Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

Olen ka väga skeptiline kuidas kõigile Abbott, Arbet, Veideman, G.Dorbek ja Skele piisaval hulgal mänguaega leida. Võtaks sellest rotatsioonist ühe nime ära, ja siis oleks juba palju parem.

Pingi sügavus on hea. Kuid pingi sügavus ei tee tasa esiviisiku nõrkust.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

michaelEP kirjutas: Ühesõnaga on ka alla vaja kindlasti kedagi juurde tuua. Seetõttu aga ei ole vaja kindlasti kellestki tagantliinist loobuda, põhjendusega, et äkki ei jagu kõigile mänguaega
Siin paneb raha asja paika.

On Kalev nii rikas klubi kes saab lubada nii tugevat esiviisikut kui ka pikka pinki? Pole täiesti kindel. Aga kui on, siis 100% selle taga :)
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

Keegi tõi siin just näite kui kalevist 44 korda suurem eelarvega meeskonnal on igale kohale 3 meest panna,ju siis peab ka meil olema
Mario
Kasutaja
Postitusi: 307
Liitunud: 13 Jaan 2009, 23:30

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Mario »

Meeskonna sügavus muidugi iseenesest paha pole, aga kas poleks mõtekam investeerida 3. varu-SG palk nt hoopis hea mängujuhi hankimisele, kellest eeldatavalt peaks saama tiimi võtmemängija? Ma arvan, et prioriteedid on mujal ja kui tõesti raha pärast üle jääb, siis võib alles pisiasju vaatama hakata.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Marcus »

Kas ma olen millestki ilma jäänud, et Arbetit siin nii kindlalt meeskonda kuulutate?
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

Õnneks pole veel sügis käes. See pakutud SG/SF rotatsioon ka siin ainult spekulatsioon praegu, me ei tea veel täpselt kellega leping tehakse ja kuidas Varrak (ja Sibul) täpselt mõtlevad. Nad ise teavad palju nad eelarvest saavad kulutada, ja loodan et jätkub ka pingi pikkuseks.

See kuidas üritatakse eelmise aasta välismängijaid tagasi tuua on hea märk sellest, et vähemalt mingit märgatavat langust ei tule. Loodame parimat. :)
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

Mis uude heasse pg sse puutub siis Varrak arvatavasti tahab sellist passing first pg d.Mc leolt ta ootas ka ju mängujuhtimist mitte skoorimist.Loodame,et selle aasta loterii soosib meid
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

Marcus kirjutas:Kas ma olen millestki ilma jäänud, et Arbetit siin nii kindlalt meeskonda kuulutate?
Kuskil kuuaega tagasi oli kirjas, et Arbetiga suusõnaline kokkulepe, et kui välismaale ei pääse, siis jätkab Kalevis.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

Rio kirjutas:Mis uude heasse pg sse puutub siis Varrak arvatavasti tahab sellist passing first pg d.Mc leolt ta ootas ka ju mängujuhtimist mitte skoorimist.Loodame,et selle aasta loterii soosib meid
Loodame.

Eks ta loodab, et sügisepoole keegi huvitavatest nimedest oma hinda piisavalt langetab, et meie hammas peale hakkaks (kui juba NBA ja euroopa tugevamad ja rikkamad klubid oma valiku teinud). Vähemalt positiivne see et viimase hooaja NCAA top100 seeniorite hulgas on palju mängujuhte ja combosid ; ehk jätkub meile mõni, või viib kogenumate mängumeeste hinnad allapoole.
cramokalev
Kasutaja
Postitusi: 128
Liitunud: 28 Apr 2010, 22:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas cramokalev »

Siin käib praegu täielik fantaseerimine.:D Eks sügisel näeb kes mängivad kalevis ja kuidas nad mängivad.Ühte ma juba tean kui me peaks esimesed mängud tappa saama eurosarjades,siis hakkavad isegi eesti meeskonnad imesid korda saatma meie vastu(kõik haistavad verd).Ja siis tekib moment kus isegi leegionärid peavad mängima KML mänge,sest surve mis tuleb läbi vastaste fännileeri muudab meedia väga vaenulikuks meeskonna vastu ja kõik eksimused on luubi all ja paljud põruvad lisaks treenerid hakkavad naljakaid otsuseid vastu võtma.Aga praegu on mõtekam keskenduda u-20 koondisele ja Eesti koondise tulevastele mängudele :P
PS:Ma loodan,et see aasta võidame kohe alguses ja ei pea aasta lõpuni ootama avanemist mida lõpuks ei tulegi.Juttude järgi mida lehest lugenud olen,siis selline plaan ongi.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Kris kirjutas:
Marcus kirjutas:Kas ma olen millestki ilma jäänud, et Arbetit siin nii kindlalt meeskonda kuulutate?
Kuskil kuuaega tagasi oli kirjas, et Arbetiga suusõnaline kokkulepe, et kui välismaale ei pääse, siis jätkab Kalevis.
Kuidagi vähe on viimastest Varraku juttudest Arbeti nimi läbi käinud. Puhas spekulatsioon, selge see. Eks näis, mis saab, mina igatahes ei viskaks kedagi hetkel üle parda. Dorbek on mees, kes mängib vast positsioone 2-4, Veideman vajadusel PG-d, Martin Dorbek jätkab vast Raplas.
Viimastest uudistest võib välja tuua seda, et nt Rowlandi taolised mehed sõlmivad hetkel kõvasid lepinguid (läks Banviti), selliste peale hammas ei hakka. A Kristaps Valters vaba mees, las Skele räägib ära :)
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

Suurima lugupidamisega selleks see foorum ongi,et arutada(fantaseerida) oma lemmikmeeskonna käekäiku.Keda ei huvita võib delfis horoskoopi lugeda.Arbet ütles delfi intekas,et läks Kreekasse kuna tahtis tõestada endale,et saab hakkama ka tugevas välisliigas.
Samas koondise suvi on alles ees ja hea esituse korral võivad paljud välislepingu teenida.Ise loodan Kitsingu esiletõusu,mehes potensiaali on.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

Raadik mainib siin, et Cramo tahab ta laenule anda.
http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=66416090" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Zog »

Paistab, et m6nes m6ttes on meil siis unistused teoks saamas, ning j2rgmisel hooajal m2ngib Kalev nii VTB'd kui ka EuroCup'i. See t2hendab, et kokku tuleb v2hemalt 28 k6rgetasemelist rahvusvahelist m2ngu, ning nendest 14 Tallinnas.

See on ikka erakordselt v2gev v2rk nii meie oma m2ngijatele kui ka publikule, aga nyyd ootaks ka varsti uudiseid komplekteerimise kohta. V2hemalt Eesti oma m2ngijatel peaks nyyd kyll jaguma motivatsiooni Kalev/Cramo'ga lepingu s6lmimiseks... enamikele meestele oleks nii tugevate liigade m2ngimine sisuliselt elu v6imalus.

Teine asi on see, et eelmise hooaja koosseisu s2ilitamine muutus seoses t2nase uudisega hoobilt realistlikumaks... ei Fall ega Elegar pole ju siiski sellised mehed, et Euroliiga klubid nende peale tormi jooksma peaks, ning sealt tase allapoole olemegi juba meie. Muidugi, VTB'd v6i EuroCup'i m2ngivad ka Kalevist oluliselt rahakamad klubid, aga meie kasuks r22gib j2llegi see, et on tuttav koht, jms...

Aga mjaa... saab p6nev olema... ma olen praegusel hetkel suht optimistlik, ning usun, et nende liigadega on Kalev muutunud atraktiivseks nii m6nelegi sellisele m2ngumehele, kes varem ei oleks Kalevi pakkumist isegi t6siselt kaaluma hakanud.
Tommm1
Kasutaja
Postitusi: 105
Liitunud: 27 Juun 2013, 02:03

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Tommm1 »

kalevil jätkab suht suure tõenäosusega Tanel,Sokk,Martin Dorbek,Mingi must väljast,Gert Dorbek,Rain Veideman,Armands Skele,Ty Abbott,Indrek Kajupank,Kristo Mangelsoo,Toomas Raadik Kristjan Kitsing,Bamba Fall ja Frank Elegar,vähemalt üks mängija antakse laenule ja arbet on 50/50.Muidu on veel tanel sokk,rain veideman ja gert dorbek rumeenia huviorbiidis ,vähemalt ühe mehega neist saadakse lepin suure tõenäosusega.
Vasta