Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

Ilmselt oled sa kuskil 10 aastane, sest nii vigast inglise keelt pole ma ammu näinud.
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Bosh For The Win
Kasutaja
Postitusi: 83
Liitunud: 14 Mär 2011, 17:21
Asukoht: Key West

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Bosh For The Win »

nub4you kirjutas:Ilmselt oled sa kuskil 10 aastane, sest nii vigast inglise keelt pole ma ammu näinud.
Võitjatega ei möliseta ja kui sa arvad , et Flo Rida laulus on vigane inglise keel, siis sinust mingit filoloogi küll ei saa.
Pilt
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Sten »

Hea seeria. Spurs ei kasutanud oma võimalust ära ja Heat võttis kingituse vastu. Julgeks öelda Spurs oli parem meeskond aga Heat väikse õnnega ja individuaalse meisterlikusega suutis seeria enda poole kallutada. Wadelt ja Lebronilt hea mäng. Duncan kogu seeria väga kõva etteaste. Üldiselt tore oli näha mitte vilistamist iga väikse puute peale ja võikski nii vilistada kogu aeg. Oleks vähem draamatsemist ja kaitsesse mitte tagasi jooksmist.
Pilt
Kaitsefänn
Kasutaja
Postitusi: 247
Liitunud: 27 Dets 2008, 13:55

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kaitsefänn »

Bosh For The Win kirjutas:
nub4you kirjutas:Ilmselt oled sa kuskil 10 aastane, sest nii vigast inglise keelt pole ma ammu näinud.
Võitjatega ei möliseta ja kui sa arvad , et Flo Rida laulus on vigane inglise keel, siis sinust mingit filoloogi küll ei saa.
Sa pole midagi võitnud :clap:
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mihkel111 »

Parim meeskond võitis ;)
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

Bosh For The Win kirjutas:
nub4you kirjutas:Ilmselt oled sa kuskil 10 aastane, sest nii vigast inglise keelt pole ma ammu näinud.
Võitjatega ei möliseta ja kui sa arvad , et Flo Rida laulus on vigane inglise keel, siis sinust mingit filoloogi küll ei saa.
Lauludes muideks ongi väga vale inglise keel tavaliselt, kuna lihtsalt tahetakse, et laul riimuks.
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mihkel111 »

Pilt
huh im kito
Kasutaja
Postitusi: 732
Liitunud: 06 Aug 2010, 20:33

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas huh im kito »

Parker andis siis JAH sõna Prantsusmaale seoses EM osalemisega :D . Loodetavasti ei satu baari kaklusesse nagu ükskord. :D
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas kalevcramo »

Bostoniga on kõik, viimane osa big three'st tradeiti ära ning rebuildimine algab.

http://www.nba.com/2013/news/06/27/celt ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;
The Boston Celtics on Thursday completed the detonation of the team that won the 2008 NBA title, agreeing to send Kevin Garnett and Paul Pierce, along with guard Jason Terry, to the Brooklyn Nets for a collection of players and Draft picks, according to league sources.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas michaelEP »

Krt ei mõsita mina sellised asju (pean silma P.Pierce). Mees on kindlasti üks legendaarsemaid (kui mitte kõige legendaarsem) celtic üldse ja nüüd läheb siis karjääri kuhugi mujale lõpetama... mage minumeelest
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3608
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Rix »

michaelEP kirjutas:Krt ei mõsita mina sellised asju (pean silma P.Pierce). Mees on kindlasti üks legendaarsemaid (kui mitte kõige legendaarsem) celtic üldse ja nüüd läheb siis karjääri kuhugi mujale lõpetama... mage minumeelest
Mehel endal on seal suht väikesed võimalused kaasa rääkida, nagu ma aru olen saanud.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

Ega siin muud seletust pole, kui see, et Rondo ümber hakatakse uut tiimi üles ehitama.
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Homie
Kasutaja
Postitusi: 28
Liitunud: 26 Apr 2012, 23:36

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Homie »

michaelEP kirjutas:Krt ei mõsita mina sellised asju (pean silma P.Pierce). Mees on kindlasti üks legendaarsemaid (kui mitte kõige legendaarsem) celtic üldse ja nüüd läheb siis karjääri kuhugi mujale lõpetama... mage minumeelest
Jopenpuhhh...Tegemist on trade'i ehk mängijate vahetusega, mitte free-agency'st teise tiimi jalutamisega. Selge see, et Pierce oleks ise kindlasti karjääri lõpuni roheliseks jäänud. Enamik trade'isid tehaksegi ju organisatsiooni suva ja äranägemise järgi, väga harva tuleb ette juhtumeid, kui mängija dikteerib asjade kulgu. Pierce olgu õnnelik, et ta karjääri lõpuks kusagile Pelicansi või Bobcatsi ei sattunud.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mr. Aff »

Õige diehard Celtic oleks Netsi puci saatnud ja pensionile läinud. Ju siis raha oli tähtsam ikka. :D
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas michaelEP »

Mr. Aff kirjutas:Õige diehard Celtic oleks Netsi puci saatnud ja pensionile läinud. Ju siis raha oli tähtsam ikka. :D

no ma just mõtlesin sama asja. Krt öelgu, et tema mujal ei mängi ja platsile ei astu - ei oleks selles tradest mingit asja saanud.
Vasta