KML finaalid

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: KML finaalid

Postitus Postitas Marcus »

Madis kirjutas:Küsimus Ingrami ära saatmise kohta. Palju segadust sellega, miks ta ära saadeti, aga kas ta mitte ei saanud juba ühte ebasportlikku enne? Abotti vastu tegi veel?
Täpselt nii, 2 ebasportlikku = eemaldamine.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: KML finaalid

Postitus Postitas Rio »

Marcus kirjutas:
Madis kirjutas:Küsimus Ingrami ära saatmise kohta. Palju segadust sellega, miks ta ära saadeti, aga kas ta mitte ei saanud juba ühte ebasportlikku enne? Abotti vastu tegi veel?
Täpselt nii, 2 ebasportlikku = eemaldamine.
ehk siis juhendi järgi jätab ingram järgmise kohtumise vahele
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: KML finaalid

Postitus Postitas xrip55 »

Rio kirjutas:
Marcus kirjutas:
Madis kirjutas:Küsimus Ingrami ära saatmise kohta. Palju segadust sellega, miks ta ära saadeti, aga kas ta mitte ei saanud juba ühte ebasportlikku enne? Abotti vastu tegi veel?
Täpselt nii, 2 ebasportlikku = eemaldamine.
ehk siis juhendi järgi jätab ingram järgmise kohtumise vahele
DELFIST:

20:31 Tarmo Paju
Ei tähenda mängukeeldu. Selgituseks - Ingram pidi lahkuma kahe ebasportliku vea tõttu, millest esimene anti talle esimesel veerandajal, teine kolmandal. Automaatset mängukeeldu meistriliiga juhend ette ei näe eemaldamiste puhul, need otsustatakse eraldi. Sama oli ka Keith McLeodi puhul.
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: KML finaalid

Postitus Postitas Sten »

sequa kirjutas:
kalevif2nn kirjutas:Minu arust kostub kommentaarist just selge Rocki poolehoid. Võimalik, et sellest, et nad tahavad muuta finaalseeria põnevamaks Rocki võidu läbi.
Muidu Kalevi mängus on näha seda, et on mängitud VTB-s väga kõvasid mänge. Rock sai liiga vähe tasemel mänge see hooaeg, kuigi tiim on väga hea.
Oh sind küll. Ega kommentaatorid ei mängi.

Ühepoolne finaal on kõige sitem variant Cramole nii lühikeses kui pikemas perspektiivis: 4-0 võit annaks Cramo juhtkonnale põrutada, et kõik on hästi, tegelt....loe ise, mis siin foorumis aasta jooksul kirjutet on... publikuhuvi talinnas oli minimaalne ja seda viga enam 4-0 puhul parandada ei saakski. Ehks siis hooaeg Cramo poolelet lõppeb lollaka illusiooniga küll ollakse kõvad ja järgmine hooaeg nagu ikka, algab liiga vara, liiga tugevad vastased, meeskond komplekteerimata jne.

aind tartu poolelt 0-4 võib olla äratus: pesekukkund hooaega enam välja ei vabanda ja 0-4 seisu ei peida kah kuhugi.
Kuule, see hooaeg selgelt pandi meeskond vähe teiste eesmärkidega kokku kui ainult eestikate nimel. Kindlasti ei saa seda hooaega nimetada edukaks aga parem midagi kui mitte midagi.
Pilt
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: KML finaalid

Postitus Postitas Soho »

Huvitav saab näha olema , kas Mcleod ka järgmine mäng platsile lastakse :D..
Või on koju juba saadetud..
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Re: KML finaalid

Postitus Postitas Charly »

Soho kirjutas:Huvitav saab näha olema , kas Mcleod ka järgmine mäng platsile lastakse :D..
Või on koju juba saadetud..
Sa tõesti ei näinud platsi ääres istuvat McLeodi ülekande ajal???
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: KML finaalid

Postitus Postitas Kris »

Hea et võit tuli. Raskelt, aga tuli. Ja kogu raskuse kiuste arvan siiski ka et teenitult. Aga neljas mäng saab keeruline olema, Rock on kodus väga ohtlik nagu tänane mäng näitas.

Olen küll Kalevi fänn, aga Ingrami tehnilisega pole päri. Äkki nägin valesti, aga ei tundunud et ta tahtis lihtsalt meest maha võtta, vaid üritas palli mängida. Kindlasti väga tugev viga, aga ma ei annaks selle eest ebasportlikku.
cramokalev
Kasutaja
Postitusi: 128
Liitunud: 28 Apr 2010, 22:27

Re: KML finaalid

Postitus Postitas cramokalev »

Noh täna oli kohtunike töö ülinormaalne eks.Meie eesti kohtunikud ongi sellised.Tartlased on vile üle täna kindlasti pettunud :D Aga selle üle pole mõtet viriseda,sest iga aasta vilistavad samad jorsid.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: KML finaalid

Postitus Postitas Rix »

Kris kirjutas:Hea et võit tuli. Raskelt, aga tuli. Ja kogu raskuse kiuste arvan siiski ka et teenitult. Aga neljas mäng saab keeruline olema, Rock on kodus väga ohtlik nagu tänane mäng näitas.

Olen küll Kalevi fänn, aga Ingrami tehnilisega pole päri. Äkki nägin valesti, aga ei tundunud et ta tahtis lihtsalt meest maha võtta, vaid üritas palli mängida. Kindlasti väga tugev viga, aga ma ei annaks selle eest ebasportlikku.
Ei olnud tehniline, vaid ebasportlik ja telekordusest ütleksin, et see oli 99 juhul 100st ebasportlik. Selja tagant pealtpanevale mehele käest kinni.Seal ei olnud kulbi eesmärki vaid puhtalt korv ära hoida iga hinna eest ja nii see tuligi. Lihtsalt oli ta ise rumal või liiga tahtmist täis, ei arvestanud, et tal ebasportlik all. Ja ma pole kindel ka, kas sellist reeglit ta üldse teadis. Tein nt ei teadnud ega ka vist Kullamäe.

Ja ma olen sellega nõus, et see meistritiitel, kui tulebki nulliga, ei anna siiski meeskonna juhtidele põhjust rahuloluks. Kokkuvõttes näitas hooaeg, et lihtsalt ei sobinud peatreener ja mindi tegelikult alt ühe mängujuhiga ning ka seda oleks päris palju olnud meeskonnalt nõuda, et Mcleodiga mitte lepingut teha pärast esimest mängu. skelega juhtunu ei olnud komplekteerimise süü, Arbetil lasti minna, mis oli kindlasti õige otsus ja teatud vigastusi ei saanudki ette näha (Keerles, Dorbek). Korralikust hooajast jäi puudu tegelikult üks võit VTBs, Balti liigas oli pronks siiski normaalne, Vents on näidanud, et nad ongi hea meeskond. Sellise mänguga, mis hooaja teises pooles oleks saadud ka VTBs see õnnetu võit kohe kindlasti.
Ja kokkuvõttes, välismaalaste toomine oli kossus siiski murranguline ja minu meelest õige samm- õppisid sellest nii treenerid, mõned eesti mängijad kui ka natuke vist vastased. Kodumaine mulgi kuub jne on muidugi hea asi, aga suvalist omameestega, kes välismaale ei ole pääsenud, oleks konnatiigistumine hullem. Natuke näitab seda ka Rocki olukord kui hooaega kokku hakata võtma.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: KML finaalid

Postitus Postitas Egert »

Tooks välja Wilkinsoni hea mängu ka siis. Asendamatu mees hetkel ning on ka kaitses hakkama saanud. Väga korralikult valdab selg-ees mängimist.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: KML finaalid

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Kris kirjutas:Hea et võit tuli. Raskelt, aga tuli. Ja kogu raskuse kiuste arvan siiski ka et teenitult. Aga neljas mäng saab keeruline olema, Rock on kodus väga ohtlik nagu tänane mäng näitas.

Olen küll Kalevi fänn, aga Ingrami tehnilisega pole päri. Äkki nägin valesti, aga ei tundunud et ta tahtis lihtsalt meest maha võtta, vaid üritas palli mängida. Kindlasti väga tugev viga, aga ma ei annaks selle eest ebasportlikku.
Tegelikult ei saa otseselt kumbki vea puhul öelda, et ei olnud ebasportlikku (mitte tehnilist), samas olid muidugi mõlemad, eriti esimene sellised suht rahulikud vead, selles mõttes, et ebasportlikku puhul eeldatakse mingit räiget raiumist. Esimene viga oli,et Ingrami käsi oli Abboti õla peal kui ta pallile järgi läks, kohe pärast seda tegi Abbot ise vea. Kohtunikud vilistasid ära Ingarmi käe ja kuna Abbot oli uhkes üksinduses kiirrünnakusse tormamas, siis see oligi ebasportlikku põhjuseks. Iseasi kui palju see Ingrami käsi nüüd just Abbotit takistas. Teise vea puhul mängis Ingram selgelt kätt mitte palli aga ei olnd ka midagi jõhkrat ja kindlasti on palju selliseid jäänud ka ebasportlikuks vilistamata. Huvitav oli, et Dimsa ebasportliku vilistas kaugel seisev Uuehendrik, samas kui korvi all seisev kohtunik lihtsalt mehi rahustas, et oleme ikka sõbrad edasi .
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: KML finaalid

Postitus Postitas Rix »

Egert kirjutas:Tooks välja Wilkinsoni hea mängu ka siis. Asendamatu mees hetkel ning on ka kaitses hakkama saanud. Väga korralikult valdab selg-ees mängimist.
Nõus. Nagu mees ka Basketballis ise ütles, siis sisseelamine e eurokorvpalliga harjumine võttis mehel liiga palju aega, seda eriti kaitses. Ja eks see lõpuni pingutamine, eriti kaitses, sõltub natuke ka meeskonnasisesest keemiast, kui seda pole, siis lasevad ka kõrgepalgalised ikka mingis olukorras end lõdvaks. Sai see korda, hakkas enam-vähem ka kaitses mees mängima ja rünnakul on ta kogu aeg efektiivne olnud (kui ei usu, vaadake kolme sarja statse). Kahju ainult, et seda poolt hooaega tagasi ei saa ning ma kohe kindlasti ka Kuusmaad ei süüdistaks, mees oli uues olukorras ja tegi hea tahtmise juures valeotsuseid, palju on nendest siiski õppida.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: KML finaalid

Postitus Postitas nojah »

Rixiga suures osas nõus. Hooajaga ei saa rahule jääda aga õppetunnid on ka vajalikud. Päris katastroof hooaeg ka muidugi ei ole, tartlastel vägisi kipub sinna poole kukkuma. Siiski järgmisel hooajal ma prooviks meeskonda võimalikult sarnasena koos hoida. Muidugi on vaja korralikku mängujuhti ja ehk veel mingeid vangerdusi aga näiteks oleks väga hea, kui korvialune tsoon jääks samaks suures osas. Pea kõik uued mängijad (st Elegar, Wilkinson, Abbot) on hooajaga läinud paremaks ja meeskonna kokkumäng samuti. Pole vaja hakata jälle sügisel täiesti uut meeskonda üles ehitama. Põhitegijad võiks jääda samaks, v.a uus põhimängujuht ja ehk siit-sealt natukene timmida (üritaks Veidemani saada näiteks, miks mitte Skele asemel. Kajupank-Keerles asemele ka kedagi, kui Vene on kättesaamatu, siis tõenäoliselt paratamatult välismaalt).
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: KML finaalid

Postitus Postitas nojah »

Kalevpoiss kirjutas:
Kris kirjutas:Hea et võit tuli. Raskelt, aga tuli. Ja kogu raskuse kiuste arvan siiski ka et teenitult. Aga neljas mäng saab keeruline olema, Rock on kodus väga ohtlik nagu tänane mäng näitas.

Olen küll Kalevi fänn, aga Ingrami tehnilisega pole päri. Äkki nägin valesti, aga ei tundunud et ta tahtis lihtsalt meest maha võtta, vaid üritas palli mängida. Kindlasti väga tugev viga, aga ma ei annaks selle eest ebasportlikku.
Tegelikult ei saa otseselt kumbki vea puhul öelda, et ei olnud ebasportlikku (mitte tehnilist), samas olid muidugi mõlemad, eriti esimene sellised suht rahulikud vead, selles mõttes, et ebasportlikku puhul eeldatakse mingit räiget raiumist. Esimene viga oli,et Ingrami käsi oli Abboti õla peal kui ta pallile järgi läks, kohe pärast seda tegi Abbot ise vea. Kohtunikud vilistasid ära Ingarmi käe ja kuna Abbot oli uhkes üksinduses kiirrünnakusse tormamas, siis see oligi ebasportlikku põhjuseks. Iseasi kui palju see Ingrami käsi nüüd just Abbotit takistas. Teise vea puhul mängis Ingram selgelt kätt mitte palli aga ei olnd ka midagi jõhkrat ja kindlasti on palju selliseid jäänud ka ebasportlikuks vilistamata. Huvitav oli, et Dimsa ebasportliku vilistas kaugel seisev Uuehendrik, samas kui korvi all seisev kohtunik lihtsalt mehi rahustas, et oleme ikka sõbrad edasi .
Esimene viga oli muidugi rahulik viga ja segane olukord, aga kui siin nüüd viga oli, siis kindlasti ebasportlik, kuna võttis n.ö selja tagant maha viimase mehe. Siin ei ole kohtunikul valikut. Ja teine ebasportlikuks anda oli ka pigem õige.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: KML finaalid

Postitus Postitas Rix »

nojah kirjutas:Rixiga suures osas nõus. Hooajaga ei saa rahule jääda aga õppetunnid on ka vajalikud. Päris katastroof hooaeg ka muidugi ei ole, tartlastel vägisi kipub sinna poole kukkuma. Siiski järgmisel hooajal ma prooviks meeskonda võimalikult sarnasena koos hoida. Muidugi on vaja korralikku mängujuhti ja ehk veel mingeid vangerdusi aga näiteks oleks väga hea, kui korvialune tsoon jääks samaks suures osas. Pea kõik uued mängijad (st Elegar, Wilkinson, Abbot) on hooajaga läinud paremaks ja meeskonna kokkumäng samuti. Pole vaja hakata jälle sügisel täiesti uut meeskonda üles ehitama. Põhitegijad võiks jääda samaks, v.a uus põhimängujuht ja ehk siit-sealt natukene timmida (üritaks Veidemani saada näiteks, miks mitte Skele asemel. Kajupank-Keerles asemele ka kedagi, kui Vene on kättesaamatu, siis tõenäoliselt paratamatult välismaalt).
Põhimängujuht võib vabalt olla Sokk, kui ta vaid suudaks vigastustest hoiduda ja tervis koondise üle elaks. Lihtsalt teistsugust tüüpi oleks vaja ja ma nati spekuleerin, aga mulle tundub, et Glasser tegelt seda oli. Jah, saaks sellise Ingrami tüüpi, aga...rahakott, ma kardan, seab piirid.
Škelega on asi keerulisem, sest ei saanud tegelt teda ju korralikult hinnata, sest ettevalmistus jäi poolikuks ja teatud ärakukkumised arusaadavad. Raske öelda.
Ja ma jätaks eestlased kõik ja mängiks nendega eestikaid täies ulatuses, kogemus näitab, et põhiturna koht ei maksa küll mitte midagi ning siis ei tekiks ka olukorda, kus trennis viis-viis teha ei saa, sest kolm meest vigased ja kaks haiged vms.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Vasta