Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas japs »

Kalevpoiss kirjutas:
kalevif2nn kirjutas:Vene, Talts, Timmu Sokk võiksid kindlasti väljas jätkata, sest nende tase kannatab päris hea lepingu saada.
Vene ja Timmu ilmselt ka väljas jätkavad. Noored mehed ja mõlemad suhteliselt head mängu näidanud. Kumbkil poleks nagu põhjust Eesti poole vaadata. Samas Talts millegi hiilgavaga pole hakkama saanud ja on siiski selline mõne minuti mees vahetusest olnud. Viimane mäng ei saanud vist üldse näiteks platsile. Sellisest seisust on raske uskuda, et mingi väga hea välisklubi teda omale tahaks. Samuti kui õnnestub Varesel saada Euroliiga koht, siis vaevalt seal Taltsile enam ruumi on. Samas on ta juba 2 hooaega väljas mänginud ja see väljas mängimise nälg ei pruugi enam nii suur olla. Wilkinsoni asemele miks mitte.
Kanguri ja Taltsi taga on rohkem kui numbrid näitavad. Mõlemaid mehi on treenerid kiitnud, kui tööloomi. Ning Taltsi kohta on ta enda treenergi öelnud, et mees saab vahel ebaõiglaselt vähe mänguaega, lihtsalt meeskond on sel aastal niivõrd kõva. Mõlema vanus pole ka veel selline, et mugavamat kohta otsima hakata (mida Eestis mängimine kindlasti on).
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevForever »

Ma ei saa aru miks Varrak pole oma kokkuvõttes raatsinud Toomas Raadikut isegi hinnata.
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas And »

Polnud seal Mcleodi, Keerlest, M. Dorbekit ja Arbetit ka. Aga jah, Raadik oleks võinud rohkem mänguaega saada kindlasti. Kaitses igati korralik mees, rünnakul ehk ebakindel ja aeglane(viskeliigutus ka natukene aeglane), et VTBs midagi ära teha. Kuid Donetski ja Songaila vastu sai kaitses päris hästi hakkama ja kui Varrakul oleks olnud natukene rohkem julgust, siis Eesti liigas oleks saanud talle ilusti 10min leida. Kuid jah....paraku läks see hooaeg nii, et iga mäng hooaja teises pooles oli kulla hinnaga ja kui polnudki, siis arvatavasti tahtis Varrak lihvida koostööd ja liikumisi põhimeestega. Mangelsood ta küll kiitis palju, aga ma ei tea...pole teda just väga palju mängimas näinud ka, aga nii palju kui olen, siis tundub liiga ühekülgne mängija. Läbiminekut pole, kaitses pole keha. Viskab vaid kolme. Nii ju kõrgemal tasemel ei mängi. Aga loodetavasti eksin, küllap Varrak on trennides rohkem näinud.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Zog »

Mangelsood on meil loodetavasti v6imalik m2ngimas n2ha suvel U20 EM'il... v2hemalt arvestades seda, mis Varrak tema kohta r22gib, ning suhteliselt h6redat konkurentsi "suure 22re" positsioonil peaks ta kyll suht korralikult m2nguaega saama.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

KalevForever kirjutas:Ma ei saa aru miks Varrak pole oma kokkuvõttes raatsinud Toomas Raadikut isegi hinnata.
Ehk on siin seos sellega, et kui Mangelsoo lasti viimases finaalmängus platsile vist poolteist minutit enne lõppu, siis Raadik 30-40 sekki enne lõppu. Teisiti öeldes, teed kipuvad lahku minema. Mis Raadiku seisukohast on pigem kasulik.
Aga see lihtsalt oletus.
Välismaal mängivatest eestlastest rääkides, on Kangur ja Talts välistatud, väike Sokk samuti, kui vanem vend välja ei saa, Vene ilmselt samuti... Kõige reaalsem on Arbet ja ei välistaks ka Hallikut, kui T.Raadiku ja Keerlesega ei jätkata.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4488
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

KalevRuus kirjutas:
KalevForever kirjutas:Ma ei saa aru miks Varrak pole oma kokkuvõttes raatsinud Toomas Raadikut isegi hinnata.
Ehk on siin seos sellega, et kui Mangelsoo lasti viimases finaalmängus platsile vist poolteist minutit enne lõppu, siis Raadik 30-40 sekki enne lõppu. Teisiti öeldes, teed kipuvad lahku minema. Mis Raadiku seisukohast on pigem kasulik.
Aga see lihtsalt oletus.
Välismaal mängivatest eestlastest rääkides, on Kangur ja Talts välistatud, väike Sokk samuti, kui vanem vend välja ei saa, Vene ilmselt samuti... Kõige reaalsem on Arbet ja ei välistaks ka Hallikut, kui T.Raadiku ja Keerlesega ei jätkata.
Hindamine hindamiseks, kuigi ka see näitab midagi, kui vaadata, keda ei hinnatud, aga sügiseste mängude põhjal oleks oodanud, et Raadik oleks rohkem mänguaega saanud, sest kui talle tulid stabiilsed minutid, muutus ka mäng kindlamaks. Ega ta nüüd ntx Keerlesele küll milleski alla ei jäänud. Umbes sama klassiga Kajupank aga sai oma minutid kätte. Kui põhikoosseis on ikka mägede taga ja isegi Eesti liigas mänguminuteid ei tiksu, siis on see selge märk, et tuleb klubi vahetada.
Viimati muutis vaim564, 20 Mai 2013, 16:19, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

KalevRuus kirjutas:
KalevForever kirjutas:Ma ei saa aru miks Varrak pole oma kokkuvõttes raatsinud Toomas Raadikut isegi hinnata.
Ehk on siin seos sellega, et kui Mangelsoo lasti viimases finaalmängus platsile vist poolteist minutit enne lõppu, siis Raadik 30-40 sekki enne lõppu. Teisiti öeldes, teed kipuvad lahku minema. Mis Raadiku seisukohast on pigem kasulik.
Aga see lihtsalt oletus.
Välismaal mängivatest eestlastest rääkides, on Kangur ja Talts välistatud, väike Sokk samuti, kui vanem vend välja ei saa, Vene ilmselt samuti... Kõige reaalsem on Arbet ja ei välistaks ka Hallikut, kui T.Raadiku ja Keerlesega ei jätkata.
Tee, mis tahad, aga Reinar hallik...no ma ei tea, pole kunagi minu tass teed olnud, aga enne hoiaks ikka T. raadikut, nii potentsiaali kui töötahte poolest. Keerlese küsimus on komplitseeritum.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4488
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Rix kirjutas:
KalevRuus kirjutas:
KalevForever kirjutas:Ma ei saa aru miks Varrak pole oma kokkuvõttes raatsinud Toomas Raadikut isegi hinnata.
Ehk on siin seos sellega, et kui Mangelsoo lasti viimases finaalmängus platsile vist poolteist minutit enne lõppu, siis Raadik 30-40 sekki enne lõppu. Teisiti öeldes, teed kipuvad lahku minema. Mis Raadiku seisukohast on pigem kasulik.
Aga see lihtsalt oletus.
Välismaal mängivatest eestlastest rääkides, on Kangur ja Talts välistatud, väike Sokk samuti, kui vanem vend välja ei saa, Vene ilmselt samuti... Kõige reaalsem on Arbet ja ei välistaks ka Hallikut, kui T.Raadiku ja Keerlesega ei jätkata.
Tee, mis tahad, aga Reinar hallik...no ma ei tea, pole kunagi minu tass teed olnud, aga enne hoiaks ikka T. raadikut, nii potentsiaali kui töötahte poolest. Keerlese küsimus on komplitseeritum.
Reinaril on kindlasti palju puudusi, aga ta on ebastandardne mängija ja võib kindlasti meeskonnale kasu tuua, kuigi ma usun, et võimaluse korral jääb ta pigem välismaale. Põhimeheks ta ei kvalifitseeru, aga oma nišš oleks tal kindlasti olemas, pinki nühkima ei jääks.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Zog »

Eks Halliku roll Kalevis saaks parimal juhul olla umbes sama mis tal koondises oli... tuua vastaste pikad korvi alt v2lja, ja sellega tagam2ngijatele rohkem ruumi teha. Selleks et see t88taks peab ta oma vabad kolmesed ja keskpositsioonivisked sisse panema... koondises pani, ja oli seega v2ga kasulik mees, aga kui nad ei l2he muutub tema platsil viibimine suht m6ttetuks. Teine asi on muidugi see, et tema pealt v6ib kaitses k2risema hakata... aga samas mitte igas olukorras. Suure ja aeglasema mehe katmisega saab ta oluliselt paremini hakkama kui v2iksema aga kiirema mehega.

Yhes6naga, minu hinnang oleks see, et nii 10-15 minuti mehena v6iks ta Kalevile v2ga kasulik olla ja anda peatreenerile yhe "k2igu" juurde... aga 30-minuti meheks ta VTB liiga tasemel (v2hemalt oma praeguse fyysise juures) kohe kindlasti ei sobi. Tema kasutegur s6ltuks muidugi v2ga suurel m22ral sellest, kui h2sti peatreener tema tugevusi v2lja tuua ja n6rkusi 2ra peita oskaks. Aga arvestades et Halliku peaks suht soodsalt k2tte saama, siis mina kyll ei n2e p6hjust, et miks Kalev temast huvitatud ei v6iks olla.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

Mis te teete nalja selle Halliku jutuga? Rünnakul oskab ainult kolmest visata ja kaitses hullem kui Wilkinson.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas #7 »

Hallik on niikuinii järgmine hooaeg Rockis, usun mina.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Egert kirjutas:Mis te teete nalja selle Halliku jutuga? Rünnakul oskab ainult kolmest visata ja kaitses hullem kui Wilkinson.
Ei tee nalja. Nagu Zog ütles, oleks tal teatud mõte rollimängijana. Eriti juhul kui Wilksi asemel tuuakse mõni jõulisem aga kehvema viskega nr 4 ja/või Keerles või Raadik või mõlemad minema saadetaks. Koondises sai ju sellega ideaalselt hakkama, et tuli vahetusest sisse, laksas paar kolmest ja tagasi pingile. Iseasi muidugi, kas see klubis nii läheks. Selge, et mingit VTB tasemel põhimängijat tast keegi ei ootagi.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

KalevRuus kirjutas:
Egert kirjutas:Mis te teete nalja selle Halliku jutuga? Rünnakul oskab ainult kolmest visata ja kaitses hullem kui Wilkinson.
Ei tee nalja. Nagu Zog ütles, oleks tal teatud mõte rollimängijana. Eriti juhul kui Wilksi asemel tuuakse mõni jõulisem aga kehvema viskega nr 4 ja/või Keerles või Raadik või mõlemad minema saadetaks. Koondises sai ju sellega ideaalselt hakkama, et tuli vahetusest sisse, laksas paar kolmest ja tagasi pingile. Iseasi muidugi, kas see klubis nii läheks. Selge, et mingit VTB tasemel põhimängijat tast keegi ei ootagi.
Pigem võiks ikka perspektiivsuse poolest Raadikut eelistada, arvan isiklikult, et nt eestikatel mängitaks Varrak järgmisel hooajal küll hoopis teist koosseisu, kui sel aastal võimalik oli. Jah, Raadiks saaks küll teistes klubides rohkem mänguaega, aga vaja on kvaliteetset treeningpartnereid korvi all.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Pigem võiks ikka perspektiivsuse poolest Raadikut eelistada, arvan isiklikult, et nt eestikatel mängitaks Varrak järgmisel hooajal küll hoopis teist koosseisu, kui sel aastal võimalik oli. Jah, Raadiks saaks küll teistes klubides rohkem mänguaega, aga vaja on kvaliteetset treeningpartnereid korvi all.
Selles eestikate osas kahtlen sügavalt. Juttu, et sel aastal hakkame eestikatel suures osas mängima noorematega, oleme kuulnud igal aastal (vist ka Tartu kandist), tegelikkus on aga teine. Lõppenud hooajast meenub üks esimesi mänge, kus Kalev sai K-kalevist viimaste minutite spurdiga vaevalt jagu. Ja ega treeneril polegi võimalust sellises olukorras varumehi platsile saata. Teoreetiliselt pole küll eestikate põhiturniiril tähtsust aga piisab sellest, et saad Rockilt või Tarvalt korra tappa ja kui samal ajal ka muudes sarjades tuleb tagasilööke, muutuvad eestikad oi-oi kui tähtsaks. Nii on see olnud igal aastal ja küllap ka jääb.
Raadiku osas arvan üha enam, et talle kuluks ära hooaeg näiteks Tarvas. Saaks mänguaega ja kõik oleks oma teha. Teist pingisoojendamisaastat näha ei tahaks, see oleks ilmselt tema kui mängija lõpp.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4488
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Hallik loeb mängu päris hästi, sellepärast treenerid teda hindavad ja koondises pandi kõikidest negatiivsetest ootustest hoolimata väljakule tema, mitte Raadik, kes nühkis pinki. Nt Kullamäele ta meeldib, aga ma eriti ei usu, et ta Eestisse tuleb.
Vasta