Eesti koondis.

Kõik Eesti koondisega seonduv
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Zog »

toivo kirjutas:http://sport.postimees.ee/1245036/finaa ... st-loobuda

Spekuleerigem, kes seekordsed 12 meest olla võiksid?
PG: Sokk, Sokk, Tamm
SG: Veideman, Dorbek
SF: Arbet, Vene,
PF: Kangur, Hallik, Toome
C: Talts, Raadik

Laagrisse võiks kutse saada ka Saage (eelmiste suvede teenete eest), Soo, Kitsing, Keedus, Martin Dorbek ja küsimärgiga ehk ka Pilk, Akenpärg, Eichfuss.
No Pilk, Akenpärg ja Eichfuss kyll minu meelest mingid t6siseltv6etavad koondisekandidaadid pole. Ennem juba Kurbas ja Doronin.

Teine asi on see, et ma arvan et kaks Sokku ja Tamm on v2he paljuv6itu. Kui Tanel Sokk loobub, siis v6ib Tamme kaasamist kaaluda, aga vastasel juhul n2eks ma Martin Dorbeku koondisesse v6tmisel rohkem pointi.

EDIT: Toome on ka minu jaoks kysim2rk. Finaalseerias oli ta ikka v2ga 6nnetu, ning ega tal on terve hooaeg selline kehvav6itu olnud. Ma kyll tean seda, et Doronin pole varem ise koondisesse k6ige arukamalt suhtunud, ja Tiit Sokule see vaevalt et meeldib, aga v2hemalt viimaste m2ngude p6hjal on ta praegu Toomest ikka oluliselt kasulikum mees v2ljakul.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas KalevForever »

Vaidleks vastu. Minu jaoks on Toome teinud Tartus igati korraliku hooaja. 9,1 punkti mängus Balti liigas on näiteks 3 punkti rohkem keskmiselt kui eelmine aasta Kalevis. Mees on terve hooaja suhteliselt stabiilselt mänginud, aga jah finaalseeria oli tõesti paras katastroof. Koondisele aga kindlasti vajalik mees, sest kaitses on ta Taltsi kõrval kindlasti teine mees keda ma julgekski vastaste tsentreid katma panna. Pluss on ta ka rünnakul võimeline omad stabiilselt ära tooma.
Minu arust on pikkade seis üle pikka aja väga korralik. Number 4 peale on panna Euroliiga mees Kangur, korraliku kaitsega ja stabiilne Toome, Rumeenia liigas mänginud tõsine kolmestepüss Hallik. Tsentris mängib Itaalia liiga mees Talts ja tõsise arengu läbi teinud lauahai Raadik. Lisaks suudavad ka eelnevalt nimetatud Hallik ja Toome suurepäraselt vajadusel mõned minutid tsentris mängida.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Rio »

toivo kirjutas:http://sport.postimees.ee/1245036/finaa ... st-loobuda

Spekuleerigem, kes seekordsed 12 meest olla võiksid?
PG: Sokk, Sokk, Tamm
SG: Veideman, Dorbek
SF: Arbet, Vene,
PF: Kangur, Hallik, Toome
C: Talts, Raadik

Laagrisse võiks kutse saada ka Saage (eelmiste suvede teenete eest), Soo, Kitsing, Keedus, Martin Dorbek ja küsimärgiga ehk ka Pilk, Akenpärg, Eichfuss.
pakuks pg kohale vennad sokud ja m dorbek,keedust tahaks aga tema kohal ju arbet ja vene
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas #7 »

Mina kujutaks ette päris ideaalis Eesti unelmate algkoosseisu - T.Sokk,Arbet,Vene,Kangru,Talts.
Eichfussist, Doroninist pole üldse mõtet rääkida, enne võtta Kajupank, aga seda ka pigem mitte.
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas kalevcramo »

2015 EM 1.kvalifikatsioon – kandidaadid (sulgudes klubi hooajal 2012/2013)

1. Sten-Timmu Sokk (Tbilisi Olimpi, GEO)

2. Tanel Sokk (BC Kalev/Cramo)

3. Martin Dorbek (TYCO Rapla)

4. Erik Keedus (TTÜ KK)

5. Gregor Arbet (Kavala, GRE)

6. Kristo Saage (TÜ/Rock)

7. Gert Dorbek (BC Kalev/Cramo)

8. Rain Veideman (TÜ/Rock)

9. Kristjan Kangur (Siena Montepaschi, ITA)

10. Siim-Sander Vene (Prienai, LTU)

11. Timo Eichfuss (TÜ/Rock)

12. Indrek Kajupank (BC Kalev/Cramo)

13. Janar Talts (Cimberio Varese, ITA)

14. Rain Raadik (Korvpalliklubi Pärnu)

15. Reinar Hallik (SCM Universitatea Craiova, ROM)

16. Kristjan Kitsing (Korvpalliklubi Pärnu)

17. Joosep Toome (TÜ/Rock)

18. Toomas Raadik (BC Kalev/Cramo)
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 654
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas toivo »

Suurim üllatus on vast Tamme kandidaatide hulgast välja jäämine, aga ju siis Sokk ei näinud perspektiivi.
Pakun 6 nime kes tõenäoliselt 12 hulka ei mahu: Eichfuss, Kajupank, Kitsing, Toomas Raadik ja 2 meest kolmikust M.Dorbek-Saage-Keedus. Seda muidugi juhul Kui Tanel Sokk ikka kaasa teeb.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Zog »

Minu jaoks on suhteliselt yllatav see, et Eichfuss sinna laagrisse kutsuti, aga Janar Sood ja Tanel Kurbast mitte... p6himeeste osas on k6ik ootusp2rane.
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas xrip55 »

Eichfussi asemel oleks laagri oodanud Lindmetsa.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Karl »

Üsna ootuspärane nimekiri, vast Kajupanka ei oleks ise pakkunud aga, vahet ei ole 12 hulka ta vaevalt kuulub.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Rio »

all star:talts,kangur,vene,arbet,s sokk
2 all star:raadik,toome,g dorbek,veideman,t sokk
other:m dorbek,kitsing :D
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas KalevRuus »

Kui kõik on rivis ja terved, siis: vennad Sokud, Arbet, Veideman, G. Dorbek, Vene, Kangur, Talts on kindlalt sees, ilmselt ka Hallik, Saage, M.Dorbek. Viimasele kohale kandideeriks Toome ja R.Raadik.
Miskipärast kardan, et ühel või teisel põhjusel jääb keegi siit eemale - osad läevad Hiina turneele, Vene USA-sse suvelaagrisse, Tanel juba teatas, et võib loobuda, Talts andis mõista, et kui klubihooaeg väga pikale venib, vajab ta taastumisaega... Karta on, et keegi jõuab veel end vigastata või on mingi muu jama.
Kui näiteks Tanel peaks eemale jääma, võiks Tamme kaaluda küll.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas KalevForever »

KalevRuus kirjutas:Kui kõik on rivis ja terved, siis: vennad Sokud, Arbet, Veideman, G. Dorbek, Vene, Kangur, Talts on kindlalt sees, ilmselt ka Hallik, Saage, M.Dorbek. Viimasele kohale kandideeriks Toome ja R.Raadik.
Miskipärast kardan, et ühel või teisel põhjusel jääb keegi siit eemale - osad läevad Hiina turneele, Vene USA-sse suvelaagrisse, Tanel juba teatas, et võib loobuda, Talts andis mõista, et kui klubihooaeg väga pikale venib, vajab ta taastumisaega... Karta on, et keegi jõuab veel end vigastata või on mingi muu jama.
Kui näiteks Tanel peaks eemale jääma, võiks Tamme kaaluda küll.
Sinu nimekirjas on 6 tagamängijat ja teoorias võiks sinna alla ka Arbeti liigitada ehk isegi 7. Olen enamvähem kindel, et kui kõik on võimelised koondist esindama ja seda ka teha tahavad, siis Martin Dorbek ja Kristo Saage mõlemad küll kuidagi meeskonda ei mahu. Olen ka enamvähem kindel, et nii Rain Raadik kui ka Joosep Toome peaksid mõlemad valikusse mahtuma.

PG: T. Sokk, S. Sokk, M. Dorbek ( Saage)
SG: Dorbek, Veideman
SF: Arbet, Vene
PF:Kangur, Hallik, Toome
C: Talts, Raadik

Näen reaalseid võimalusi 12 hulka valikusse pääseda vaid neil 13 mängijal.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas marxx762 »

KalevForever kirjutas:
KalevRuus kirjutas:Kui kõik on rivis ja terved, siis: vennad Sokud, Arbet, Veideman, G. Dorbek, Vene, Kangur, Talts on kindlalt sees, ilmselt ka Hallik, Saage, M.Dorbek. Viimasele kohale kandideeriks Toome ja R.Raadik.
Miskipärast kardan, et ühel või teisel põhjusel jääb keegi siit eemale - osad läevad Hiina turneele, Vene USA-sse suvelaagrisse, Tanel juba teatas, et võib loobuda, Talts andis mõista, et kui klubihooaeg väga pikale venib, vajab ta taastumisaega... Karta on, et keegi jõuab veel end vigastata või on mingi muu jama.
Kui näiteks Tanel peaks eemale jääma, võiks Tamme kaaluda küll.
Sinu nimekirjas on 6 tagamängijat ja teoorias võiks sinna alla ka Arbeti liigitada ehk isegi 7. Olen enamvähem kindel, et kui kõik on võimelised koondist esindama ja seda ka teha tahavad, siis Martin Dorbek ja Kristo Saage mõlemad küll kuidagi meeskonda ei mahu. Olen ka enamvähem kindel, et nii Rain Raadik kui ka Joosep Toome peaksid mõlemad valikusse mahtuma.

PG: T. Sokk, S. Sokk, M. Dorbek ( Saage)
SG: Dorbek, Veideman
SF: Arbet, Vene
PF:Kangur, Hallik, Toome
C: Talts, Raadik

Näen reaalseid võimalusi 12 hulka valikusse pääseda vaid neil 13 mängijal.
Suure tõenäosusega ongi koondis nagu sa välja pakkusid, ainsa erinevusega, et M.D asemel on Saage, sest saage on võimeline ka edukalt viskama, võrreldes Martin Dorbekuga. Pikkades osakaal peaks idee poolest just selline välja nägema. Kangur ja Talts hakkavad niikuinii väga palju aega saama, aga juhul kui häda käes, siis vähemalt on meil veel mehi keda korvi all kasutada.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas KalevRuus »

KalevForever kirjutas:
KalevRuus kirjutas:Kui kõik on rivis ja terved, siis: vennad Sokud, Arbet, Veideman, G. Dorbek, Vene, Kangur, Talts on kindlalt sees, ilmselt ka Hallik, Saage, M.Dorbek. Viimasele kohale kandideeriks Toome ja R.Raadik.
Miskipärast kardan, et ühel või teisel põhjusel jääb keegi siit eemale - osad läevad Hiina turneele, Vene USA-sse suvelaagrisse, Tanel juba teatas, et võib loobuda, Talts andis mõista, et kui klubihooaeg väga pikale venib, vajab ta taastumisaega... Karta on, et keegi jõuab veel end vigastata või on mingi muu jama.
Kui näiteks Tanel peaks eemale jääma, võiks Tamme kaaluda küll.
Sinu nimekirjas on 6 tagamängijat ja teoorias võiks sinna alla ka Arbeti liigitada ehk isegi 7. Olen enamvähem kindel, et kui kõik on võimelised koondist esindama ja seda ka teha tahavad, siis Martin Dorbek ja Kristo Saage mõlemad küll kuidagi meeskonda ei mahu. Olen ka enamvähem kindel, et nii Rain Raadik kui ka Joosep Toome peaksid mõlemad valikusse mahtuma.

PG: T. Sokk, S. Sokk, M. Dorbek ( Saage)
SG: Dorbek, Veideman
SF: Arbet, Vene
PF:Kangur, Hallik, Toome
C: Talts, Raadik

Näen reaalseid võimalusi 12 hulka valikusse pääseda vaid neil 13 mängijal.
Jah, tagamängijate arv on suur küll aga nad katavad ka positsioone 1-3. Ka eelmisel aastal polnud minu arust haruldane olukord, kui kolm lühikest olid platsil pluss Talts ja Kangur või Vene. Mis Saagesse puutub, siis lõppenud hooaja põhjal teda 12-e hulka ei edutaks aga treenerid on viimasel paaril aastal rõhutanud tema platsivälist rolli - et elab kaaslastele kaasa, hoiab meeskonnavaimu üleval jne. Ei usu, et ta välja jääb kui seni on satsi kuulunud. Ja parandage kui eksin aga kas M. Dorbek ja Saage eelmisel hooajal mitte samaaegselt koondisse ei kuulunud?
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas KalevForever »

KalevRuus kirjutas:
KalevForever kirjutas:
KalevRuus kirjutas:Kui kõik on rivis ja terved, siis: vennad Sokud, Arbet, Veideman, G. Dorbek, Vene, Kangur, Talts on kindlalt sees, ilmselt ka Hallik, Saage, M.Dorbek. Viimasele kohale kandideeriks Toome ja R.Raadik.
Miskipärast kardan, et ühel või teisel põhjusel jääb keegi siit eemale - osad läevad Hiina turneele, Vene USA-sse suvelaagrisse, Tanel juba teatas, et võib loobuda, Talts andis mõista, et kui klubihooaeg väga pikale venib, vajab ta taastumisaega... Karta on, et keegi jõuab veel end vigastata või on mingi muu jama.
Kui näiteks Tanel peaks eemale jääma, võiks Tamme kaaluda küll.
Sinu nimekirjas on 6 tagamängijat ja teoorias võiks sinna alla ka Arbeti liigitada ehk isegi 7. Olen enamvähem kindel, et kui kõik on võimelised koondist esindama ja seda ka teha tahavad, siis Martin Dorbek ja Kristo Saage mõlemad küll kuidagi meeskonda ei mahu. Olen ka enamvähem kindel, et nii Rain Raadik kui ka Joosep Toome peaksid mõlemad valikusse mahtuma.

PG: T. Sokk, S. Sokk, M. Dorbek ( Saage)
SG: Dorbek, Veideman
SF: Arbet, Vene
PF:Kangur, Hallik, Toome
C: Talts, Raadik

Näen reaalseid võimalusi 12 hulka valikusse pääseda vaid neil 13 mängijal.
Jah, tagamängijate arv on suur küll aga nad katavad ka positsioone 1-3. Ka eelmisel aastal polnud minu arust haruldane olukord, kui kolm lühikest olid platsil pluss Talts ja Kangur või Vene. Mis Saagesse puutub, siis lõppenud hooaja põhjal teda 12-e hulka ei edutaks aga treenerid on viimasel paaril aastal rõhutanud tema platsivälist rolli - et elab kaaslastele kaasa, hoiab meeskonnavaimu üleval jne. Ei usu, et ta välja jääb kui seni on satsi kuulunud. Ja parandage kui eksin aga kas M. Dorbek ja Saage eelmisel hooajal mitte samaaegselt koondisse ei kuulunud?
Vist isegi kuulusid, aga eelmine aasta puudusid nii Tanel Sokk kui ka Veideman.
Vasta