KML finaalid

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: KML finaalid

Postitus Postitas Karl »

nonii, emotsioon mängust on igatahes kõva, loodetavasti tulevad mängud Tartus sama pingelised, sest neid võimalik ise ka koha pealt jälgida.
Üks asi mis silma hakkas oli tõesti kohtunike vile, eriti need olukorrad kus Toomele vist kolm korda lasti lambist vabakaid visata, kuigi tegelikult sai ta iga kord kopa.
Teiseks, Rock mängis täna kuidagi targemalt kui esimene mäng, Skelel ei lastud läbiminekuid teha (kuigi ta pani kaugelt ka päris hästi täna), Elegaril võeti tuju ära (suur osa muidugi kohtunikel kah)
Kolmandaks, natuke tundub et Rock mängis selle võidu, mida nii kohtunikud kui ka kalevi ise oma möödavisete ja praagiga pakkus maha just sellega, et mängu lõpus jooksis Ingramil juhe kokku ja sealt tuli Kalev järgi.

Igatahes, vaatamist on kõvasti ja pinge on üleval, Soku game-winner oli ka võimas.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: KML finaalid

Postitus Postitas vaim564 »

KalevRuus kirjutas:
Minu arust pidanuks Veideman igal juhul mööda viskama, kui endal oli jube koos ja ei julgenud seda otsustada, pidanuks treenerid või mõni vanem mängija seda ütlema.
Tegelikult suurt vahet polnud - väga vabalt oleks võinud pall kukkuda Cramo mängija kätte ja kolm sekki oli aega, sellega jõuab palju. Soku tabav vise oli sama ulme kui Tanoka Beardi kunagine kolmene. Sellised asjad 99% juhtudel ei õnnestu. Ma loodan siiski, et ei tule järjekordset 4:0, mis jätaks mulje, et kõik on hästi - nagu alati.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: KML finaalid

Postitus Postitas marxx762 »

[quote="Karl" Skelel ei lastud läbiminekuid teha (kuigi ta pani kaugelt ka päris hästi täna),[/quote]
Skele sai ikka päris ohtralt sinna korvi alla aerutada ja ka päris hullu pööra oli tal ebaõnne, et visked korvi alt sisse ei läinud oleks ta eile natukenegi parema protsendiga visanud, poleks vbl see mäng üldse nii pingeliseks läinud, aga see selleks.
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: KML finaalid

Postitus Postitas nub4you »

Skele on hämmastav vend minu jaoks. Ta teeb neid liigutusi ja petteid nii aeglaselt, aga korvialla jõudes peidab palli ära ja läheb ilusti kehasse ja saab kerged 2p. Aga jah, vahest on päris naljakas vaadata seda, kuidas ta aegluubis neid liigutusi teeb. :D
Pilt

Pilt
tempo
Kasutaja
Postitusi: 277
Liitunud: 20 Dets 2009, 19:05

Re: KML finaalid

Postitus Postitas tempo »

#7 kirjutas:Alvar Tiisler raadios, jällegi üks klassikasse minev kommentaar.
Paneme siis lingi ka: http://vikerraadio.err.ee/helid?main_id=4709476
huh im kito
Kasutaja
Postitusi: 732
Liitunud: 06 Aug 2010, 20:33

Re: KML finaalid

Postitus Postitas huh im kito »

Frank Elegar‏@Frank_Wriz1514h
We really won today 5 against 8. So crazy
huh im kito
Kasutaja
Postitusi: 732
Liitunud: 06 Aug 2010, 20:33

Re: KML finaalid

Postitus Postitas huh im kito »

tv pildis oli lõpus näha, et elegar hüppas üle plakatite v ,fännide juurde, v ? Mis tegi siis seal ? :D , kuradima kahju ,et ei olnud seekord võimalik vaatama tulla, aga just siis juhtub ikka ulmelisi värke :D
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: KML finaalid

Postitus Postitas Invisibl3 »

huh im kito kirjutas:tv pildis oli lõpus näha, et elegar hüppas üle plakatite v ,fännide juurde, v ? Mis tegi siis seal ? :D , kuradima kahju ,et ei olnud seekord võimalik vaatama tulla, aga just siis juhtub ikka ulmelisi värke :D
+1
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: KML finaalid

Postitus Postitas #7 »

Millised tartus võivad pileti hinnad olla, oskab keegi öelda?
cramokalev
Kasutaja
Postitusi: 128
Liitunud: 28 Apr 2010, 22:27

Re: KML finaalid

Postitus Postitas cramokalev »

Ma olen vist vanamoeline aga vanasti kõik vingusid,et kalevit aitasid kohtunikud ja mind see jutt ei huvitanud.Tänapäeval absoluutselt kõik vinguvad kohtunike kallal ja kõigile tundub see normaalne.Väljakul ei mängi 3 kohtunikku.Kui tüübid on nii sitad,et kohtunikud neile vile kanni vahele keeravad,siis seda nad ongi väärt.Hea,et kalev võitis aga kehv esitus oli eelmisega võrreldes.
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: KML finaalid

Postitus Postitas tonii »

cramokalev kirjutas:Ma olen vist vanamoeline aga vanasti kõik vingusid,et kalevit aitasid kohtunikud ja mind see jutt ei huvitanud.Tänapäeval absoluutselt kõik vinguvad kohtunike kallal ja kõigile tundub see normaalne.Väljakul ei mängi 3 kohtunikku.Kui tüübid on nii sitad,et kohtunikud neile vile kanni vahele keeravad,siis seda nad ongi väärt.Hea,et kalev võitis aga kehv esitus oli eelmisega võrreldes.
:?:
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: KML finaalid

Postitus Postitas Karl »

cramokalev kirjutas:Ma olen vist vanamoeline aga vanasti kõik vingusid,et kalevit aitasid kohtunikud ja mind see jutt ei huvitanud.Tänapäeval absoluutselt kõik vinguvad kohtunike kallal ja kõigile tundub see normaalne.Väljakul ei mängi 3 kohtunikku.Kui tüübid on nii sitad,et kohtunikud neile vile kanni vahele keeravad,siis seda nad ongi väärt.Hea,et kalev võitis aga kehv esitus oli eelmisega võrreldes.

Ma usun et kui oleks olnud samasugune vile nagu oli 1.s mängus oleks seekord kah vahe kuskil 10 silma jäänud.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: KML finaalid

Postitus Postitas Egert »

Eesti kohtunike pärast meil sellised Toomekesed korvi all ongi, kes kontakti kardavad.
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: KML finaalid

Postitus Postitas tonii »

Egert kirjutas:Eesti kohtunike pärast meil sellised udud korvi all ongi, kes kontakti kardavad.
Parandasin veidi.
rapla
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 22 Nov 2012, 20:32

Re: KML finaalid

Postitus Postitas rapla »

cramokalev kirjutas:Ma olen vist vanamoeline aga vanasti kõik vingusid,et kalevit aitasid kohtunikud ja mind see jutt ei huvitanud.Tänapäeval absoluutselt kõik vinguvad kohtunike kallal ja kõigile tundub see normaalne.Väljakul ei mängi 3 kohtunikku.Kui tüübid on nii sitad,et kohtunikud neile vile kanni vahele keeravad,siis seda nad ongi väärt.Hea,et kalev võitis aga kehv esitus oli eelmisega võrreldes.
ehk siis kui kohtunikud vilistavad sitalt ja toetavad ühte meeskonda siis kohtunikud teevad kõik täiesti õigesti ja süüdi on vastasmeeskond , mitte kohtunikud? 2002 world cup jalgpallis oli legit vähemalt siis
Vasta