KML finaalid

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: KML finaalid

Postitus Postitas nojah »

Ma ei usu, et Ingram kallim on kui McLeod, ikka vastupidi :)

Aga mina näeks midagi sellist:
välismaalane (a la Ingram), Sokk, M.Dorbek
Abbott, Veideman
G.Dorbek, Vene? (või sama tüüpi välismaalane, n.ö 3-4), Mangelsoo
Wilkinson, T.Raadik (või mõni teine noorem mees?)
Elegar, Fall

Muidugi jääb soovi korral veel ruumi Arbeti jaoks ka. Vbla mõni noor veel eestikate jaoks?
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: KML finaalid

Postitus Postitas Rio »

nõus teiega aga lootsin tõesti südamest,et see hooaeg aitab õppetundidest ning hakkame ise vastaseid karistama.
Pean hooaega siiski läbikukkunuks kuna vtb oleks võinud mõned võidud veel saada aga arvan,et võrreldes rockiga oleme me paremas seisus
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: KML finaalid

Postitus Postitas nojah »

Eks kõik lootsid, et selleks hooajaks on eelmistest rohkem õpitud. Ja pole ka mingit garantiid, et järgmiseks hooajaks osatakse sellest õppida. Ja rahule ei saa kindlasti hooajaga jääda aga totaalset läbikukkumist ka ei juhtunud. Meeskond muutus hooaja lõikes pidevalt järjest paremaks ja hakati asju õigemini tegema. Kuid muidugi kõik asjad jäid liiga hiljaks. Aga minu arvates on vähemasti kust edasi minna. Eelmistel hooaegadel päris nii see ei ole olnud.
tempo
Kasutaja
Postitusi: 277
Liitunud: 20 Dets 2009, 19:05

Re: KML finaalid

Postitus Postitas tempo »

Kes veel ei teadnud: Peep Pahv on nõrgamõistuslik.
Pilt
http://postimg.org/image/f8xvu3trf/
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: KML finaalid

Postitus Postitas Rix »

Rio kirjutas:nõus teiega aga lootsin tõesti südamest,et see hooaeg aitab õppetundidest ning hakkame ise vastaseid karistama.
Pean hooaega siiski läbikukkunuks kuna vtb oleks võinud mõned võidud veel saada aga arvan,et võrreldes rockiga oleme me paremas seisus
Õudsalt raske on ka mänedzmendile väga ette heita. Kuusmaa viis võistkonda ju iga aasta edasija võttis suht maksimumi eelmisel hooajal. Teda välja vahetada ei olnud mingit põhjust. Kahjuks ei sobinud see kooslus ning seda juhtub (vt nt mis Venemaa meeskondades toimus ja mujalgi). Kõik leegionärid, va Mcleod, on võimetelt ja oskustel tegelt Cramo jaoks piisavalt tasemel mehed. Ja Mcleod oskab ka ikkagi mängida, kuid ju talle Varraku stiil nt ei sobi. Ja ei otsitud ju ka mehi jõuludeni, see aasta taheti ju ette heita hoopis seda, et liiga vara meestega lepingud valmis tehti.

Hooaeg pole veel läbi ka, aga jah, selle VTB mängulõppude tõttu ei saa kordaläinuks vist hooaega lugeda.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: KML finaalid

Postitus Postitas vaim564 »

Kui ma nüüd õigesti mäletan, siis ei tohiks tõepoolest eemaldamisega automaatset mängukeeldu järgneda ja see otsustatakse eraldi. Need vead olid sellised tõlgendamise kohad, eriti esimene, kus mina viga ei näinud. Seepärast oleks jätnud teise ebasportliku võtmata, kuigi seal oli rohkem põhjust, sest situatsioon ise oli mänguline. Ma loodan siiski, et Ingramil lubatakse mängida, sest kui nüüd Veideman ka ära on (ja teises finaalis hakkas tal juba tulema), siis jääb Rocki tagaliin väga lahjaks. Kriisa on juba väsinud ja Leppik null isegi vahetusmehena. Ei taha seda 4:0, kuigi pääsu vist pole.
cramokalev
Kasutaja
Postitusi: 128
Liitunud: 28 Apr 2010, 22:27

Re: KML finaalid

Postitus Postitas cramokalev »

Kohalikud korpallurid(euroopas) ja leegionärid euroopas on palju paremad kui mingid eksootilised jorsid kes alles õpivad euroopa korvpalli.
Viimati muutis cramokalev, 15 Mai 2013, 21:59, muudetud 1 kord kokku.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: KML finaalid

Postitus Postitas vaim564 »

Rix kirjutas:
Rio kirjutas:nõus teiega aga lootsin tõesti südamest,et see hooaeg aitab õppetundidest ning hakkame ise vastaseid karistama.
Pean hooaega siiski läbikukkunuks kuna vtb oleks võinud mõned võidud veel saada aga arvan,et võrreldes rockiga oleme me paremas seisus
Õudsalt raske on ka mänedzmendile väga ette heita. Kuusmaa viis võistkonda ju iga aasta edasija võttis suht maksimumi eelmisel hooajal. Teda välja vahetada ei olnud mingit põhjust. Kahjuks ei sobinud see kooslus ning seda juhtub (vt nt mis Venemaa meeskondades toimus ja mujalgi). Kõik leegionärid, va Mcleod, on võimetelt ja oskustel tegelt Cramo jaoks piisavalt tasemel mehed. Ja Mcleod oskab ka ikkagi mängida, kuid ju talle Varraku stiil nt ei sobi. Ja ei otsitud ju ka mehi jõuludeni, see aasta taheti ju ette heita hoopis seda, et liiga vara meestega lepingud valmis tehti.

Hooaeg pole veel läbi ka, aga jah, selle VTB mängulõppude tõttu ei saa kordaläinuks vist hooaega lugeda.
McLeodil on oskusi piisavalt, aga ta õieti ei leidnud ennast, vigastus tuli ka mingil hetkel peale, lisaks see fännikampaania ja ilmselt kaotas treenerite usalduse. Temast oodeti rohkem, NBA-mees jne, aga kui mänge ära ei teinud, siis tambiti maapõhja. Kui tema tase oleks parimate päevade tasemel, siis ta meil ei mängiks. Muidu polnud leegionäride valikul häda midagi, Kuusmaa lihtsalt ei suutnud meeskonda käima tõmmata. Kokkuvõttes ei saa hooajaga kuidagi rahul olla isegi hoolimata järjekordsest 4:0st, meeskonna poolset arenguhüpet ei tulnud, mingi osa sellest läheb treenerite kapsaaeda.

E: Sellele meeskonnale oleks vaja olnud suuremate rahvusvaheliste kogemustega treenerit.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: KML finaalid

Postitus Postitas nojah »

Mina olin esialgu Varraku suhtes üks suuremaid kriitikuid ja eeldasin, et ta ongi väga ajutine variant. Ja algus läkski tal raskelt. Aga ta on ikka tublisti üllatada suutnud, positiivselt muidugi, minu jaoks. Talenti treenerina tundub, et tal on ikka kindlasti. Kogemust muidugi väga vähe. Seega palju sõltub meeskonna eelarvest - kui eelarve peaks mingil põhjusel 50% või rohkem suurenema (ja sellega seoses ka eesmärgid muutuma), siis ilmselt tuleks katsetada kogenud treeneriga. Kui aga eelarve jääb laias laastus samaks, siis pole küll mõtet. Siis võib ta vabalt üritada selle meeskonnaga koos areneda. Sellise eelarvega meeskond peabki tõenäoliselt aeg-ajalt selliseid riske võtma ja võimalusi andma, miks mitte siis ka meie oma treenerile.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: KML finaalid

Postitus Postitas Karl »

Nii mängult tagasi. Paar asja mis silma hakkasid.

* Tartu tundis Veidekast ikka väga puudust, Kurbas mängis kogu aeg näost valgena ja midagi ta teha ei suutnud kah
* Mitte et ma kohtunike kallal tahaks viriseda aga mul hakkas Bambast kahju, tõsiselt kahju, rünnak rünnaku järel tuli Allingu. lükkas ta täiesti lambist käega minema, mida Bamba püüdis ka seletada kohtunikele, aga nad ei kuulanud.
* Wilkinson oli kaitses väga hea täna ja rünnakul ka tegi omad asjad ära
* Saage provotseerimine, kuna istusin täpselt Rocki pingi taga siis time-outi ajal kuulsin et Kandimaa lausa seletas Saagele eraldi, kuidas Skelet ja Elegari endast välja ajada, et nad siis minema saadetakse vms. Saage tegi küll hea mängu aga selline provotseerimine mulle ei istu. Skele ebasportlikule eelnes kah Saage kõva töötlemine.
* Peale Ingrami minemasaatmist oli ikka väga vägev atmosfäär saalis, terve saal oli püsti ja skandeeris Tartu Rock

Minu arvates on mingi tasemevahe võistkondades olemas, eriti just selles kuidas mängulõppe mängitakse, Rockil nagu jookseb mõistus 5 minutit enne lõppu täiega kinni ja sinna need võidud kaovad.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: KML finaalid

Postitus Postitas Rio »

keegi skle ebasportlikku oskab kommenteerida?ei usu,et ta saagele niisama äigas
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: KML finaalid

Postitus Postitas Rix »

Rio kirjutas:keegi skle ebasportlikku oskab kommenteerida?ei usu,et ta saagele niisama äigas
vt etv kodukalt kordust, kui klipp üleval.Seal oli peal see olukord.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: KML finaalid

Postitus Postitas vaim564 »

nojah kirjutas:Mina olin esialgu Varraku suhtes üks suuremaid kriitikuid ja eeldasin, et ta ongi väga ajutine variant. Ja algus läkski tal raskelt. Aga ta on ikka tublisti üllatada suutnud, positiivselt muidugi, minu jaoks. Talenti treenerina tundub, et tal on ikka kindlasti. Kogemust muidugi väga vähe. Seega palju sõltub meeskonna eelarvest - kui eelarve peaks mingil põhjusel 50% või rohkem suurenema (ja sellega seoses ka eesmärgid muutuma), siis ilmselt tuleks katsetada kogenud treeneriga. Kui aga eelarve jääb laias laastus samaks, siis pole küll mõtet. Siis võib ta vabalt üritada selle meeskonnaga koos areneda. Sellise eelarvega meeskond peabki tõenäoliselt aeg-ajalt selliseid riske võtma ja võimalusi andma, miks mitte siis ka meie oma treenerile.
Varrak on tubli olnud ja ega midagi ette heita talle otseselt ei saagi. Ainult, et tema tase on ikka seal KML kandis. Suure mängu jaoks pole tal piisavalt oskusi/kogemusi ja oleks hea kui ta oleks mõne kogenenuma kõrvalt õppida saanud. Mina julgen väita, et Vucinici ja isegi Matici ajal meeskond arenes edasi ja neid oli sel perioodil meeskonnale väga vaja. Iseasi, kuidas kõik välja kukkus.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: KML finaalid

Postitus Postitas japs »

Nii ma kah üle tüki aja jälle saalis. Pikemalt mängust ehk jõuab hiljem, aga esialgu ütleks küll, et see mille kohtunikud korraldasid oli lihtsalt hale.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: KML finaalid

Postitus Postitas KalevRuus »

Ja Mcleod oskab ka ikkagi mängida, kuid ju talle Varraku stiil nt ei sobi.
McLeodil on oskusi piisavalt, aga ta õieti ei leidnud ennast, vigastus tuli ka mingil hetkel peale, lisaks see fännikampaania ja ilmselt kaotas treenerite usalduse. Temast oodeti rohkem, NBA-mees jne, aga kui mänge ära ei teinud, siis tambiti maapõhja. Kui tema tase oleks parimate päevade tasemel, siis ta meil ei mängiks.
Kas teil on haugimälu, härrased? Varraku stiil ei sobi - mina mäletan, kuidas siin poole aasta eest suht üksmeelselt leiti, et mees mängiks nagu kulda aga Kuusmaa stiil talle ei sobi. Hiljuti selgus, et ei sobi talle lisaks Varrakule ka Rapla meeskonna stiil. Mis siis üldse sobib?! Ja kas tambiti teda sellepärast, et "mänge ära ei teinud" või millegi muu pärast? Ja kas tema taustaga mängijalt oleks palju eeldada, et vaatamata parimate päevade möödumisele, mängiks vähemalt Eesti liiga taseme senisest vähe rohkem välja?

Mis puutub Kalevi hooaega tervikuna, siis olen isegi mõelnud, et lõpptulemuste järgi midagi väga ette heita ei saagi, eriti kui nüüd kindel võit tuleb. Isegi VTB-s oli võitude arv ju eelarveid vaadates ja konkurentide tasemele mõeldes täitsa OK, kuigi viimane koht alagrupis on tõsiasi. Ja BBLis pole kolmas koht ka ju iseenesest midagi hullu.
Aga kui mõelda hooaja jooksul olnud positiivsete-negatiivsete emotsioonide suhtele, siis tundub hooaeg olevat ikka üsna ebaõnnestunud. Võib-olla kütsid muljetavaldava CV-ga taustaga mehed pluss võit VTB avamängus lootused liialt lakke aga arvan, et sellest koosseisust oleks saanud välja võtta hoopis enamat.
Vasta