Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

Mõtlen ikkagi seda, et kui saadakse lepingud Dorbeku, Arbeti, Abbotti ja Veidemaniga, siis läheb number 2 positsioon ikka väga kitsaks kätte ära. Abbott hakkaski eelmine hooaeg esile tõusma peale Arbeti lahkumist, sest varem talle ei jagunud lihtalt mänguaega.
Huvitav, et artiklis ei mainita peale Tanel Soku ühtegi teist mängujuhti, kas siis ei olegi plaanis välismaalt kedagi tuua?
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

Egert kirjutas:Mõtlen ikkagi seda, et kui saadakse lepingud Dorbeku, Arbeti, Abbotti ja Veidemaniga, siis läheb number 2 positsioon ikka väga kitsaks kätte ära.
Kindlasti.

Aga arvan, et kui nüüd Arbet tuleb tagasi (st välislepingut ei saa), siis mõlemat Abbott/Veideman ei võeta. Ja pole Skele ka veel mängust väljas. Kui ühega neist + Arbetiga leping tehtud saaks, siis oleks nr2-3 positsioonid lukus.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Marcus »

Abbott, Veideman, Arbet, Dorbek (+ Mangelsoo ja Kajupank KML jaoks vms) kataksid ilusti nii SG kui ka SF positsiooni ära, seega minu arust pole küll mingit probleemi, kui nad kõik meeskonnas olemas oleksid. Ehk saab lõpuks ka meeskonda korralikult väga agressiivset kaitset mängimas näha.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Marcus kirjutas:Abbott, Veideman, Arbet, Dorbek (+ Mangelsoo ja Kajupank KML jaoks vms) kataksid ilusti nii SG kui ka SF positsiooni ära, seega minu arust pole küll mingit probleemi, kui nad kõik meeskonnas olemas oleksid. Ehk saab lõpuks ka meeskonda korralikult väga agressiivset kaitset mängimas näha.
No minu arust ka need neli nime katavad siiski positsioone 2-3 mitte ainult nr 2.
reigo94
Kasutaja
Postitusi: 48
Liitunud: 15 Sept 2008, 22:19

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas reigo94 »

Palun ainult mitte Arbetit!! Juba viimased 7 vms aastat pidanud teda kannatama Kalevis! No milleks ma küsin! Palun Andres Sõber ole sõber ja meelita ta Tarvasesse!!!
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

reigo94 kirjutas:Palun ainult mitte Arbetit!! Juba viimased 7 vms aastat pidanud teda kannatama Kalevis! No milleks ma küsin! Palun Andres Sõber ole sõber ja meelita ta Tarvasesse!!!
No mina küll aru ei saa mis sul Arbeti vastu on ,minuarvates on ta Kalev/Cramole kasulik mängija olnud nii kaitses ,kui ka rünnakul ,pigem küsiksin ,milleks Kajupanka siis veel vaja on kui Arbet Kalev/Cramos jätkaks.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

spartaklane kirjutas:
reigo94 kirjutas:Palun ainult mitte Arbetit!! Juba viimased 7 vms aastat pidanud teda kannatama Kalevis! No milleks ma küsin! Palun Andres Sõber ole sõber ja meelita ta Tarvasesse!!!
No mina küll aru ei saa mis sul Arbeti vastu on ,minuarvates on ta Kalev/Cramole kasulik mängija olnud nii kaitses ,kui ka rünnakul ,pigem küsiksin ,milleks Kajupanka siis veel vaja on kui Arbet Kalev/Cramos jätkaks.
kui eestikatel tuleb 3 ringi vot selleks.muidugi on suht 100% prossa kindel et mangime valgade vastu taiskooseisuga kuna kardame jargmine paev postimeest lugeda
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas tonii »

Veideman siis Eestisse jäämise puhul jätkab Kalevis!
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

tonii kirjutas:Veideman siis Eestisse jäämise puhul jätkab Kalevis!
Ise rääkisid Veidekaga?

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=66350908" onclick="window.open(this.href);return false;
Caty
Kasutaja
Postitusi: 35
Liitunud: 06 Aug 2012, 14:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Caty »

Veidekalt ainult õige otsus! Ma ei ole küll tema suur fänn, samas võib omas rollis väga hea olla (hetkel järele mõeldes), ülbust ja võitlikkust on tal küllaga!!! Loodan, et täiendab klubi korralikult, ja püsib tervena!!! (Ja loodan, et tuleb Cramosse)!
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

Ma loodan, et Cramo saaks VTB koha. Ilma selleta ei tule võibolla ükski leegionär siia.
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas tonii »

Eurocup vast veel mõne tooks.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Ühtepidi tundub see eurocupile pääsemine üsna reaalne, arvestades, et osad klubid loobuvad, aga samas eestikate tiitel ja vtb viimane ja otse eurocupile... Huvitav kuna üldse siin miskit selguma hakkab seda just nii vtb kui ka eurocupi osas. No eurochallangesse pääsemises ei tohiks üldse küsimust olla.
Tommm1
Kasutaja
Postitusi: 105
Liitunud: 27 Juun 2013, 02:03

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Tommm1 »

Miks kalev ei palka endale Soku kõrvale Greg Platerit või Donald Simsi .Mehed oleks raudselt nõus tulema kui Eurocupile saadakse v Vtbsse.
Tommm1
Kasutaja
Postitusi: 105
Liitunud: 27 Juun 2013, 02:03

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Tommm1 »

Jamar Diggs,Donald Sims,Greg Plater,Ken Brown,Kalev võiks ühe mehe siit ära võtta , kõik nad on head mängijad.
Vasta