Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4488
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Kalevpoiss kirjutas:
vaim564 kirjutas:Ei maksa siin Sokku ega Arbetit sõimata, sest paremaid pole kuskilt võtta.
Kes siin sõimanud on??? Välismaalt pole paremat pg-d võtta kui Tanel Sokk???
No siin sõimatakse hetkel koondise mängude pärast.
Tommm1
Kasutaja
Postitusi: 105
Liitunud: 27 Juun 2013, 02:03

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Tommm1 »

Võiks olla 1:Martin Dorbek,Völismaalt
2:Armands Skele,Ty Abbott,Rain Veideman
3:Gert Dorbek,Gregor Arbet
4:Janar Talts,Kristjan Kitsing või Toomas Raadik
5:Bamba ja Elegar
Tommm1
Kasutaja
Postitusi: 105
Liitunud: 27 Juun 2013, 02:03

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Tommm1 »

Kas kalev cramol pole mingit dokumentaal filmi nagu tarvasel on?
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

vaim564 kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:
vaim564 kirjutas:Ei maksa siin Sokku ega Arbetit sõimata, sest paremaid pole kuskilt võtta.
Kes siin sõimanud on??? Välismaalt pole paremat pg-d võtta kui Tanel Sokk???
No siin sõimatakse hetkel koondise mängude pärast.
No sul on ikka sõimamisest väga kummaline arusaam. Kui eelistatakse Soku asemel välismaalt pg toomist ja öeldakse, et ta pole kontrollmängudes mitte millegagi hakkama saanud (täna 17 min, 2 söötu ja 0 punkti, ef.koef -2), kas see on siis sõim?
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4488
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Ma olen sellega isegi nõus, et klubisse on parem tuua Soku kõrvale juurde välismaalt teine puhas mängujuht, sest Škele ja Veideman võivad seda rolli ajuti täita, kuid seda ei maksa teha nende põhiülesandeks, sest siis hakkavad muud liinid kärisema ja nende üldine kasutegur väheneb.
Martin Dorbek ei ole minu arusaamise järgi mängujuht, vaid ka koondises (aga samuti vist Raplas) kasutatakse teda rohkem nr kahe peal, kus tema kasutegur on suurem. Keskväljakul palli ületoomisega surve alla sattudes jääb ta aga tihtipeale hätta.
T.Soku kasutegur klubis on olnud suurem kui koondises, kus ta jääb väga venna varju ja millegipärast kaks Sokku ühte meeskonda hästi ei mahu. Sellepärast ei maksa teda nüüd lõpuni maha tampida. Ühel või teisel põhjusel pole ta praegu vormis.
Arbet on Kreekas enesekindlust kõvasti juurde saanud ja ta oli oma klubis stabiilne põhitegija. Väljakul tegutsemine on kindlam, isegi kui kõik kohe ei õnnestu. Eriti paistis see silma Austriaga mängus. Ma ei välista, et ta saab seekord välislepingu või nt lahkub poole hooaja pealt.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

vaim564 kirjutas:Ma olen sellega isegi nõus, et klubisse on parem tuua Soku kõrvale juurde välismaalt teine puhas mängujuht, sest Škele ja Veideman võivad seda rolli ajuti täita, kuid seda ei maksa teha nende põhiülesandeks, sest siis hakkavad muud liinid kärisema ja nende üldine kasutegur väheneb.
Martin Dorbek ei ole minu arusaamise järgi mängujuht, vaid ka koondises (aga samuti vist Raplas) kasutatakse teda rohkem nr kahe peal, kus tema kasutegur on suurem. Keskväljakul palli ületoomisega surve alla sattudes jääb ta aga tihtipeale hätta.
T.Soku kasutegur klubis on olnud suurem kui koondises, kus ta jääb väga venna varju ja millegipärast kaks Sokku ühte meeskonda hästi ei mahu. Sellepärast ei maksa teda nüüd lõpuni maha tampida. Ühel või teisel põhjusel pole ta praegu vormis.
Arbet on Kreekas enesekindlust kõvasti juurde saanud ja ta oli oma klubis stabiilne põhitegija. Väljakul tegutsemine on kindlam, isegi kui kõik kohe ei õnnestu. Eriti paistis see silma Austriaga mängus. Ma ei välista, et ta saab seekord välislepingu või nt lahkub poole hooaja pealt.
No Arbetiga arvan ,et ei ole mõtet üldse arvestada ,sest ilmselt läheb see mees Rocki ja siis poole hooaja pealt välismaale,kui mingi võimalus avaneb.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

vaim564 kirjutas: Sellepärast ei maksa teda nüüd lõpuni maha tampida.
:smash: :smash: :smash:
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Mr. Aff »

Russ Smithi Kalevisse ei annaks tuua kuidagi? Skelest ja Arbetist võiks loobuda tema nimel.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas sequa »

Mr. Aff kirjutas:Russ Smithi Kalevisse ei annaks tuua kuidagi? Skelest ja Arbetist võiks loobuda tema nimel.
autogrammi võib valdmaa saada... :yahoo:
Tommm1
Kasutaja
Postitusi: 105
Liitunud: 27 Juun 2013, 02:03

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Tommm1 »

Russ Smithi võiks kalevisse saada küll ,aga mina loobuksin Sokust ja Skelest ja tooks Skele asemel hoopis tugeva number kolme.
Tommm1
Kasutaja
Postitusi: 105
Liitunud: 27 Juun 2013, 02:03

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Tommm1 »

1:Russ Smith,Martin Dorbek
2:Ty Abbott,Rain Veideman
3:Gregor Arbet,indrek kajupank,Kristo Mangelsoo
4:Janar Talts,Kristjan Kitsing,Toomas Raadik
5:Bamba ja Elegar
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas pebeetu »

Tommm1 kirjutas:1:Russ Smith,Martin Dorbek
2:Ty Abbott,Rain Veideman
3:Gregor Arbet,indrek kajupank,Kristo Mangelsoo
4:Janar Talts,Kristjan Kitsing,Toomas Raadik
5:Bamba ja Elegar
No ma ei tea...see oleks ikka päris kohutav kamp mida siin välja pakud.Martin Dorbek võiks olla pigem nr 2 ja saada mänguaega valdavalt Eesti liiga mängudel,sest kui kasutada teda mängujuhina VTB mängudel siis ma ei ole kindel,kui tihti ta palli üle poole väljaku tuua suudaks.Taltsile anname vahetust Kitsingu näol... :smash: Ja jõuline SF Mangelsoo...mnjaa.Vähemalt on Sul hea huumorimeel :)
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

Smith on juba kinnitanud, et ta jätkab ülikoolis. Unustage ära.
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Bawse »

PG: Rowland/Russ Smith
SG: G. Dorbek/Veideman/M. Dorbek
SF: Arbet/Q. Hosley
PF: Talts/M. Haislip
C: Fall/Elegar/ R.Raadik

Jumala mõistlik koosseis, Haislipi koha peale võib NBA jäänukitest tuua kellegi, kui Haislip on vanaks jäänud nt DeJuan Blairi.
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Kasutaja avatar
MarttiH
Kasutaja
Postitusi: 253
Liitunud: 02 Dets 2011, 23:16

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas MarttiH »

Bawse kirjutas:PG: Rowland/Russ Smith
SG: G. Dorbek/Veideman/M. Dorbek
SF: Arbet/Q. Hosley
PF: Talts/M. Haislip
C: Fall/Elegar/ R.Raadik

Jumala mõistlik koosseis, Haislipi koha peale võib NBA jäänukitest tuua kellegi, kui Haislip on vanaks jäänud nt DeJuan Blairi.
Fantaseerimisvõime eest 5/5!
Toronto Raptors
Tartu Rock
FC Bayern Munich
Vasta