Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Tundub, et Tartu on valinud see hooaeg kaks valikut - käsi kullas või ***** mullas. Ehk näeme, kas venitamistaktika toob korralikud mehed mansasse.
Caty
Kasutaja
Postitusi: 35
Liitunud: 06 Aug 2012, 14:57

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Caty »

Eichfuss otsib siis täna korterit augustist kuni mai kuuni Tartusse!!! Eks siis said kokkuleppele!
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Invisibl3 »

Caty kirjutas:Eichfuss otsib siis täna korterit augustist kuni mai kuuni Tartusse!!! Eks siis said kokkuleppele!
kas klubi ei aitagi neid elamiseosas :O ? :D
Caty
Kasutaja
Postitusi: 35
Liitunud: 06 Aug 2012, 14:57

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Caty »

Ma võin nüüd küll eksida, aga Rock on minu teada ainult välismaalastele seda teha aidanud. Eestlased peavad ise sellega jändama. (Vähemalt nii olen mina mõistnud)
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rio »

Veidekas pidi ka alguses tuttavate juures elama,ju siis klubi ikkagi ei aita.
Kasutaja avatar
MarttiH
Kasutaja
Postitusi: 253
Liitunud: 02 Dets 2011, 23:16

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas MarttiH »

S-T Sokule oli küll minu teada korter klubi poolt.
Toronto Raptors
Tartu Rock
FC Bayern Munich
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

MarttiH kirjutas:S-T Sokule oli küll minu teada korter klubi poolt.
Rocki poolelt uudistega juba nii nadi, et peab arutama hakkama, kes kusil on elanud ja kes mis korteri on saanud :twisted:
Kasutaja avatar
MarttiH
Kasutaja
Postitusi: 253
Liitunud: 02 Dets 2011, 23:16

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas MarttiH »

Kalevpoiss kirjutas:
MarttiH kirjutas:S-T Sokule oli küll minu teada korter klubi poolt.
Rocki poolelt uudistega juba nii nadi, et peab arutama hakkama, kes kusil on elanud ja kes mis korteri on saanud :twisted:
Millesti muust ju rääkida pole.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater" onclick="window.open(this.href);return false; - Rocki Facebooki leheküljel ilmunud foto on nagu mingi töökuulutus, et "no poisid, kes need kriteeriumid ära täidavad tulge ja proovige, saate äkki meeskonda".
Toronto Raptors
Tartu Rock
FC Bayern Munich
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Ikka valitseb täielik haudvaikus Rocki poolt, kummaline. Oleks oodanud, et vähemalt nüüdseks on lepingud sõlmitud Doronini, Eichfussi, Kurbase ja Allinguga.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

zero0 kirjutas:Ikka valitseb täielik haudvaikus Rocki poolt, kummaline. Oleks oodanud, et vähemalt nüüdseks on lepingud sõlmitud Doronini, Eichfussi, Kurbase ja Allinguga.
No ilmselt varsti tuleb ka uudiseid kuna Cramo on andnud koondislastele kuupäevad ette, millal peavad nad oma otsused ära tegema. Rockil tundub, et kiiret pole, samas ega tark ju ei torma.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Kalevpoiss kirjutas:
zero0 kirjutas:Ikka valitseb täielik haudvaikus Rocki poolt, kummaline. Oleks oodanud, et vähemalt nüüdseks on lepingud sõlmitud Doronini, Eichfussi, Kurbase ja Allinguga.
No ilmselt varsti tuleb ka uudiseid kuna Cramo on andnud koondislastele kuupäevad ette, millal peavad nad oma otsused ära tegema. Rockil tundub, et kiiret pole, samas ega tark ju ei torma.
Siiski eespool nimetatud nimedest vaid Eichfuss koondise juures, võiks ju nende meestega lepinug olemas olla juba, kaks nime sellst kvartettist tõenäoliselt lõpetavad oma karjääri Rockis.
RK
Kasutaja
Postitusi: 1776
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas RK »

Kalevpoiss kirjutas: No ilmselt varsti tuleb ka uudiseid kuna Cramo on andnud koondislastele kuupäevad ette, millal peavad nad oma otsused ära tegema. Rockil tundub, et kiiret pole, samas ega tark ju ei torma.
poiss jagab matsu :D
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Karl »

Kuna Sokk on nüüd Kalevi mees siis väga palju variante enam Rockil pole, põhi PG's on veel vist ainus variant võtta Tamm või tuua väljast sisse. Pigem tuuakse leegionär.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rix »

Karl kirjutas:Kuna Sokk on nüüd Kalevi mees siis väga palju variante enam Rockil pole, põhi PG's on veel vist ainus variant võtta Tamm või tuua väljast sisse. Pigem tuuakse leegionär.
Kes teab, äkki teevad pakkumise nt Keedusele või Laanele. Aga pmst lätlasi-leedukaid peaks olema küll ja küll turul, ameerikalsi veelgi rohkem.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rix »

Rix kirjutas:
Karl kirjutas:Kuna Sokk on nüüd Kalevi mees siis väga palju variante enam Rockil pole, põhi PG's on veel vist ainus variant võtta Tamm või tuua väljast sisse. Pigem tuuakse leegionär.
Kes teab, äkki teevad pakkumise nt Keedusele või Laanele. Aga pmst lätlasi-leedukaid peaks olema küll ja küll turul, ameerikalsi veelgi rohkem.
edit: ja miks mitte küsida Martin Dorbek laenule:)
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Vasta