Kasutaja
Postitusi: 132
Liitunud: 11 Mai 2011, 08:51

Re: KML finaalid

Postitus Postitas DJKILBA »

Delfi aitab!! Super vise, Tanel!
http://sport.delfi.ee/news/korvpall/kml ... d=66110364" onclick="window.open(this.href);return false;
#25
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: KML finaalid

Postitus Postitas #7 »

Alvar Tiisler raadios, jällegi üks klassikasse minev kommentaar.
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: KML finaalid

Postitus Postitas pebeetu »

Elegarilt päris humoorikas säuts Twitteris

"Take that trip back to Tartu wit that L. U can take the refs wit ya too. FOH"

:lol:
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: KML finaalid

Postitus Postitas KalevRuus »

Minu arust pidanuks Veideman igal juhul mööda viskama, kui endal oli jube koos ja ei julgenud seda otsustada, pidanuks treenerid või mõni vanem mängija seda ütlema.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: KML finaalid

Postitus Postitas Rio »

Veidekal oleks lihtsalt vtb mänge vaja :D kahju,et tal hooaja algus metsa läks kes teab kuhu oleks rock jõudnud...oleksid maksavad teada kui palju.Usun,et kalevi suurim eelis rocki ees on hooaja jooksul 20 tugevat mängu tartu 2-3 vastu.
Vasta