Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Stennu
Kasutaja
Postitusi: 153
Liitunud: 30 Dets 2010, 13:51

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Stennu »

Škele võiks jääda ennem kui Veidekas.. Veidekas minu jaoks vähe suurem risk oma vigastustega.. See ainult minu arvamus. :)
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

Stennu kirjutas:Škele võiks jääda ennem kui Veidekas.. Veidekas minu jaoks vähe suurem risk oma vigastustega.. See ainult minu arvamus. :)
Mõtlesin täpselt sama. Eelistaksin iga kell Škelet Veidemanile.
huh im kito
Kasutaja
Postitusi: 732
Liitunud: 06 Aug 2010, 20:33

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas huh im kito »

Ise loodan ka pigem škele jätkamisele ,kui veidemanile.Hea uudis seegi ,et Abbott koos Elegariga jätkavad ! Loomulikult Bamba ka.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

Ajakiri Basketball kirjutas:Kas tõesti nii? Väidetavalt Tanel Sokk, Janar Talts ja Gregor Arbet on suundumas Tartusse...
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Karl »

Egert kirjutas:
Ajakiri Basketball kirjutas:Kas tõesti nii? Väidetavalt Tanel Sokk, Janar Talts ja Gregor Arbet on suundumas Tartusse...
Keegi teeb vist aprillinalja
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

Usun siis kui näen ja lepingud tehtud. Pigem jah keegi tegi lihtsalt natuke nalja ja liialdas (võimalik et Rock on neid mängijaid tahtnud, aga see ei tähenda et nad ka lepingud saavad).
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevForever »

Võttis korra südame alt jahedaks, seda lugedes kui aus olla. Samas, ma reaalselt ei suuda ühtegi põhjust leida, miks peaksid need mehed valima pigem Tartu, kui Kalevi. Nõrgem eurosari, VTB versus Balti liiga. Vaevalt suudaks Tartu neile ka rohkem palka maksta.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas michaelEP »

KalevForever kirjutas:Võttis korra südame alt jahedaks, seda lugedes kui aus olla. Samas, ma reaalselt ei suuda ühtegi põhjust leida, miks peaksid need mehed valima pigem Tartu, kui Kalevi. Nõrgem eurosari, VTB versus Balti liiga. Vaevalt suudaks Tartu neile ka rohkem palka maksta.
Mina just arvan, et raha saab Tartust rohkem. Eelarve Tartul vast sinna 700 000 euri kanti, samas ei mängita Eurocupi ja puuduvad kallid välismängijad. Ehk nad on võimelised arvestatava osa palgast nendele kolmele mehele maksma. Pealegi on ju Tanel Sokk Kandimaa hea sõber
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas And »

No see oleks küll uudispomm, aga ma ei tahaks uskuda, et see nii läheb. Ja need 3 meest on sellisel juhul väga ambitsioonitud kui nii teevad. Ja rääkides Škelest ja sellest, et siin foorumis Veidemani tema asemel eelistatakse, siis....ma mäletan, et kevadel läksid siin foorumis jutud lahti, kuidas Veideman hakkab Škele käest koolitust saama. Ja eks ta selles seerias sai ka. Ma küll Škelest nii kergelt ei loobuks.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas sequa »

Karl kirjutas:
Egert kirjutas:
Ajakiri Basketball kirjutas:Kas tõesti nii? Väidetavalt Tanel Sokk, Janar Talts ja Gregor Arbet on suundumas Tartusse...
Keegi teeb vist aprillinalja
Ilmselt kellegile sattus pihku vana buumiaegne nummer.... :D
tsirnull
Kasutaja
Postitusi: 29
Liitunud: 18 Aug 2012, 09:42

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas tsirnull »

"Sibula sõnul ollakse lähedal lepingu jätkamisega ka lätlasest tagamängija Armands Škelega."

http://sport.postimees.ee/1307388/lopuk ... -kalevisse" onclick="window.open(this.href);return false;
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas kalevif2nn »

Koos Škelega on nimekirjas juba 4 välismängijat. Loodan, et 5 välismängija piiri ei ületata. Pigem investeeriks ikkagi mängujuhti kui PF-i, sest on teada, et nagunii hakkavad Bamba ja Elegar koos väljakul pidevalt olema.

Kes meil siis praegu lepinguliselt olemas oleks:
M. Dorbek PG

Škele SG
Abbott SG/SF
Kajupank SF
Mangelsoo SF

Raadik PF
Kitsing PF
Elegar PF/C
Bamba C
KML-EUROCUP-VTB
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

kalevif2nn kirjutas:Koos Škelega on nimekirjas juba 4 välismängijat. Loodan, et 5 välismängija piiri ei ületata. Pigem investeeriks ikkagi mängujuhti kui PF-i, sest on teada, et nagunii hakkavad Bamba ja Elegar koos väljakul pidevalt olema.

Kes meil siis praegu lepinguliselt olemas oleks:
M. Dorbek PG

Škele SG
Abbott SG/SF
Kajupank SF
Mangelsoo SF

Raadik PF
Kitsing PF
Elegar PF/C
Bamba C
Kajupank, Mangelsoo, Raadik, Kitsing ... VTB ja Eurocup - siit me tuleme!!!
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas tonii »

Jep, Bamba ja Frank panevad IGA mäng 38-40 min ja kui peaks mingi vigastus tekkima, siis müttab Kitsing 40 min Vtbs ja Eurocupil.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Marcus »

Raadik peaks tegelikult isegi kõrgemal tasemel rollimängija koha ilusti välja mängima. Loodan, et meest kuskile laenule ei anta, kuigi tuleb tõdeda, et mõni BBL ja EuroChallenge mängiv meeskond (parimal juhul mitte isegi Eesti oma) oleks talle vähemalt üheks hooajaks ideaalne.

Kas Gert Dorbekul pole hetkel kehtivat lepingut?
Vasta